Elite Performances

950 performances met the MileSplit US Second Team standard.

HS Girls Mark Athlete Team
100 Meter Hurdles Finals 13.38 Kaylor Harris Mesquite Horn
100 Meter Hurdles Finals 13.44 Milan Young Houston Lamar
100 Meter Hurdles Finals 13.54 Javlyn Cameron Katy Mayde Creek
100 Meter Hurdles Finals 13.59 G'auna Edwards Spring
100 Meter Hurdles Finals 13.79 Kyla Glenn Lancaster
100 Meter Hurdles Finals 14.09 Naomi Taylor Clear Springs
100 Meter Hurdles Finals 14.17 Sametria Smith Midland Senior High School
100 Meter Hurdles Finals 14.18 w Camri Austin Dallas Hampton Preparatory
100 Meter Hurdles Finals 14.26 w Riley Schneider Altair Rice
100 Meter Hurdles Finals 14.29 Alyssa Miller McKinney Boyd
100 Meter Hurdles Finals 14.44 Camille Messer Milano
100 Meter Hurdles Finals 14.51 Jaycee Pannell Godley
100 Meter Hurdles Finals 14.52 Wreagan Taylor Hardin-Jefferson
100 Meter Hurdles Finals 14.53 Savannah Pennese New Caney Porter
100 Meter Hurdles Finals 14.57 Shailah Thorton El Paso Chapin
100 Meter Hurdles Finals 14.62 Ashton Woods San Antonio MacArthur
100 Meter Hurdles Finals 14.65 Annika Williams College Station High
100 Meter Hurdles Finals 14.75 w Cayenne Williams Shallowater
100 Meter Hurdles Finals 14.79 Emma Foster Poteet
100 Meter Hurdles Finals 14.82 Kiera Smith Lancaster
100 Meter Hurdles Finals 14.89 Jayme Krauss Needville
100 Meter Hurdles Finals 14.92 w Deaundra Smith East Bernard
100 Meter Hurdles Finals 14.92 Ally Henson Houston Yates
100 Meter Dash Finals 11.28 Sha'carri Richardson Dallas Carter
100 Meter Dash Finals 11.43 Kynnedy Flannel Alvin
100 Meter Dash Finals 11.52 w Daja Gordon Dallas Hampton Preparatory
100 Meter Dash Finals 11.53 w Kelcie Simmons Leonard
100 Meter Dash Finals 11.56 Kaylor Harris Mesquite Horn
100 Meter Dash Finals 11.61 Kailei Collins Katy Tompkins
100 Meter Dash Finals 11.61 Sydney Washington Round Rock Stony Point
100 Meter Dash Finals 11.62 Virginia Kerley Taylor
100 Meter Dash Finals 11.63 Alexis Brown Kennedale
100 Meter Dash Finals 11.64 w Ja'leesa Giles Mansfield Legacy
100 Meter Dash Finals 11.72 Essance Sample Cypress Springs
100 Meter Dash Finals 11.74 Marlee Serrano Sinton
100 Meter Dash Finals 11.76 w Kelly Rowe Mansfield Lake Ridge
100 Meter Dash Finals 11.83 Jada Laye DeSoto
100 Meter Dash Finals 11.86 w Arianna West Humble High
100 Meter Dash Finals 11.88 w Kaizha Roberts Plainview
100 Meter Dash Finals 11.89 Cecily Edwards Plano West
100 Meter Dash Finals 11.90 Taylor Roberson Bay City
100 Meter Dash Finals 11.92 w Caira Pettway Sunnyvale
100 Meter Dash Finals 11.94 w Capri Wilson Port Arthur Memorial
100 Meter Dash Finals 11.95 Eranishia Carmenar Silsbee
100 Meter Dash Finals 11.98 w Alexzandra Mcfarland Georgetown Gateway Prep
100 Meter Dash Finals 12.02 Ca'purnika Galbert Mart
100 Meter Dash Finals 12.05 Breanna Ransom San Antonio Madison
100 Meter Dash Finals 12.08 w Rachel Horowitz Austin LBJ
100 Meter Dash Finals 12.13 w Tyrisha Hightower Coldspring
100 Meter Dash Finals 12.14 Cheyenne Hill-johnson Stafford
100 Meter Dash Finals 12.14 Karrington Lewis Melissa
100 Meter Dash Finals 12.15 w Maya Kelly Beaumont Central
100 Meter Dash Finals 12.18 Jade Neal San Antonio Taft
100 Meter Dash Finals 12.19 w Sadi Giles Sherman
100 Meter Dash Finals 12.20 Kylee Ponder Stephenville High School
100 Meter Dash Finals 12.25 Luvly Williams Shamrock
1600 Meter Run Finals 4:47.32 Quinn Owen Lewisville Marcus
1600 Meter Run Finals 4:48.70 Julia Heymach Houston Lamar
1600 Meter Run Finals 4:50.17 Ashton Endsley Abilene
1600 Meter Run Finals 4:55.06 London Culbreath McKinney North
1600 Meter Run Finals 4:55.75 Gracie Morris Aledo
1600 Meter Run Finals 4:56.36 Halena Rahmaan Montgomery
1600 Meter Run Finals 4:56.60 Carolyn Evans Austin Bowie
1600 Meter Run Finals 4:57.26 Ariana Beth Ramos Edinburg North
1600 Meter Run Finals 4:57.68 Abby Brudnick Katy
1600 Meter Run Finals 4:58.97 Brianna Robles La Joya Palmview
1600 Meter Run Finals 5:01.53 Christina Hernandez Lufkin Hudson
1600 Meter Run Finals 5:04.58 Emily Garcia Alvarado
1600 Meter Run Finals 5:04.88 Laura Fairchild Flower Mound
1600 Meter Run Finals 5:06.17 Binta Ka Richland
1600 Meter Run Finals 5:06.88 Carrie Fish Frisco Liberty
1600 Meter Run Finals 5:07.08 Sydney Cole Dripping Springs
1600 Meter Run Finals 5:08.24 Tina Sierra La Feria
1600 Meter Run Finals 5:09.03 Johanna Villarreal Blanco
1600 Meter Run Finals 5:09.54 Jenna Brazeal Little River Academy
1600 Meter Run Finals 5:10.60 Chanda Westbrook Eustace
1600 Meter Run Finals 5:11.00 Karyss Betzen Canyon Randall
1600 Meter Run Finals 5:14.22 Audrey Springer Sanger
200 Meter Dash Finals 23.34 Kynnedy Flannel Alvin
200 Meter Dash Finals 23.48 Sha'carri Richardson Dallas Carter
200 Meter Dash Finals 23.66 Rosaline Effiong DeSoto
200 Meter Dash Finals 23.80 w Daja Gordon Dallas Hampton Preparatory
200 Meter Dash Finals 23.81 Ja'leesa Giles Mansfield Legacy
200 Meter Dash Finals 23.84 Marlee Serrano Sinton
200 Meter Dash Finals 23.84 Jania Martin McKinney North
200 Meter Dash Finals 23.86 Jayla Hollis Lancaster
200 Meter Dash Finals 23.94 Sydney Washington Round Rock Stony Point
200 Meter Dash Finals 24.10 Mariah Ayers Garland Lakeview
200 Meter Dash Finals 24.31 w Camri Austin Dallas Hampton Preparatory
200 Meter Dash Finals 24.37 Taila Fagan Katy Morton Ranch
200 Meter Dash Finals 24.55 Rayah Coleman Vernon
200 Meter Dash Finals 24.55 Erekha Sebastion San Antonio Brennan
200 Meter Dash Finals 24.56 w Alexzandra Mcfarland Georgetown Gateway Prep
200 Meter Dash Finals 24.56 Anessa Scott Rowlett
200 Meter Dash Finals 24.70 Eranishia Carmenar Silsbee
200 Meter Dash Finals 24.72 Sadi Giles Sherman
200 Meter Dash Finals 24.75 Jasmine Deckard Denton High
200 Meter Dash Finals 24.77 Kennedy Blackmon Plano Senior HS
200 Meter Dash Finals 24.84 Sarah Porter Austin LBJ
200 Meter Dash Finals 24.85 Cheyenne Hill-johnson Stafford
200 Meter Dash Finals 24.88 w Destiny Fairley Jarrell
200 Meter Dash Finals 24.90 Arianna West Humble High
200 Meter Dash Finals 24.96 Jade Neal San Antonio Taft
200 Meter Dash Finals 24.98 Maya Kelly Beaumont Central
300 Meter Hurdles Finals 40.97 Milan Young Houston Lamar
300 Meter Hurdles Finals 41.45 Faith Roberson Wall
300 Meter Hurdles Finals 41.66 Shelby West Round Rock
300 Meter Hurdles Finals 41.72 G'auna Edwards Spring
300 Meter Hurdles Finals 42.27 Sharone' Johnson Plano West
300 Meter Hurdles Finals 43.31 Paige Kimble Pearland Dawson
300 Meter Hurdles Finals 43.67 April Polanski Corpus Christi Flour Bluff
300 Meter Hurdles Finals 43.90 Omonigho Oboh Fort Bend Elkins
300 Meter Hurdles Finals 43.91 Michaela Travers Royse City
300 Meter Hurdles Finals 43.95 Andrea Waggoner George West
300 Meter Hurdles Finals 44.16 Ashton Woods San Antonio MacArthur
300 Meter Hurdles Finals 44.33 Jaycee Pannell Godley
300 Meter Hurdles Finals 44.38 Riley Schneider Altair Rice
300 Meter Hurdles Finals 44.51 Jessica Nevils Hamshire-Fannett
300 Meter Hurdles Finals 44.51 Nata Modersitzki Amarillo
300 Meter Hurdles Finals 44.64 Mckenzie Molina Lake Worth
300 Meter Hurdles Finals 44.65 De'meka Shed Fairfield
300 Meter Hurdles Finals 44.65 Antoinette Bradley DeSoto
300 Meter Hurdles Finals 44.75 Abbigael Paige Baier Sulphur Springs
300 Meter Hurdles Finals 45.03 Maddie Kane Melissa
300 Meter Hurdles Finals 45.18 Alana Holloway Spearman
300 Meter Hurdles Finals 45.20 Abigail Bendle Leander Rouse
300 Meter Hurdles Finals 45.20 Kathia Nitsch McAllen Memorial
300 Meter Hurdles Finals 45.45 Jordan Blanton Ingleside
300 Meter Hurdles Finals 45.60 Lyric Choice Mesquite Horn
300 Meter Hurdles Finals 45.74 Criselda Cruz Alice
300 Meter Hurdles Finals 46.18 Lois Owolabi Carrizo Springs
300 Meter Hurdles Finals 46.20 Elizabeth Adeoye Mansfield Summit
300 Meter Hurdles Finals 46.30 Cheyenne Grubbs Union Grove
300 Meter Hurdles Finals 46.47 Smith Kinsey White Oak
3200 Meter Run Finals 10:13.68 London Culbreath McKinney North
3200 Meter Run Finals 10:30.75 Julia Heymach Houston Lamar
3200 Meter Run Finals 10:31.97 Ashton Endsley Abilene
3200 Meter Run Finals 10:33.27 Quinn Owen Lewisville Marcus
3200 Meter Run Finals 10:34.23 Halena Rahmaan Montgomery
3200 Meter Run Finals 10:40.81 Ariana Beth Ramos Edinburg North
3200 Meter Run Finals 10:45.00 Carolyn Evans Austin Bowie
3200 Meter Run Finals 10:49.87 Sarah Antrich Kingwood High School
3200 Meter Run Finals 10:53.36 Lauren Edwards Grapevine
3200 Meter Run Finals 10:54.95 Brianna Robles La Joya Palmview
3200 Meter Run Finals 10:54.97 Carrie Fish Frisco Liberty
3200 Meter Run Finals 10:55.21 Emily Garcia Alvarado
3200 Meter Run Finals 10:55.87 Christina Hernandez Lufkin Hudson
3200 Meter Run Finals 11:06.46 Gillian Mortimer Southlake Carroll
3200 Meter Run Finals 11:08.59 Johanna Villarreal Blanco
3200 Meter Run Finals 11:10.19 Anna Norman Boerne Champion
3200 Meter Run Finals 11:12.71 Chanda Westbrook Eustace
3200 Meter Run Finals 11:15.61 Madelaine Johnston Burkburnett
3200 Meter Run Finals 11:19.38 Valentina Campos Comfort
400 Meter Dash Finals 53.51 Morgan Burks-Magee Rockwall Heath
400 Meter Dash Finals 53.83 Esther Ekeanyanwu Allen
400 Meter Dash Finals 54.28 Morgan Stewart Jersey Village
400 Meter Dash Finals 54.38 Virginia Kerley Taylor
400 Meter Dash Finals 54.42 Nicolette Dixon McKinney Boyd
400 Meter Dash Finals 54.59 Jania Martin McKinney North
400 Meter Dash Finals 54.99 Deziree Porter Dallas Carter
400 Meter Dash Finals 55.27 Geneva Meintzer Atascocita
400 Meter Dash Finals 55.40 Laila Owens Fort Bend Bush
400 Meter Dash Finals 55.43 Ca'purnika Galbert Mart
400 Meter Dash Finals 55.50 Marlee Serrano Sinton
400 Meter Dash Finals 55.72 Chika Iwuamadi Rockwall
400 Meter Dash Finals 55.74 Ariel Ford Mansfield Lake Ridge
400 Meter Dash Finals 55.75 Megan Rourke Austin Lake Travis
400 Meter Dash Finals 55.94 Destiny Fairley Jarrell
400 Meter Dash Finals 56.52 Payton Wells Fort Bend Marshall
400 Meter Dash Finals 56.63 Larissa Manciaz Altair Rice
400 Meter Dash Finals 56.89 Raven Woodson Lubbock Coronado
400 Meter Dash Finals 57.00 Diana Granados Dallas Hampton Preparatory
400 Meter Dash Finals 57.26 Kaitlyn Mathews Big Spring
400 Meter Dash Finals 57.61 Keanna Osby Shelbyville
400 Meter Dash Finals 57.62 Natalie Garza Port Isabel
400 Meter Dash Finals 57.74 Azan Sargusingh Wichita Falls Hirschi
400 Meter Dash Finals 57.88 Kamryn Cantwell Bowie
400 Meter Dash Finals 57.89 Shiean Walters Coleman
400 Meter Dash Finals 57.95 Hannah Porter Austin LBJ
4x100 Meter Relay Finals 44.94 Relay Team Mesquite Horn
4x100 Meter Relay Finals 45.07 Relay Team Cypress Springs
4x100 Meter Relay Finals 45.09 Relay Team McKinney North
4x100 Meter Relay Finals 45.39 Relay Team DeSoto
4x100 Meter Relay Finals 45.52 Relay Team Duncanville
4x100 Meter Relay Finals 45.55 Relay Team Mansfield Lake Ridge
4x100 Meter Relay Finals 45.64 Relay Team Converse Judson
4x100 Meter Relay Finals 45.84 Relay Team Dallas Hampton Preparatory
4x100 Meter Relay Finals 45.96 Relay Team Dallas Carter
4x100 Meter Relay Finals 46.00 Relay Team Round Rock Stony Point
4x100 Meter Relay Finals 46.33 Relay Team Alief Elsik
4x100 Meter Relay Finals 46.38 Relay Team Lancaster
4x100 Meter Relay Finals 46.42 Relay Team Austin LBJ
4x100 Meter Relay Finals 46.42 Relay Team Benjamin
4x100 Meter Relay Finals 46.99 Relay Team Port Arthur Memorial
4x100 Meter Relay Finals 47.54 Relay Team Beaumont Central
4x100 Meter Relay Finals 47.58 Relay Team Kennedale
4x100 Meter Relay Finals 47.63 Relay Team Waxahachie Life
4x100 Meter Relay Finals 47.65 Relay Team San Antonio Reagan
4x100 Meter Relay Finals 47.71 Relay Team Altair Rice
4x100 Meter Relay Finals 47.73 Relay Team Navasota
4x100 Meter Relay Finals 47.77 Relay Team New Diana
4x100 Meter Relay Finals 47.80 Relay Team Wall
4x200 Meter Relay Finals 1:34.87 Relay Team DeSoto
4x200 Meter Relay Finals 1:35.53 Relay Team Cypress Springs
4x200 Meter Relay Finals 1:35.94 Relay Team Duncanville
4x200 Meter Relay Finals 1:35.98 Relay Team Mesquite
4x200 Meter Relay Finals 1:36.15 Relay Team McKinney North
4x200 Meter Relay Finals 1:37.13 Relay Team Longview
4x200 Meter Relay Finals 1:37.22 Relay Team Lancaster
4x200 Meter Relay Finals 1:37.38 Relay Team Alief Elsik
4x200 Meter Relay Finals 1:37.94 Relay Team Converse Judson
4x200 Meter Relay Finals 1:38.48 Relay Team Aldine Eisenhower
4x200 Meter Relay Finals 1:39.06 Relay Team Leonard
4x200 Meter Relay Finals 1:39.16 Relay Team Austin LBJ
4x200 Meter Relay Finals 1:40.21 Relay Team Liberty-Elyau
4x200 Meter Relay Finals 1:40.28 Relay Team Frisco Wakeland
4x200 Meter Relay Finals 1:40.48 Relay Team Kennedale
4x200 Meter Relay Finals 1:41.26 Relay Team Fort Bend Marshall
4x200 Meter Relay Finals 1:41.54 Relay Team Goliad
4x200 Meter Relay Finals 1:41.63 Relay Team San Antonio Madison
4x200 Meter Relay Finals 1:41.82 Relay Team Madisonville
4x200 Meter Relay Finals 1:41.84 Relay Team Lubbock Coronado
4x200 Meter Relay Finals 1:41.85 Relay Team Dallas Carter
4x200 Meter Relay Finals 1:42.00 Relay Team Foster
4x400 Meter Relay Finals 3:37.85 Relay Team DeSoto
4x400 Meter Relay Finals 3:40.15 Relay Team Duncanville
4x400 Meter Relay Finals 3:41.87 Relay Team McKinney Boyd
4x400 Meter Relay Finals 3:42.57 Relay Team Cypress Springs
4x400 Meter Relay Finals 3:45.88 Relay Team Lancaster
4x400 Meter Relay Finals 3:48.39 Relay Team McKinney North
4x400 Meter Relay Finals 3:48.91 Relay Team Longview
4x400 Meter Relay Finals 3:49.63 Relay Team Dallas Skyline
4x400 Meter Relay Finals 3:50.01 Relay Team Liberty-Elyau
4x400 Meter Relay Finals 3:50.46 Relay Team Lubbock Coronado
4x400 Meter Relay Finals 3:50.56 Relay Team Fort Bend Bush
4x400 Meter Relay Finals 3:51.05 Relay Team Leonard
4x400 Meter Relay Finals 3:51.80 Relay Team Mansfield Lake Ridge
4x400 Meter Relay Finals 3:52.06 Relay Team Dallas Carter
4x400 Meter Relay Finals 3:52.20 Relay Team Fort Bend Marshall
4x400 Meter Relay Finals 3:52.25 Relay Team Wall
4x400 Meter Relay Finals 3:53.45 Relay Team Tuloso-Midway
4x400 Meter Relay Finals 3:54.65 Relay Team Manvel
800 Meter Run Finals 2:07.86 Julia Heymach Houston Lamar
800 Meter Run Finals 2:08.48 Megan Rourke Austin Lake Travis
800 Meter Run Finals 2:10.25 Isabel Van Camp Keller
800 Meter Run Finals 2:13.08 Valery Tobias Edinburg IDEA Quest
800 Meter Run Finals 2:13.21 Jennelle Jaeger-darakjy El Paso Coronado
800 Meter Run Finals 2:13.40 Wonders Oguejiofor Cypress Springs
800 Meter Run Finals 2:13.64 Olivia Zint Pottsboro
800 Meter Run Finals 2:14.37 Jenna Brazeal Little River Academy
800 Meter Run Finals 2:14.44 Sandy Clarkin Bandera
800 Meter Run Finals 2:14.54 Jessi Bennett Leonard
800 Meter Run Finals 2:14.57 Jordan Brock Brock Gatesville
800 Meter Run Finals 2:14.61 Gracie Morris Aledo
800 Meter Run Finals 2:14.83 Alana Armstrong Lorena
800 Meter Run Finals 2:14.88 Emerald Jacobs Klein Collins
800 Meter Run Finals 2:15.15 Johanna Villarreal Blanco
800 Meter Run Finals 2:15.79 Nissi Kabongo Frisco Liberty
800 Meter Run Finals 2:16.23 Maryn DeMaio Georgetown High
800 Meter Run Finals 2:16.29 Shania Ford Marlin
800 Meter Run Finals 2:16.38 Maria Ramirez Mason
800 Meter Run Finals 2:16.91 Jayden Fiebiger Wall
800 Meter Run Finals 2:16.93 Zara Richardson Corpus Christi Veterans Memorial
800 Meter Run Finals 2:17.32 Sarah Wuest New Braunfels
800 Meter Run Finals 2:17.85 Tina Sierra La Feria
800 Meter Run Finals 2:18.14 Hannah Thompson Celina
800 Meter Run Finals 2:18.22 Brooke Schreiber Windthorst
800 Meter Run Finals 2:18.24 Soren Underwood Joshua
800 Meter Run Finals 2:18.85 Lyndi Wilkinson Roscoe
800 Meter Run Finals 2:19.13 Liah Collins Rockwall
800 Meter Run Finals 2:19.17 Drew Warren Clyde
800 Meter Run Finals 2:19.34 Kyra Young Brownwood
800 Meter Run Finals 2:19.43 Ty'asia Coleman Saginaw
800 Meter Run Finals 2:19.52 Alyssa Noel Ennis
800 Meter Run Finals 2:19.75 Sienna Collins Saltillo High School
800 Meter Run Finals 2:19.89 Raye Moran Anna
800 Meter Run Finals 2:19.94 Keanna Osby Shelbyville
Discus Finals 120-2 Stephanie Campos Devine
Discus Finals 120-11 Samone Turner DeSoto
Discus Finals 122-2 Hannah Kipp Round Top Carmine
Discus Finals 123-4 Jaleisa Shaffer Amarillo Palo Duro
Discus Finals 123-5 Hayden Holloway Mesquite Horn
Discus Finals 123-6 Shaila George Deer Park
Discus Finals 123-8 Macy Mcnutt Mertzon Irion County
Discus Finals 124-0 Elena Reagen Celina
Discus Finals 124-3 Haley Walker Lockney
Discus Finals 124-7 Jada Garrett Rusk
Discus Finals 125-3 Keegan Coble Jonesboro
Discus Finals 125-5 Avisake Bulai Midlothian
Discus Finals 126-8 Kayli Rowland Ropes
Discus Finals 126-10 Bralyn Fox-Smith Refugio
Discus Finals 127-4 Carlie Roberts Big Spring
Discus Finals 127-10 Abigail Flores Rio Grande Grulla High School
Discus Finals 128-5 Brianna Washington DeSoto
Discus Finals 128-11 Ryan Pickering Barbers Hill
Discus Finals 129-3 Sadey Rodriguez Laredo United
Discus Finals 130-6 Hannah Higgins Texas High
Discus Finals 131-2 Briyith Zubia Kermit
Discus Finals 131-6 Nya Harmon The Woodlands
Discus Finals 131-8 Dejah Carr Channelview
Discus Finals 133-0 Alexis Sacky Corpus Christi Calallen
Discus Finals 135-2 Paitlyn Tankersley Canyon
Discus Finals 136-0 Shelby Lipps Breckenridge
Discus Finals 136-10 Madeline O'hanlon Pottsboro
Discus Finals 138-5 Lauryn Dixon Princeton
Discus Finals 138-7 Ebony Wolridge Giddings
Discus Finals 139-2 Zoe Burleson Nueces Canyon
Discus Finals 146-0 Hailey Pollard Shadow Creek
Discus Finals 164-0 Zada Swoopes Whitewright
High Jump Finals 5-4 Madison Alegria Riviera-Kaufer
High Jump Finals 5-4 Taylor Packebush West Texas
High Jump Finals 5-4 Lauren Purdom Whitesboro
High Jump Finals 5-4 Nissi Kabongo Frisco Liberty
High Jump Finals 5-4 Lauren Chasczewski Grapevine
High Jump Finals 5-4 Megan Kirby Pflugerville Henderickson
High Jump Finals 5-4 Amiah Parson Del Rio
High Jump Finals 5-4 Esther Oboye Alief Taylor
High Jump Finals 5-5 Alexia Wherry De Kalb
High Jump Finals 5-6 Zoe Spinn Holland
High Jump Finals 5-6 Falyn Reaugh Highland Park
High Jump Finals 5-6 Annika Williams College Station High
High Jump Finals 5-6 Alex Glover Magnolia West
High Jump Finals 5-6 Hawa Wague Fort Bend Austin
High Jump Finals 5-6 Tara Kessner Clear Lake
High Jump Finals 5-6 Jillian Johnson Mansfield High
High Jump Finals 5-6 G'auna Edwards Spring
High Jump Finals 5-7 Tina Douglas Pineywoods Academy
High Jump Finals 5-7 Nikaya Neal George West
High Jump Finals 5-7 Trinity Tomlinson Early
High Jump Finals 5-8 Nene Phenix Lubbock Coronado
High Jump Finals 5-8 Sanaa Barnes Northwest Nelson
High Jump Finals 5-8 Kyla Peeples Austin Vandegrift
High Jump Finals 5-9 Ja'Sha Sloan West Mesquite
Long Jump Finals 17-6.25 w Alexa Valenzuela Refugio
Long Jump Finals 17-6.75 w Ella Anttila Jonesboro
Long Jump Finals 17-6.75 w Raylynn Brewer Centerville
Long Jump Finals 17-7.25 Riley Floerke Gregory-Portland
Long Jump Finals 17-9 Anna Cathryn Griffith Taylor
Long Jump Finals 17-9 w Princess Hamilton Dallas Roosevelt
Long Jump Finals 17-9.25 w Bailee Greer Detroit
Long Jump Finals 17-9.25 Jalia Franklin Newton
Long Jump Finals 17-10.25 w Summer Grubbs Union Grove
Long Jump Finals 17-10.5 w Vivi Benitez Iredell
Long Jump Finals 17-11.25 w Jessica Nevils Hamshire-Fannett
Long Jump Finals 18-0 w My'destinee Franklin Bay City
Long Jump Finals 18-1.25 Immunique Billingsly Mansfield Summit
Long Jump Finals 18-2.5 w Marlee Serrano Sinton
Long Jump Finals 18-3 w Symone Washington Round Rock Stony Point
Long Jump Finals 18-3.5 w Chante Mathews Fort Worth Chisholm Trail High
Long Jump Finals 18-4.25 w Sarah Rattan Brock
Long Jump Finals 18-4.25 w Jacie Droddy Port Neches Grove
Long Jump Finals 18-5 w Denver Mims Daingerfield
Long Jump Finals 18-6.25 w Jadah Walker Arlington Martin
Long Jump Finals 18-7.75 w Elon'a Jones McKinney North
Long Jump Finals 18-10.25 Sametria Smith Midland Senior High School
Long Jump Finals 18-10.75 w Ryan Roane Tomball Memorial
Long Jump Finals 18-10.75 Koi Johnson Dickinson
Long Jump Finals 19-1 w Kiara Pickins Converse Judson
Long Jump Finals 19-1.25 Ariana Devalcourt Baytown Goose Creek Memorial
Long Jump Finals 19-2.25 w Arielle Mack El Paso Burges
Long Jump Finals 19-2.5 G'auna Edwards Spring
Long Jump Finals 19-3 w Amaya Brown Goliad
Long Jump Finals 19-3.25 w Natalie Simmons Leonard
Long Jump Finals 19-4.5 Caira Pettway Sunnyvale
Long Jump Finals 19-5.25 Virginia Kerley Taylor
Long Jump Finals 19-6 w Jasmine Moore Mansfield Lake Ridge
Long Jump Finals 20-0.25 Alexis Brown Kennedale
Long Jump Finals 21-2.75 Kynnedy Flannel Alvin
Pole Vault Finals 10-6 Kodee Scott Olney
Pole Vault Finals 10-6 Haley Schake Wimberley
Pole Vault Finals 10-6 Brooklyn Goldsmith Orangefield
Pole Vault Finals 11-0 Analyn Bohensky San Saba
Pole Vault Finals 11-0 Camille Ward Crawford
Pole Vault Finals 11-0 Alyssa Griffith Celina
Pole Vault Finals 11-0 Missy Horn A&M Consolidated
Pole Vault Finals 11-0 Nicole Oberle Forney
Pole Vault Finals 11-0 Raegan Smith Flower Mound
Pole Vault Finals 11-6 Skylar Hall Woodsboro
Pole Vault Finals 11-6 Kimberley Ortolon Edna
Pole Vault Finals 11-6 Caroline Edwards Garrison
Pole Vault Finals 11-6 Faith Roberson Wall
Pole Vault Finals 11-6 Lael Amthor Amthor Bruceville-Eddy
Pole Vault Finals 11-6 Ashton Moon La Vernia
Pole Vault Finals 11-6 Riley Floerke Gregory-Portland
Pole Vault Finals 11-6 Sierra White Aledo
Pole Vault Finals 11-6 Nastassja Campbell New Caney High
Pole Vault Finals 12-0 Molly Wick Weimar
Pole Vault Finals 12-0 Maren Garnett Spearman
Pole Vault Finals 12-0 Tiffani Peacock Lorena
Pole Vault Finals 12-0 Ryleigh Redding Victoria West
Pole Vault Finals 12-0 Allyn Tyer Northwest Eaton
Pole Vault Finals 12-0 Emily Davila San Antonio Madison
Pole Vault Finals 12-0 Peyton Mickelson Klein Oak
Pole Vault Finals 12-3 Grace Ridgeway Lucas Lovejoy
Pole Vault Finals 12-6 Elizabeth Bradley Cypress Woods
Pole Vault Finals 12-6 Olivia Buntin New Braunfels Canyon
Pole Vault Finals 12-9 Tuesdi Tidwell Early
Pole Vault Finals 13-0 Chloe Wall Farmersville
Pole Vault Finals 13-0 Kaitlyn Banas Cypress Ranch
Pole Vault Finals 13-2.5 Anna Cathryn Griffith Taylor
Pole Vault Finals 13-3 Mackenzie Hayward Lewisville Marcus
Pole Vault Finals 13-6 Colleen Clancy Smithson Valley
Shot Put Finals 37-0 Tori Sunday Poth
Shot Put Finals 37-0 Casey Tislow Goliad
Shot Put Finals 37-2.75 Ebony Wolridge Giddings
Shot Put Finals 37-3.25 Malaya Pistokache Sharyland Pioneer
Shot Put Finals 37-3.75 Brittney Moorer Cameron Yoe
Shot Put Finals 37-4 Brooke Mckeel Arlington Martin
Shot Put Finals 37-4.5 Esmerelda Balvantin Graford
Shot Put Finals 37-6 Delores Okeke Alief Elsik
Shot Put Finals 37-9.25 Bree Baker Panhandle
Shot Put Finals 37-11.5 Cheyanne Haynes San Antonio MacArthur
Shot Put Finals 37-11.75 Jada Redd Honey Grove
Shot Put Finals 38-3.25 Alexis Sacky Corpus Christi Calallen
Shot Put Finals 38-8.25 Mikayla Vivens San Antonio Warren
Shot Put Finals 38-8.5 Jadyn Wright Shamrock
Shot Put Finals 38-9.75 Keayla Dove Cypress Lakes
Shot Put Finals 39-5 Brooklyn Thompkins Panhandle
Shot Put Finals 39-5 Jayla Hooper West Rusk
Shot Put Finals 39-5 Megan Hartline Wolfforth Frenship
Shot Put Finals 39-9 Vy Huynh Mesquite Poteet
Shot Put Finals 39-9.5 Brianna Medlock Arp
Shot Put Finals 39-10 Myeshia Thomas Amherst School
Shot Put Finals 39-10.25 Sirena Minjarez Seagraves
Shot Put Finals 39-10.5 Faith Ragland Andrews
Shot Put Finals 39-10.5 Erin Doan Canyon
Shot Put Finals 40-3.5 Emily Brown Benjamin
Shot Put Finals 40-4 Kayeshia Carter Columbus
Shot Put Finals 40-6.25 Hailey Pollard Shadow Creek
Shot Put Finals 40-6.25 Jaleisa Shaffer Amarillo Palo Duro
Shot Put Finals 40-8.5 Jasmine Kellar Giddings
Shot Put Finals 40-10.5 Zoe Burleson Nueces Canyon
Shot Put Finals 40-10.5 Lindsey Thorpe Boyd
Shot Put Finals 40-10.5 Samarie Bonds Pflugerville High
Shot Put Finals 41-2.25 Lindsey Mya San Angelo Lake View
Shot Put Finals 41-5 Abigail Spurgin Fredericksburg
Shot Put Finals 41-6 Lauryn Dixon Princeton
Shot Put Finals 41-6.5 Tashundra Reeves Mexia
Shot Put Finals 41-8.25 Monica Driscoll Clyde
Shot Put Finals 42-0.25 Jadyn Walden Conroe High
Shot Put Finals 42-7.25 Alexandra Headley Plano Senior HS
Shot Put Finals 43-2.75 Riley Cross Tomball High
Shot Put Finals 43-6.5 Priscilla Adejokun Melissa
Shot Put Finals 44-6.5 Faith Ette Mansfield Lake Ridge
Shot Put Finals 44-8 Zada Swoopes Whitewright
Triple Jump Finals 36-0.5 Caroline Edwards Garrison
Triple Jump Finals 36-0.75 w Bailee Greer Detroit
Triple Jump Finals 36-1.5 T'nia Sample San Antonio Cole
Triple Jump Finals 36-3 Ashley Buck Elkhart
Triple Jump Finals 36-3.5 Sydney Ritter Groom
Triple Jump Finals 36-5.25 Jayla Norman Bushland
Triple Jump Finals 36-6.75 w Mikinna Serrata Tilden McMullen
Triple Jump Finals 36-10.25 Mikeska Gill Saginaw
Triple Jump Finals 36-10.75 Kassidy Bishop Shiner
Triple Jump Finals 36-11 w Weslyn Urquhart Panhandle
Triple Jump Finals 36-11.5 w Bonnie Wilkinson Roscoe
Triple Jump Finals 37-0.75 Caira Pettway Sunnyvale
Triple Jump Finals 37-3 Michae'lann Dimaggio Mount Pleasant High School
Triple Jump Finals 37-5.75 w Ramaya Davis Tatum
Triple Jump Finals 37-7.25 Haley Killinger Prosper
Triple Jump Finals 37-8.5 Marlee Serrano Sinton
Triple Jump Finals 37-10 w Ariel Watson Converse Judson
Triple Jump Finals 38-0.75 Aniah Marshall Austin Crockett
Triple Jump Finals 38-2.75 Natalie Simmons Leonard
Triple Jump Finals 38-4 Tia Woods Caldwell
Triple Jump Finals 38-4 Abigail Tello-mettlach Gregory-Portland
Triple Jump Finals 38-10.75 Raylie Huff Hardin-Jefferson
Triple Jump Finals 39-1.25 Ryan Roane Tomball Memorial
Triple Jump Finals 39-1.5 Ella Anttila Jonesboro
Triple Jump Finals 39-2.5 Taylor Crouch Galena Park Northshore
Triple Jump Finals 39-4.5 Ira Frazier San Antonio Johnson
Triple Jump Finals 39-4.75 w Virginia Kerley Taylor
Triple Jump Finals 39-5.75 Teshuna Sheppard Atlanta
Triple Jump Finals 39-7.25 w Symone Washington Round Rock Stony Point
Triple Jump Finals 39-8 Savannah Pennese New Caney Porter
Triple Jump Finals 40-0.25 Arielle Mack El Paso Burges
Triple Jump Finals 40-1 Kaitlyn Mathews Big Spring
Triple Jump Finals 40-6.5 Valencia Bullock Mansfield Lake Ridge
Triple Jump Finals 40-9.25 Chelsey Cole Allen
Triple Jump Finals 41-2 Jznae Kim Conroe High
Triple Jump Finals 41-4.75 w Koi Johnson Dickinson
Triple Jump Finals 41-11.5 Essence Thomas Dickinson
Triple Jump Finals 42-1.5 w Kyndal Mcknight Lewisville Marcus
Triple Jump Finals 43-4.75 Jasmine Moore Mansfield Lake Ridge
HS Boys Mark Athlete Team
100 Meter Dash Finals 10.22 Kalon Barnes Silsbee
100 Meter Dash Finals 10.31 Caleb Jolivette Manvel
100 Meter Dash Finals 10.32 Keishawn Everly Fort Worth Trimble Tech
100 Meter Dash Finals 10.32 Kesean Carter The Woodlands
100 Meter Dash Finals 10.34 Roman Turner Wichita Falls Hirschi
100 Meter Dash Finals 10.41 Jeffery Hulon Jr. Beaumont Westbrook
100 Meter Dash Finals 10.45 Craig Williams Crosby
100 Meter Dash Finals 10.50 Willari Watson Temple
100 Meter Dash Finals 10.58 Jais Smith Mansfield Legacy
100 Meter Dash Finals 10.60 Walter Boyd Cy-Fair
100 Meter Dash Finals 10.60 Christopher Rainey Clear Falls
100 Meter Dash Finals 10.61 Joe Williams Bremond
100 Meter Dash Finals 10.61 Jaylen Allen Allen
100 Meter Dash Finals 10.67 Terreon Paige Abilene Cooper
100 Meter Dash Finals 10.67 Kenyon Morgan Converse Judson
100 Meter Dash Finals 10.69 Sterling Galban Burnet
100 Meter Dash Finals 10.70 Danny Gray Dallas Madison
100 Meter Dash Finals 10.70 Demitri Monroe Van Vleck
100 Meter Dash Finals 10.70 Darian Thompson Corpus Christi Carroll
100 Meter Dash Finals 10.73 Andre Norman Celina
100 Meter Dash Finals 10.73 Ricky Wren Dallas South Oak Cliff
100 Meter Dash Finals 10.75 Ryan Martin Stafford
100 Meter Dash Finals 10.75 Darien Porter Arlington Bowie
100 Meter Dash Finals 10.78 Dennis Johnson Dallas Lincoln
100 Meter Dash Finals 10.80 Jabray Young Melissa
100 Meter Dash Finals 10.80 Jalen Woods Cibolo Steele
110 Meter Hurdles Finals 13.39 Eric Edwards Langham Creek
110 Meter Hurdles Finals 13.61 Dorian Andrews Dallas Skyline
110 Meter Hurdles Finals 13.79 Charles Brockman III Plano Senior HS
110 Meter Hurdles Finals 13.80 Jalen Woods Cibolo Steele
110 Meter Hurdles Finals 13.95 w Justin Young Wylie East
110 Meter Hurdles Finals 13.99 Kenney Broadnax Cibolo Steele
110 Meter Hurdles Finals 14.02 w Devion Wilson Hutto
110 Meter Hurdles Finals 14.09 Corey Williams Amarillo Tascosa
110 Meter Hurdles Finals 14.11 Grayson Grisso Aubrey
110 Meter Hurdles Finals 14.12 Ahmad Young Jr Langham Creek
110 Meter Hurdles Finals 14.13 w Joeseph Squire Arlington Seguin
110 Meter Hurdles Finals 14.20 Ian Carter Burnet
110 Meter Hurdles Finals 14.21 Remington Crossnoe Bushland
110 Meter Hurdles Finals 14.30 w Dominick Houston-Shepard Fort Bend Marshall
110 Meter Hurdles Finals 14.36 w Kieron Hunter Wylie East
110 Meter Hurdles Finals 14.40 Ryan Hering McGregor
110 Meter Hurdles Finals 14.40 Peyton Sawyer Clear Springs
110 Meter Hurdles Finals 14.41 Ricky Waer Goliad
110 Meter Hurdles Finals 14.44 Jordan Lacy New Deal
110 Meter Hurdles Finals 14.45 Drake Holifield Wall
110 Meter Hurdles Finals 14.48 Nolan Walker Klein Forest
110 Meter Hurdles Finals 14.49 Josh Wallace Lindsay
110 Meter Hurdles Finals 14.53 Carter Zook Sonora
110 Meter Hurdles Finals 14.55 w Devonata Trotter Fort Worth Eastern Hills
110 Meter Hurdles Finals 14.58 Traylen Drake Wheeler
110 Meter Hurdles Finals 14.58 Roman Pray New Waverly
110 Meter Hurdles Finals 14.58 w Willie Debrow San Antonio Sam Houston
110 Meter Hurdles Finals 14.60 Luke Williams Wellington
110 Meter Hurdles Finals 14.62 w Andrew Hitzfelder Medina Valley
110 Meter Hurdles Finals 14.65 Talon Tilley Hardin-Jefferson
1600 Meter Run Finals 4:02.30 Sam Worley New Braunfels Canyon
1600 Meter Run Finals 4:02.49 Reed Brown Southlake Carroll
1600 Meter Run Finals 4:06.68 Daniel Viegra Pflugerville Henderickson
1600 Meter Run Finals 4:14.02 Brian Lujan El Paso Americas
1600 Meter Run Finals 4:14.34 Cruz Gomez PSJA Memorial
1600 Meter Run Finals 4:17.29 Michael Abeyta El Paso Hanks
1600 Meter Run Finals 4:17.48 Justin Botello Pflugerville Henderickson
1600 Meter Run Finals 4:17.86 Aciel Castillo Tuloso-Midway
1600 Meter Run Finals 4:17.87 Harrison Tillman Aledo
1600 Meter Run Finals 4:19.57 Tristan Pena Edinburg North
1600 Meter Run Finals 4:20.65 Zephyr Seagraves College Station High
1600 Meter Run Finals 4:21.11 Asa Rice Mansfield Summit
1600 Meter Run Finals 4:22.02 Jason Bugg Houston Strake Jesuit
1600 Meter Run Finals 4:22.16 Pedro Flores Manvel
1600 Meter Run Finals 4:23.03 Isaac Vargas Levelland
1600 Meter Run Finals 4:23.38 Kyle Doty Bruceville-Eddy
1600 Meter Run Finals 4:23.49 Ryan Trahan Altair Rice
1600 Meter Run Finals 4:23.79 Jake Merrell Turkey Valley
200 Meter Dash Finals 20.71 Kary Vincent Jr Port Arthur Memorial
200 Meter Dash Finals 20.98 Sean Hooper Keller Fossil Ridge
200 Meter Dash Finals 21.01 Edward Sumler Cy-Fair
200 Meter Dash Finals 21.22 Christopher Rainey Clear Falls
200 Meter Dash Finals 21.28 Austin Clark Dallas Life Oak Cliff
200 Meter Dash Finals 21.29 Terreon Paige Abilene Cooper
200 Meter Dash Finals 21.36 Braydon Johnson Arlington Bowie
200 Meter Dash Finals 21.39 Terrance Mullings Dallas Hillcrest
200 Meter Dash Finals 21.48 Joe Williams Bremond
200 Meter Dash Finals 21.48 Kalon Barnes Silsbee
200 Meter Dash Finals 21.51 Reynaud Jackson Aldine Davis
200 Meter Dash Finals 21.54 Shamon Ehiemua Fort Bend Marshall
200 Meter Dash Finals 21.56 Nick Alexander Garland Sachse
200 Meter Dash Finals 21.58 Quinton Sansing Floresville
200 Meter Dash Finals 21.59 Tommy Bush Schertz Clemens
200 Meter Dash Finals 21.61 Darian Thompson Corpus Christi Carroll
200 Meter Dash Finals 21.63 Oscar Baeza Presidio
200 Meter Dash Finals 21.65 Chris Mills Converse Judson
200 Meter Dash Finals 21.67 Caleb Boger Mesquite
200 Meter Dash Finals 21.70 Orion Hosey Goliad
200 Meter Dash Finals 21.72 Jordan Booker Humble High
200 Meter Dash Finals 21.80 Andre Norman Celina
200 Meter Dash Finals 21.90 Tyler Dykes Iola
200 Meter Dash Finals 21.90 Johnny Simpson Madisonville
300 Meter Hurdles Finals 36.25 Jayson Baldridge George Ranch
300 Meter Hurdles Finals 36.68 Charles Brockman III Plano Senior HS
300 Meter Hurdles Finals 36.69 Eric Edwards Langham Creek
300 Meter Hurdles Finals 36.90 Justin Young Wylie East
300 Meter Hurdles Finals 37.02 Calahan Newsome Amarillo
300 Meter Hurdles Finals 37.35 Remington Crossnoe Bushland
300 Meter Hurdles Finals 37.44 Devion Wilson Hutto
300 Meter Hurdles Finals 37.63 Quivell Jordan DeSoto
300 Meter Hurdles Finals 37.75 Carter Zook Sonora
300 Meter Hurdles Finals 37.84 Ricky Waer Goliad
300 Meter Hurdles Finals 37.86 David Marquis-Pattrick Austin Lake Travis
300 Meter Hurdles Finals 37.91 Julien Gillum Baytown Goose Creek Memorial
300 Meter Hurdles Finals 38.03 Ronnie Briscoe Waco Connally
300 Meter Hurdles Finals 38.06 Zachary Johnson Conroe Oak Ridge
300 Meter Hurdles Finals 38.07 Noah Weigant Whitney
300 Meter Hurdles Finals 38.10 London Harris Manvel
300 Meter Hurdles Finals 38.24 Aj Bennett Klein Collins
300 Meter Hurdles Finals 38.36 Ronnie Jackson Navasota
300 Meter Hurdles Finals 38.47 Josh Wallace Lindsay
300 Meter Hurdles Finals 38.53 Jaylon Williams Corrigan Camden
300 Meter Hurdles Finals 38.66 Kenneth Bodwin Stafford
300 Meter Hurdles Finals 38.68 Devonte Jones Milano
300 Meter Hurdles Finals 38.73 Jace Cannon Hale Center
300 Meter Hurdles Finals 38.80 Jackson Chapman Mason
300 Meter Hurdles Finals 38.81 Jeremiah Rushin Big Spring
300 Meter Hurdles Finals 38.86 Luke Williams Wellington
300 Meter Hurdles Finals 38.95 Angel Davila Laredo Martin
300 Meter Hurdles Finals 39.03 Leonardo Rohan Amarillo Caprock
300 Meter Hurdles Finals 39.13 Lane Farrar Spearman
300 Meter Hurdles Finals 39.27 Traylen Drake Wheeler
300 Meter Hurdles Finals 39.34 Karson Bryan Happy
300 Meter Hurdles Finals 39.39 Ny-gel Starling College Station High
300 Meter Hurdles Finals 39.41 Christian Palmer Frisco Liberty
300 Meter Hurdles Finals 39.45 Malik Shabazz Dallas Life Oak Cliff
3200 Meter Run Finals 8:58.02 Reed Brown Southlake Carroll
3200 Meter Run Finals 8:58.85 Alex Maier Flower Mound
3200 Meter Run Finals 8:59.35 Daniel Bernal El Paso Eastwood
3200 Meter Run Finals 8:59.57 Daniel Viegra Pflugerville Henderickson
3200 Meter Run Finals 9:17.08 William Hunsdale The Woodlands
3200 Meter Run Finals 9:20.83 Butare Rugenerwa Amarillo
3200 Meter Run Finals 9:21.02 Graydon Morris Aledo
3200 Meter Run Finals 9:22.66 Aciel Castillo Tuloso-Midway
3200 Meter Run Finals 9:23.63 Nick Hendrix Frisco Wakeland
3200 Meter Run Finals 9:25.69 Tyler Mcginnis Alamo Heights
3200 Meter Run Finals 9:26.58 Isaac Vargas Levelland
3200 Meter Run Finals 9:26.87 Ryan Schoppe La Porte
3200 Meter Run Finals 9:26.96 Cesar Limones Burleson High
3200 Meter Run Finals 9:27.93 Buster Roberts Luling
3200 Meter Run Finals 9:28.05 Zephyr Seagraves College Station High
3200 Meter Run Finals 9:29.87 Ryan Trahan Altair Rice
3200 Meter Run Finals 9:31.64 Matthew Kearney Austin Westlake
3200 Meter Run Finals 9:34.01 Kyle Doty Bruceville-Eddy
3200 Meter Run Finals 9:35.49 Asa Rice Mansfield Summit
3200 Meter Run Finals 9:36.78 Elijah Mackey Melissa
3200 Meter Run Finals 9:38.23 Jake Merrell Turkey Valley
3200 Meter Run Finals 9:38.76 Evan Del Rio Huntsville
3200 Meter Run Finals 9:39.18 Carter Storm Kingwood High School
400 Meter Dash Finals 45.87 Champion Allison George Ranch
400 Meter Dash Finals 45.92 Sean Hooper Keller Fossil Ridge
400 Meter Dash Finals 46.45 Howard Fields III Manvel
400 Meter Dash Finals 46.81 Isaiah Palmer Frisco Liberty
400 Meter Dash Finals 47.15 Jon Maas San Antonio Clark
400 Meter Dash Finals 47.43 Matthew Boling Houston Strake Jesuit
400 Meter Dash Finals 47.44 Jadon Johnson Lewisville
400 Meter Dash Finals 47.53 Joe Williams Bremond
400 Meter Dash Finals 47.69 Ashton Hicks Carthage
400 Meter Dash Finals 47.72 Lakyron Mays Dallas Carter
400 Meter Dash Finals 47.88 Gabriel Peterson Lancaster
400 Meter Dash Finals 48.00 Will Anderson East Bernard
400 Meter Dash Finals 48.04 Jemiyah Franklin Temple
400 Meter Dash Finals 48.22 Frederick Lewis Pearland Dawson
400 Meter Dash Finals 48.24 Payton Davis Lufkin Hudson
400 Meter Dash Finals 48.36 Ian Gonzales Big Spring
400 Meter Dash Finals 48.98 Bryan Wilson Fort Worth Dunbar
400 Meter Dash Finals 48.99 Bryson Hammonds Coleman
400 Meter Dash Finals 49.10 Tyrell Valentine Fort Bend Marshall
400 Meter Dash Finals 49.10 Zach Dicken Coppell
400 Meter Dash Finals 49.20 Robert Maston Dallas Carter
400 Meter Dash Finals 49.21 Jaime Cueto Plains
400 Meter Dash Finals 49.33 Chase Thompson Rule
400 Meter Dash Finals 49.48 Levi Jones Van Alstyne
400 Meter Dash Finals 49.49 Logan Bellinger Blum
400 Meter Dash Finals 49.50 Yancey Otto Lindsay
400 Meter Dash Finals 49.50 Keiontae Williamson Vernon
4x100 Meter Relay Finals 39.80 Relay Team Port Arthur Memorial
4x100 Meter Relay Finals 40.08 Relay Team Manvel
4x100 Meter Relay Finals 40.14 Relay Team Converse Judson
4x100 Meter Relay Finals 40.31 Relay Team Lancaster
4x100 Meter Relay Finals 40.33 Relay Team Waxahachie
4x100 Meter Relay Finals 40.37 Relay Team Cedar Hill
4x100 Meter Relay Finals 40.56 Relay Team Conroe Oak Ridge
4x100 Meter Relay Finals 40.59 Relay Team George Ranch
4x100 Meter Relay Finals 40.69 Relay Team Corsicana
4x100 Meter Relay Finals 40.78 Relay Team Allen
4x100 Meter Relay Finals 40.84 Relay Team Fort Worth Trimble Tech
4x100 Meter Relay Finals 40.88 Relay Team Rowlett
4x100 Meter Relay Finals 41.07 Relay Team Alief Taylor
4x100 Meter Relay Finals 41.22 Relay Team Mesquite Horn
4x100 Meter Relay Finals 41.34 Relay Team Atlanta
4x100 Meter Relay Finals 41.41 Relay Team Silsbee
4x100 Meter Relay Finals 41.42 Relay Team Austin LBJ
4x100 Meter Relay Finals 41.46 Relay Team Dallas Lincoln
4x100 Meter Relay Finals 41.46 Relay Team Fort Worth South Hills
4x100 Meter Relay Finals 41.50 Relay Team San Antonio Johnson
4x100 Meter Relay Finals 41.61 Relay Team Dallas Madison
4x100 Meter Relay Finals 41.62 Relay Team Crockett
4x100 Meter Relay Finals 41.69 Relay Team Van Vleck
4x100 Meter Relay Finals 41.71 Relay Team Angleton
4x100 Meter Relay Finals 41.77 Relay Team Waco La Vega
4x100 Meter Relay Finals 41.88 Relay Team Cuero
4x100 Meter Relay Finals 41.97 Relay Team Childress
4x100 Meter Relay Finals 42.14 Relay Team Big Spring
4x100 Meter Relay Finals 42.17 Relay Team Freeport Brazosport
4x200 Meter Relay Finals 1:23.52 Relay Team Port Arthur Memorial
4x200 Meter Relay Finals 1:23.81 Relay Team The Woodlands
4x200 Meter Relay Finals 1:23.97 Relay Team Converse Judson
4x200 Meter Relay Finals 1:24.05 Relay Team Manvel
4x200 Meter Relay Finals 1:24.47 Relay Team Mansfield High
4x200 Meter Relay Finals 1:25.28 Relay Team Beaumont Central
4x200 Meter Relay Finals 1:25.32 Relay Team Cy-Fair
4x200 Meter Relay Finals 1:25.71 Relay Team Aldine MacArthur
4x200 Meter Relay Finals 1:25.84 Relay Team Waxahachie
4x200 Meter Relay Finals 1:25.85 Relay Team Mansfield Lake Ridge
4x200 Meter Relay Finals 1:25.88 Relay Team Galena Park Northshore
4x200 Meter Relay Finals 1:26.24 Relay Team Killeen Harker Heights
4x200 Meter Relay Finals 1:26.31 Relay Team Dallas Life Oak Cliff
4x200 Meter Relay Finals 1:26.67 Relay Team Kilgore
4x200 Meter Relay Finals 1:26.67 Relay Team Atlanta
4x200 Meter Relay Finals 1:26.84 Relay Team Mesquite Horn
4x200 Meter Relay Finals 1:27.04 Relay Team Cuero
4x200 Meter Relay Finals 1:27.26 Relay Team Denton Ryan
4x200 Meter Relay Finals 1:27.33 Relay Team Wichita Falls Hirschi
4x200 Meter Relay Finals 1:27.38 Relay Team Dallas Carter
4x200 Meter Relay Finals 1:27.40 Relay Team Crockett
4x200 Meter Relay Finals 1:27.54 Relay Team Austin LBJ
4x200 Meter Relay Finals 1:27.70 Relay Team Big Spring
4x200 Meter Relay Finals 1:27.86 Relay Team Giddings
4x200 Meter Relay Finals 1:27.89 Relay Team San Antonio Warren
4x200 Meter Relay Finals 1:28.02 Relay Team Childress
4x200 Meter Relay Finals 1:28.05 Relay Team Freeport Brazosport
4x200 Meter Relay Finals 1:28.49 Relay Team New Deal
4x200 Meter Relay Finals 1:28.60 Relay Team Linden-Kildare
4x200 Meter Relay Finals 1:28.67 Relay Team Crawford
4x200 Meter Relay Finals 1:28.69 Relay Team McGregor
4x200 Meter Relay Finals 1:28.72 Relay Team San Antonio Sam Houston
4x200 Meter Relay Finals 1:28.83 Relay Team Edna
4x200 Meter Relay Finals 1:28.84 Relay Team Madisonville
4x200 Meter Relay Finals 1:28.97 Relay Team Goliad
4x200 Meter Relay Finals 1:29.03 Relay Team Abilene Cooper
4x200 Meter Relay Finals 1:29.16 Relay Team Hooks
4x200 Meter Relay Finals 1:29.75 Relay Team Sonora
4x200 Meter Relay Finals 1:29.87 Relay Team Tenaha
4x200 Meter Relay Finals 1:29.93 Relay Team Stamford
4x400 Meter Relay Finals 3:11.19 Relay Team George Ranch
4x400 Meter Relay Finals 3:11.44 Relay Team DeSoto
4x400 Meter Relay Finals 3:12.63 Relay Team Manvel
4x400 Meter Relay Finals 3:13.13 Relay Team Lancaster
4x400 Meter Relay Finals 3:13.13 Relay Team Conroe Oak Ridge
4x400 Meter Relay Finals 3:13.92 Relay Team Klein Oak
4x400 Meter Relay Finals 3:14.47 Relay Team Klein Collins
4x400 Meter Relay Finals 3:14.73 Relay Team Port Arthur Memorial
4x400 Meter Relay Finals 3:15.31 Relay Team Dallas Carter
4x400 Meter Relay Finals 3:15.46 Relay Team Frisco Liberty
4x400 Meter Relay Finals 3:15.96 Relay Team Fort Bend Marshall
4x400 Meter Relay Finals 3:16.92 Relay Team Pottsboro
4x400 Meter Relay Finals 3:16.94 Relay Team Big Spring
4x400 Meter Relay Finals 3:17.43 Relay Team Converse Judson
4x400 Meter Relay Finals 3:17.49 Relay Team Crandall
4x400 Meter Relay Finals 3:17.54 Relay Team Tatum
4x400 Meter Relay Finals 3:18.06 Relay Team San Antonio Brandeis
4x400 Meter Relay Finals 3:18.72 Relay Team Crawford
4x400 Meter Relay Finals 3:19.05 Relay Team East Bernard
4x400 Meter Relay Finals 3:19.18 Relay Team Waco Connally
4x400 Meter Relay Finals 3:19.86 Relay Team Victoria West
4x400 Meter Relay Finals 3:20.46 Relay Team Lewisville
4x400 Meter Relay Finals 3:20.54 Relay Team Foster
4x400 Meter Relay Finals 3:20.59 Relay Team Vernon
4x400 Meter Relay Finals 3:21.06 Relay Team Wall
4x400 Meter Relay Finals 3:21.26 Relay Team Yoakum
4x400 Meter Relay Finals 3:21.37 Relay Team Lubbock Monterey
4x400 Meter Relay Finals 3:21.68 Relay Team Cleveland
4x400 Meter Relay Finals 3:21.93 Relay Team Albany
4x400 Meter Relay Finals 3:22.41 Relay Team San Augustine
4x400 Meter Relay Finals 3:22.80 Relay Team Stafford
4x400 Meter Relay Finals 3:22.83 Relay Team Sundown
800 Meter Run Finals 1:48.25 Sam Worley New Braunfels Canyon
800 Meter Run Finals 1:50.37 Jason Bugg Houston Strake Jesuit
800 Meter Run Finals 1:50.50 Cade Bethmann Arlington Martin
800 Meter Run Finals 1:50.62 Brandon Falkquay San Antonio Lee
800 Meter Run Finals 1:51.92 Micah Langat Keller Central
800 Meter Run Finals 1:53.10 Sean Prendeville Round Rock Cedar Ridge
800 Meter Run Finals 1:53.27 Butare Rugenerwa Amarillo
800 Meter Run Finals 1:53.65 Eric Hawkins Longview Pine Tree
800 Meter Run Finals 1:54.10 Jake Merrell Turkey Valley
800 Meter Run Finals 1:54.26 Joe Austin Conroe Oak Ridge
800 Meter Run Finals 1:54.31 Zion Smith Mansfield Lake Ridge
800 Meter Run Finals 1:54.32 Mikel Escobar Ben Bolt
800 Meter Run Finals 1:54.47 Clayton Stuart A&M Consolidated
800 Meter Run Finals 1:55.13 Adam Mendoza Pilot Point
800 Meter Run Finals 1:55.17 Christopher Wise Foster
800 Meter Run Finals 1:55.55 Holden Stoute Wall
800 Meter Run Finals 1:55.89 Ian Gonzales Big Spring
800 Meter Run Finals 1:56.07 Reyes Rodriguez La Feria
800 Meter Run Finals 1:56.16 Lakyron Mays Dallas Carter
800 Meter Run Finals 1:56.49 Kartney Hampton Mineola
800 Meter Run Finals 1:56.84 Joshua Crain Denton High
800 Meter Run Finals 1:56.94 Steven Quintanilla Sundown
800 Meter Run Finals 1:57.07 Justin Garcia Garrison
800 Meter Run Finals 1:57.16 Jared Steele Brock
800 Meter Run Finals 1:57.28 Collin Williams Foster
800 Meter Run Finals 1:57.55 Cash Kunkel Burton
800 Meter Run Finals 1:57.73 Jaquan Francois Port Arthur Memorial
800 Meter Run Finals 1:57.98 Evan Cantrell Abilene Wylie
Discus Finals 150-2 Riley Rollans Jacksboro
Discus Finals 151-3 Cason Brown Schulenburg
Discus Finals 151-5 Corey Preusse Thorndale
Discus Finals 151-10 Cameron Cavanaugh Troy
Discus Finals 152-0 Dallyn Fogerson Lubbock Southland
Discus Finals 152-1 Bryce Francis Brady
Discus Finals 152-7 Jacob Mechler Andrews
Discus Finals 152-10 Bryce Spencer Sundown
Discus Finals 153-3 Juan Salazar Vernon
Discus Finals 153-7 Austin Owens Union Grove
Discus Finals 155-8 Ray Dixon Llano
Discus Finals 155-9 Caeveon Patton Cuero
Discus Finals 156-4 Jack Hays Graham
Discus Finals 156-6 Hunter Thompson New Braunfels Canyon
Discus Finals 159-6 Kolten Lindemann El Paso Americas
Discus Finals 161-6 John Romanow Lewisville Hebron
Discus Finals 163-9 Xavier Rivera Abernathy
Discus Finals 164-2 Kade Weldon Jacksboro
Discus Finals 175-4 Sydney Mock Port Isabel
Discus Finals 176-5 John Barber Fort Bend Travis
Discus Finals 176-6 Josh Brown Schulenburg
Discus Finals 180-11 Brandon Busby Round Rock
Discus Finals 183-5 Bobby Smith Killeen High School
Discus Finals 199-9 Adrian Piperi The Woodlands
Discus Finals 204-5 Gabriel Oladipo Fort Bend Hightower
High Jump Finals 6-6 Cale Kassen Valley View
High Jump Finals 6-6 Zach Hamilton Pineywoods Academy
High Jump Finals 6-6 Alan Rhone Fort Worth Chisholm Trail High
High Jump Finals 6-6 Eduardo Vela Laredo Martin
High Jump Finals 6-6 Jamal Anderson San Antonio Wagner
High Jump Finals 6-6 Trey Angel Katy Seven Lakes
High Jump Finals 6-7 Roberto Trevizo Farwell
High Jump Finals 6-7 Chima Enyinna Sunnyvale
High Jump Finals 6-7 Zachary Seaman Palacios
High Jump Finals 6-7 Ronnie Jackson Navasota
High Jump Finals 6-8 Blake Aragon Stephenville High School
High Jump Finals 6-8 Jibrael Washington Waco University
High Jump Finals 6-8 Colby Mason Hallsville
High Jump Finals 6-8 Josh Canete Copperas Cove
High Jump Finals 6-8 Jack Scarborough San Antonio Johnson
High Jump Finals 6-9 Dawson Chumley Groveton
High Jump Finals 6-9 Jake Lamberth Poth
High Jump Finals 6-10 Michael Tolds Manvel
High Jump Finals 6-11 Tyler Russell Malakoff
High Jump Finals 6-11 Calvin Clater Fort Worth South Hills
High Jump Finals 6-11 Mason Corbin Katy Tompkins
Long Jump Finals 22-6 Marquavous Evans Mount Vernon
Long Jump Finals 22-6 w Shahada Wells Amarillo Tascosa
Long Jump Finals 22-7 Demitri Monroe Van Vleck
Long Jump Finals 22-7.75 w Xavier Hull Port Arthur Memorial
Long Jump Finals 22-9.25 Dane Ledford Argyle
Long Jump Finals 22-9.5 Kenneth Bodwin Stafford
Long Jump Finals 22-10.25 Aj Mccarty Brownwood
Long Jump Finals 22-11 w Ronnie Briscoe Waco Connally
Long Jump Finals 23-0.75 w Jordan Wilson Sharyland Pioneer
Long Jump Finals 23-0.75 w Langdon Williams Mansfield Lake Ridge
Long Jump Finals 23-1 Marcus Jones Linden-Kildare
Long Jump Finals 23-1.5 w Frederic Williams DeSoto
Long Jump Finals 23-2.25 Trin'jarviun Taylor Atlanta
Long Jump Finals 23-3 Roman Pray New Waverly
Long Jump Finals 23-3 Jordan Murray Langham Creek
Long Jump Finals 23-4 w Chase Van Wagoner Lucas Lovejoy
Long Jump Finals 23-7.25 Tyler Russell Malakoff
Long Jump Finals 23-7.25 w Matthew Boling Houston Strake Jesuit
Long Jump Finals 23-8.75 D'Juan Martin Bullard
Long Jump Finals 23-9.75 Jalen Seals Fort Worth Boswell
Long Jump Finals 23-10.25 w Zachary Johnson Conroe Oak Ridge
Long Jump Finals 24-0.25 w Thomas Davis Galena Park Northshore
Long Jump Finals 24-1 w Cecil Gregg The Woodlands
Long Jump Finals 24-5 w Jalen Reagor Waxahachie
Long Jump Finals 24-9 Dalton Rigdon Perryton
Pole Vault Finals 14-0 Tanner Debord Lindsay
Pole Vault Finals 14-0 Wesley Culbertson Paris North Lamar
Pole Vault Finals 14-0 Taylor Mccormick Gregory-Portland
Pole Vault Finals 14-0 Ryan Brown Aledo
Pole Vault Finals 14-6 Eric Etie Keller
Pole Vault Finals 15-0 Kyle O’bannon Iraan
Pole Vault Finals 15-0 Tyler Stafford Tomball High
Pole Vault Finals 15-0 Cameron Johnson Whitehouse
Pole Vault Finals 15-0 Connor Gregston Keller Fossil Ridge
Pole Vault Finals 15-0 Jon Zapata Weslaco
Pole Vault Finals 15-0 Phillip Caseres San Antonio Brennan
Pole Vault Finals 15-3 Landon Roberts Guthrie
Pole Vault Finals 15-3 Luke Williams Wellington
Pole Vault Finals 15-6 Alex Hindman Seminole