7th Girls 100 Meter Dash
Pl Name Team Mark
1 Brin Huff Arnold 13.10
2 Ariana Hamilton Hamilton 13.45
3 BRIYANNA LUSK Bleyl 13.55
4 Anya Andre Hamilton 13.59
5 SIRHRAVIA BROWN Bleyl 14.05
6 Desire Malone Campbell 14.14
7th Girls 200 Meter Dash
Pl Name Team Mark
1 BRIYANNA LUSK Bleyl 27.81
2 Aaliyah Cisco Arnold 28.61
3 Valeria Lara Dean 28.74
4 Isabella Terrones Hamilton 28.78
5 Josie Wyrick Arnold 28.84
6 Paige Pearson Cook 29.41
7th Girls 400 Meter Dash
Pl Name Team Mark
1 Izel Rodriguez Cook 1:11.41
2 Josie Wyrick Arnold 1:12.19
3 Kylee Suter Truit 1:12.32
4 Angela Wang Truit 1:13.06
5 Allison Goodman Hamilton 1:13.28
6 Lola Olowolagba Cook 1:13.64
7th Girls 800 Meter Run
Pl Name Team Mark
1 Valeria Lara Dean 2:44.70
2 Gabi Novak Cook 2:50.53
3 Esther Quintanilla Arnold 2:54.94
4 Kylee Suter Truit 2:55.50
5 Delany Rinn Hamilton 2:55.52
6 Brooklyn Hertenberg Hamilton 2:56.35
7th Girls 1600 Meter Run
Pl Name Team Mark
1 Presley Elliot Hamilton 6:34.07
2 Mia Pena Cook 6:41.56
3 Claire Palmer Hamilton 6:57.75
4 XIOMARA SANCHEZ Bleyl 7:03.18
5 Bibiana Martinez Cook 7:08.43
6 Dulce Cano Truit 7:19.70
7th Girls 2400 Meter Run
Pl Name Team Mark
1 Presley Elliot Hamilton 10:09.94
2 Mia Pena Cook 10:22.99
3 Taylor Ahart Hamilton 10:41.87
4 Bibiana Martinez Cook 10:48.44
5 XIOMARA SANCHEZ Bleyl 10:58.04
6 Allison Richard Hamilton 10:58.59
7th Girls 100 Meter Hurdles
Pl Name Team Mark
1 Eliose Brown Hamilton 18.09
2 Victoria Finidori Hamilton 18.57
3 Avery Jameson Hamilton 18.77
4 Angie Cuellar Truit 19.26
5 Zoey Harrison Arnold 20.10
6 Danya Rivera Cook 20.22
7th Girls 300 Meter Hurdles
Pl Name Team Mark
1 Eliose Brown Hamilton 55.04
2 Victoria Finidori Hamilton 56.15
3 Bianca Trivi Hamilton 56.48
4 Avi Messa Cook 58.70
5 SELAH THOMAS Bleyl 59.14
6 Esther Quintanilla Arnold 1:00.50
7 Grade Girls
7th Girls 4x100 Meter Relay
Pl Team Mark
1 BRIYANNA LUSK Bleyl 55.90
2 Ariana Hamilton Hamilton 56.58
3 Ja Niya Whiting Cook 56.87
4 Brin Huff Arnold 58.02
5 De Lorme, Gianna Dean 58.74
7th Girls 4x200 Meter Relay
Pl Team Mark
1 Aaliyah Cisco Arnold 1:56.13
2 Ariana Hamilton Hamilton 1:58.84
3 SELAH THOMAS Bleyl 2:06.55
4 Ja Niya Whiting Cook 2:07.34
7th Girls 4x400 Meter Relay
Pl Team Mark
1 Aniyah Moore Arnold 4:41.61
2 Victoria Finidori Hamilton 4:45.98
3 Elisa Diaz Cook 4:58.23
4 SYRAE JIMERSON Bleyl 5:34.17
7th Girls Long Jump
Pl Name Team Mark
1 Christa Marion Cook 14-10.5
2 Avery Jameson Hamilton 14-3
3 Josie Wyrick Arnold 13-11.5
4 Desire Malone Campbell 13-8.5
5 Eliose Brown Hamilton 13-8
6 Izel Rodriguez Cook 13-7
7th Girls Shot Put
Pl Name Team Mark
1 Zoey Hubert Arnold 39-0
2 BELLA FRIESENHAHN Bleyl 31-7
3 Ariel Arambula Truit 28-9
4 Reagan Washington Arnold 28-7
5 Isabella Patch Hamilton 28-2
6 Kayori Mendoza Arnold 27-0
7th Girls Discus
Pl Name Team Mark
1 Zoey Hubert Arnold 91-9
2 AUBREY HAMPTON Bleyl 67-3.5
3 Ja Niya Whiting Cook 59-11
4 Isabella Patch Hamilton 58-4
5 Bella DAlesandro Cook 56-3
6 Cam Brown Cook 55-5.5
7 Grade Girls
7th Girls Triple Jump
Pl Name Team Mark
1 Julia Vah Arnold 29-5
2 Lauren Flader Hamilton 29-1
3 Taylor Lagard Campbell 28-10
4 Desire Malone Campbell 28-8.5
5 Avery Jameson Hamilton 27-10
6 CAROLINA GONZALEZ Bleyl 26-5
7th Girls High Jump
Pl Name Team Mark
1 Ellie Wright Arnold 4-4
1 Lanie Bovermann Hamilton 4-4
3 Summer Small Arnold 4-2
4 Lauren Flader Hamilton 4-2
7 Grade Girls
Track Mate Online - wwwmicrosportcom - (210) 497-6617
8th Girls 100 Meter Dash
Pl Name Team Mark
1 Rawls Fletcher, Jada Campbell 12.34
2 Mercedes Williams Bleyl 13.08
3 Kimorra Thomas Bleyl 13.25
4 Teria Carter Bleyl 13.29
5 Heiress Hunter Campbell 13.43
6 Tiannah Martins Dean 13.60
8th Girls 200 Meter Dash
Pl Name Team Mark
1 Rawls Fletcher, Jada Campbell 25.12
2 Mercedes Williams Bleyl 27.54
3 Teria Carter Bleyl 28.11
4 Kimorra Thomas Bleyl 28.14
5 Teresa Jackson Arnold 28.37
6 Anna Solis Hamilton 28.57
8th Girls 400 Meter Dash
Pl Name Team Mark
1 Addison Craig Bleyl 1:08.88
2 Taylor Wilson Cook 1:10.19
3 Ellie Roden Cook 1:10.51
4 Stephanie Medina Truit 1:10.71
5 Isabella Spjut Cook 1:12.33
6 Bailey Ross Hamilton 1:13.83
8th Girls 800 Meter Run
Pl Name Team Mark
1 Stephanie Medina Truit 2:54.71
2 Riya Patel Hamilton 2:56.20
3 Hayley Nguyen Dean 2:59.59
4 Andrea Thai Cook 3:02.02
5 Hailey Duong Hamilton 3:03.55
6 Gabby Medrano Bleyl 3:07.17
8th Girls 1600 Meter Run
Pl Name Team Mark
1 Annica Herrera Truit 6:17.80
2 Riley Jaco Hamilton 6:19.04
3 Raven Cardona Cook 6:45.00
4 Sadie Herrera Hamilton 6:57.42
5 Andrea Thai Cook 7:01.21
6 Frida Garcia Cook 7:02.88
8th Girls 2400 Meter Run
Pl Name Team Mark
1 Annica Herrera Truit 10:17.78
2 Rihanna Valentin Hamilton 10:18.13
3 Raven Cardona Cook 11:00.05
4 Sanvi Kumpatla Hamilton 11:30.02
5 Frida Garcia Cook 11:59.55
6 Christine Nguyen Truit 12:05.01
8th Girls 100 Meter Hurdles
Pl Name Team Mark
1 Cori Rose Cook 17.38
2 Elianna Freeman Cook 17.96
3 Audrey Barker Arnold 17.99
4 Ashley Johnson Hamilton 18.32
5 Shweta Patkar Cook 18.42
6 Brianna Hinojosa Arnold 18.75
8th Girls 300 Meter Hurdles
Pl Name Team Mark
1 Cori Rose Cook 53.39
2 Ashley Johnson Hamilton 55.47
3 Tulia Lane Hamilton 57.56
4 Brianna Hinojosa Arnold 58.22
5 Janeth Marquez Arnold 59.39
6 Hayley Nguyen Dean 1:00.48
8th Girls 4x100 Meter Relay
Pl Team Mark
1 Cori Rose Cook 53.02
2 Teresa Jackson Arnold 53.23
3 Anna Solis Hamilton 54.87
4 Kendall Dugar Dean 58.42
8 Grade Girls
8th Girls 4x200 Meter Relay
Pl Team Mark
1 Teresa Jackson Arnold 1:54.79
2 Isabella Howard Cook 1:59.84
3 Gabrielle Lowe Hamilton 2:00.28
4 Stacy Nguyen Truit 2:06.92
8th Girls 4x400 Meter Relay
Pl Team Mark
1 Taylor Wilson Cook 4:37.02
2 Lauren Carter Hamilton 4:52.24
3 Gabby Medrano Bleyl 4:53.82
4 Janeth Marquez Arnold 4:57.10
5 Lizzet Palomares Truit 5:02.22
6 Hayley Nguyen Dean 5:04.29
8th Girls Long Jump
Pl Name Team Mark
1 Avery Everson Cook 15-7
2 Janeth Marquez Arnold 14-5.5
3 Elianna Freeman Cook 14-5
4 Krista Cox Arnold 13-10
5 Adanne Wenegieme Bleyl 13-7
6 Faith Duarte Campbell 13-0
8th Girls Shot Put
Pl Name Team Mark
1 Trina Hubert Arnold 36-9
2 Gabby Medrano Bleyl 27-10
3 Marianna Jackson Arnold 27-9
4 Jordyn Rosales Cook 27-1
5 Gioanni Davis Dean 26-9
6 Samiyah McClain Hamilton 24-8
8th Girls Discus
Pl Name Team Mark
1 Trina Hubert Arnold 130-0
2 Kloe Fuller Arnold 70-0
3 Kayla Hooker Hamilton 68-5
4 Jordyn Rosales Cook 63-10.5
5 Gabby Medrano Bleyl 63-7.5
6 Marianna Jackson Arnold 62-2
8th Girls Triple Jump
Pl Name Team Mark
1 Alexia Lyle Arnold 30-9
2 Sania Gupta Hamilton 29-7
3 Adanne Wenegieme Bleyl 29-5.5
4 Riya Patel Hamilton 28-5
5 Faith Duarte Campbell 28-1
6 Tulia Lane Hamilton 27-0
8th Girls High Jump
Pl Name Team Mark
1 Wendy Shada Truit 4-9
2 Addison Craig Bleyl 4-8
3 Adanne Wenegieme Bleyl 4-6
4 Sania Gupta Hamilton 4-6
5 Stephanie Medina Truit 4-6
6 Ashley Johnson Hamilton 4-4
8 Grade Girls
Track Mate Online - wwwmicrosportcom - (210) 497-6617