Mens Results Jump to
Womens Results Jump to
Boys 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Bryson Houston 10.99a Greenhill
2. 11 Conner Holzkamper 11.12a Liberty Christian (A...
3. 10 Sammy Keith 11.16a All Saints Episcopal
4. 9 Tkai Wade 11.19a Parish Episcopal
5. 12 Zach Milan 11.22a SR Trinity Valley
6. 11 Chris LaRovere 11.25a PR Oakridge
7. 11 Trevor Hall 11.29a Oakridge
8. 12 Ade Adesanoye 11.30a PR Trinity Valley
9. 12 Brian Evans 11.46a Fort Worth Country Day
10. 9 Jhalen Spicer 11.55a Greenhill
11. 11 Christian Pikett 11.58a Liberty Christian (A...
12. 11 Nicolas Jones 11.65a Calvary
13. 10 Quinn Maloney 11.65a PR Parish Episcopal
14. 9 Jacob Matlock 11.71a PR All Saints Episcopal
15. 11 Mason Suitt 11.80a All Saints Episcopal
16. 10 Ananias Hayes 11.83a Greenhill
17. 10 Beau Bass 11.91a Trinity Valley
18. 12 Joseph Breedlove 11.91a Fort Worth Country Day
19. 9 Jackson Wagner 12.25a Covenant Christian
20. 9 Brian Sackey 12.28a PR Canterbury Episcopal
21. 10 Ben Flowers 12.33a Parish Episcopal
22. 12 Brodie Hyde 12.36a SR Fort Worth Country Day
23. 11 Josh Reed 12.36a Covenant Christian
24. 9 Sam Date 12.50a PR Bethesda Christian
25. 9 Teshaun Manning 12.76a PR Calvary
26. 10 Brady Preston 12.91a Bethesda Christian
9 Micah Payne 12.95a Covenant Christian
27. 9 Caleb Stith 13.10a PR Covenant Christian
12 Jake Phillips NT Lake Country Christian
12 Kolin Hess NT Lake Country Christian
10 Willie King NT Pro-Vision Academy
12 Eric Clark NT Pro-Vision Academy
12 Trent Hall NT Oakridge
11 Kade Johnson NT Liberty Christian (A...
11 Camden Black NT Pro-Vision Academy
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Trevor Hall 22.43h PR Oakridge
2. 9 Tkai Wade 22.47h Parish Episcopal
3. 10 Sammy Keith 22.54h All Saints Episcopal
4. 12 Niven Raj 22.85h Covenant Christian
5. 12 Zach Milan 23.11h SR Trinity Valley
6. 12 Ade Adesanoye 23.30h PR Trinity Valley
7. 12 Brian Evans 23.62h SR Fort Worth Country Day
8. 10 Quinn Maloney 23.65h PR Parish Episcopal
9. 12 Colton Baird 23.67h SR Fort Worth Country Day
10. 9 Jacob Matlock 23.76h All Saints Episcopal
11. 10 Ty Richardson 24.03h SR Liberty Christian (A...
12. 10 Ananias Hayes 24.08h PR Greenhill
13. 12 Brad Chilcoat 24.24h PR Fort Worth Country Day
14. 10 Preston White 24.38h Liberty Christian (A...
15. 11 Kade Johnson 24.48h Liberty Christian (A...
16. 12 Bryce Allen 24.49h Bethesda Christian
17. 11 Zachary Smalt 24.50h Calvary
18. 11 Avery Owens 24.76h PR Calvary
19. 11 Mason Suitt 24.90h PR All Saints Episcopal
20. 10 Logan Rayburn 25.04h PR Parish Episcopal
21. 11 Kassidy Woods 25.25h Greenhill
22. 9 Jackson Wagner 25.29h Covenant Christian
23. 10 Brady Preston 26.30h Bethesda Christian
24. 9 Micah Payne 26.49h Covenant Christian
25. 9 Jacob Maldonado 28.23h PR Calvary
11 Antonio Lapeyrolerie NT Episcopal School Of ...
12 Kolin Hess NT Lake Country Christian
12 Jake Phillips NT Lake Country Christian
11 Chris LaRovere NT Oakridge
11 Colton Hazen NT Lake Country Christian
12 Bryson Moore NT Pro-Vision Academy
12 Kevin Thomas NT Pro-Vision Academy
12 Devin Thomas NT Pro-Vision Academy
12 Trent Hall NT Oakridge
12 Josiah Brown NT Covenant Classical
11 Nick Greenberg NT Episcopal School Of ...
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Brendan Harmon 50.92a PR All Saints Episcopal
2. 10 Andre Washington 51.24a PR Liberty Christian (A...
3. 11 Antonio Lapeyrolerie 52.27a Episcopal School Of ...
4. 12 Colton Baird 52.62a SR Fort Worth Country Day
5. - Matthew McLean 52.84a PR Covenant Classical
6. 12 Brad Chilcoat 53.22a SR Fort Worth Country Day
7. 10 Preston White 53.31a PR Liberty Christian (A...
8. 9 Ian Ellis 53.97a Bethesda Christian
9. 11 Nicco LaRovere 54.59a PR Oakridge
10. 12 James Roberts 54.83a PR Canterbury Episcopal
11. 9 E.J. Dureus 55.33a PR Canterbury Episcopal
12. 10 Sean Solomon 55.50a PR Trinity Valley
13. 11 Will Florence 55.77a SR Parish Episcopal
14. 12 Mark Wright 56.10a PR Oakridge
15. 11 Kelly Autry 59.56a SR Parish Episcopal
16. 11 Finn Wilson 59.79a PR All Saints Episcopal
17. 9 Trevor Parish 1:03.83a PR Bethesda Christian
18. 10 Anthony Tran 1:08.22a Parish Episcopal
9 Caleb Stith NT Covenant Christian
11 Christian Johnson NT Canterbury Episcopal
12 Bryson Moore NT Pro-Vision Academy
12 William Meshack NT Oakridge
12 Isaac Swift NT Episcopal School Of ...
11 Nick Greenberg NT Episcopal School Of ...
12 Eric Clark NT Pro-Vision Academy
12 Kevin Thomas NT Pro-Vision Academy
12 Douglass Smith NT Greenhill
10 Juan Dorado NT Trinity Valley
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Jordan Millspaugh 1:59.94a Covenant Christian
2. 11 Jordan Gledhill 2:02.45a Liberty Christian (A...
3. 9 Ryan Allison 2:04.67a PR Liberty Christian (A...
4. 11 Daniel Brickman 2:05.34a PR Greenhill
5. 12 Conner Williams 2:05.62a PR Fort Worth Country Day
6. 11 Will Florence 2:06.04a PR Parish Episcopal
7. 12 Mark Wright 2:07.66a SR Oakridge
8. 10 Juan Dorado 2:09.21a PR Trinity Valley
9. 10 Sean Solomon 2:09.90a PR Trinity Valley
10. 11 Cooper Curtis 2:10.62a PR Liberty Christian (A...
11. 9 Caleb Smay 2:11.58a Bethesda Christian
12. 9 Hayden Ullmann 2:13.21a PR Trinity Valley
13. 11 Finn Wilson 2:14.59a PR All Saints Episcopal
14. 9 John Pitre 2:14.64a PR Trinity Valley
9 Austin Patterson NT Bethesda Christian
9 Christian Perez NT Pro-Vision Academy
10 Nathan Alvarado NT Calvary
11 Samuel DeRobertis NT Fort Worth Country Day
12 Spencer Doyle NT Bethesda Christian
11 Kelly Autry NT Parish Episcopal
11 Aaron Jones NT Lake Country Christian
10 Matthew Haygood NT Calvary
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Daniel Brickman 4:31.02h PR Greenhill
2. 11 Jordan Gledhill 4:34.32h PR Liberty Christian (A...
3. 12 Curt Popkin 4:36.45h Covenant Christian
4. 9 Whit Dennis 4:38.91h Fort Worth Country Day
5. 12 Avery Davenport 4:44.08h Trinity Valley
6. 10 Paul Anderson 4:46.05h Liberty Christian (A...
7. 11 Jordan Millspaugh 4:46.25h SR Covenant Christian
8. 12 Conner Williams 4:53.41h SR Fort Worth Country Day
9. 9 Diego Williams 4:54.16h PR Trinity Valley
10. 10 Tyler Pitts 4:56.49h PR Greenhill
11. 9 John Pitre 4:57.82h PR Trinity Valley
9 James Dodson NT Parish Episcopal
9 Charlie Woodcock NT Covenant Christian
9 Caleb Smay NT Bethesda Christian
9 Ethan Lawler NT Bethesda Christian
9 Christian Perez NT Pro-Vision Academy
12 Nathan Popper NT Parish Episcopal
11 Kevin James NT Trinity Valley
11 Parker Benn NT Parish Episcopal
12 Spencer Doyle NT Bethesda Christian
12 Hays Boyd NT Parish Episcopal
12 Colin Moran NT Greenhill
12 Turner Becker NT Liberty Christian (A...
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Whit Dennis 10:07.70a PR Fort Worth Country Day
2. 10 Paul Anderson 10:13.30a Liberty Christian (A...
3. 12 Curt Popkin 10:25.20a Covenant Christian
4. 12 Avery Davenport 10:26.00a PR Trinity Valley
5. 9 Charlie Woodcock 11:08.90a Covenant Christian
6. 9 Ethan Lawler 11:12.50a PR Bethesda Christian
7. 11 Kevin James 11:32.00a PR Trinity Valley
8. 9 Garrett Franks 11:39.00a Bethesda Christian
9. 12 Colin Moran 11:59.90a Greenhill
9 Christian Perez NT Pro-Vision Academy
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Jack Reed 14.96a PR Covenant Christian
2. 12 Konnell Woods 15.04a Greenhill
3. 12 Josiah Brown 15.94a Covenant Classical
4. 9 Jeffrey Sterling 17.06a PR Trinity Valley
5. 12 Jack Mock 17.08a Fort Worth Country Day
6. 11 Tyler Fuller 17.18a Oakridge
7. 10 JT Herscher 17.39a Greenhill
8. 10 Matthew Grigg 17.41a PR Liberty Christian (A...
9. 12 Brooks Talkington 17.99a Liberty Christian (A...
10. 11 Jack Cross 19.58a Covenant Christian
11. 10 Connor Payton 19.68a PR Liberty Christian (A...
9 Matthew Brazil NT Pro-Vision Academy
10 Merrick McHenry NT Covenant Christian
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Jack Reed 41.79a Covenant Christian
2. 11 Christian Pikett 42.44a PR Liberty Christian (A...
3. 10 Matthew Grigg 42.67a PR Liberty Christian (A...
4. 12 Derrick Neal 43.64a SR Canterbury Episcopal
5. 11 Tyler Fuller 44.01a PR Oakridge
6. 11 David Roberts 44.61a PR Bethesda Christian
7. 9 Jeffrey Sterling 44.96a PR Trinity Valley
8. 12 Jack Mock 45.01a SR Fort Worth Country Day
9. 10 Connor Payton 46.07a PR Liberty Christian (A...
10. 12 Jacob Utter 46.14a PR Calvary
11. 11 Jack Cross 49.59a Covenant Christian
11 Shaquan Dixon NT Pro-Vision Academy
9 Trevion Brown NT Pro-Vision Academy
9 Matthew Brazil NT Pro-Vision Academy
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Jack Reed 43.41a Covenant Christian
2 Konnell Woods 43.62a Greenhill
3 Trevor Hall 43.86a Oakridge
4 Ade Adesanoye 43.98a Trinity Valley
5 Kason Howell 44.06a Liberty Christian (A...
6 Jacob Matlock 44.08a All Saints Episcopal
7 Joseph Breedlove 45.13a Fort Worth Country Day
8 Quinn Maloney 45.16a Parish Episcopal
9 Colton Hazen 48.01a Lake Country Christian
10 Brady Preston 51.73a Bethesda Christian
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Niven Raj 1:30.86a Covenant Christian
2 Kason Howell 1:33.98a Liberty Christian (A...
3 Mauricio Velasquez 1:36.60a Calvary
4 Ian Ellis 1:37.95a Bethesda Christian
5 Kai Grady 1:47.13a Oakridge
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Alan Maldonado 3:25.85h Covenant Christian
2 Matthew Grigg 3:28.83h Liberty Christian (A...
3 Bryson Houston 3:30.71h Greenhill
4 Ian Ellis 3:40.05h Bethesda Christian
5 Avery Davenport 3:40.84h Trinity Valley
6 Brian Sackey 3:41.78h Canterbury Episcopal
Colton Baird
Conner Williams
Samuel DeRobertis
Brad Chilcoat NT Fort Worth Country Day
Nick Drkulec
Nicco LaRovere
William Meshack
Kai Grady NT Oakridge
Isaac Swift
Nick Greenberg
Antonio Lapeyrolerie
Humza Naseem NT Episcopal School Of ...
Shot Put - 12lb Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Ben Belton 51-07.00 PR Fort Worth Country Day
2. 12 Brooks Talkington 51-02.00 PR Liberty Christian (A...
3. 12 Dylan Luce 47-00.00 PR Lake Country Christian
4. 11 John Paul Flores 46-09.00 PR All Saints Episcopal
5. 12 Michael Simpson 44-07.50 PR Greenhill
6. 12 Ben Fitzgerald 42-05.00 SR Covenant Christian
7. 12 Austin Hodges 41-09.00 PR Covenant Classical
8. 11 Josh Reed 41-08.00 Covenant Christian
9. 10 Hank Greathouse 39-03.00 PR All Saints Episcopal
10. 10 Michael Flores 38-07.00 PR All Saints Episcopal
11. 10 Brennan Brown 38-03.50 Greenhill
12. 11 Daniel Lindstrom 36-11.00 PR Lake Country Christian
13. 10 Harlan Haire 36-07.50 Liberty Christian (A...
14. 12 Patrick Duffner 35-03.00 SR Episcopal School Of ...
15. 10 Cole Hardy 34-08.00 Liberty Christian (A...
16. 10 Jon Grimes 34-04.00 PR Prince Of Peace
17. 10 Jalen North 33-05.00 Parish Episcopal
18. 9 Emilio Pacheco 30-09.50 PR Canterbury Episcopal
19. 9 Sam Date 28-11.00 Bethesda Christian
20. 11 David Roberts 28-10.00 Bethesda Christian
21. 11 Zain Arfi 27-11.00 Greenhill
22. 9 Max Calvert 24-07.00 Canterbury Episcopal
23. 9 Trevor Parish 24-05.50 Bethesda Christian
11 Joshua Williams DNS Pro-Vision Academy
12 Landon Badgley DNS Canterbury Episcopal
10 Andres Garcia ND Parish Episcopal
12 Alec Marrow DNS Pro-Vision Academy
12 Dez Chatman DNS Episcopal School Of ...
11 Jackson Key DNS Trinity Valley
9 Garrett Seymour DNS Episcopal School Of ...
11 Ja'Marcus Maryland DNS Pro-Vision Academy
Discus - 1.6kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Joseph Breedlove 135-10 Fort Worth Country Day
2. 12 Bryce Allen 128-07 PR Bethesda Christian
3. 11 Ben Belton 125-04 SR Fort Worth Country Day
4. 12 Ben Fitzgerald 121-03 Covenant Christian
5. 10 Jon Grimes 120-00 PR Prince Of Peace
6. 12 Austin Hodges 118-04 Covenant Classical
7. 11 Josh Reed 116-01 PR Covenant Christian
8. 12 Patrick Duffner 115-11 PR Episcopal School Of ...
9. 10 Hank Greathouse 112-08 PR All Saints Episcopal
10. 11 Daniel Lindstrom 110-07 PR Lake Country Christian
11. 10 JT Herscher 109-03 Greenhill
12. 12 Michael Simpson 103-11 Greenhill
13. 11 David Roberts 101-01 PR Bethesda Christian
14. 11 Luke Glaser 100-06 Liberty Christian (A...
15. 10 Michael Flores 100-05 All Saints Episcopal
16. 12 Brooks Talkington 100-04 Liberty Christian (A...
17. 10 Harlan Haire 99-05 PR Liberty Christian (A...
18. 11 John Paul Flores 99-00 All Saints Episcopal
19. 12 Dylan Luce 98-05 SR Lake Country Christian
20. 10 Jalen North 94-11 PR Parish Episcopal
21. 12 Brodie Hyde 94-10 PR Fort Worth Country Day
22. 10 Brennan Brown 92-09 Greenhill
23. 9 Trevor Parish 80-00 Bethesda Christian
24. 9 Emilio Pacheco 65-03 PR Canterbury Episcopal
11 Kelen Britt DNS Pro-Vision Academy
12 Landon Badgley DNS Canterbury Episcopal
12 Dez Chatman DNS Episcopal School Of ...
11 Ahmad Mouton DNS Pro-Vision Academy
12 Alec Marrow DNS Pro-Vision Academy
11 Sawyer Blackman DNS Trinity Valley
9 Garrett Seymour DNS Episcopal School Of ...
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Brendan Harmon 6-03.00 PR All Saints Episcopal
1. 11 Antonio Lapeyrolerie 6-00.00 Episcopal School Of ...
3. 11 Grant Sawyer 5-08.00 Liberty Christian (A...
3. 12 Jack Mock 5-08.00 Fort Worth Country Day
5. 12 Tayvon Lauderdale 5-08.00 Fort Worth Country Day
6. 10 Luke Brown 5-06.00 Covenant Classical
11 Byron Mack DNS Pro-Vision Academy
11 Sawyer Blackman NH Trinity Valley
11 Colton Hazen NH Lake Country Christian
11 Parker Benn NH Parish Episcopal
10 Logan Rayburn NH Parish Episcopal
11 Camden Black DNS Pro-Vision Academy
11 Conner Holzkamper NH Liberty Christian (A...
11 Max Calvert NH Parish Episcopal
12 Chris Cooper NH Fort Worth Country Day
10 Maurice Turner DNS Pro-Vision Academy
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 JT Herscher 14-06.00 PR Greenhill
2. 12 Isaac Swift 13-06.00 PR Episcopal School Of ...
3. - Matthew McLean 12-06.00 PR Covenant Classical
4. 12 Josiah Brown 12-06.00 PR Covenant Classical
5. 11 Christian Pikett 10-06.00 Liberty Christian (A...
6. 11 Chandler Blagburn 10-00.00 Trinity Christian (A...
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Kason Howell 22-03.50 Liberty Christian (A...
2. 11 Kassidy Woods 21-11.00 PR Greenhill
3. 10 Merrick McHenry 21-07.25 Covenant Christian
4. 12 Douglass Smith 21-03.25 Greenhill
5. 11 Brendan Harmon 21-01.00 SR All Saints Episcopal
6. 12 Ade Adesanoye 20-03.00 PR Trinity Valley
7. 11 Nicolas Jones 20-01.25 PR Calvary
8. 10 Matthew Grigg 19-08.50 PR Liberty Christian (A...
9. 11 Nicco LaRovere 19-06.25 Oakridge
10. 10 Luke Brown 19-05.75 PR Covenant Classical
11. 12 Brian Evans 19-05.25 Fort Worth Country Day
12. 11 Chris LaRovere 19-02.25 Oakridge
13. 12 Derrick Neal 19-01.25 Canterbury Episcopal
14. 10 Ananias Hayes 18-09.00 SR Greenhill
15. 9 Ian Ellis 18-06.50 Bethesda Christian
16. 9 Brian Sackey 18-01.00 PR Canterbury Episcopal
17. 10 Ty Richardson 17-10.00 Liberty Christian (A...
18. 9 Teshaun Manning 17-04.50 Calvary
19. 12 Jacob Utter 17-00.75 PR Calvary
20. 12 Chris Cooper 16-11.50 PR Fort Worth Country Day
21. 9 E.J. Dureus 16-04.25 PR Canterbury Episcopal
22. 9 Austin Patterson 15-02.75 Bethesda Christian
10 Maurice Turner DNS Pro-Vision Academy
9 Matthew Brazil DNS Pro-Vision Academy
12 Jake Phillips DNS Lake Country Christian
10 Abraham Hsu DNS Oakridge
11 Nick Greenberg ND Episcopal School Of ...
11 Byron Mack DNS Pro-Vision Academy
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Douglass Smith 45-04.00 PR Greenhill
2. 10 Merrick McHenry 43-07.50 Covenant Christian
3. 11 Nick Greenberg 42-11.25 PR Episcopal School Of ...
4. 10 Ananias Hayes 42-03.00 SR Greenhill
5. 12 Derrick Neal 41-00.25 PR Canterbury Episcopal
6. 10 Matthew Grigg 39-09.00 Liberty Christian (A...
7. 11 Sawyer Blackman 38-05.00 Trinity Valley
8. 9 Jeffrey Sterling 37-07.00 Trinity Valley
9. 10 Ty Richardson 36-04.00 Liberty Christian (A...
10. 9 Hayden Ullmann 34-03.00 Trinity Valley
12 Jake Phillips DNS Lake Country Christian
9 Austin Patterson ND Bethesda Christian
10 Preston White DNS Liberty Christian (A...
11 Byron Mack DNS Pro-Vision Academy
Girls 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Justice Coutee-McCullum 12.18a Hockaday
2. 12 Maddi Willet 12.51a SR Liberty Christian (A...
3. 10 Megan Olomu 12.63a PR Greenhill
4. 9 Izzy Hopkins 12.64a Liberty Christian (A...
5. 10 Alex Davis 12.68a Liberty Christian (A...
6. 11 Madi Williams 12.86a PR Trinity Valley
7. 11 Deborah Silva 12.90a PR Covenant Christian
8. 9 Harper Dunne 12.91a Trinity Valley
9. 12 Rheagen Smith 12.96a SR Greenhill
10. 12 Olivia Woodson 13.06a PR Fort Worth Country Day
11. 10 Eme Nwoko 13.08a Trinity Valley
12. 12 Katherine Lake 13.11a SR Hockaday
13. 12 Amanda Yang 13.16a PR Hockaday
14. 11 Molly Cassady 13.40a SR Fort Worth Country Day
15. 12 Alex Maue 13.62a PR Greenhill
16. 9 Nikki Victorious 13.68a PR Calvary
17. 11 Megan Fitzgerald 13.72a Parish Episcopal
18. 11 Emma Rooker 13.73a Fort Worth Country Day
19. 10 Megan Smith 13.75a All Saints Episcopal
20. 12 Taylor Alexander 13.94a Oakridge
21. 12 Madison Feldman 14.07a SR Ursuline Academy
22. 11 Jacqueline Johnson 14.12a SR Parish Episcopal
23. 11 Gretel Jordan 14.17a PR Covenant Christian
24. 11 Jakayla Silas 14.24a PR Canterbury Episcopal
25. 9 Emily Parsley 14.39a All Saints Episcopal
26. 10 Hannah Jones 14.40a PR All Saints Episcopal
27. 10 Laura Steele 14.47a PR Coram Deo (Flower Mo...
28. 11 Krystal Maldonado 14.84a PR Covenant Christian
9 Myah Kaja 15.24a Covenant Christian
11 Tyla Tolbert NT Episcopal School Of ...
9 Alexandria King NT Oakridge
12 Bailey Spates NT Oakridge
11 Rainelle Nevers NT Canterbury Episcopal
12 Izzy Ramirez NT Ursuline Academy
10 Lauren Marks NT Episcopal School Of ...
9 Mollie Davis NT Covenant Classical
10 Kennedy Banks NT Episcopal School Of ...
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Sophie Isom 25.25h PR Hockaday
2. 9 Izzy Hopkins 25.71h PR Liberty Christian (A...
3. 12 Ellen Margret Andrews 25.96h SR Greenhill
4. 10 Alex Davis 26.44h SR Liberty Christian (A...
5. 11 Alyssa Sheldon 26.47h Ursuline Academy
6. 12 Olivia Woodson 26.71h Fort Worth Country Day
7. 10 Elizabeth Lohstroh 26.93h PR Coram Deo (Flower Mo...
8. 9 Ericca Richardson 27.18h Canterbury Episcopal
9. 12 Caroline Antoon 27.39h Ursuline Academy
10. 10 Eme Nwoko 27.47h Trinity Valley
11. 11 Rainelle Nevers 27.53h PR Canterbury Episcopal
12. 11 Trinity Thomas 27.78h SR Hockaday
13. 9 Isabel Juliao 28.08h PR Fort Worth Country Day
14. 12 Kate Radovich 28.14h SR Coram Deo (Flower Mo...
15. 9 Nikki Victorious 28.44h Calvary
16. 11 Katie Steele 28.84h Coram Deo (Flower Mo...
17. 11 Megan Fitzgerald 28.89h Parish Episcopal
18. 10 Hannah Barron 29.21h PR Fort Worth Country Day
19. 9 Allana Jerry 29.56h PR Trinity Valley
20. 9 Johanna Martin 29.65h Calvary
20. 11 Gretel Jordan 29.65h PR Covenant Christian
22. 10 Megan Smith 29.83h All Saints Episcopal
23. 12 Alex Maue 29.84h PR Greenhill
24. 10 Laura Steele 30.27h Coram Deo (Flower Mo...
25. 10 Kennedy Banks 30.35h PR Episcopal School Of ...
26. 12 Victoria Caballero 30.38h Ursuline Academy
27. 10 Hannah Jones 30.99h PR All Saints Episcopal
28. 9 Ashley Anderson 31.42h Calvary
29. 11 Jacqueline Johnson 31.60h PR Parish Episcopal
30. 11 Krystal Maldonado 31.71h Covenant Christian
31. 9 Myah Kaja 32.10h Covenant Christian
11 Tyla Tolbert NT Episcopal School Of ...
9 Emily Parsley NT All Saints Episcopal
10 Lauren Marks NT Episcopal School Of ...
10 Justice Coutee-McCullum NT Hockaday
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Sophie Isom 57.53a SR Hockaday
2. 11 Sofia Martin 59.70a Greenhill
3. 11 Sarah Stuecheli 1:00.10a PR Ursuline Academy
4. 12 Lexi Mahon 1:00.68a PR Liberty Christian (A...
5. 11 Funmi Solano 1:00.90a SR Oakridge
6. 10 Allyson Jones 1:01.80a PR Liberty Christian (A...
7. 12 Rebecca Moore 1:02.31a SR Covenant Christian
8. 9 Ericca Richardson 1:02.66a PR Canterbury Episcopal
9. 12 Kate Radovich 1:04.66a SR Coram Deo (Flower Mo...
10. 11 Cameron Crates 1:05.21a PR Greenhill
11. 11 Katie Steele 1:05.31a Coram Deo (Flower Mo...
12. 10 Bailey Bowman 1:06.78a All Saints Episcopal
13. 9 Isabel Juliao 1:07.00a PR Fort Worth Country Day
14. 11 Margo Mainord 1:08.00a SR Coram Deo (Flower Mo...
15. 9 Kendall Griffin 1:10.69a PR Ursuline Academy
11 Paola Sparagana NT Ursuline Academy
11 Sabrina Nuth NT Episcopal School Of ...
10 Elizabeth Lohstroh NT Coram Deo (Flower Mo...
12 Katherine Lake NT Hockaday
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Emily Mount 2:23.62a SR Ursuline Academy
2. 11 Margo Mainord 2:23.78a PR Coram Deo (Flower Mo...
3. 10 Morgan Monschke 2:25.21a PR Liberty Christian (A...
4. 9 Maddie Hatfield 2:25.75a PR Greenhill
5. 11 Cameron Crates 2:28.56a SR Greenhill
6. 11 Ellie Newman 2:29.40a SR Hockaday
7. 11 Ariana Luterman 2:29.90a Greenhill
8. 12 Kate Nolan 2:32.70a SR Fort Worth Country Day
9. 10 Courtney Katz 2:35.50a Hockaday
10. 9 Caroline Phelps 2:36.50a Trinity Valley
11. 10 Katelyn Kanzler 2:40.20a PR Ursuline Academy
12. 11 Elodie Boccara 2:42.30a PR Ursuline Academy
13. 9 Brianna Flores 2:46.90a PR Calvary
14. 9 Ava Quezada 3:10.01a PR Canterbury Episcopal
15. 9 Kulani Arrington 3:25.20a PR Canterbury Episcopal
9 Hannah Taylor NT Hockaday
10 Maddi Williams NT Trinity Valley
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Elizabeth Reneau 5:02.88h Liberty Christian (A...
2. 9 Kaiti Ness 5:19.10h PR Greenhill
3. 11 Emily Mount 5:20.31h PR Ursuline Academy
4. 11 Lizzie Raff 5:21.54h SR Hockaday
5. 9 Maddie Hatfield 5:24.50h PR Greenhill
6. - Jenna Thorman 5:24.70h SR Dallas HSAA
7. 10 Morgan Monschke 5:30.67h SR Liberty Christian (A...
8. 11 Caroline Forbess 5:32.30h SR Hockaday
9. 10 Elise Welch 5:37.00h PR Ursuline Academy
10. 11 Ariana Luterman 5:39.85h Greenhill
11. 12 Lucy Blake 5:40.30h PR Trinity Valley
12. 11 Ellie Newman 5:40.70h PR Hockaday
13. 12 Kate Nolan 5:51.00h Fort Worth Country Day
14. 9 Caroline Phelps 5:54.00h Trinity Valley
15. 11 Bailey Brand 6:08.00h Hockaday
16. 10 Annilee Kremling 6:14.00h All Saints Episcopal
17. 12 Samantha Moriak 6:34.00h Covenant Christian
9 Kulani Arrington NT Canterbury Episcopal
10 Maddi Williams NT Trinity Valley
11 Caroline Miller NT Ursuline Academy
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Elizabeth Reneau 10:47.60a PR Liberty Christian (A...
2. 9 Kaiti Ness 11:40.10a Greenhill
3. 11 Lizzie Raff 11:40.70a SR Hockaday
4. - Jenna Thorman 11:47.10a SR Dallas HSAA
5. 11 Caroline Miller 11:56.70a Ursuline Academy
6. 11 Caroline Forbess 12:20.10a Hockaday
7. 12 Lucy Blake 12:22.80a Trinity Valley
8. 11 Elodie Boccara 12:41.40a Ursuline Academy
9. 11 Beth Ryan 13:32.00a Hockaday
10. 11 Chelsea Puckett 13:46.00a Greenhill
11. 12 Samantha Moriak 14:15.00a Covenant Christian
12. 10 Maddi Williams 15:33.00a SR Trinity Valley
10 Elise Welch NT Ursuline Academy
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Justice Coutee-McCullum 14.51a Hockaday
2. 12 Eboni Washington 15.38a PR Liberty Christian (A...
3. 12 Maggie Stein 16.19a PR Hockaday
4. 10 Katherine Goodwin 16.33a Greenhill
5. 11 Kathleen Feuerborn 16.41a SR Covenant Christian
6. 12 Alexa Thrash 17.08a PR Calvary
7. 10 Mally McHenry 17.31a Covenant Christian
8. 12 Corrie Clark 17.68a PR Ursuline Academy
9. 11 McKenna Whites 17.93a SR Lake Country Christian
10. 10 Payton Childress 17.95a PR Fort Worth Country Day
11. 11 Maddy Maguire 18.82a PR Ursuline Academy
12. 11 Emily Stein 18.95a Hockaday
13. 10 Breanna Beckham 20.38a Ursuline Academy
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Natalie Grigg 47.01a SR Liberty Christian (A...
2. 12 Eboni Washington 47.68a SR Liberty Christian (A...
3. 12 Alexa Thrash 49.50a Calvary
4. 10 Payton Childress 49.65a PR Fort Worth Country Day
5. 12 Maggie Stein 50.42a Hockaday
6. 12 Morgan Sturges 50.50a Covenant Christian
7. 12 Corrie Clark 52.23a PR Ursuline Academy
8. 12 Amanda Yang 52.34a Hockaday
9. 11 Maddy Maguire 52.56a PR Ursuline Academy
10. 10 Katelyn Kanzler 53.99a Ursuline Academy
11. 11 Emily Stein 54.72a Hockaday
12. 9 Paige Smith 55.03a PR Liberty Christian (A...
13. 11 McKenna Whites 55.80a PR Lake Country Christian
10 Katherine Goodwin NT Greenhill
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Alex Davis 48.67a Liberty Christian (A...
2 Megan Olomu 49.59a Greenhill
3 Amanda Yang 50.05a Hockaday
4 Harper Dunne 51.29a Trinity Valley
5 Mally McHenry 51.42a Covenant Christian
6 Erin Daugherty 51.57a Ursuline Academy
7 Hannah Barron 51.98a Fort Worth Country Day
8 Taylor Alexander 52.99a Oakridge
9 Megan Smith 54.86a All Saints Episcopal
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Allyson Jones 1:44.58a Liberty Christian (A...
2 Erin Daugherty 1:49.73a Ursuline Academy
3 Berkeley Allen 1:50.56a Trinity Valley
4 Jada Silas 1:56.39a Canterbury Episcopal
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Sofia Martin 4:02.19h Greenhill
2 Allyson Jones 4:06.52h Liberty Christian (A...
3 Paola Sparagana 4:07.76h Ursuline Academy
4 Morgan Sturges 4:15.34h Covenant Christian
5 Berkeley Allen 4:18.95h Trinity Valley
6 Isabel Juliao 4:29.70h Fort Worth Country Day
Courtney Katz
Katherine Lake
Sophie Isom
Hannah Taylor NT Hockaday
Shot Put - 4kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Isis Howell 37-05.00 SR Ursuline Academy
2. 11 Madi Williams 36-06.50 Trinity Valley
3. 12 Lexi Mahon 35-00.50 Liberty Christian (A...
4. 10 Lauren Westley 30-03.00 PR Canterbury Episcopal
5. 10 Sophia Kim 29-06.00 PR Hockaday
6. 9 Natalie Neiman 29-00.00 Greenhill
7. 11 Mandy Scales 28-11.00 PR Canterbury Episcopal
8. 12 Maddie Skaife 28-08.50 PR Hockaday
9. 11 Jakayla Silas 28-05.50 PR Canterbury Episcopal
10. 9 Rachael Ramsey 27-02.50 Liberty Christian (A...
11. 10 Bailey Lewis 27-00.00 Liberty Christian (A...
12. 10 Madison Briscoe 26-08.00 Trinity Valley
13. 11 Sydney Polk 26-07.00 PR Hockaday
11 Jessica Pugh ND Greenhill
10 Katherine Goodwin ND Greenhill
Discus - 1kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Isis Howell 137-08 PR Ursuline Academy
2. 11 Jessica Pugh 102-01 PR Greenhill
3. 9 Liberty Crouch 94-03 PR Liberty Christian (A...
4. 10 Ashley Isenberg 94-00 Greenhill
5. 12 Charlotte Toomey 86-05 PR Hockaday
6. 11 Jakayla Silas 85-10 Canterbury Episcopal
7. 12 Maddie Skaife 83-09 PR Hockaday
8. 11 Adun Amosun 78-00 PR Liberty Christian (A...
9. 10 Lauren Westley 77-06 PR Canterbury Episcopal
10. 10 Courtney Katz 74-11 Hockaday
11. 10 Bailey Lewis 73-11 PR Liberty Christian (A...
12. 10 Madison Briscoe 71-02 Trinity Valley
13. 9 Natalie Neiman 69-03 Greenhill
14. 11 Savannah LaRoe 67-10 Ursuline Academy
15. 11 Mandy Scales 66-09 Canterbury Episcopal
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Brianna Hudson 5-04.00 SR Trinity Valley
2. 12 Ryleigh Rains 5-00.00 Fort Worth Country Day
3. 10 Destinee White 4-10.00 Ursuline Academy
4. 10 Hannah Fee 4-10.00 Ursuline Academy
5. 12 Neha Kapoor 4-08.00 SR Hockaday
5. 12 Mia Hirsch 4-08.00 Greenhill
7. 10 Katherine Goodwin 4-06.00 Greenhill
7. 9 Ericca Richardson 4-06.00 Canterbury Episcopal
11 Jacqueline Johnson NH Parish Episcopal
9 Sola Omonije DNS Greenhill
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Katherine Goodwin 10-00.00 Greenhill
2. 10 Kristen Wicker 9-06.00 Ursuline Academy
3. 12 Ellen Margret Andrews 9-06.00 Greenhill
4. 11 Lyndsey Hover 9-06.00 Ursuline Academy
5. 12 Megan Choy 8-06.00 Ursuline Academy
5. 10 Hannah Barron 8-06.00 Fort Worth Country Day
7. 11 Bailey Hollingsworth 8-00.00 Hockaday
8. 12 Sonya Xu 7-06.00 PR Hockaday
8. 12 Heather Carpenter 7-06.00 Liberty Christian (A...
8. 11 Sabrina Nuth 7-06.00 Episcopal School Of ...
8. 9 Sawyer Weed 7-06.00 PR Liberty Christian (A...
12. 9 Eden Schachter 7-00.00 Greenhill
12. 12 Addi Goodson 7-00.00 Liberty Christian (A...
11 Megan Fitzgerald NH Parish Episcopal
9 Richa Kapoor DNS Hockaday
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Maggie Stein 16-11.00 Hockaday
1. 10 Megan Olomu 16-11.00 PR Greenhill
3. 9 Harper Dunne 16-10.00 PR Trinity Valley
4. 9 Izzy Hopkins 16-07.50 Liberty Christian (A...
5. 11 Sophie Isom 16-07.00 PR Hockaday
6. 12 Rebecca Moore 16-02.00 Covenant Christian
7. 10 Meredith Cole 16-01.00 Liberty Christian (A...
8. 10 Mally McHenry 15-09.00 Covenant Christian
9. 10 Eme Nwoko 15-06.00 Trinity Valley
10. 11 Funmi Solano 15-05.00 Oakridge
11. 11 Emily Stein 15-01.00 Hockaday
12. 12 Maddi Willet 15-00.00 PR Liberty Christian (A...
13. 12 Sydney Strippling 14-11.00 SR Fort Worth Country Day
14. 9 Erin Daugherty 13-09.00 Ursuline Academy
15. 12 Caroline Antoon 13-07.00 Ursuline Academy
9 Sola Omonije ND Greenhill
11 McKenna Whites ND Lake Country Christian
12 Z Kante ND Liberty Christian (A...
9 Sam Wong ND Trinity Valley
9 Jordan Johnson ND Canterbury Episcopal
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Maggie Stein 36-07.00 PR Hockaday
2. 9 Harper Dunne 35-03.00 PR Trinity Valley
3. 10 Mally McHenry 35-02.00 PR Covenant Christian
4. 11 Kaleigh Beacham 34-08.00 Hockaday
5. 12 Rebecca Moore 33-08.00 PR Covenant Christian
6. 11 McKenna Whites 33-05.00 PR Lake Country Christian
7. 10 Meredith Cole 32-10.00 PR Liberty Christian (A...
8. 12 Neha Kapoor 32-04.00 SR Hockaday
9. 11 Kylie Goodrum 32-00.00 PR Liberty Christian (A...
10. 10 Destany Sullivan 30-03.00 Ursuline Academy
11. 9 Izzy Hopkins 30-02.00 Liberty Christian (A...
12. 12 Sydney Strippling 29-07.00 SR Fort Worth Country Day
13. 12 Victoria Caballero 29-00.00 Ursuline Academy
14. 12 Madison Feldman 28-03.00 Ursuline Academy
15. 9 Ava Quezada 27-03.00 Canterbury Episcopal
9 Sola Omonije ND Greenhill