Boys 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Cincier Holmes 10.87a Mansfield Summit
2. 11 Jeremiah Boone 11.15a PR Red Oak
3. 12 L'Derric Leonard 11.16a PR Duncanville
4. 11 Xavier Price 11.29a PR Ft Worth Dunbar
5. 12 Mackendric Jackson 11.32a Duncanville
6. 11 Kortlon Erskine 11.55a Red Oak
7. 12 Justin Gillett 11.79a PR Mansfield Summit
8. 11 Torren Turner 12.04a Arlington Seguin
9. 11 Zach Dennis 12.07a South Grand Prairie
10. 11 Jachin Like 12.12a South Grand Prairie
11. 11 Andonte-Richard 12.15a PR Red Oak
12. 10 Collins Mezue 12.18a PR South Grand Prairie
13. 11 Oswald Moobe 12.30a Mansfield Summit
11 Patrick Chukwurah DNS Arlington Seguin
12 Jeremy Washington DNS Duncanville
12 Jvian Jackson DNS South Grand Prairie
9 Dr. Jack Murphy DNS Arlington Seguin
10 Darrius Houston DNS Mansfield Lake Ridge
12 Sedric Williams DNS Mansfield Lake Ridge
11 Cartraven Walker DNS Mansfield Lake Ridge
12 Tobias Phillips DNS Ft Worth Dunbar
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 William Jones 22.02a Mansfield Summit
2. 10 Quenten Jones 22.02a Mansfield Summit
3. 12 Elijah Jones 22.37a PR Duncanville
4. 11 James Johnson 23.46a SR Duncanville
5. 12 Justin Gillett 23.47a PR Mansfield Summit
6. 11 Xavier Price 24.11a Ft Worth Dunbar
7. 11 Andonte-Richard 24.22a PR Red Oak
8. 12 Lamonte Scott 24.82a SR South Grand Prairie
9. 12 Trey Harris 24.84a South Grand Prairie
10. 11 Madison Ridgeway 25.37a Arlington Seguin
9 Dr. Jack Murphy DNS Arlington Seguin
12 L'Derric Leonard DNS Duncanville
11 Jaylyn Whittley DNS Ft Worth Dunbar
12 Bryan Wilson DNS Ft Worth Dunbar
10 Long Trinh DNS Arlington Seguin
12 Sedric Williams DNS Mansfield Lake Ridge
10 Darrius Houston DNS Mansfield Lake Ridge
10 Noah Mooring DNS Red Oak
11 Cartraven Walker DNS Mansfield Lake Ridge
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Bryan Wilson 50.02a PR Ft Worth Dunbar
2. 12 Curt Hanshew 51.24a PR Mansfield Summit
3. 12 Tazalon Joseph 51.72a PR Duncanville
4. 11 Lajon Griffin 51.92a PR Red Oak
5. 11 Dreylan Hines 52.50a PR Mansfield Summit
6. 12 Justin Gillett 53.28a PR Mansfield Summit
7. 10 Jared Harrison 54.53a PR Mansfield Lake Ridge
8. 11 Derius Durley 55.29a Red Oak
9. 12 Joeseph Taylor 55.30a PR South Grand Prairie
10. 10 Long Trinh 55.46a Arlington Seguin
11. 12 Samuel Wells 56.66a Red Oak
12. 12 Matt Smith 56.78a PR Duncanville
13. 11 DeShawn Baker 56.81a Arlington Seguin
14. 12 Cameron Cherry 57.94a PR Duncanville
15. 12 Trey Harris 1:00.22a South Grand Prairie
9 Dr. Jack Murphy DNS Arlington Seguin
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Curt Hanshew 1:59.65a Mansfield Summit
2. 10 Zachary Mitchell 2:03.94a PR Mansfield Summit
3. 11 Anthony Rodriguez 2:05.09a PR Red Oak
4. 12 Tyler Howard 2:06.99a PR Red Oak
5. 10 Jared Harrison 2:10.96a Mansfield Lake Ridge
6. 11 Gabriel Campos 2:14.38a PR Arlington Seguin
7. 10 Tyrik Merriweather 2:18.55a Mansfield Summit
8. 10 Samuel Giles 2:20.77a Duncanville
9. 10 Nicholas Keith 2:23.10a South Grand Prairie
10. 12 Christopher Salazar 2:23.18a SR South Grand Prairie
10 Isaiah Price DNS Duncanville
12 Jaylyn Baker DNS Duncanville
10 Devin Roblow DNS South Grand Prairie
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Matthew Anderson 4:38.95a SR Mansfield Summit
2. 11 Max Ramirez 4:42.70a PR Mansfield
3. 10 Isaiah Price 4:47.57a Duncanville
4. 10 Zachary Mitchell 4:48.31a PR Mansfield Summit
5. 11 Zach Heimbuch 4:50.78a PR Red Oak
6. 11 Angel Rueda 4:50.95a PR Mansfield Summit
7. 11 Gabriel Campos 4:55.10a PR Arlington Seguin
8. 12 Jacob Juarez 4:57.56a South Grand Prairie
9. 11 Anthony Rodriguez 5:08.78a Red Oak
10. 9 Sergio Flores 5:09.18a PR Red Oak
11. 10 Samuel Giles 5:12.31a PR Duncanville
12. 10 Adam Jasso 5:17.96a Duncanville
13. 12 Christopher Salazar 5:41.24a PR South Grand Prairie
14. 10 Nicholas Keith 5:46.68a South Grand Prairie
11 John Beamon DNS Mansfield Lake Ridge
12 Asa Rice DNS Mansfield Summit
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Isaiah Price 10:16.30a Duncanville
2. 11 Matthew Anderson 10:22.52a SR Mansfield Summit
3. 11 Zach Heimbuch 10:23.27a PR Red Oak
4. 11 Angel Rueda 10:23.88a PR Mansfield Summit
5. 11 Max Ramirez 10:40.37a Mansfield
6. 10 Tyrik Merriweather 10:44.59a Mansfield Summit
7. 11 Gabriel Campos 10:47.29a Arlington Seguin
8. 12 Jacob Juarez 10:49.91a South Grand Prairie
9. 9 Sergio Flores 11:18.57a Red Oak
10. 10 Adam Jasso 11:22.25a Duncanville
11. 10 Martin Gonzalez 11:32.05a Duncanville
11 John Beamon DNS Mansfield Lake Ridge
12 Asa Rice DNS Mansfield Summit
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Alexander Stewart-Johnson 15.00a PR Mansfield Summit
2. 11 Chris Obaguedo 15.76a Mansfield Summit
3. 11 Malik Knowles 15.99a Mansfield Lake Ridge
4. 10 Vincent Bosman 17.00a Mansfield Lake Ridge
5. 10 Braeden Rich 17.03a South Grand Prairie
6. 12 Jahmad Baxter 17.35a PR Red Oak
7. 10 Zach Allen 18.55a Mansfield Lake Ridge
12 Xavier Flowers DNS Arlington Seguin
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Alexander Stewart-Johnson 39.98a Mansfield Summit
2. 12 Xavier Flowers 41.71a SR Arlington Seguin
3. 10 Vincent Bosman 41.95a Mansfield Lake Ridge
4. 11 Malik Knowles 42.98a Mansfield Lake Ridge
5. 11 Chris Obaguedo 44.36a Mansfield Summit
6. 12 Bobby Harris 45.18a Duncanville
7. 10 Braeden Rich 45.69a South Grand Prairie
8. 12 Jharryn Johnson 45.95a Duncanville
9. 10 Zach Allen 48.46a Mansfield Lake Ridge
12 Jahmad Baxter DNS Red Oak
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Cincier Holmes 41.87a Mansfield Summit
2 Jeremiah Boone 43.18a Red Oak
3 Braden Wilson 43.35a Ft Worth Dunbar
4 L'Derric Leonard 43.54a Duncanville
5 Sedric Williams 44.16a Mansfield Lake Ridge
6 Patrick Chukwurah 45.76a Arlington Seguin
7 Zach Dennis 46.06a South Grand Prairie
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Cincier Holmes 1:26.70a Mansfield Summit
2 L'Derric Leonard 1:28.05a Duncanville
3 Noah Mooring 1:29.32a Red Oak
4 Zach Dennis 1:36.37a South Grand Prairie
5 Patrick Chukwurah 1:36.39a Arlington Seguin
Braden Wilson
Xavier Price
Bryan Wilson
Jaylyn Whittley DNF Ft Worth Dunbar
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Malikk Williams 3:28.18a Mansfield Summit
2 Lajon Griffin 3:36.66a Red Oak
3 Xavier Flowers 3:43.96a Arlington Seguin
4 Braeden Rich 3:43.97a South Grand Prairie
James Johnson
Jeremy Washington
Tazalon Joseph
Jharryn Johnson DNS Duncanville
Shot Put - 12lb Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Cameron Steward 50-10.25 Red Oak
2. 12 Amar Adawi 46-04.50 PR Mansfield Summit
3. 12 Javion Adams 45-09.50 PR Duncanville
4. 12 Richard Jones 45-07.75 Ft Worth Dunbar
5. 11 Cody Pettie 44-06.00 Mansfield Summit
6. 12 Damarte Burt 40-08.00 Duncanville
7. 11 DJ Kurtenbach 40-02.00 PR South Grand Prairie
8. 11 Will Ready 38-02.00 Mansfield Lake Ridge
9. 10 Johnathan Arline 38-01.25 Duncanville
10. 10 Johnathan Hines 37-08.50 SR Red Oak
11. 12 Israel Picou 37-02.00 PR Mansfield Lake Ridge
12. 12 Abdulazeez Yussuf 37-01.75 Mansfield Summit
13. 11 Joshua Jenkins 36-07.25 South Grand Prairie
14. 10 Reyes Flores 36-05.50 PR South Grand Prairie
15. 11 Derrick Burns 36-04.00 PR Red Oak
16. 10 Dylan Thompson 35-07.50 PR Mansfield Lake Ridge
12 Randy Nolly ND Ft Worth Dunbar
12 Cameron Heffernon ND Arlington Seguin
11 Anthony Boudreaux ND Arlington Seguin
Discus - 1.6kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Cameron Steward 149-08 PR Red Oak
2. 11 Jacob Hanes 139-01 Mansfield Summit
3. 11 Blake Lodes 125-07 PR Mansfield Lake Ridge
4. 11 DJ Kurtenbach 125-00 PR South Grand Prairie
5. 10 Reyes Flores 123-04 PR South Grand Prairie
6. 12 Matthew Henderson 122-11 SR South Grand Prairie
7. 11 Will Ready 119-08 Mansfield Lake Ridge
8. 12 Javion Adams 117-05 Duncanville
9. 12 Amar Adawi 116-06 Mansfield Summit
10. 11 Cody Pettie 116-02 PR Mansfield Summit
11. 11 Derrick Burns 110-04 PR Red Oak
12. 10 Johnathan Hines 109-07 PR Red Oak
13. 12 Israel Picou 107-06 PR Mansfield Lake Ridge
14. 12 Damarte Burt 106-09 Duncanville
15. 12 James Williams 105-10 Duncanville
11 Anthony Boudreaux ND Arlington Seguin
12 Cameron Heffernon ND Arlington Seguin
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Christian Cuellar 6-02.00 PR Duncanville
2. 11 Emmanuel Lumanze 5-10.00 Arlington Bowie
3. 12 Eric Talton 5-08.00 Duncanville
4. 10 Tyrik Merriweather 5-08.00 PR Mansfield Summit
4. 12 Matt Smith 5-08.00 PR Duncanville
12 Jvian Jackson NH South Grand Prairie
11 Zaimel Moses NH Mansfield Summit
11 Chris Obaguedo NH Mansfield Summit
12 Samuel Adewunmi NH Mansfield Lake Ridge
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Charles Ayena 12-00.00 PR Mansfield Summit
2. 12 Todd Gallegos 12-00.00 Mansfield Summit
12 Wilson Eugenio NH Mansfield Lake Ridge
12 Riley Elledge NH Red Oak
10 Blaze Frost NH Red Oak
10 Zach Allen NH Mansfield Lake Ridge
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 William Jones 21-07.50 SR Mansfield Summit
2. 11 Xavier Price 21-04.75 PR Ft Worth Dunbar
3. 11 Zaimel Moses 18-05.00 PR Mansfield Summit
4. 12 Tazalon Joseph 18-03.25 Duncanville
5. 12 Adarius Stephens 17-09.00 PR South Grand Prairie
6. 12 Joeseph Taylor 17-06.00 South Grand Prairie
7. 10 Braeden Duncan 15-08.00 South Grand Prairie
10 Roston White ND Red Oak
12 Jakari Brooks ND Duncanville
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 William Jones 44-11.75 PR Mansfield Summit
2. 12 Christian Cuellar 43-11.75 PR Duncanville
3. 11 Emmanuel Lumanze 42-01.50 PR Arlington Bowie
3. 10 Marvin Walford 42-01.50 PR Arlington Bowie
5. 12 Tazalon Joseph 40-11.50 Duncanville
6. 11 Zaimel Moses 40-00.75 Mansfield Summit
7. 10 Braeden Duncan 38-02.75 PR South Grand Prairie
8. 12 Joeseph Taylor 37-10.50 PR South Grand Prairie
9. 12 Adarius Stephens 37-05.25 SR South Grand Prairie
12 Sedric Williams ND Mansfield Lake Ridge
11 Oswald Moobe ND Mansfield Summit
Girls 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Sydnee Stewart 12.37a PR South Grand Prairie
2. 12 Aneesa Scott 12.42a SR Garland Rowlett
3. 12 Jade Harper 12.61a Mansfield Summit
4. 9 Janelle Wonganya 12.73a PR Mansfield Summit
5. 10 Mya Wells 12.76a Arlington Bowie
6. 12 Destiny Johnson 12.82a Mansfield Summit
7. 10 Treva Ray 12.83a SR Arlington Bowie
8. 10 Rachel Marsh 12.91a PR Garland Rowlett
9. 10 Jon'nesha Williams 12.94a Ft Worth Dunbar
10. 10 Makiya Underwood 13.03a PR Mansfield
11. 10 Tandra-Lang 13.27a PR Red Oak
12. 12 Keandall Nelson 13.31a SR Ft Worth Dunbar
13. 10 Deja Duncan 13.37a PR Garland Rowlett
14. 12 Brittany Jackson 13.40a PR Mansfield Lake Ridge
15. 10 Shayla Clark 13.41a Red Oak
16. 10 Tailyn Harris 13.41a Red Oak
17. - Cierra Edwards 13.45a PR Mansfield
18. 9 Zariah Harris 13.47a Arlington Seguin
19. 12 Darneshia Ferguson 13.78a PR Arlington Seguin
20. 11 Kennedy Manley 13.88a Mansfield
21. 9 Andrea Rollins 14.43a South Grand Prairie
12 Daija Douglas DNS Mansfield Lake Ridge
12 Ja'maya Gill DNS Arlington Seguin
10 Essence West DNS Garland Rowlett
10 Tanyah Shelby DNS Ft Worth Dunbar
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Christina Allison 25.79a SR Mansfield Summit
2. 12 Imunique Billingsley 26.62a SR Mansfield Summit
3. 9 Sha'Daria Hall 26.68a PR Arlington Seguin
4. 10 Rachel Marsh 26.69a SR Garland Rowlett
5. 10 Jon'nesha Williams 26.70a PR Ft Worth Dunbar
6. 10 Nayshia Dildy 26.74a PR Arlington Bowie
7. 12 Destiny Johnson 26.76a Mansfield Summit
8. 9 Janelle Wonganya 26.96a PR Mansfield Summit
9. 11 Mar'Kyierah James 27.20a PR Ft Worth Dunbar
10. 10 Imani Gambrell 27.24a South Grand Prairie
11. 11 Chinna Ojimadu 27.87a PR Mansfield
12. 9 Kelsey Chappell 27.89a South Grand Prairie
13. 12 Brittany Jackson 28.22a PR Mansfield Lake Ridge
14. 10 Indya Boykin 28.52a Arlington Seguin
15. - Cierra Edwards 28.67a PR Mansfield
16. 11 Tahlia Mosley 28.93a Arlington Seguin
17. 10 Tanyah Shelby 29.16a PR Ft Worth Dunbar
18. 9 Andrea Rollins 30.38a PR South Grand Prairie
19. 11 Samantha Alexander 30.66a PR Mansfield
12 Aneesa Scott DNS Garland Rowlett
12 Keandall Nelson DNS Ft Worth Dunbar
12 Daija Douglas DNS Mansfield Lake Ridge
10 Deja Duncan DNS Garland Rowlett
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Tatyana Terrell 56.04a PR Mansfield Summit
2. 10 Nayshia Dildy 1:00.25a PR Arlington Bowie
3. 9 Lindsey Claude 1:01.33a PR Mansfield Summit
4. 10 Ashya Shaw 1:01.42a Mansfield
5. 12 Michelle Feyisetan 1:01.98a SR Mansfield Summit
6. 9 Shannon Nix 1:02.88a PR Ft Worth Dunbar
7. 10 Chelsea Okoli 1:03.93a PR South Grand Prairie
8. 9 Reilly Booker 1:05.13a PR Garland Rowlett
9. 12 Shaelyn Handy 1:05.18a Mansfield Lake Ridge
10. 11 Samantha Alexander 1:09.82a Mansfield
11 Ariana Marquez DNS Mansfield
12 Ariana Reed DNS Ft Worth Dunbar
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Ariana Marquez 2:26.83a SR Mansfield
2. 9 Lindsey Claude 2:26.93a PR Mansfield Summit
3. 12 Michelle Feyisetan 2:29.69a PR Mansfield Summit
4. 12 Danielle Gray 2:30.94a PR Mansfield Summit
5. 9 Shannon Nix 2:33.55a PR Ft Worth Dunbar
6. 10 Peyton Sears 2:36.91a South Grand Prairie
7. 10 Cayla Bardere 2:40.45a Arlington Seguin
8. 12 Karen Cardenas 2:55.03a SR South Grand Prairie
11 An Nguyen DNS Arlington Bowie
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Jenisse Williams 5:34.50a PR Mansfield
2. 11 Hannah Allred 5:42.97a Mansfield
3. 9 Mackenzie Otakpor 5:49.61a Mansfield Lake Ridge
4. 10 Cayla Bardere 5:49.63a SR Arlington Seguin
5. 10 Veronica Seder 5:50.39a Mansfield Lake Ridge
6. 12 Lauryn Doublet 5:51.63a Mansfield Summit
7. 11 Alexus Jackson 5:52.85a SR Mansfield Summit
8. 10 Peyton Sears 6:01.90a PR South Grand Prairie
9. 12 Emily Knight 6:13.36a Arlington Bowie
10. 9 Leslie Neria 6:37.26a South Grand Prairie
11. 9 Lauren Neria 6:55.50a South Grand Prairie
10 Jasmine Feeley DNS Red Oak
11 Anara Ickes DNS Mansfield
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Hannah Allred 12:05.12a PR Mansfield
2. 11 Jenisse Williams 12:15.60a SR Mansfield
3. 9 Mackenzie Otakpor 12:33.24a PR Mansfield Lake Ridge
4. 11 Anara Ickes 12:41.30a Mansfield
5. 12 Lauryn Doublet 12:48.77a Mansfield Summit
6. 11 Alexus Jackson 12:55.69a SR Mansfield Summit
7. 11 Jimena Vivenco 13:08.83a Mansfield Lake Ridge
8. 10 Cayla Bardere 13:23.26a SR Arlington Seguin
9. 12 Emily Knight 13:24.49a Arlington Bowie
10. 10 Jasmine Feeley 13:47.17a Red Oak
11. 11 Lauren Narvaez 13:48.31a Garland Rowlett
12. 9 Leslie Neria 13:57.75a PR South Grand Prairie
13. 9 Lauren Neria 14:50.36a South Grand Prairie
14. 12 Karen Cardenas 15:15.28a South Grand Prairie
15. 12 Alejandra Moreno 16:57.16a Garland Rowlett
10 Veronica Seder DNS Mansfield Lake Ridge
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Elizabeth Adeoye 15.59a PR Mansfield Summit
2. 10 Jasmine Williams 16.38a PR Arlington Bowie
3. 10 Taziana Tubbs 16.54a Mansfield Summit
4. 10 Dora Akingbade 17.02a PR South Grand Prairie
5. 9 Jazmine Simmons 18.26a PR Arlington Bowie
6. 12 Ashli Cleveland 18.31a Garland Rowlett
7. 10 Kamilah Brown 19.06a SR Garland Rowlett
12 Anne Spearman DNS Mansfield
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Elizabeth Adeoye 47.36a Mansfield Summit
2. 10 Jasmine Williams 47.75a PR Arlington Bowie
3. 10 Taziana Tubbs 47.86a Mansfield Summit
4. 10 Kamilah Brown 49.02a SR Garland Rowlett
5. 10 Jamara Jones 49.31a Mansfield Lake Ridge
6. 10 Dora Akingbade 49.69a South Grand Prairie
7. 9 Jazmine Simmons 53.92a Arlington Bowie
8. 12 Ashli Cleveland 54.11a Garland Rowlett
9. 12 Adrianne Thomas 55.60a SR Mansfield
12 Michaele Johnson DNS Ft Worth Dunbar
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Christina Allison 47.88a Mansfield Summit
2 Alexis Smith 49.44a Arlington Bowie
3 Sydnee Stewart 50.19a South Grand Prairie
4 Cierra Edwards 50.55a Mansfield
5 Shayla Clark 50.65a Red Oak
6 Queen Bee 51.40a Arlington Seguin
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Christina Allison 1:43.03a Mansfield Summit
2 Treva Ray 1:44.77a Arlington Bowie
3 Dayja Cox 1:46.14a Garland Rowlett
4 Queen Bee 1:47.21a Arlington Seguin
5 Elise Thompson 1:47.52a South Grand Prairie
Keandall Nelson
Mar'Kyierah James
Tanyah Shelby
Jon'nesha Williams DNF Ft Worth Dunbar
Danielle Sauls
Tandra-Lang
Shayla Clark
Tailyn Harris DNF Red Oak
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Michelle Feyisetan 3:55.86a Mansfield Summit
2 Mya Wells 4:04.03a Arlington Bowie
3 Dora Akingbade 4:07.63a South Grand Prairie
4 Ashya Shaw 4:10.87a Mansfield
Ariana Reed
Shannon Nix
Michaele Johnson
Mar'Kyierah James DNS Ft Worth Dunbar
Shot Put - 4kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Deonmonique Granville 40-02.00 SR Ft Worth Dunbar
2. 12 Craijera King 34-04.00 Mansfield Summit
3. 10 Janell Boddie 33-05.00 South Grand Prairie
4. 11 Crystal Edwards 33-01.00 Arlington Seguin
5. 12 Deanna Perry 32-06.00 PR Garland Rowlett
6. 11 Ronae Marable 32-02.00 Arlington Seguin
7. 11 Aubrie Anderson 31-09.00 SR Ft Worth Dunbar
8. 10 Nia Wilson 31-06.00 Mansfield
9. 11 Bryanna Houser 29-08.00 Mansfield Summit
10. 11 Destiny Smith 28-07.00 Mansfield Summit
11. 11 Kerstani Sanders 24-07.00 SR Mansfield
12. 9 Brianna Long 23-10.00 PR Mansfield
12 Shania Williams ND Red Oak
11 Karrie Murphy ND Mansfield Lake Ridge
11 Jemillah Joshua ND Mansfield Lake Ridge
Discus - 1kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Deanna Perry 96-10 PR Garland Rowlett
2. 12 Deonmonique Granville 91-05 Ft Worth Dunbar
3. 11 Ronae Marable 91-00 PR Arlington Seguin
4. 12 Michelle Feyisetan 90-07 Mansfield Summit
5. 12 Craijera King 85-06 Mansfield Summit
6. 10 Janell Boddie 84-07 PR South Grand Prairie
7. 10 Jaela Wells 83-08 Mansfield Summit
8. 10 Nia Wilson 81-10 PR Mansfield
9. 11 Kennedy Manley 81-09 SR Mansfield
10. 10 Peyton Brooks 79-02 SR Garland Rowlett
11. 12 Michaele Johnson 69-04 SR Ft Worth Dunbar
12. 11 Kerstani Sanders 68-09 Mansfield
13. 9 Brianna Long 64-11 Mansfield
12 Shania Williams ND Red Oak
11 Jemillah Joshua ND Mansfield Lake Ridge
11 Aubrie Anderson ND Ft Worth Dunbar
11 Karrie Murphy ND Mansfield Lake Ridge
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Jillian Johnson 5-06.00 Mansfield
2. 10 Ngozi Obineke 5-00.00 Garland Rowlett
3. 11 Elizabeth Adeoye 4-08.00 SR Mansfield Summit
3. 12 Julia Mokoko 4-08.00 Mansfield Summit
5. 12 Maryam Adeniyi 4-06.00 Mansfield
6. 11 Lynzie Brigham 4-04.00 Ft Worth Dunbar
11 Cali Glenn NH Garland Rowlett
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Jordan Kinsel 10-00.00 Mansfield Summit
2. 12 Adrianne Thomas 8-06.00 Mansfield
11 Camryn Aldridge NH Mansfield Summit
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Imunique Billingsley 17-06.75 PR Mansfield Summit
2. 10 Treva Ray 16-03.50 Arlington Bowie
3. 10 Rachel Marsh 15-03.00 Garland Rowlett
4. 10 Dora Akingbade 15-01.75 PR South Grand Prairie
5. 10 Mya Wells 14-11.00 Arlington Bowie
6. 9 Janelle Wonganya 14-10.00 Mansfield Summit
7. 10 Jaquisha Bell 14-06.50 SR Arlington Bowie
8. 11 Lynzie Brigham 12-10.50 Ft Worth Dunbar
10 Jocelyn Mays ND Ft Worth Dunbar
10 Jillian Johnson ND Mansfield
10 Tandra-Lang ND Red Oak
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Shaelyn Handy 36-03.75 PR Mansfield Lake Ridge
2. 12 Imunique Billingsley 33-09.75 Mansfield Summit
3. 12 Micah Scott 31-07.25 Mansfield Lake Ridge
4. 11 Cali Glenn 30-09.50 SR Garland Rowlett
5. 10 Makiya Underwood 28-09.50 PR Mansfield