Complete Results

Girls 8 & Under 100m dash
place	team	name	mark
1	Central Texas Cruisers Track C	JADA HOOD	15.73
2	Columbia Track Club	MARIAH FARRIS	15.73
3	Flo Jo San Antonio	NYLA FOLKS	15.83
4	Flo Jo San Antonio	JUSTICE MCARTHUR	16.15
5	Round Rock Trackers	MIKAYLA SHEARIN	16.36
6	Austin Honey Badgers	JOAN IFAH	16.45
7	Flo Jo San Antonio	ZARYAH FOSTER	16.56
8	Manor Hawks Track Club	SANAVIA ALDRIDGE	16.78
9	Flash Front Runners Track & Fi	KENNEDY HIESKILL	16.91
10	Central Texas Cruisers Track C	D'MIYA SPRUILL	16.95
11	Texas Thunder Track Club	KIANNA MCMILLIAN	17.08
12	Austin Striders Track Club	JOANNA HENRY	17.11
13	Speed City Elite Track Club	AUTUMN SCOTT	17.21
14	3D Athletics Club Mmxv	ANALEESE MOORE	17.22
15	Central Texas Cruisers Track C	BRAZYL SPILLER	17.56
16	Flo Jo San Antonio	LYRIC MCARTHUR	17.63
17	San Antonio Heat Track Club	A'RIELLE WILLIAMS	17.67
18	South Texas Randolph Road Runn	BROOKLYN SINGH	17.69
19	Leander Spartans Track Club	MYA HARRIS	17.73
20	San Antonio Heat Track Club	MCKAYLA BELL	17.80
21	Resiliency Track Club	DAYNA EVANS	17.93
22	Manor Hawks Track Club	TRAIJAH THOMAS	18.00
23	South Texas Randolph Road Runn	MAKAYLA CLEVELAND	18.50
24	Young Runners	TAZARI LLYOD	18.66
25	Manor Hawks Track Club	SARIYAH GREEN	18.68
26	Austin Honey Badgers	BREA GREEN	18.79
27	Austin Honey Badgers	TREASURE WILKINS	19.50

Boys 8 & UNDER 100m dash
place	team	name	mark
1	Young Runners	QUESTN MERIDA	14.82
2	Columbia Track Club	XAVIER VICTOR	14.94
3	Five Hills	ADRIAN MALONEY	15.10
4	South Texas Randolph Road Runn	DAMON GREEN	15.11
5	San Antonio Heat Track Club	XAVION CHAMBERS	15.11
6	Five Hills	LATHAN WHITENSON	15.19
7	Xtreme Force Track Club	TYLAN HENDERSON	15.24
8	Manor Hawks Track Club	DEONTE GREEN	15.29
9	Five Hills	RAIDEN TAIMALELAGI	16.07
10	Jaguars Track and Field	MIKHAIL MCCREARY	16.40
11	South Texas Randolph Road Runn	JULIAN BROWN	16.67
12	South Texas Flamers	ANTWAIN FRANKLIN	16.91
13	Columbia Track Club	TRISTEN HUNTER	17.08
14	Javelina Country Stars	NATHANIEL CARRIER	17.24
15	South Texas Randolph Road Runn	DAMONNE JACKSON	17.50
16	Jaguars Track and Field	MARLON SPARKS	17.52
17	South Texas Randolph Road Runn	JEREMIAH JOHNSON	17.54
18	Round Rock Trackers	CARTER WELLS	17.59
19	San Antonio Blazers	DAE'VION DAVIS	17.60
20	Sho Up N Sho Out	CHARLES MCCLAIN	17.78
21	SA Eagles Athletics Club	SILVA ASHTON	17.92
22	South Texas Flamers	AVERY FRANKLIN	19.21


Girls 9 Years Old 100m dash
place	team	name	mark
1	Flo Jo San Antonio	BELLA FLEMINGS	14.92
2	Five Hills	SELESTE MASSEY	14.93
3	San Antonio Speed	NATALIE KELLEY	15.09
4	San Antonio Heat Track Club	JADA-SYMONE HUMBLE	15.47
5	Reach 1 Track Club	DEREON REED	16.14
6	Thunderboltz	KENALA JACKSON	16.27
7	San Antonio Blazers	AILANI SOLIS-FULLER	16.32
8	South Texas Randolph Road Runn	MAKAYLA WALKER	16.47
9	Flo Jo San Antonio	ALIVIA RIVERA	16.54
10	Manor Hawks Track Club	MALIYA CURRY	16.62
11	Jaguars Track and Field	TAYLOR CARLTON	16.63
12	Team Action Youth Running Club	KALLISSA ALVA	17.00
13	San Antonio East Track & Field	CHLOE HILL	17.13
14	Columbia Track Club	MCKINSEY PORTERFIELD	17.23
15	Austin Striders Track Club	JAILYNNE WARE	17.34
16	Resiliency Track Club	TYLIAH FOWLKES	17.36
17	South Texas Flamers	ASHLYNN USSERY	17.59
18	Columbia Track Club	AMARIAH YOUNG	17.61
19	Austin Striders Track Club	ALANI LEFFALL	17.77
20	Celerity Performance	BRIANNA CASTELLANO	17.78
21	Central Texas Cruisers Track C	RE'VYNN SANFORD	17.91
22	Columbia Track Club	DYON RANDOLPH	20.22

Boys 9 Years Old 100m dash
place	team	name	mark
1	Young Runners	KENDRICK JONES JR	13.55
2	Jaguars Track and Field	MIKAH SHEELER	14.76
3	Round Rock Trackers	ZAMIR CHEBOU-WEBB	14.81
4	South Texas Randolph Road Runn	IMMANUEL JAMES	15.06
5	Flo Jo San Antonio	JADEN FLEMONS	15.19
6	Pflugerville Hawks Track	TRAEJAN MUELLER	15.21
7	Five Hills	BRAYLON MCCOY	15.25
8	Thunderboltz	NEHEMIAH PICKETT	15.64
9	Unattached	ISAIAH ARRINGTON	15.96
10	Jaguars Track and Field	CORBIN MYERS	16.06
11	Central Texas Cruisers Track C	KYMANI SAMPSON	16.08
12	Pure Speed Performance	JULIAN SALAS	16.19
13	Columbia Track Club	ELIJAH SOMMERS	16.32
14	Flo Jo San Antonio	LE'MONTAE SMITH	16.58
15	South Texas Randolph Road Runn	DAYMOND CLARK	16.58
16	Speed City Elite Track Club	ANDREW HATCHER	16.67
17	Central Texas Cruisers Track C	JA'SEAN JOHNSON	16.94
18	South Texas Randolph Road Runn	JACKSON WICKER	16.99
19	Team Action Youth Running Club	ELI HERNANDEZ	16.99
20	Unattached	JERRY PRIETO JR.	17.10
21	South Texas Randolph Road Runn	SHERROD FRANK	17.13
22	Central Texas Elite Track Club	ROSS RAGLAND	18.04


Girls 10 Years Old 100m dash
place	team	name	mark
1	South Texas Randolph Road Runn	TAYLOR NUNEZ	14.25
2	Unattached	BROOKELYN SWAIN (GASPARD)	14.31
3	Intensity Track Club	ZANIAH HOSKINS	14.36
4	K Town Raptors Youth Football	DESTINY OMEIRE	14.38
5	Innercircle Track Club	MYA ROBINSON	14.46
6	Xtreme Force Track Club	SYDNEY GRIMES	14.51
7	Intensity Track Club	NIA GOODE	14.59
9	Reach 1 Track Club	LAKRESHA GREENE	15.50
10	Sho Up N Sho Out	KATARA KING	15.82
11	Columbia Track Club	IZU NNAJI	16.46
12	Flash Front Runners Track & Fi	KRISTIAN HIESKILL	16.52
13	Columbia Track Club	TASSIANA JOYCE	16.72
14	Intensity Track Club	KENDALL BRODIE	16.79
15	San Antonio Speed	ALEXIS HARPER	16.80
16	Sho Up N Sho Out	CARLIE MCCLAIN	16.81
17	Innercircle Track Club	MASIRAH MOBLEY	17.33
18	Reach 1 Track Club	GISELLE CANTU	17.45
19	Austin Striders Track Club	VELURA JACKSON	17.74
20	Leander Spartans Track Club	JAYLA NELSON	17.96
21	Xtreme Force Track Club	SAVANNAH EDWARDS	18.17
22	Pflugerville Hawks Track	SAKIRA LITTLES	19.84

Boys 10 Years Old 100m dash
place	team	name	mark
1	Flo Jo San Antonio	KINGSTON FLEMINGS	13.11
2	Manor Hawks Track Club	T'ANTRAE THOMAS	13.25
3	Columbia Track Club	PAYTON MATTHEWS	13.47
4	Manor Hawks Track Club	ALI SCOTT	13.67
5	K Town Raptors Youth Football	LAMONT REED III	13.68
6	Central Texas Cruisers Track C	BRIAN HOOD JR	13.76
7	Flo Jo San Antonio	CLIFTON MCBRIDE JR	13.79
8	Austin Striders Track Club	MADDOX QUILLER	13.91
9	Five Hills	LANDON WHISENTON	14.79
10	Opp. Sports Track Club	GEORGE JONES	14.81
11	Unattached	JAYVON JOHNSON	14.87
12	Columbia Track Club	CAYDEN GLASS	14.97
13	San Antonio Blazers	PRINCE BOYD II	14.97
14	Super Starz	KHAI KNOWLES	14.99
15	Pure Speed Performance	JAYDEN MCCOY	15.01
16	Five Hills	JAKECE MCDANIEL	15.15
17	Jackrabbits Track & Field	AYDAN MARTINEZ-BROWN	15.33
18	Central Texas Cruisers Track C	AHMYR ETIENNE	15.41
19	Super Starz	ERRICK PRINCE JR	15.66
20	K Town Raptors Youth Football	EMMANUEL LAWSON	15.79
21	Columbia Track Club	PARKER THREATS-EDWARDS	15.90
22	Unattached	TOBYN NOLL	15.98
23	Columbia Track Club	DARRELL SOMMERS	16.07
24	Austin Striders Track Club	DE'OVEON CADOREE	16.09
25	Xtreme Force Track Club	COLLIN CARTWRIGHT	16.13
26	K Town Raptors Youth Football	JOSEPH FOWLKES IV	16.29
27	Flash Front Runners Track & Fi	JAYSON BANKS	16.56


Girls 11 Years Old 100m dash
place	team	name	mark
1	Five Hills	SANIYAH RICHARDSON	13.09
2	Sho Up N Sho Out	C'NIAHA RANDLE	13.62
3	Unattached	GABRIELLE GOODGAMES	13.67
4	Unattached	GENTRY BOYKIN	14.24
5	Austin Speedsters	AURELIE SULTER	14.57
6	Columbia Track Club	IYANNA WEBB	14.64
7	Austin Honey Badgers	PATIENCE MCFALLS	14.78
9	K Town Raptors Youth Football	KEYONNA RHODES	15.41
10	Super Starz	OLIVIA ALDERSON	15.46
11	Team Action Youth Running Club	KALISTA ESPINOZA	15.91
12	Columbia Track Club	KEIORA GADISON	15.99
13	3D Athletics Club Mmxv	JANAE HOWELL	16.00
14	Speed City Elite Track Club	CAMERON ROBINSON	16.10
15	Sho Up N Sho Out	RHYAN THOMAS	16.16
16	South Texas Randolph Road Runn	MADISON HUNTER	16.22
17	South Texas Randolph Road Runn	NATANIA WORKMAN	16.51
18	Flash Front Runners Track & Fi	MACKENZIE AMOS	16.72
19	Speed City Elite Track Club	KALIA THOMAS	16.96
20	Texas Athletics	MIAH STEWARD	17.03
21	Hill Country Comets Track Club	ADDELYN ROBINSON	17.58
22	CrimDelaCrim	KALEI RICE	18.22

Boys 11 Years Old 100m dash
place	team	name	mark
1	Austin Striders Track Club	CEDRIC TREJO	13.18
2	Jaguars Track and Field	REGGIE SANDERS	13.24
3	Capital City Bearcats	BRANDON WAITES	13.27
4	Sho Up N Sho Out	JORDAN KING	13.76
5	South Texas Flamers	NIKOLAS HENRY	13.94
6	Austin Striders Track Club	KELLER ROGERS	14.14
7	K Town Raptors Youth Football	SEAN ROBINSON	14.15
8	Greater San Antonio Track Club	LEE SMITH JR	14.31
9	Manor Hawks Track Club	SWAYDE GRIFFIN	14.74
10	Leander Spartans Track Club	AIDAN CAMARENA	14.80
11	Texas Athletics	NATHAN WILLIAMS	15.02
12	Greater San Antonio Track Club	JAEDEN SERVANTEZ	15.23
13	BC Elite	JEREMY RODRIGUEZ	15.50
14	Speed City Elite Track Club	KAIZE STEVERSON	15.54
15	Greater San Antonio Track Club	LORENN JOHNSON	15.67
16	San Antonio Heat Track Club	ANDRES GALLEGOS	15.76
17	Columbia Track Club	TROY SCOTT	15.85
18	Leander Spartans Track Club	JAI'TON MCLAURIN	15.92
19	Round Rock Stars	MICHAEL ANDERSON	16.00
20	South Texas Randolph Road Runn	GAVIN FLORES	16.09
21	South Texas Flamers	ERIC AVALOS	16.30
22	Columbia Track Club	MARCUS BASKIN	16.34
23	Leander Spartans Track Club	ISAAC LONG	16.37
24	Nordheim Track Club	BRAYDEN JENNINGS	16.77
25	Capital City Bearcats	JASYAH PORTER	16.96
26	Flash Front Runners Track & Fi	RODRIGUEZ ANTHONY	17.10
27	Pflugerville Hawks Track	JACKSON DROZD	17.19
28	Texas Thunder Track Club	SCOTT BUCHANAN	17.35
29	Flo Jo San Antonio	JOSHUA BREWER	17.52


Girls 12 Years Old 100m dash
place	team	name	mark
1	Great Esteem Track Club	OCEAN JUNIOR	13.07
2	Young Runners	BENYONCE' LLYOD	13.11
3	Jaguars Track and Field	GABRIELLA GARNER	13.26
4	Austin Striders Track Club	MACI QUILLER	13.80
5	San Antonio Heat Track Club	JASHELLE GRIMES	13.87
6	Jaguars Track and Field	MADISUN SPARKS	13.96
7	San Antonio Speed	DYSTANI WEARY	14.59
9	Central Texas Cruisers Track C	VIZSHAE SPILLER	14.61
10	Columbia Track Club	MIRANDA MARTINEZ	14.69
11	Central Texas Cruisers Track C	KARISMA ROGERS	14.74
12	Jaguars Track and Field	OLIVIA MONTGOMERY	14.82
13	Flo Jo San Antonio	JORDEN SPENCER	14.97
14	South Texas Randolph Road Runn	ERIYONNA HILL	14.98
15	Central Texas Cruisers Track C	NATALIE PRITCHETT	15.22
16	San Antonio Accelerate Track C	ELENA MCCRUM	15.27
17	Leander Spartans Track Club	KRISTA SKIPP	15.95
18	Columbia Track Club	KAWANTAY HUDSON	16.44
19	Columbia Track Club	SHAUNTY MERRITT	16.80

Boys 12 Years Old 100m dash
place	team	name	mark
1	Central Texas Cruisers Track C	DEAUBREY HOOD	12.82
2	Thunderboltz	BRAYLON JAMES	12.85
3	San Antonio Heat Track Club	FREDERICK DUBOSE	12.98
4	Central Texas Cruisers Track C	KING WHITE	13.31
5	Killeen Sonic Boom Track and F	AMARE JOHNSON	13.36
6	Central Texas Cruisers Track C	D'MYUN JACKSON-LEE	13.43
7	Central Texas Cruisers Track C	KEVAUGHN ROGERS	13.47
8	Xtreme Force Track Club	SAMUEL MILLER	13.77
9	Cy-Fair Running Ravens	MILES WEST	14.14
10	South Texas Randolph Road Runn	CAPRICE WILLIAMS	14.29
11	Team Action Youth Running Club	NATHANIEL HERNANDEZ	14.31
12	Intensity Track Club	JAMESON BROWN	14.47
13	Five Hills	JAYLEN BRAZZLE	14.53
14	South Texas Randolph Road Runn	MASON WALKER	14.60
15	Celerity Performance	WILL CASTELLANO	14.61
16	Austin Honey Badgers	STEPHEN WILLIAMS	14.62
17	San Antonio Speed	AHRON POPE	14.67
18	Flo Jo San Antonio	JACOB VOSS	14.79
19	Leander Spartans Track Club	CALVIN DANIELS	15.00
20	South Texas Randolph Road Runn	JAXON HADAS	15.22
21	Thunderboltz	MARCUS JACKSON	15.30
22	Unattached	JERMAINE SWAIN (GASPARD II)	15.42
23	South Texas Randolph Road Runn	LEVON FIELDS	15.70
24	Flash Front Runners Track & Fi	DONNELL BANKS	15.82
25	Sho Up N Sho Out	HEZEKIAH MCDOW	15.87
26	Sho Up N Sho Out	MARQUISE FARROW	16.01


Girls 13 Years Old 100m dash
place	team	name	mark
1	Texas Havoc	ANGELOV SANDERS	13.23
2	Killeen Sonic Boom Track and F	ANNIYAH JOHNSON	13.32
3	Great Esteem Track Club	AMANI GRAHAM	13.35
4	Killeen Sonic Boom Track and F	ALAYA DOTSON	13.47
5	Columbia Track Club	BRIANNA HINDS	13.72
6	Round Rock Stars	SYDNEY HILL	13.78
7	Columbia Track Club	MADISON MARTIN	13.80
8	South Texas Randolph Road Runn	ARYANA CLEVELAND	14.01
9	Round Rock Stars	JADE ANDREWS	14.04
10	Texas Havoc	SELECIA YETT	14.24
11	South Texas Randolph Road Runn	KAYLA LEWIS	14.34
12	San Antonio Heat Track Club	AH'TARYN MACK	14.35
13	San Antonio Heat Track Club	JAYLA WILLIAMS	14.36
14	Unattached	KAYCEE MANNING	14.39
15	Jaguars Track and Field	JASMINE JOHNSON	14.50
16	Central Texas Cruisers Track C	JOY DAVIS	14.51
17	Flo Jo San Antonio	TRINITY WEATHERSPOON	14.87
18	Crimson Flash Corpus Christi	TATIANA MOSLEY	14.90
19	Round Rock Trackers	ZAMARI ROSS	14.99
20	Nordheim Track Club	SHELBI CHANCE	15.12
21	Sho Up N Sho Out	CHADRIANA CALLIS	15.12
22	Flo Jo San Antonio	QIERA MYERS	15.26
23	Super Starz	SERINA ALDERSON	15.40
24	Austin Striders Track Club	J'TYLEYAH JOHNSON	15.75
25	Round Rock Stars	HANNAH AUSTIN	15.87
26	Thunderboltz	TY'SHAUNA SHAW	16.03
27	San Antonio Blazers	NOELANI SOLIS-FULLER	16.10
28	Austin Striders Track Club	SARAIH TAYLOR	16.36

Boys 13 Years Old 100m dash
place	team	name	mark
1	Five Hills	BRYCE RICHARDSON	12.58
2	Young Runners	MARKELL SANDERS	12.65
3	Austin Striders Track Club	ISAAC TREJO	12.73
4	Central Texas Cruisers Track C	CHANDLER MILLER	12.74
5	South Texas Randolph Road Runn	ZACHARY WALLACE	13.18
6	3D Athletics Club Mmxv	EDWIN HOWELL II	13.19
7	Team Action Youth Running Club	KRISTIAN ALCOZER	13.23
9	Team Action Youth Running Club	CALEB SANCHEZ	13.71
10	Unattached	GARRETT KAALUND	13.78
11	Austin Striders Track Club	TRECEL MIMS-HENDERSON	13.93
12	Flo Jo San Antonio	TYSON SHORT	14.05
13	San Antonio Speed	JORDAN GAVIN	14.12
14	Xtreme Force Track Club	JACKSON ANDERS	14.18
15	Buda Bolts	DAVID GILBERT	14.22
16	South Texas Flamers	DEVIN MATTHEWS	14.30
17	Super Starz	KOBE CLEVELAND	14.84
18	Trojan Track Club	ALEXANDER JOURDAN	14.93
19	Speed City Elite Track Club	JAMES VESTER	29.50


Girls 14 Years Old 100m dash
place	team	name	mark
1	Texas Havoc	AUTUMN WILSON	12.43
2	Xtreme Force Track Club	MICHAELA FRANCOIS	12.58
3	Texas Havoc	MEGHAN WILCOX	12.65
4	A Running Start TC	ASIA HODGE	12.94
5	Texas Havoc	TRIPTI TIWARI	13.09
6	Unattached	NIKAYLA FITZGERALD	13.22
7	Intensity Track Club	BRINA JONES	13.27
8	Young Runners	AYANNA JONES	13.28
9	Reach 1 Track Club	MYRAJAH RANKIN	13.43
10	Columbia Track Club	KAJIA WILSON	13.59
11	San Antonio Blazers	ARMANI CARSON	13.80
12	Crimson Flash Corpus Christi	LEYLA MOSLEY	13.80
13	Pflugerville Hawks Track	MAKAYLA POWELL	14.05
14	Greater Houston Track Club	ALLISON ROBERSON	14.15
15	San Antonio Heat Track Club	BRIANA GORMAN	14.16
16	Javelina Country Stars	MADISON LANGBECKER	14.19
17	BC Elite	ALISSA SANTOS	14.22
18	Speed City Elite Track Club	LYSETTE LOPEZ	14.38
19	BC Elite	ABRIANNA CASAREZ	14.43
20	Running Warriors	CAMRYN GONZALEZ	14.53
21	Sho Up N Sho Out	DAILYNN ZARATE	14.62
22	Celerity Performance	MORGAN TAYLOR	14.71
23	Columbia Track Club	AMANDA CHAMNANSARN	15.70

Boys 14 Years Old 100m dash
place	team	name	mark
1	San Antonio Heat Track Club	NAZZIO JOHN	11.46
2	Austin Striders Track Club	JERAMIAH GENTRY-YOUNG	11.85
3	Manor Hawks Track Club	JOSHUA MORGAN	11.94
4	Flo Jo San Antonio	TERRANCE PATRICK	12.08
5	A Running Start TC	KHALID MENDEZ	12.16
6	Texas Havoc	MATTVEY CARTER	12.19
7	Resiliency Track Club	DONOVAN EVANS	12.38
8	Pure Speed Performance	SAMUEL GATLIN	12.69
9	Manor Hawks Track Club	TYLER LEWIS	12.77
10	Texas Havoc	SPENCER WILLIAMS	12.83
11	Pure Speed Performance	JERIC ORTIZ	12.88
12	Austin Striders Track Club	MAJOR FAUGHT	12.93
13	San Antonio Speed	KWEISI HARRIS	13.00
14	Pflugerville Hawks Track	HANS TWEETEN	13.09
15	Unattached	JOSEPH NELSON	13.23
16	Great Esteem Track Club	GREG WILLIAMS	13.24
17	Central Texas Elite Track Club	MARSHALL PRATT	13.35
18	A Running Start TC	GABRIEL COLLIER	13.58
19	South Austin Steel	STEVEN HORTON	13.63
20	G3 Athletics	BROCK FOSTER	13.73
21	Xtreme Force Track Club	JOSEPH PREWITT	13.80
22	Austin Striders Track Club	JAYLIN JACKSON	13.90


Girls 15-16 100m dash
place	team	name	mark
1	Speed City Elite Track Club	BRIANDRIAS RHODES	12.55
2	South Texas Randolph Road Runn	DENAY MORGAN	12.85
3	Super Starz	KIANA CLEVELAND	12.97
4	Young Runners	EMARI GRIMES	13.02
5	Sho Up N Sho Out	ALEXA VALENZUELA	13.17
6	SA Select Track Club	NIARA TAYLOR	13.18
7	South Texas Randolph Road Runn	MIA KAUFFMAN	13.26
8	South Texas Randolph Road Runn	JASMINE MONTGOMERY	16.21
9	Intensity Track Club	ANIAH MARSHALL	12.99
10	Xtreme Force Track Club	MACY BURNHAM	13.00
11	Killeen Sonic Boom Track and F	KEONDRA DAVIS	13.07
12	Capital of Texas Heat Track Cl	DAYLYN GILBERT	13.07
13	Reach 1 Track Club	TAZIA PATTERSON	13.14
14	Super Starz	KIYARA MOODY	13.14
15	Killeen Sonic Boom Track and F	KIANAH MAYFIELD	13.16
16	Leander Spartans Track Club	ELIZABETH ROCA	13.17
17	Columbia Track Club	OLA NNAJI	13.18
18	San Antonio Blazers	SAUDA SHANNON	13.20
19	San Antonio Heat Track Club	MAJANIQ WATSON	13.20
20	Columbia Track Club	LEAH ADAMS	13.40
21	Intensity Track Club	AMANDA OHAECHESI	13.48
21	San Antonio Blazers	GENESIS JONES	13.48
23	Hill Country Comets Track Club	VIVIAN VERNER	13.72
24	Thunderboltz	LATAVIA ANDERSON	13.74
25	Manor Hawks Track Club	SAVANNA WATSON	13.76
26	Austin Striders Track Club	OLUWASEUN ODUFUYE	13.82
27	Unattached	JESSICA POPE	14.40

Boys 15-16 100m dash
place	team	name	mark
1	San Antonio Blazers	DRE'QUAN CRAWFORD	11.01
2	Central Texas Cruisers Track C	AMIR PARIS	11.15
3	Manor Hawks Track Club	JALEEL SCOTT	11.27
4	A Running Start TC	DANTE HODGE	11.29
5	Round Rock Stars	MARQUIS BROWN	11.41
6	South Texas Randolph Road Runn	MATTHEW MADREY	11.63
7	Xtreme Force Track Club	ANDREW DENYER	11.99
8	CrimDelaCrim	BRETT RICE	12.03
9	Leander Spartans Track Club	JOSAIAH BARRIOS	11.83
10	Central Texas Cruisers Track C	BADR BELHITI	11.87
11	Leander Spartans Track Club	JOSHUA RUSSELL	11.92
12	South Texas Randolph Road Runn	CANDAN MARTIN	11.92
13	Texas Thunder Track Club	TREY WALKER	11.94
14	Xtreme Force Track Club	SPENCER WILLIAMS	12.01
15	San Antonio Heat Track Club	JORDAN JASSO	12.08
16	Austin Striders Track Club	AARON BOOE	12.14
17	Thunderboltz	HUGH SHELTON	12.17
18	Central Texas Elite Track Club	AMAR JOHNSON	12.19
19	Unattached	JAMES DIVINE	12.26
20	Csi Select Track Club	JOE MALDONADO	12.28
21	South Texas Randolph Road Runn	DARRIUS JAMES	12.33
22	Austin Striders Track Club	QUADRE GRAHAM	12.35
23	Xtreme Force Track Club	STEWART MILLER	12.44
24	Columbia Track Club	MEIKHI MARTIN	12.46
25	Austin Striders Track Club	MALACHI ARMSTRONG	12.48
26	Rxc	JULIO VALLE	12.48
27	South Austin Cheetahs	JORGE GARCIA	12.56
28	BC Elite	SAMUEL REYES	12.68


Girls 17-18 100m dash
place	team	name	mark
1	San Antonio Heat Track Club	DANIELLE NELSON	12.34
2	Capital of Texas Heat Track Cl	HANNAH PORTER	12.59
3	Innercircle Track Club	JADE NEAL	12.64
4	South Texas Randolph Road Runn	KALEIGH DYAS	12.77
5	Crimson Flash Corpus Christi	KAYLA MUSIC	12.82
6	Capital of Texas Heat Track Cl	SARAH PORTER	12.85
7	San Antonio Blazers	AMANDA ESPARZA	12.99
8	A Running Start TC	SAMANTHA CREEK	13.33
9	Round Rock Stars	ADRIANA BANCHS	13.27
9	A Running Start TC	DESTINY MCELRATH	13.27
11	Unattached	JOHANNA JONES	13.29
12	Central Texas Cruisers Track C	ARIEL WALTON	13.33
13	San Antonio Heat Track Club	TAMIA LAURY	13.38
14	Columbia Track Club	KRISTYN MATTHEWS	13.50
15	Intensity Track Club	KELSEY MELTON	13.58
16	Crimson Flash Corpus Christi	CASSANDRA SALAZAR	13.61
17	Unattached	HANNAH BENKEN	13.67
18	Central Texas Elite Track Club	LEAH JONES	13.71
19	A Running Start TC	MAKALIA SMITH	13.73
20	Xtreme Force Track Club	NINOSHKA ROBINSON	13.73
21	Columbia Track Club	CHI-CHI NNAJI	13.85
22	San Antonio Blazers	DA'QUANIQUE EDWARDS	13.89
23	Xtreme Force Track Club	KAI COTTON	14.10
24	A Running Start TC	MARKAYLAH DEWBERRY	14.12
25	Austin Striders Track Club	SHEENIQUE CANDEH	14.31
26	Xtreme Force Track Club	SADIE MEYER	14.58
27	Central Texas Elite Track Club	DEASIAH BATTON	14.65
28	Xtreme Force Track Club	ASHLEY VALLEJO	14.68

Boys 17-18 100m dash
place	team	name	mark
1	A Running Start TC	ALFRED PEMBERTON	10.81
2	Columbia Track Club	TRAVON CHANCE	10.88
3	Unattached	ERIC CALLAWAY	10.97
4	Xtreme Force Track Club	EVAN NAFE	11.00
5	Innercircle Track Club	MALIK ROBINSON	11.03
6	A Running Start TC	BOB SANTIAGO	11.15
7	Central Texas Cruisers Track C	BREEZION SPILLER	11.18
8	Texas Thunder Track Club	DEVIN WALKER	11.31
9	Crimson Flash Corpus Christi	BRAILON SANDERS	11.56
10	South Texas Randolph Road Runn	KYLE LEWIS	11.59
11	SA Select Track Club	DANIEL LOVASZ	11.61
12	San Antonio Speed	ISAAC POPE	11.62
13	Reach 1 Track Club	ANTHONY ELLIS JR	11.73
14	Columbia Track Club	JOVAN CROOM	11.75
15	Austin Sprint Club	JAMES GLOMB	11.84
16	Austin Striders Track Club	JA'LEN CLEVELAND	11.87
17	A Running Start TC	NAI'SEAN WILLIAMS	11.88
18	San Antonio Speed	LUKE KELLEY	11.89
19	Central Texas Cruisers Track C	ELIJAH BANKS	11.96
20	SA Select Track Club	WILLIAM ESKRIDGE	11.96
21	CrimDelaCrim	ALEXZANDER RICE	12.11
22	Unattached	EVAN O'BERG	12.26
23	Texas Thunder Track Club	JULIEN GARCIA	12.33
24	Central Texas Cruisers Track C	JATYRION KEMP	12.38


Girls 8 & UNDER 200m dash
place	team	name	mark
1	Xtreme Force Track Club	DANI-ROSE GRIMES	32.24
2	Columbia Track Club	MARIAH FARRIS	33.52
3	Flo Jo San Antonio	JUSTICE MCARTHUR	33.85
4	Flo Jo San Antonio	CHYANNE STOWERS	34.59
5	Flo Jo San Antonio	ZARYAH FOSTER	34.64
6	South Texas Randolph Road Runn	JORDYNN ASH	35.33
7	Round Rock Trackers	MIKAYLA SHEARIN	35.34
9	Texas Thunder Track Club	KIANNA MCMILLIAN	34.55
10	Central Texas Cruisers Track C	D'MIYA SPRUILL	34.92
11	Leander Spartans Track Club	MYA HARRIS	35.01
12	Capital City Bearcats	AZARYAH PORTER	35.01
13	Flo Jo San Antonio	SHYLA BOYDSTUN	35.34
14	South Texas Randolph Road Runn	BROOKLYN SINGH	35.84
15	San Antonio Heat Track Club	MCKAYLA BELL	35.97
16	3D Athletics Club Mmxv	ANALEESE MOORE	36.18
17	Austin Striders Track Club	JOANNA HENRY	36.28
18	Austin Honey Badgers	TREASURE WILKINS	36.30
19	Flo Jo San Antonio	LYRIC MCARTHUR	36.50
20	Five Hills	DESTINY FRUGE	36.77
21	San Antonio Heat Track Club	BREANNAH MATTHEWS	37.52
22	Speed City Elite Track Club	AUTUMN SCOTT	37.54
23	Xtreme Force Track Club	ZOE POLK	37.70
24	Xtreme Force Track Club	SA'MIA SMITH	38.73
25	Columbia Track Club	MICHELLE HINDS	38.93
26	Austin Striders Track Club	SA'MARIA BYRD	39.07
27	Austin Honey Badgers	BREA GREEN	40.18

Boys 8 & UNDER 200m dash
place	team	name	mark
1	Five Hills	MARK DUBOSE III	29.46
2	Columbia Track Club	XAVIER VICTOR	30.84
3	Young Runners	QUESTN MERIDA	30.96
4	Five Hills	LATHAN WHITENSON	30.97
5	San Antonio Heat Track Club	XAVION CHAMBERS	31.42
6	Five Hills	ADRIAN MALONEY	31.46
7	South Texas Randolph Road Runn	DAMON GREEN	31.86
8	Jaguars Track and Field	MIKHAIL MCCREARY	31.99
9	Texas Athletics	QUINTIN CAIN	33.00
10	Xtreme Force Track Club	TYLAN HENDERSON	33.10
11	Flo Jo San Antonio	CHANCE PEREZ	33.52
12	Flo Jo San Antonio	JERIAH PETERMAN	33.68
13	San Antonio Blazers	DAE'VION DAVIS	33.84
14	South Texas Randolph Road Runn	JULIAN BROWN	34.10
15	Five Hills	RAIDEN TAIMALELAGI	34.11
16	South Texas Randolph Road Runn	KEMARION SMITH	34.55
17	South Texas Flamers	ANTWAIN FRANKLIN	34.71
18	Columbia Track Club	ADRIAN WILSON	35.50
19	Xtreme Force Track Club	NOAH BIRT	35.54
20	South Texas Randolph Road Runn	JEREMIAH JOHNSON	35.56
21	San Antonio Heat Track Club	KAMERON COOPER	36.40
22	Round Rock Trackers	CARTER WELLS	36.65
23	Five Hills	DEMEKO THOMAS	36.90
24	Speed City Elite Track Club	JORDAN MITCHELL	37.23
25	Central Texas Cruisers Track C	JERROLD LYLES JR	37.81
26	Xtreme Force Track Club	EVAN ANDERS	38.47


Girls 9 Years Old 200m dash
place	team	name	mark
1	Flo Jo San Antonio	LONDON GRAHAM	30.51
2	Five Hills	SELESTE MASSEY	31.19
3	Sho Up N Sho Out	ALIVIA SHAW	32.10
4	Flo Jo San Antonio	ANAYAH MANNING	32.54
5	San Antonio Heat Track Club	JADA-SYMONE HUMBLE	33.02
6	Speed City Elite Track Club	KENDALL FALLON	33.08
7	San Antonio Speed	NATALIE KELLEY	33.09
8	Reach 1 Track Club	DEREON REED	33.57
9	Manor Hawks Track Club	JUSTICE HAYNES	33.94
10	Manor Hawks Track Club	MALIYA CURRY	34.01
11	Columbia Track Club	MCKINSEY PORTERFIELD	34.19
12	South Texas Randolph Road Runn	MAKAYLA WALKER	34.32
13	Flo Jo San Antonio	ALIVIA RIVERA	34.57
14	San Antonio Blazers	AILANI SOLIS-FULLER	34.60
15	Team Action Youth Running Club	KALLISSA ALVA	34.97
16	Jaguars Track and Field	TAYLOR CARLTON	35.11
17	San Antonio East Track & Field	CHLOE HILL	35.36
18	South Texas Flamers	ASHLYNN USSERY	35.38
19	Texas Thunder Track Club	MAYA MANIKUNDALAM	35.44
20	Resiliency Track Club	TYLIAH FOWLKES	35.64
21	Manor Hawks Track Club	LYRIC HAYNES	36.33
22	Xtreme Force Track Club	CHELSEA JONES	36.61
23	Columbia Track Club	AMARIAH YOUNG	37.75
24	Austin Striders Track Club	ALANI LEFFALL	38.20
25	Central Texas Cruisers Track C	RE'VYNN SANFORD	38.65

Boys 9 Years Old 200m dash
place	team	name	mark
1	Young Runners	KENDRICK JONES JR	28.73
2	Round Rock Trackers	ZAMIR CHEBOU-WEBB	30.88
3	Jaguars Track and Field	MIKAH SHEELER	30.90
4	San Antonio Heat Track Club	SEAN GARZA	31.03
5	Flo Jo San Antonio	JADEN FLEMONS	31.96
6	Five Hills	BRAYLON MCCOY	32.31
7	Need2Speed	JAYLEN PATTERSON	32.96
9	Pure Speed Performance	RYDER HARRISON	33.88
10	Columbia Track Club	ELIJAH SOMMERS	34.00
11	Unattached	ISAIAH ARRINGTON	34.23
12	Thunderboltz	NEHEMIAH PICKETT	34.26
13	Speed City Elite Track Club	ANDREW HATCHER	34.49
14	Central Texas Cruisers Track C	KYMANI SAMPSON	34.50
15	Pflugerville Hawks Track	EZEKIEL AYANGBILE	34.56
16	Pure Speed Performance	JULIAN SALAS	35.00
17	Central Texas Cruisers Track C	JA'SEAN JOHNSON	35.02
18	Unattached	JERRY PRIETO JR.	35.29
20	San Antonio Heat Track Club	SAMUEL GARZA	35.84
21	Central Texas Elite Track Club	ROSS RAGLAND	38.92


Girls 10 Years Old 200m dash
place	team	name	mark
1	Unattached	BROOKELYN SWAIN (GASPARD)	29.74
2	South Texas Randolph Road Runn	TAYLOR NUNEZ	29.75
3	Innercircle Track Club	MYA ROBINSON	29.90
4	K Town Raptors Youth Football	DESTINY OMEIRE	29.94
5	Intensity Track Club	ZANIAH HOSKINS	29.94
6	Xtreme Force Track Club	SYDNEY GRIMES	30.26
7	Intensity Track Club	NIA GOODE	30.53
8	Reach 1 Track Club	DORIEN LE DEAUX	31.60
9	Austin Striders Track Club	ARAELUH BROWN	31.86
10	Pure Speed Performance	JUSTINE AGUILAR	31.86
11	Sho Up N Sho Out	KAMARIA KING	32.14
12	Sho Up N Sho Out	KATARA KING	32.40
13	Five Hills	MAKYAH BYRD	32.44
14	Reach 1 Track Club	LAKRESHA GREENE	32.61
15	Flash Front Runners Track & Fi	KRISTIAN HIESKILL	33.63
16	Flo Jo San Antonio	MARIAH NEWSOME	33.69
17	Flo Jo San Antonio	GRACIELA WILLIAMSON	33.82
18	San Antonio Speed	ALEXIS HARPER	34.14
19	Texas Thunder Track Club	JADE JENKINS	34.18
20	Sho Up N Sho Out	CARLIE MCCLAIN	34.63
21	Jaguars Track and Field	AVERY CARRILLO	35.02
22	Reach 1 Track Club	GISELLE CANTU	35.69
23	Intensity Track Club	KENDALL BRODIE	37.30
24	Leander Spartans Track Club	JAYLA NELSON	38.04

Boys 10 Years Old 200m dash
place	team	name	mark
1	Speed City Elite Track Club	BRAYDEN BLACK	27.99
2	K Town Raptors Youth Football	LAMONT REED III	28.13
3	Columbia Track Club	PAYTON MATTHEWS	28.21
4	Manor Hawks Track Club	ALI SCOTT	28.43
5	Central Texas Cruisers Track C	BRIAN HOOD JR	28.44
6	Flo Jo San Antonio	CLIFTON MCBRIDE JR	28.59
7	Manor Hawks Track Club	JEREMIAH PRESTON II	29.55
9	Five Hills	LANDON WHISENTON	30.03
10	Unattached	JAYVON JOHNSON	30.34
11	San Antonio Blazers	DERRICK THOMAS	30.76
12	Super Starz	ERRICK PRINCE JR	30.97
13	Pure Speed Performance	JAYDEN MCCOY	31.05
14	San Antonio Blazers	JA'KOBE REED	31.18
15	Five Hills	JAKECE MCDANIEL	31.36
16	Super Starz	KHAI KNOWLES	31.43
17	K Town Raptors Youth Football	EMMANUEL LAWSON	31.80
18	Team Action Youth Running Club	VICENTE CARDENAS IV	31.85
19	Xtreme Force Track Club	COLLIN CARTWRIGHT	32.07
20	Flo Jo San Antonio	RAYMOND FOSTER-DAVIS	32.14
21	Central Texas Cruisers Track C	KEMARI OTIS	32.36
22	Flash Front Runners Track & Fi	JAYSON BANKS	32.40
23	K Town Raptors Youth Football	JOSEPH FOWLKES IV	32.45
24	Austin Striders Track Club	KADEN COOK	32.82


Girls 11 Years Old 200m dash
place	team	name	mark
1	Five Hills	SANIYAH RICHARDSON	26.73
2	Sho Up N Sho Out	C'NIAHA RANDLE	27.69
3	Texas Havoc	TRINITY ALEXANDER	29.31
4	Columbia Track Club	BROOKLYN WADDELL	29.39
5	Unattached	GENTRY BOYKIN	30.01
6	Austin Speedsters	AURELIE SULTER	30.47
7	San Antonio Blazers	ALYSSA RENNEY	30.82
9	Columbia Track Club	IYANNA WEBB	30.92
10	Austin Honey Badgers	PATIENCE MCFALLS	31.10
11	K Town Raptors Youth Football	KEYONNA RHODES	31.30
12	Flo Jo San Antonio	CAILA LYONS	31.43
13	Sho Up N Sho Out	AVERIE BAREFIELD	31.55
14	Austin Striders Track Club	MARLEE ANDERSON	31.63
15	Xtreme Force Track Club	MINA DERDER	32.72
16	Sho Up N Sho Out	KEONA WELLS	33.08
17	Super Starz	OLIVIA ALDERSON	33.16
18	Speed City Elite Track Club	CAMERON ROBINSON	33.39
19	Jaguars Track and Field	KAYLEE FLUGEL	33.50
20	South Texas Randolph Road Runn	MADISON HUNTER	33.69
21	3D Athletics Club Mmxv	JANAE HOWELL	33.74
22	Team Action Youth Running Club	KALISTA ESPINOZA	33.80

Boys 11 Years Old 200m dash
place	team	name	mark
1	Austin Striders Track Club	CEDRIC TREJO	27.44
2	Capital City Bearcats	BRANDON WAITES	27.64
3	Jaguars Track and Field	REGGIE SANDERS	27.75
4	Greater San Antonio Track Club	RICO CARPENTER	27.76
5	Cy-Fair Running Ravens	CHRIS TIPPINS	28.50
6	Flash Front Runners Track & Fi	DONOVAN LANG	28.59
7	Columbia Track Club	JAVAN HENRY	28.93
8	Flash Front Runners Track & Fi	JAYVION ROBINSON	29.71
9	Austin Striders Track Club	KELLER ROGERS	29.43
10	San Antonio East Track & Field	D'MARION CRUMEDY	29.82
11	Pure Speed Performance	KADE ADAMS	29.98
12	K Town Raptors Youth Football	SEAN ROBINSON	30.22
13	Greater San Antonio Track Club	JAEDEN SERVANTEZ	30.41
14	Greater San Antonio Track Club	LEE SMITH JR	30.58
15	Texas Athletics	NATHAN WILLIAMS	30.59
16	San Antonio Heat Track Club	JALEN DOUGLAS	30.85
17	South Texas Flamers	NIKOLAS HENRY	31.37
18	Speed City Elite Track Club	KAIZE STEVERSON	31.50
19	Speed City Elite Track Club	MICHAEL CANTU	31.63
20	Leander Spartans Track Club	JAI'TON MCLAURIN	32.50
21	Round Rock Stars	MICHAEL ANDERSON	32.68
22	Leander Spartans Track Club	ISAAC LONG	33.67
23	Capital City Bearcats	JASYAH PORTER	35.64
24	Texas Thunder Track Club	SCOTT BUCHANAN	35.82
25	Killeen Sonic Boom Track and F	MAURICE YOUNG	35.89


Girls 12 Years Old 200m dash
place	team	name	mark
1	Great Esteem Track Club	OCEAN JUNIOR	27.58
2	Jaguars Track and Field	GABRIELLA GARNER	27.80
3	Xtreme Force Track Club	ANDREA SHAW	28.87
4	Columbia Track Club	KAYLA FONSECA	28.89
5	Speed City Elite Track Club	ERIN FALLON	29.24
6	San Antonio Heat Track Club	TALIYAH KING	29.37
7	Jaguars Track and Field	MADISUN SPARKS	29.41
9	Flo Jo San Antonio	JORDEN SPENCER	29.73
10	Central Texas Cruisers Track C	KARISMA ROGERS	29.91
11	Austin Speedsters	RUBY SULTER	29.92
12	San Antonio Speed	DYSTANI WEARY	30.04
13	San Antonio Accelerate Track C	KENDALL AVILES	30.43
14	Columbia Track Club	MIRANDA MARTINEZ	30.51
15	Central Texas Cruisers Track C	TRINITY BROWN	30.58
16	South Texas Randolph Road Runn	SERENA TYSON	30.67
17	San Antonio Blazers	JASMINE TAYLOR	30.73
18	Central Texas Cruisers Track C	T'SHEYLAH MOORE	30.74
19	South Texas Randolph Road Runn	ERIYONNA HILL	30.82
20	Pflugerville Hawks Track	KARIDEN ISAAC	31.08
21	Columbia Track Club	AINSLEY HUNTER	31.08
22	Central Texas Cruisers Track C	NATALIE PRITCHETT	31.41
23	Jaguars Track and Field	OLIVIA MONTGOMERY	31.41
24	Texas Thunder Track Club	IANNA MACK	32.30

Boys 12 Years Old 200m dash
place	team	name	mark
1	Cy-Fair Running Ravens	NATE THOMAS	26.24
2	Thunderboltz	BRAYLON JAMES	26.73
3	Round Rock Stars	DARIUS DARKS	26.96
4	San Antonio Heat Track Club	FREDERICK DUBOSE	27.03
5	Xtreme Force Track Club	JOSHUA ROWAN	27.10
6	Young Runners	GIOVANNI WALKER	27.28
7	Austin Striders Track Club	TRIET LE	28.25
8	Central Texas Cruisers Track C	KEVAUGHN ROGERS	28.34
9	South Texas Randolph Road Runn	CAPRICE WILLIAMS	28.68
10	Central Texas Cruisers Track C	D'MYUN JACKSON-LEE	28.70
11	Cy-Fair Running Ravens	DRE LACY	29.06
12	Greater San Antonio Track Club	CARNELL WEATHERSPOON	29.12
13	San Antonio Heat Track Club	JOHN GARZA	29.51
14	Xtreme Force Track Club	JOSHUA MIKULENCAK	29.71
15	Austin Honey Badgers	STEPHEN WILLIAMS	29.82
16	San Antonio Speed	AHRON POPE	29.92
17	Intensity Track Club	JAMESON BROWN	29.92
18	South Texas Randolph Road Runn	MASON WALKER	30.96
19	South Texas Randolph Road Runn	JAXON HADAS	31.08
20	South Texas Randolph Road Runn	LEVON FIELDS	32.76
21	Leander Spartans Track Club	CALVIN DANIELS	34.61


Girls 13 Years Old 200m dash
place	team	name	mark
1	Speed City Elite Track Club	ANASTACIA GONZALES	26.51
2	Xtreme Force Track Club	KAMRYN GRIMES	27.15
3	Great Esteem Track Club	AMANI GRAHAM	27.62
4	Columbia Track Club	BRIANNA HINDS	27.86
5	Columbia Track Club	MADISON MARTIN	27.89
6	Killeen Sonic Boom Track and F	ALAYA DOTSON	28.12
7	Round Rock Stars	JADE ANDREWS	28.29
8	Flo Jo San Antonio	NYKEEVIA ROSS	28.41
9	South Texas Randolph Road Runn	ARYANA CLEVELAND	29.49
10	Central Texas Cruisers Track C	DIAMOND BRUNN	29.69
11	Texas Havoc	SELECIA YETT	29.81
12	Round Rock Stars	SYDNEY HILL	29.82
13	Unattached	KAYCEE MANNING	29.93
14	Central Texas Cruisers Track C	KEONNA OTIS	30.26
15	Texas Athletics	JENNIFER COLBERT	30.56
16	Crimson Flash Corpus Christi	TATIANA MOSLEY	30.63
17	Javelina Country Stars	MADELYNE CARRIER	31.00
18	South Texas Randolph Road Runn	KAYLA LEWIS	31.05
19	Flo Jo San Antonio	QIERA MYERS	31.41
20	BC Elite	EMILY REYES	31.42
21	Nordheim Track Club	SHELBI CHANCE	31.55
22	South Austin Cheetahs	RAE KIMBLE	31.62
23	Sho Up N Sho Out	CHADRIANA CALLIS	31.92
24	Jaguars Track and Field	JASMINE JOHNSON	32.18
25	Flo Jo San Antonio	TRINITY WEATHERSPOON	32.18
26	Round Rock Trackers	ZAMARI ROSS	32.27
27	Texas Thunder Track Club	AUBREY BUMPUS	32.87
28	Zion Hill Running Club	MYA LUCIO	32.92
29	Round Rock Stars	HANNAH AUSTIN	33.28
30	San Antonio Blazers	NOELANI SOLIS-FULLER	33.57
31	Super Starz	SERINA ALDERSON	33.70
32	Austin Striders Track Club	J'TYLEYAH JOHNSON	34.11
33	San Antonio Speed	CHANEL HARRIS	34.89
34	Thunderboltz	TY'SHAUNA SHAW	35.05

Boys 13 Years Old 200m dash
place	team	name	mark
1	Five Hills	BRYCE RICHARDSON	25.28
2	San Antonio Heat Track Club	XION LAGRANT	25.28
3	Thunderboltz	TREVAUN ALLEN	26.06
4	Speed City Elite Track Club	JAMES VESTER	26.17
5	Texas Havoc	HOUSTON IFAH	26.22
6	Central Texas Cruisers Track C	CHANDLER MILLER	26.34
7	Team Action Youth Running Club	KRISTIAN ALCOZER	26.98
8	South Texas Randolph Road Runn	ZACHARY WALLACE	27.00
9	Speed City Elite Track Club	KAISHAN KRINGS	27.50
10	BC Elite	KHALIL TUGWELL	27.58
11	BC Elite	EDWARD SANTOS	27.96
12	Young Runners	MARKELL SANDERS	28.08
13	Central Texas Cruisers Track C	RE'SHAWN SANFORD II	28.08
14	3D Athletics Club Mmxv	EDWIN HOWELL II	28.37
15	Speed City Elite Track Club	DOMINIC PETERS	28.45
16	Team Action Youth Running Club	CALEB SANCHEZ	28.66
17	Xtreme Force Track Club	JACKSON ANDERS	28.70
18	Austin Striders Track Club	TRECEL MIMS-HENDERSON	29.24
19	Flo Jo San Antonio	TYSON SHORT	29.64
20	Unattached	HAEVEN WATSON	30.13
21	Columbia Track Club	IAN COLEMAN	30.22
22	South Texas Flamers	DEVIN MATTHEWS	30.23
23	Super Starz	KOBE CLEVELAND	30.34
24	San Antonio Stunners	CHRISTOPHER OWENS	30.66
25	Xtreme Force Track Club	JOAQUIN JONES	30.84
26	Team Action Youth Running Club	RAUL MALDONADO	30.92
27	Buda Bolts	DAVID GILBERT	31.40
28	SA Eagles Athletics Club	MENDEZ JORGE	32.10
29	Innercircle Track Club	TARIUS MCCLURE	32.30
30	Xtreme Force Track Club	DARRIEN SMITH	33.13


Girls 14 Years Old 200m dash
place	team	name	mark
1	Texas Havoc	AUTUMN WILSON	25.12
2	Texas Havoc	MEGHAN WILCOX	26.02
3	A Running Start TC	ASIA HODGE	26.23
4	Reach 1 Track Club	MYRAJAH RANKIN	26.65
5	Young Runners	AYANNA JONES	26.79
6	Intensity Track Club	DEANDRA PIERCE	27.05
7	Texas Havoc	TRIPTI TIWARI	27.13
8	Intensity Track Club	BRINA JONES	27.98
9	Texas Havoc	MARKITA TUCKER	28.28
10	Unattached	NIKAYLA FITZGERALD	28.31
11	San Antonio Blazers	ARMANI CARSON	28.78
12	Crimson Flash Corpus Christi	LEYLA MOSLEY	28.79
13	Columbia Track Club	KAJIA WILSON	29.17
14	South Texas Randolph Road Runn	G'ANNA EZELL	29.52
14	Greater Houston Track Club	ALLISON ROBERSON	29.52
16	BC Elite	A'TAISHA CARROLL	29.66
17	Sho Up N Sho Out	DAILYNN ZARATE	29.99
18	San Antonio Heat Track Club	BRIANA GORMAN	30.24
19	BC Elite	ABRIANNA CASAREZ	30.52
20	Sho Up N Sho Out	VICTORIA CHAPA	30.70
21	Javelina Country Stars	SOLEDAD HERNANDEZ	30.73
22	BC Elite	ALISSA SANTOS	30.76
23	Running Warriors	CAMRYN GONZALEZ	30.94
24	Speed City Elite Track Club	LYSETTE LOPEZ	31.61
25	Flash Front Runners Track & Fi	PERKINS AMIRAH	31.90
26	Columbia Track Club	AMANDA CHAMNANSARN	33.05
27	Flash Front Runners Track & Fi	KYLA HIESKILL	34.38

Boys 14 Years Old 200m dash
place	team	name	mark
1	San Antonio Heat Track Club	NAZZIO JOHN	22.99
2	Manor Hawks Track Club	JOSHUA MORGAN	23.85
3	A Running Start TC	KHALID MENDEZ	24.59
4	Flo Jo San Antonio	TERRANCE PATRICK	24.73
5	Xtreme Force Track Club	EVAN WILSON	25.05
6	CrimDelaCrim	JEREMIAH DAILY	25.10
7	Manor Hawks Track Club	TYLER LEWIS	25.15
8	Xtreme Force Track Club	ALEX FRANCISCO	25.44
9	SA Eagles Athletics Club	CARLOS CAMARGO	25.69
10	Round Rock Stars	ALEJANDRO BANCHS	25.76
11	Round Rock Stars	JOSHUA MENDOZA	26.29
12	Pure Speed Performance	JERIC ORTIZ	26.35
13	San Antonio Speed	KWEISI HARRIS	26.58
14	Texas Havoc	SPENCER WILLIAMS	26.91
15	Xtreme Force Track Club	JOSEPH PREWITT	27.39
16	Central Texas Elite Track Club	MARSHALL PRATT	27.40
17	Pure Speed Performance	SAMUEL GATLIN	27.64
18	Pflugerville Hawks Track	HANS TWEETEN	27.83
19	Texas Athletics	CALIG PARKER	28.98
20	South Austin Steel	STEVEN HORTON	29.13
21	Unattached	JOSEPH NELSON	29.58


Girls 15-16 200m dash
place	team	name	mark
1	Speed City Elite Track Club	BRIANDRIAS RHODES	25.24
2	Capital of Texas Heat Track Cl	CAROLINE NWOSU	25.31
3	Young Runners	EMARI GRIMES	25.69
4	Sho Up N Sho Out	ALEXA VALENZUELA	25.93
5	South Texas Randolph Road Runn	JASMINE MONTGOMERY	25.96
6	South Texas Randolph Road Runn	JARAH MILLER	26.20
7	Leander Spartans Track Club	ELIZABETH ROCA	26.32
8	South Texas Randolph Road Runn	DENAY MORGAN	26.51
9	Super Starz	KIANA CLEVELAND	26.90
10	SA Select Track Club	NIARA TAYLOR	27.02
11	Columbia Track Club	LEAH ADAMS	27.03
12	Killeen Sonic Boom Track and F	KIANAH MAYFIELD	27.10
13	Xtreme Force Track Club	ESPERANCE NDRI	27.13
14	Columbia Track Club	JASMINE HENRY	27.19
15	A Running Start TC	ANAYAH COPELAND	27.25
16	San Antonio Heat Track Club	MAJANIQ WATSON	27.33
17	Super Starz	JORDAN TRAIL	27.56
18	SA Select Track Club	BLOSSOM NDUKWE	27.59
19	Killeen Sonic Boom Track and F	ALLISON SISTRUNK	27.60
20	San Antonio Blazers	SAUDA SHANNON	27.68
21	San Antonio Blazers	AUJAYNA WILLIAMS	27.75
22	Columbia Track Club	LEELA BENTON	27.91
23	San Antonio Blazers	TATYANAH BASS	27.91
24	Reach 1 Track Club	TAZIA PATTERSON	28.08
25	BC Elite	ALEXANDRA SANABRIA	28.16
26	Super Starz	KIYARA MOODY	28.17
27	Central Texas Cruisers Track C	KIERA FREEMAN	28.20
28	Capital of Texas Heat Track Cl	DAYLYN GILBERT	28.27
29	Unattached	ISLAND BLANCHE	28.45
30	Thunderboltz	LATAVIA ANDERSON	28.48
31	San Antonio Speed	MAKENZIE KELLEY	28.65
32	South Texas Randolph Road Runn	MAKHAYLA PARKER	28.77
33	Hill Country Comets Track Club	LILA HOWARD	28.79
34	Killeen Sonic Boom Track and F	KEONDRA DAVIS	28.79
35	Running Warriors	BRYN GLOVER	28.88
36	South Texas Randolph Road Runn	DEJA MCDUFFIE	29.01
36	Xtreme Force Track Club	KARENNA CATON	29.01
38	Crimson Flash Corpus Christi	KENDALL DOWNES	29.05
39	Manor Hawks Track Club	TITIANA DUFORT	29.17
40	Crimson Flash Corpus Christi	AZARIA RUSSELL	29.27
41	South Texas Randolph Road Runn	AMIA SKEETE	29.36
42	Crimson Flash Corpus Christi	DANIELLA PARADERO	29.45
43	BC Elite	ANDREA SANABRIA	29.51
44	Javelina Country Stars	JASMINE PEREZ	29.59
45	San Antonio Blazers	JAI THOMAS	29.79
46	San Antonio Blazers	GENESIS JONES	29.83
47	Columbia Track Club	TIARA FREEMAN	30.11
48	3D Athletics Club Mmxv	SKYLER FOWLER	30.13
49	Flash Front Runners Track & Fi	LA'BRAEYA MILLER	30.24
50	3D Athletics Club Mmxv	NATALIE MARTINEZ	30.39
51	Crimson Flash Corpus Christi	EMMA HARRIS	30.42
52	Texas Athletics	DIAUANNA POWELL	30.45

Boys 15-16 200m dash
place	team	name	mark
1	Central Texas Cruisers Track C	AMIR PARIS	22.51
2	San Antonio Blazers	DRE'QUAN CRAWFORD	22.68
3	Manor Hawks Track Club	JALEEL SCOTT	22.81
4	South Texas Randolph Road Runn	MATTHEW MADREY	23.13
5	A Running Start TC	DANTE HODGE	23.53
6	Xtreme Force Track Club	TREY MITCHELL	23.64
7	A Running Start TC	MICHAEL ADAMS	24.44
9	Round Rock Stars	MARQUIS BROWN	23.93
10	Xtreme Force Track Club	GERALD BROWN	24.01
11	A Running Start TC	D'MITRI FRASIER	24.06
12	South Texas Randolph Road Runn	CANDAN MARTIN	24.08
13	Leander Spartans Track Club	JOSHUA RUSSELL	24.15
14	Texas Thunder Track Club	TREY WALKER	24.33
15	Speed City Elite Track Club	KAMERON HATCHER	24.35
16	Flash Front Runners Track & Fi	DALENO DEHUGHES	24.44
17	BC Elite	D'ANDRE CARROLL	24.51
18	Austin Striders Track Club	QUADRE GRAHAM	24.51
19	CrimDelaCrim	BRETT RICE	24.52
20	SA Select Track Club	BRAEDEN BRINSON	24.63
21	Texas Athletics	JONATHAN LEWIS	24.64
22	Thunderboltz	NATIAL MCFARLIN	24.71
23	Xtreme Force Track Club	ANDREW DENYER	24.72
24	Central Texas Cruisers Track C	SIMEON STAFFORD	24.75
25	Texas Athletics	JOEL WILKERSON	24.77
26	Rxc	JULIO VALLE	24.84
27	Five Hills	JAVIER TOMLIN	24.96
27	San Antonio Heat Track Club	JORDAN JASSO	24.96
29	Central Texas Elite Track Club	AMAR JOHNSON	25.03
30	Thunderboltz	HUGH SHELTON	25.06
31	Jaguars Track and Field	ANDREW OLIVIER	25.36
32	Unattached	JAMES DIVINE	25.40
33	Hill Country Comets Track Club	DEREK FORD	25.50
34	South Texas Randolph Road Runn	DARRIUS JAMES	25.69
35	Flo Jo San Antonio	AIME TORBERT	25.72
36	Texas Athletics	CORY MOBLEY JR	25.77
37	Csi Select Track Club	JOE MALDONADO	25.90
38	South Austin Cheetahs	JORGE GARCIA	25.97
39	BC Elite	SAMUEL REYES	26.21
40	Pure Speed Performance	JOSHUA ALVARADO	26.32
41	Trojan Track Club	JONATHAN PORTER	26.43
42	Nordheim Track Club	JAKOB DENTON	26.85
43	South Texas Randolph Road Runn	CARLTON MARTINDALE	27.29
44	Columbia Track Club	CHRISTOPHER GORDON	27.38
45	Leander Spartans Track Club	ZYYARE BROWN	27.50
46	San Antonio Heat Track Club	KENNETH HARRIS	27.76
47	Texas Athletics	TAVON RATHEY-JONES	28.17
48	Jaguars Track and Field	JHIA-VHONNII WHEAT	29.08
49	Columbia Track Club	JESSIE CAMARILLO	29.52
50	South Texas Randolph Road Runn	JACOB RAMIREZ	29.91


Girls 17-18 200m dash
place	team	name	mark
1	Innercircle Track Club	JADE NEAL	25.02
2	San Antonio Heat Track Club	DANIELLE NELSON	25.46
3	Capital of Texas Heat Track Cl	SARAH PORTER	25.57
4	San Antonio Blazers	AMANDA ESPARZA	26.16
5	South Texas Randolph Road Runn	KALEIGH DYAS	26.43
6	Xtreme Force Track Club	ALYSSA NELSON	26.92
9	Capital of Texas Heat Track Cl	HANNAH PORTER	26.94
10	San Antonio Heat Track Club	TAMIA LAURY	26.95
11	A Running Start TC	SAMANTHA CREEK	26.99
12	A Running Start TC	DESTINY MCELRATH	27.01
13	Crimson Flash Corpus Christi	KAYLA MUSIC	27.05
14	Round Rock Stars	CATHERINE BOREL	27.07
15	Crimson Flash Corpus Christi	CASSANDRA SALAZAR	27.15
16	Crimson Flash Corpus Christi	AZALIA JONES	27.25
17	Innercircle Track Club	ALAZAY WILLIAMS	27.59
18	A Running Start TC	MAKALIA SMITH	27.63
19	Central Texas Cruisers Track C	ARIEL WALTON	27.74
20	Columbia Track Club	KRISTYN MATTHEWS	27.75
21	Columbia Track Club	CHI-CHI NNAJI	27.89
22	Columbia Track Club	MAYA TAYLOR	27.91
23	Xtreme Force Track Club	A'NICIA SMITH	28.27
24	San Antonio Heat Track Club	ALEXIS FRANCIS	28.31
25	Crimson Flash Corpus Christi	MIRANDA CHAPA	28.33
26	Unattached	CAMILA HERNANDEZ	28.48
27	Columbia Track Club	HAVEN PRIMM	28.58
28	3D Athletics Club Mmxv	BRIANNA GREENWOOD	28.66
29	Central Texas Elite Track Club	LEAH JONES	28.76
30	BC Elite	CHRISTIAN WILLIAMS	28.93
31	San Antonio Blazers	DA'QUANIQUE EDWARDS	28.96
32	Unattached	SOPHIA RAMIREZ	28.99
33	Unattached	JOHANNA JONES	29.12
34	San Antonio Heat Track Club	NICHELLE HARRIS	29.39
35	Round Rock Stars	KATARINA FUENTEZ	29.52
36	Pure Speed Performance	DESTINI SALAS	29.87
37	Sho Up N Sho Out	EMILY CASTANEDA	30.00
38	Central Texas Elite Track Club	DEASIAH BATTON	30.19
39	Round Rock Trackers	TRAKEIYAH SWEENEY	30.28
40	Crimson Flash Corpus Christi	PRESLEE FULLER	30.31
41	Crimson Flash Corpus Christi	TAIRAH CARTER	30.63
42	Xtreme Force Track Club	DANIELLE MILLER	30.81
43	Columbia Track Club	IRISA BARFIELD	31.01
44	South Texas Flamers	ALAJAH COCKRUM	31.03
45	Austin Striders Track Club	DAEJHA TAYLOR	31.05
46	SA Eagles Athletics Club	JAZMIN MATTHEWS	31.77
47	Crimson Flash Corpus Christi	EMILEE BUMPAS	32.22

Boys 17-18 200m dash
place	team	name	mark
1	A Running Start TC	ALFRED PEMBERTON	21.79
2	Trojan Track Club	CAMERON CONYERS	22.09
3	Xtreme Force Track Club	EVAN NAFE	22.73
4	Texas Athletics	KENNETH WHITE JR.	22.92
5	Unattached	TERRECE HARRIS	23.05
9	San Antonio Speed	ISAAC POPE	23.08
10	Reach 1 Track Club	ANTHONY ELLIS JR	23.19
11	South Texas Randolph Road Runn	KYLE LEWIS	23.26
12	Texas Thunder Track Club	DEVIN WALKER	23.37
13	Central Texas Elite Track Club	DESMON FLONNORY	23.37
14	Crimson Flash Corpus Christi	BRAILON SANDERS	23.50
15	Unattached	DEAIRUS NELSON	23.75
16	Austin Sprint Club	DARIAN SAMS	23.76
17	Austin Sprint Club	JUSTIN ZUHN	23.82
18	Thunderboltz	JADAN ANDERSON	23.84
19	SA Select Track Club	DANIEL LOVASZ	23.93
20	Crimson Flash Corpus Christi	IAN JASPER AGUILAR	23.94
21	Unattached	AQUILES GOMEZ	23.97
22	Trojan Track Club	BILLY CLARK	24.06
23	Central Texas Cruisers Track C	DEVONTE COCHRAN	24.37
24	SA Select Track Club	WILLIAM ESKRIDGE	24.44
25	Sho Up N Sho Out	JAMES HARRISON	24.56
26	Crimson Flash Corpus Christi	JEREMIAH GHENT	24.90
27	Crimson Flash Corpus Christi	JOHN LONGORIA	24.96
28	Jaguars Track and Field	ZACHARY HURT	25.24
29	Columbia Track Club	TYREK MERRITT	27.58


Girls 8 & UNDER 400m dash
place	team	name	mark
1	Xtreme Force Track Club	DANI-ROSE GRIMES	1:12.45
2	Flo Jo San Antonio	JAYLA FLEMONS	1:14.22
3	Speed City Elite Track Club	MACIE FALLON	1:14.35
4	Flo Jo San Antonio	SHYLA BOYDSTUN	1:17.52
5	South Texas Randolph Road Runn	JORDYNN ASH	1:18.18
6	South Texas Randolph Road Runn	BROOKLYN SINGH	1:20.37
7	Flo Jo San Antonio	CHYANNE STOWERS	1:20.51
8	Manor Hawks Track Club	SANAVIA ALDRIDGE	1:26.00
9	Five Hills	DESTINY FRUGE	1:21.45
10	South Texas Randolph Road Runn	RYLEE LOGAN-CHAVEZ	1:21.85
11	Leander Spartans Track Club	MYA HARRIS	1:22.48
12	Flo Jo San Antonio	ISABELLA GRAHAM	1:23.14
13	Great Esteem Track Club	TAYLOR RODRIGUEZ	1:23.55
14	Flash Front Runners Track & Fi	KENNEDY HIESKILL	1:25.12
15	Speed City Elite Track Club	KLAIRE MCKINNEY	1:25.82
16	Need2Speed	NATALIE PRATER	1:26.01
17	Xtreme Force Track Club	ZOE POLK	1:26.36
18	Central Texas Cruisers Track C	D'MIYA SPRUILL	1:26.42
19	South Texas Randolph Road Runn	MAKAYLA CLEVELAND	1:26.59
20	San Antonio Heat Track Club	BREANNAH MATTHEWS	1:26.97
21	Columbia Track Club	MICHELLE HINDS	1:28.68
22	San Antonio Speed	AVIELLA POPE	1:28.78
23	Texas Thunder Track Club	ERICKA TAYLOR	1:30.27
24	Round Rock Trackers	MIKAYLA SHEARIN	1:30.48
25	Manor Hawks Track Club	SARIYAH GREEN	1:36.65
26	Manor Hawks Track Club	MAKAYLA CURRY	1:37.30
27	Austin Striders Track Club	AUDI SORIANO	1:41.32
28	South Texas Flamers	ALLISON USSERY	1:47.09

Boys 8 & UNDER 400m dash
place	team	name	mark
1	Manor Hawks Track Club	DEONTE GREEN	1:10.01
2	Speed City Elite Track Club	ZACHARY CANTU	1:10.69
3	Austin Honey Badgers	LEGEND WILLIAMS	1:11.51
4	Leander Spartans Track Club	ZHAMAR PIE	1:13.16
5	Columbia Track Club	XAVIER VICTOR	1:13.34
6	Flo Jo San Antonio	JERIAH PETERMAN	1:15.20
7	Texas Athletics	QUINTIN CAIN	1:15.68
8	South Texas Randolph Road Runn	KEMARION SMITH	1:18.07
9	Five Hills	MARK DUBOSE III	1:15.86
10	San Antonio Blazers	DAE'VION DAVIS	1:16.33
11	Xtreme Force Track Club	NOAH BIRT	1:16.40
12	Flo Jo San Antonio	CHANCE PEREZ	1:16.74
13	Flo Jo San Antonio	JAYDEN GREENE	1:17.14
14	Jaguars Track and Field	MIKHAIL MCCREARY	1:19.23
15	Columbia Track Club	ADRIAN WILSON	1:19.54
16	San Antonio Heat Track Club	XAVION CHAMBERS	1:19.69
17	South Texas Flamers	ANTWAIN FRANKLIN	1:19.89
18	G-Town Striders	CALEB MCDONALD	1:19.99
19	Austin Honey Badgers	MESSIAH WILLIAMS	1:20.04
20	South Texas Randolph Road Runn	JARVIN CROFF	1:21.57
21	San Antonio Blazers	MAKAIO SOLIS-FULLER	1:23.97
22	Round Rock Trackers	CARTER WELLS	1:26.39
23	Jaguars Track and Field	DAVID BLACK	1:33.35


Girls 9 Years Old 400m dash
place	team	name	mark
1	Flo Jo San Antonio	LONDON GRAHAM	1:09.48
2	Flo Jo San Antonio	ANAYAH MANNING	1:09.70
3	San Antonio Speed	NATALIE KELLEY	1:10.77
4	Sho Up N Sho Out	ALIVIA SHAW	1:14.81
5	Speed City Elite Track Club	KENDALL FALLON	1:15.55
6	Reach 1 Track Club	DEREON REED	1:16.60
7	Flo Jo San Antonio	ALIVIA RIVERA	1:18.30
8	South Texas Randolph Road Runn	MAKAYLA WALKER	1:18.83
9	Manor Hawks Track Club	MALIYA CURRY	1:19.64
10	Round Rock Trackers	SIERRA-RAYNE GUY	1:20.37
11	Five Hills	JAYDA SUGARS	1:21.25
12	South Texas Flamers	ASHLYNN USSERY	1:22.85
13	Manor Hawks Track Club	JUSTICE HAYNES	1:23.73
14	Unattached	SANIYA WIGGINS	1:24.38
15	San Antonio East Track & Field	CHLOE HILL	1:24.48
16	Austin Striders Track Club	JAILYNNE WARE	1:27.99
17	South Texas Randolph Road Runn	JADE SINGH	1:28.78
18	San Antonio Heat Track Club	JADA-SYMONE HUMBLE	1:28.96
19	Manor Hawks Track Club	LYRIC HAYNES	1:28.98
20	Hill Country Comets Track Club	PAIGE STEGALL	1:29.54
21	Texas Thunder Track Club	MAYA MANIKUNDALAM	1:30.47
22	Pflugerville Hawks Track	NATALIA BELTRAN	1:30.55
23	Xtreme Force Track Club	CHELSEA JONES	1:30.64
24	Texas Thunder Track Club	JOURNEY MCBRIDE	1:32.46
25	Five Hills	OSDLEIDYS ACEVEDO	1:33.41
26	San Antonio Blazers	HILEIGH MCDAVID	1:37.08

Boys 9 Years Old 400m dash
place	team	name	mark
1	Flo Jo San Antonio	NOAH FOLKS	1:07.48
2	Flo Jo San Antonio	AYDEN RAMIREZ	1:07.56
3	Texas Thunder Track Club	MADDOX MCGUIRE	1:08.99
4	Columbia Track Club	ANTONIO JOHNSON	1:09.09
5	San Antonio Heat Track Club	SEAN GARZA	1:10.46
6	Jaguars Track and Field	MIKAH SHEELER	1:13.90
7	Need2Speed	JAYLEN PATTERSON	1:14.33
9	Round Rock Trackers	ZAMIR CHEBOU-WEBB	1:17.35
10	San Antonio Heat Track Club	DEMARCUS MATTHEWS	1:18.22
11	Jaguars Track and Field	CORBIN MYERS	1:19.26
12	Pflugerville Hawks Track	EZEKIEL AYANGBILE	1:22.03
13	Hill Country Comets Track Club	GUNNAR FARRIS	1:22.31
14	Unattached	JERRY PRIETO JR.	1:22.52
15	Central Texas Cruisers Track C	JA'SEAN JOHNSON	1:23.56
16	Pure Speed Performance	JULIAN SALAS	1:23.59
17	Speed City Elite Track Club	ANDREW HATCHER	1:30.73
18	Thunderboltz	RYDER BICE	1:34.75
19	Central Texas Elite Track Club	ROSS RAGLAND	1:37.33


Girls 10 Years Old 400m dash
place	team	name	mark
1	Flo Jo San Antonio	SERENITY MCNEIL	1:05.19
2	Xtreme Force Track Club	SYDNEY GRIMES	1:06.48
3	Flo Jo San Antonio	MADISYN JACKSON	1:06.54
4	Unattached	BROOKELYN SWAIN (GASPARD)	1:08.24
5	K Town Raptors Youth Football	DESTINY OMEIRE	1:09.91
6	Sho Up N Sho Out	KATARA KING	1:10.76
7	Texas Thunder Track Club	ARETHEA RODDY	1:11.61
8	Reach 1 Track Club	LAKRESHA GREENE	1:16.22
9	Sho Up N Sho Out	KAMARIA KING	1:15.03
10	Columbia Track Club	JANIYAH NIGHTINGALE	1:15.23
11	Reach 1 Track Club	DORIEN LE DEAUX	1:15.79
12	Pure Speed Performance	JUSTINE AGUILAR	1:16.98
13	Five Hills	MAKYAH BYRD	1:17.34
14	Columbia Track Club	MELANY DESOUZA	1:17.65
15	Five Hills	MARIAH PALMER	1:18.14
16	Columbia Track Club	JALYNNE BARRIENTES	1:19.03
17	Sho Up N Sho Out	CARLIE MCCLAIN	1:19.32
18	Flo Jo San Antonio	MARIAH NEWSOME	1:19.37
19	Flo Jo San Antonio	GRACIELA WILLIAMSON	1:19.50
20	Jaguars Track and Field	ALYSSA KING	1:19.63
21	Jaguars Track and Field	AVERY CARRILLO	1:21.15
22	Hill Country Comets Track Club	KYNLEY ALBRIGHT	1:21.44
23	Austin Honey Badgers	KALEY JAMES	1:22.70
24	Reach 1 Track Club	GISELLE CANTU	1:25.19
25	Hill Country Comets Track Club	MADISON MEINKE	1:25.65
26	Xtreme Force Track Club	SAVANNAH EDWARDS	1:32.06

Boys 10 Years Old 400m dash
place	team	name	mark
1	Speed City Elite Track Club	BRAYDEN BLACK	1:01.67
2	San Antonio Blazers	KE'VON CARTER	1:02.80
3	Manor Hawks Track Club	JEREMIAH PRESTON II	1:02.90
4	Austin Striders Track Club	MADDOX QUILLER	1:03.37
5	San Antonio Blazers	PRINCE BOYD II	1:05.65
6	Flo Jo San Antonio	IZAIAH BANKS	1:05.83
7	Manor Hawks Track Club	STANLEY ODOMS	1:09.09
8	Columbia Track Club	CAYDEN GLASS	1:09.63
9	Flash Front Runners Track & Fi	JAYSON BANKS	1:11.72
10	San Antonio Blazers	JA'KOBE REED	1:12.01
11	Columbia Track Club	PARKER THREATS-EDWARDS	1:13.20
12	Thunderboltz	CAMERON SANFORD	1:14.52
13	Austin Striders Track Club	KADEN COOK	1:15.60
14	Team Action Youth Running Club	VICENTE CARDENAS IV	1:16.06
15	Austin Honey Badgers	JOSHUA MOLETT	1:16.41
16	Pflugerville Hawks Track	BLAKE HONEYCUTT	1:17.32
17	SA Eagles Athletics Club	MENDEZ AUGUSTINE	1:17.33
18	Pflugerville Hawks Track	ALEX BELTRAN	1:19.57
19	Central Texas Elite Track Club	LOGAN RIGBY	1:27.33


Girls 11 Years Old 400m dash
place	team	name	mark
1	South Texas Randolph Road Runn	JAZMYN SINGH	1:00.80
2	Flo Jo San Antonio	CAILA LYONS	1:03.44
3	San Antonio Blazers	SA'MYA EDWARDS	1:04.79
4	Texas Havoc	TRINITY ALEXANDER	1:06.03
5	Columbia Track Club	BROOKLYN WADDELL	1:07.26
6	South Texas Randolph Road Runn	NIA SINGLETON	1:07.33
7	Young Runners	MAHOGANIE RAINGE	1:09.10
8	Hill Country Comets Track Club	ELAINA CRAVEN	1:11.92
9	Columbia Track Club	IYANNA WEBB	1:11.27
10	G-Town Striders	TIANNA SMITH	1:12.68
11	Austin Striders Track Club	MARLEE ANDERSON	1:12.78
12	Columbia Track Club	ZOE SELDON	1:12.92
13	Xtreme Force Track Club	KORI BACON	1:13.60
14	Speed City Elite Track Club	CAMERON ROBINSON	1:14.33
15	South Texas Randolph Road Runn	AMIAYA MYRICK	1:14.48
16	Sho Up N Sho Out	KEONA WELLS	1:14.58
17	Xtreme Force Track Club	MINA DERDER	1:14.96
18	San Antonio Heat Track Club	KIMORA BRADLEY	1:15.10
19	Jaguars Track and Field	KAYLEE FLUGEL	1:15.75
20	Texas Athletics	MIAH STEWARD	1:17.96
21	Hill Country Comets Track Club	ADDISON WELLS	1:19.47
22	Hill Country Comets Track Club	MARCIE JUMES	1:28.47

Boys 11 Years Old 400m dash
place	team	name	mark
1	Greater San Antonio Track Club	RICO CARPENTER	59.68
2	Flo Jo San Antonio	JA'KWON DOWNING	1:02.44
3	Flash Front Runners Track & Fi	DONOVAN LANG	1:05.31
4	Xtreme Force Track Club	IAN ROWAN	1:06.02
5	Flash Front Runners Track & Fi	JAYVION ROBINSON	1:06.73
6	Austin Honey Badgers	KAHLIL HARTMAN	1:06.74
7	Thunderboltz	TREOA RICHARDSON	1:12.34
8	Cy-Fair Running Ravens	CHRIS TIPPINS	1:13.19
9	Flo Jo San Antonio	JOSHUA BREWER	1:10.72
10	San Antonio Blazers	JEREMIAH CONAWAY	1:11.03
11	Greater San Antonio Track Club	JAMARIS SADDLER	1:11.06
12	Buda Bolts	GARISON GRIZZLE	1:11.29
13	Speed City Elite Track Club	MICHAEL CANTU	1:11.56
14	San Antonio Heat Track Club	JALEN DOUGLAS	1:12.20
15	Jaguars Track and Field	GABRIEL SIMPSON	1:13.05
16	Speed City Elite Track Club	KAIZE STEVERSON	1:13.16
17	South Texas Randolph Road Runn	GAVIN FLORES	1:17.13
18	South Texas Flamers	NIKOLAS HENRY	1:17.92
19	South Texas Flamers	ERIC AVALOS	1:19.21
20	Killeen Sonic Boom Track and F	MAURICE YOUNG	1:19.39


Girls 12 Years Old 400m dash
place	team	name	mark
1	Great Esteem Track Club	OCEAN JUNIOR	1:01.54
2	San Antonio Heat Track Club	ALEXIS JESSIE	1:02.29
3	Jaguars Track and Field	GABRIELLA GARNER	1:02.67
4	Texas Havoc	JASMINE HAYWOOD	1:04.81
5	San Antonio Accelerate Track C	KENDALL AVILES	1:07.90
6	South Texas Randolph Road Runn	SHANNON QUINN	1:08.03
7	Columbia Track Club	KAYLA FONSECA	1:08.67
8	Jaguars Track and Field	KAMRYN SIMPSON	1:09.86
9	Central Texas Cruisers Track C	TRINITY BROWN	1:09.26
10	Central Texas Cruisers Track C	T'SHEYLAH MOORE	1:09.57
11	Austin Speedsters	RUBY SULTER	1:09.96
12	Xtreme Force Track Club	ANDREA SHAW	1:10.49
13	South Texas Randolph Road Runn	SERENA TYSON	1:12.38
14	Hill Country Comets Track Club	LAUREN SWIENTEK	1:12.39
15	Speed City Elite Track Club	ERIN FALLON	1:12.76
16	Jaguars Track and Field	KALEIGH GONZALES	1:13.47
17	Jaguars Track and Field	OLIVIA MONTGOMERY	1:18.26
18	Hill Country Comets Track Club	DYLAN SHAW	1:19.87
19	Unattached	THERESA PURYEAR	1:24.22
20	San Antonio Blazers	KEILANA SOLIS-FULLER	2:08.37

Boys 12 Years Old 400m dash
place	team	name	mark
1	Cy-Fair Running Ravens	NATE THOMAS	58.39
2	Young Runners	GIOVANNI WALKER	59.10
3	Round Rock Stars	DARIUS DARKS	59.76
4	Xtreme Force Track Club	JOSHUA ROWAN	1:00.24
5	Austin Striders Track Club	TRIET LE	1:01.23
6	Resiliency Track Club	TYREE EDDINGTON	1:02.50
7	Greater San Antonio Track Club	CARNELL WEATHERSPOON	1:02.81
8	Xtreme Force Track Club	JOSHUA MIKULENCAK	1:07.58
9	Texas Thunder Track Club	DANIEL ARREOLA	1:05.78
10	San Antonio Heat Track Club	PATRICK LANG	1:06.13
11	South Texas Randolph Road Runn	CAPRICE WILLIAMS	1:06.93
12	Killeen Sonic Boom Track and F	AMARE JOHNSON	1:09.21
13	Innercircle Track Club	KENNETH JOSEPH II	1:09.33
14	Jaguars Track and Field	MICHAEL JAKUBISN	1:11.18
15	Austin Honey Badgers	ANDRES JASSO	1:11.62
16	Flo Jo San Antonio	HUGO ARCE	1:12.21
17	South Texas Randolph Road Runn	JAXON HADAS	1:12.53
18	Sho Up N Sho Out	HEZEKIAH MCDOW	1:14.22
19	South Texas Randolph Road Runn	LEVON FIELDS	1:14.66
20	Central Texas Cruisers Track C	KYSHAUN OTIS	1:15.01
21	Great Esteem Track Club	CAMERON MILLER	1:16.91


Girls 13 Years Old 400m dash
place	team	name	mark
1	Speed City Elite Track Club	ANASTACIA GONZALES	59.08
2	Columbia Track Club	MADISON MARTIN	1:02.40
3	Xtreme Force Track Club	KAMRYN GRIMES	1:03.93
4	Great Esteem Track Club	AMANI GRAHAM	1:04.00
5	Central Texas Cruisers Track C	DIAMOND BRUNN	1:04.49
6	Crimson Flash Corpus Christi	TATIANA MOSLEY	1:06.03
7	Columbia Track Club	BRIANNA HINDS	1:07.13
8	Jaguars Track and Field	HILLARY MCALLISTER	1:07.84
9	Javelina Country Stars	REAGAN WRIGHT	1:06.31
10	Manor Hawks Track Club	JULIANA MARTINEZ	1:06.63
11	Round Rock Stars	JADE ANDREWS	1:07.79
12	CrimDelaCrim	JULIANA RIVERA	1:08.02
13	Texas Athletics	JENNIFER COLBERT	1:08.34
14	Flo Jo San Antonio	QIERA MYERS	1:08.47
15	Xtreme Force Track Club	MARIANNA EVANS	1:08.66
16	Killeen Sonic Boom Track and F	ALAYA DOTSON	1:08.98
17	Texas Thunder Track Club	ANGELA MENA	1:09.45
18	Round Rock Stars	SYDNEY HILL	1:10.94
19	South Texas Randolph Road Runn	ARYANA CLEVELAND	1:10.99
20	Flo Jo San Antonio	TRINITY WEATHERSPOON	1:11.78
21	Zion Hill Running Club	MYA LUCIO	1:11.78
22	Austin Honey Badgers	JAYDEN MASON	1:11.87
23	Xtreme Force Track Club	CAMILLE BIRT	1:12.49
24	Texas Thunder Track Club	AUBREY BUMPUS	1:13.30
25	Austin Striders Track Club	TIERNE PITTS	1:13.51
26	Austin Honey Badgers	MAKENZIE CANTU	1:14.93
27	SA Eagles Athletics Club	MYIAH DIAZ	1:20.73

Boys 13 Years Old 400m dash
place	team	name	mark
1	Texas Havoc	JACE POOLE	53.26
2	Five Hills	BRYCE RICHARDSON	55.87
3	Texas Havoc	HOUSTON IFAH	56.25
4	San Antonio Heat Track Club	XION LAGRANT	56.90
5	Pflugerville Hawks Track	MICHAEL RAMOS	58.12
6	Reach 1 Track Club	MICAH GIFFORD	58.97
7	Speed City Elite Track Club	JAMES VESTER	59.21
8	South Texas Randolph Road Runn	ZACHARY WALLACE	1:00.87
9	Central Texas Cruisers Track C	RE'SHAWN SANFORD II	1:01.50
10	Speed City Elite Track Club	KAISHAN KRINGS	1:01.85
11	Unattached	HAEVEN WATSON	1:01.90
12	Xtreme Force Track Club	JACKSON ANDERS	1:01.97
13	Columbia Track Club	JORDAN GLASS	1:02.12
14	Unity Select	TREY SNOWBERGER	1:02.14
15	Leander Spartans Track Club	DESMONDE THOMAS	1:04.43
16	Texas Thunder Track Club	DAVID DURAN-HERNANDEZ	1:05.38
17	Round Rock Stars	MALIK BROWN	1:05.94
18	San Antonio Heat Track Club	DERON PENROSE	1:06.16
19	Texas Havoc	ELISHA MCKAY	1:06.54
20	Trojan Track Club	ALEXANDER JOURDAN	1:06.83
21	San Antonio Stunners	CHRISTOPHER OWENS	1:07.18
22	Columbia Track Club	IAN COLEMAN	1:07.88
23	Thunderboltz	JACOB HANSEN	1:09.18
24	Buda Bolts	DAVID GILBERT	1:10.12


Girls 14 Years Old 400m dash
place	team	name	mark
1	Speed City Elite Track Club	MYRELLA RODRIGUEZ	57.00
2	Texas Havoc	VICTORY IFAH	1:00.03
3	Intensity Track Club	DEANDRA PIERCE	1:00.30
4	Xtreme Force Track Club	ELINA METTALA	1:01.36
5	Texas Havoc	KRYSTAL BERRY	1:01.48
6	Texas Havoc	CHLOE COFFEE	1:01.50
7	Manor Hawks Track Club	ALEXA PALMER	1:01.83
8	Texas Havoc	MARKITA TUCKER	1:03.90
9	Crimson Flash Corpus Christi	LEYLA MOSLEY	1:03.54
10	Reach 1 Track Club	MYRAJAH RANKIN	1:03.76
11	Texas Havoc	MARKAYLA TUCKER	1:04.28
12	Trojan Track Club	MARY KATE KALIHER	1:04.57
13	Texas Havoc	DANIELLE ROBY	1:05.34
14	South Texas Randolph Road Runn	G'ANNA EZELL	1:06.12
15	Great Esteem Track Club	RANIYA LANEAU	1:06.25
16	Reach 1 Track Club	TASHARA GILDON	1:07.02
17	Texas Havoc	KENDALL WOODS	1:07.48
18	BC Elite	ABRIANNA CASAREZ	1:08.09
19	Sho Up N Sho Out	VICTORIA CHAPA	1:08.92
20	Greater Houston Track Club	ALLISON ROBERSON	1:09.08
21	Speed City Elite Track Club	ANGELINA GONZALES	1:09.42
22	Xtreme Force Track Club	MICHAELA FRANCOIS	1:09.68
23	Killeen Sonic Boom Track and F	ALEXANDRIA CLOUD	1:09.96
24	South Texas Randolph Road Runn	AMANI GEORGE	1:12.22
25	SA Eagles Athletics Club	SOPHIA RAMIREZ	1:15.19
26	Speed City Elite Track Club	LYSETTE LOPEZ	1:15.38

Boys 14 Years Old 400m dash
place	team	name	mark
1	Speed City Elite Track Club	DEMARCO ESCOBAR	54.73
2	Xtreme Force Track Club	EVAN WILSON	54.75
3	A Running Start TC	KHALID MENDEZ	54.96
4	Xtreme Force Track Club	ALEX FRANCISCO	55.03
5	Round Rock Stars	ALEJANDRO BANCHS	55.51
6	San Antonio Heat Track Club	MELVIN MONET JR	55.59
7	Austin Striders Track Club	ORIS WINN	57.60
8	Pure Speed Performance	JERIC ORTIZ	57.62
9	Manor Hawks Track Club	TYLER LEWIS	56.93
10	Round Rock Stars	JOSHUA MENDOZA	57.52
11	Javelina Country Stars	SAMUEL BUSTAMANTE	1:00.04
12	Pflugerville Hawks Track	DEONTAE SNOW	1:00.74
13	Flo Jo San Antonio	TERRANCE PATRICK	1:00.83
14	Texas Havoc	JAYLEN JAMMER	1:01.50
15	San Antonio Heat Track Club	AUGUSTINE SANTIAGO	1:01.95
16	Central Texas Elite Track Club	JOSHUA PELL	1:02.05
17	Xtreme Force Track Club	TERRELL SIMPSON	1:02.09
18	Pflugerville Hawks Track	HANS TWEETEN	1:02.31
19	South Texas Randolph Road Runn	KADEN HARRISON	1:02.44
20	Pure Speed Performance	SAMUEL GATLIN	1:04.02
21	San Antonio Speed	KWEISI HARRIS	1:04.71
22	Thunderboltz	COLLIN SANFORD, JR.	1:07.76


Girls 15-16 400m dash
place	team	name	mark
1	Capital of Texas Heat Track Cl	CAROLINE NWOSU	56.60
2	Speed City Elite Track Club	BRIANDRIAS RHODES	57.39
3	Leander Spartans Track Club	ELIZABETH ROCA	57.44
4	Columbia Track Club	JASMINE HENRY	57.65
5	South Texas Randolph Road Runn	JARAH MILLER	59.29
6	A Running Start TC	ANAYAH COPELAND	59.82
7	Killeen Sonic Boom Track and F	AMIYAH WILLIS	1:00.39
8	South Texas Randolph Road Runn	SERENITY PARKER	1:01.31
9	South Texas Randolph Road Runn	MIA KAUFFMAN	1:01.52
10	San Antonio Speed	MAKENZIE KELLEY	1:02.57
11	Reach 1 Track Club	TAZIA PATTERSON	1:02.78
12	San Antonio Heat Track Club	SA'RYE WRANCHER	1:03.41
13	Xtreme Force Track Club	CECELIA ROGERS	1:03.47
14	Killeen Sonic Boom Track and F	SANIYA KEETON	1:03.51
15	Hill Country Comets Track Club	CAMILLE MALATAK	1:03.69
16	Xtreme Force Track Club	ESPERANCE NDRI	1:03.98
17	BC Elite	ALEXANDRA SANABRIA	1:04.31
18	BC Elite	ANDREA SANABRIA	1:05.32
19	Manor Hawks Track Club	TAYLER HENRICKS	1:05.48
20	Killeen Sonic Boom Track and F	KASIA NELSON	1:06.60
21	Xtreme Force Track Club	KARENNA CATON	1:06.66
22	San Antonio Blazers	TITIANNA CANO	1:06.73
23	San Antonio Blazers	AUJAYNA WILLIAMS	1:06.87
24	CrimDelaCrim	ANNA HOSTETLER	1:07.06
25	Unattached	ISLAND BLANCHE	1:07.96
26	Great Esteem Track Club	KAELEIGH REYNA	1:08.63
27	San Antonio Heat Track Club	MAJANIQ WATSON	1:10.55

Boys 15-16 400m dash
place	team	name	mark
1	A Running Start TC	MICHAEL ADAMS	50.41
2	A Running Start TC	CALEB BRANDON	50.57
3	San Antonio Blazers	MYLES MCCORD	51.20
4	Xtreme Force Track Club	TREY MITCHELL	51.64
5	Speed City Elite Track Club	KAMERON HATCHER	51.98
6	Texas Athletics	JONATHAN LEWIS	52.19
9	Xtreme Force Track Club	GERALD BROWN	52.40
10	A Running Start TC	D'MITRI FRASIER	53.01
11	San Antonio Heat Track Club	JORDAN JASSO	53.18
12	Manor Hawks Track Club	JALEEL SCOTT	53.20
13	Flash Front Runners Track & Fi	DALENO DEHUGHES	53.46
14	A Running Start TC	DESEAN HODGE	53.47
15	SA Select Track Club	BRAEDEN BRINSON	53.83
16	Xtreme Force Track Club	IAN PRIOUR	54.12
17	Xtreme Force Track Club	PRESTON YORK	54.33
18	San Antonio Speed	KENLEE HUSTON	54.74
19	Five Hills	JEREMIAH TOMLIN	55.24
20	Leander Spartans Track Club	SHAMIR NICHOLS	55.87
21	Xtreme Force Track Club	MASON REYNA	56.17
22	Hill Country Comets Track Club	DEREK FORD	56.19
23	Five Hills	JAVIER TOMLIN	56.32
24	Jaguars Track and Field	ANDREW OLIVIER	56.43
25	Natalia summer track	JARED STALLWORTH	57.23
26	BC Elite	SAMUEL REYES	57.86
27	South Texas Randolph Road Runn	DARRIUS JAMES	58.14
28	Austin Honey Badgers	JORDAN ADAMS	58.21
29	Pure Speed Performance	JOSHUA ALVARADO	58.73


Girls 17-18 400m dash
place	team	name	mark
1	A Running Start TC	ANGELICA BROWN	56.64
2	Innercircle Track Club	JADE NEAL	56.91
3	Round Rock Stars	CATHERINE BOREL	57.81
4	Innercircle Track Club	ATIANA HAWKINS	58.16
5	Xtreme Force Track Club	ALYSSA NELSON	58.21
6	Xtreme Force Track Club	MARYN DEMAIO	58.42
7	Capital of Texas Heat Track Cl	HANNAH PORTER	58.73
8	Crimson Flash Corpus Christi	AZALIA JONES	59.74
9	San Antonio Blazers	AMANDA ESPARZA	58.94
10	Round Rock Stars	ADRIANA BANCHS	59.12
11	A Running Start TC	HAYDEANA PURNELL	1:00.60
12	Columbia Track Club	ANIYAH MANCE-EDWARDS	1:01.20
13	Innercircle Track Club	ALAZAY WILLIAMS	1:01.59
14	Crimson Flash Corpus Christi	MIRANDA CHAPA	1:02.24
15	Xtreme Force Track Club	ERIN WILSON	1:02.25
16	Capital of Texas Heat Track Cl	SARAH PORTER	1:02.40
17	Texas Thunder Track Club	HELEN RODDY	1:04.10
18	Xtreme Force Track Club	KATELYN MILLER	1:04.89
19	Xtreme Force Track Club	JACARI TATE	1:05.13
20	Xtreme Force Track Club	A'NICIA SMITH	1:05.36
21	Columbia Track Club	MAYA TAYLOR	1:06.44
22	3D Athletics Club Mmxv	BRIANNA GREENWOOD	1:07.37
23	Xtreme Force Track Club	KRISTEN JONES	1:07.87
24	Austin Striders Track Club	DAEJHA TAYLOR	1:09.29
25	Unattached	JOHANNA JONES	1:11.42

Boys 17-18 400m dash
place	team	name	mark
1	Xtreme Force Track Club	DOUGLAS BRYAN	48.18
2	Texas Athletics	KENNETH WHITE JR.	48.33
3	A Running Start TC	SHAMEL ALLWOOD	48.79
4	Central Texas Elite Track Club	JUSTIN HERNANDEZ	48.96
5	Unattached	BAILEY BOURNIVAL	49.22
6	A Running Start TC	CINQUE SAMBULA	49.71
7	San Antonio Speed	ISAAC POPE	49.97
9	Trojan Track Club	CAMERON CONYERS	50.48
10	Unattached	DEAIRUS NELSON	50.60
11	Leander Spartans Track Club	PATRICK MOORER	51.06
12	Columbia Track Club	DEMETRIUS MONTVILLE	51.14
13	Central Texas Elite Track Club	DESMON FLONNORY	51.22
14	Austin Sprint Club	EVAN ROGERS	51.34
15	Thunderboltz	JADAN ANDERSON	51.38
16	Texas Thunder Track Club	TYLER EMANUEL	51.43
17	Austin Sprint Club	JUSTIN ZUHN	51.56
18	Xtreme Force Track Club	JACOB LEE	51.95
19	Xtreme Force Track Club	MICHAEL SAWYER	51.99
20	Crimson Flash Corpus Christi	JOHN LONGORIA	52.20
21	Central Texas Cruisers Track C	DEVONTE COCHRAN	52.52
22	Austin Sprint Club	DARIAN SAMS	52.62
23	Trojan Track Club	BILLY CLARK	52.64
24	Columbia Track Club	NICHOLAS QUINTANILLA	52.89
25	Flash Front Runners Track & Fi	BRANDON SMITH	53.04
26	Crimson Flash Corpus Christi	IAN JASPER AGUILAR	53.36
27	A Running Start TC	ISAYAH WILLIAMS	53.60
28	Sho Up N Sho Out	JAMES HARRISON	54.14
29	Austin Sprint Club	JAMES GLOMB	55.56
30	Austin Striders Track Club	BILLY WILLIAMS	55.63
31	Leander Spartans Track Club	GAVIN DAVIS	1:02.50


Girls 11 Years Old 80m hurdles
place	team	name	mark
1	Young Runners	LEANN HOLMES	16.41
2	Unattached	GABRIELLE GOODGAMES	16.56
3	Jaguars Track and Field	KAYLEE FLUGEL	16.68
4	Hill Country Comets Track Club	SOFIA BENNETT	17.44
5	Unattached	BARRETT BOYD	17.75
6	Flo Jo San Antonio	JAYLIN LOTT	17.81
7	Javelina Country Stars	HANNAH CARRIER	17.99
8	South Texas Randolph Road Runn	MADISON HUNTER	18.23

Boys 11 Years Old 80m hurdles
place	team	name	mark
1	San Antonio Blazers	JEREMIAH CONAWAY	14.49
2	Flo Jo San Antonio	JA'KWON DOWNING	15.70
3	Jaguars Track and Field	XAVIER LAUTERBACH	16.07
4	Flo Jo San Antonio	TREVOR SHORT	17.77
5	Texas Thunder Track Club	JUDAH EDWARDS	19.16


Girls 12 Years Old 80m hurdles
place	team	name	mark
1	Austin Speedsters	RUBY SULTER	14.90
2	Jaguars Track and Field	KAMRYN SIMPSON	15.23
3	Leander Spartans Track Club	KRISTA SKIPP	15.53
4	Jackrabbits Track & Field	MADISON MAPLES	16.24
5	Hill Country Comets Track Club	BRECK DORMADY	17.27
6	Columbia Track Club	AINSLEY HUNTER	18.04
7	Jaguars Track and Field	MADISUN SPARKS	18.45

Boys 12 Years Old 80m hurdles
place	team	name	mark
1	Texas Thunder Track Club	EMILEANO LANDERS	13.34
2	Central Texas Cruisers Track C	DEAUBREY HOOD	13.36
3	Cy-Fair Running Ravens	DRE LACY	14.39
4	Five Hills	JAYLEN BRAZZLE	14.41
5	Flo Jo San Antonio	JACOB VOSS	14.88
6	Team Action Youth Running Club	NATHANIEL HERNANDEZ	15.06
7	Hill Country Comets Track Club	MCCOY BRUCE	15.91


Girls 13 Years Old 100m hurdles
place	team	name	mark
1	Hill Country Comets Track Club	AINSLEY ROSENOW	17.49
2	Unattached	SYDNEY PARTAIN	18.70
3	San Antonio East Track & Field	LANESSA WILLIAMS	18.77
4	Jaguars Track and Field	HILLARY MCALLISTER	19.85
5	BC Elite	EMILY REYES	20.14
6	Austin Honey Badgers	JAYDEN MASON	20.15
7	Super Starz	SERINA ALDERSON	20.98
9	Austin Honey Badgers	MAKENZIE CANTU	23.07

Boys 13 Years Old 100m hurdles
place	team	name	mark
1	Central Texas Elite Track Club	NICHOLAS GRULLON	15.60
2	Reach 1 Track Club	ETHAN ELLIS	17.06
3	Texas Havoc	WILLIAM MARTIN	17.15
4	Speed City Elite Track Club	DOMINIC PETERS	17.21
5	Flo Jo San Antonio	NATHAN DISPERATI	17.86
6	Reach 1 Track Club	MICAH GIFFORD	17.93
7	Central Texas Cruisers Track C	RE'SHAWN SANFORD II	18.34
8	Flo Jo San Antonio	JAMES VOSS	18.66
9	Resiliency Track Club	TERRANCE KING	20.47
10	Flo Jo San Antonio	TYSON SHORT	20.56
11	Hill Country Comets Track Club	DAVID JUMES	22.74


Girls 14 Years Old 100m hurdles
place	team	name	mark
1	Columbia Track Club	KAJIA WILSON	16.48
2	Sho Up N Sho Out	JAI'LIN KING	17.56
3	Xtreme Force Track Club	ALEXANDRA GROSSMAN	17.57
4	Texas Havoc	NATALEE HOFFMAN	17.71
5	Jaguars Track and Field	AVA COREY	18.03
6	Hill Country Comets Track Club	ANA STOSBERG	18.05
7	Jaguars Track and Field	MEGAN HENNIGAN	18.63
8	Hill Country Comets Track Club	SAVANNA DREW	20.02
9	3D Athletics Club Mmxv	ESSENCE MATHEWS	18.48
10	Leander Spartans Track Club	AMBER SMITH	18.52
11	Texas Havoc	JOLANI MURRAY	18.53
12	Texas Havoc	KRYSTAL BERRY	18.89
13	SA Eagles Athletics Club	HEAVEN-LEIGH THOMAS	19.56
14	SA Blazing Barons	CAROLINE BERRIDGE	20.38
15	Central Texas Cruisers Track C	CAPRIEL JOSEPH	20.43
16	Central Texas Cruisers Track C	RE'AUNA SANFORD	20.67

Boys 14 Years Old 100m hurdles
place	team	name	mark
1	Resiliency Track Club	DONOVAN EVANS	15.11
2	G3 Athletics	NATHAN JOSEPH	15.78
3	Texas Havoc	AIDEN SMALL	15.79
4	Central Texas Cruisers Track C	TRE'JON SPILLER	16.86
5	Texas Havoc	MATTVEY CARTER	16.95
6	Pflugerville Hawks Track	ELIJAH PARKINSON	18.99
7	Natalia summer track	COLTIN RICHARDSON	19.14
8	Crimson Flash Corpus Christi	CLARENCE MCGILL	21.38
9	G3 Athletics	WILLIAM HUGHES	21.37


Girls 15-16 100m hurdles
place	team	name	mark
1	Central Texas Elite Track Club	JULIA PERRY	16.28
2	Resiliency Track Club	JADAH O'QUAIN	16.39
3	Central Texas Elite Track Club	PRISCILLA JONES	16.69
4	Xtreme Force Track Club	JADEN CHARLESTON	17.12
5	Central Texas Elite Track Club	CAMERON MCFADDEN	17.32
6	San Antonio Blazers	DANIA TURNER	17.82
7	Javelina Country Stars	LAUREN LANGBECKER	18.20
8	Running Warriors	REBEKAH BAGGETT	18.36
9	Innercircle Track Club	KENNDRA JOSEPH	18.75
10	Xtreme Force Track Club	TRINITY BOUDREAUX	19.13
11	Resiliency Track Club	CASMERE CHERRY	19.42
12	Manor Hawks Track Club	TITIANA DUFORT	21.28
13	Thunderboltz	KYLIE TREVILLION	21.96
14	Columbia Track Club	CLAUDIA WHITE	22.06


Girls 17-18 100m hurdles
place	team	name	mark
1	Unattached	ANNA GRIFFITH	15.44
2	A Running Start TC	CIENNA WOMACK	16.04
3	Columbia Track Club	JANAE PHOENIX	17.01
4	Crimson Flash Corpus Christi	AMBER JONES	17.26
5	Flo Jo San Antonio	ALEXANDRA SERRATO	17.35
6	Central Texas Elite Track Club	JENNIFER THOMSON	17.55
7	San Antonio Blazers	TYNIKA GRANT	17.62
8	Leander Spartans Track Club	NANDHI BROWN	20.70
9	Central Texas Cruisers Track C	ALISA WALLACE	18.85
10	Crimson Flash Corpus Christi	EMILEE BUMPAS	19.21
11	Thunderboltz	AYANNA JACKSON	21.83


Boys 15-16 110m hurdles
place	team	name	mark
1	South Texas Randolph Road Runn	CANDAN MARTIN	15.44
2	Central Texas Cruisers Track C	DEVAN GROVES	15.68
3	Texas Thunder Track Club	TREY WALKER	15.79
4	A Running Start TC	GERARD BRYANT	16.06
5	San Antonio Speed	JEREMIAH POPE	16.36
6	Texas Athletics	CORY MOBLEY JR	16.91
7	Leander Spartans Track Club	CAMERON STEWART	17.33
8	Unattached	MALACHI BYRD	18.46
9	Celerity Performance	IZACK GREEN	18.02
10	Austin Striders Track Club	AARON BOOE	18.14
11	San Antonio Heat Track Club	KENNETH HARRIS	19.11
12	Jaguars Track and Field	ALEX KOCH	19.36
13	Natalia summer track	JARED STALLWORTH	19.38


Boys 17-18 110m hurdles
place	team	name	mark
1	South Texas Randolph Road Runn	KENNEY BROADNAY	14.63
2	Resiliency Track Club	LUIS JOHNSON	15.34
3	Unattached	TERRECE HARRIS	15.39
4	Xtreme Force Track Club	DANIEL ARMSTRONG	15.45
5	Trojan Track Club	DONNELL JANUARY	15.47
6	South Texas Randolph Road Runn	MICHAEL RAY	15.65
7	Unattached	RYAN SCALET	16.54
8	Resiliency Track Club	DEANDRE JOHNSON	17.15
9	Austin Striders Track Club	GAVIN BELK	18.40
10	Leander Spartans Track Club	KAMERON FARMER	18.80
11	Central Texas Elite Track Club	ELIJAH GIFFORD	21.02


Girls 13 Years Old 200m hurdles
place	team	name	mark
1	Jaguars Track and Field	HILLARY MCALLISTER	31.30
2	Unattached	SYDNEY PARTAIN	31.78
3	Hill Country Comets Track Club	AINSLEY ROSENOW	32.10
4	Manor Hawks Track Club	JULIANA MARTINEZ	32.13
5	Austin Honey Badgers	JAYDEN MASON	34.71
6	San Antonio East Track & Field	LANESSA WILLIAMS	34.77
7	Austin Honey Badgers	MAKENZIE CANTU	35.50
8	Texas Athletics	JENNIFER COLBERT	35.64
9	Hill Country Comets Track Club	ADDISON HANKINS	38.11

Boys 13 Years Old 200m hurdles
place	team	name	mark
1	Reach 1 Track Club	MICAH GIFFORD	29.07
2	Texas Havoc	WILLIAM MARTIN	29.27
3	Thunderboltz	JARVIS ANDERSON	29.55
4	Speed City Elite Track Club	DOMINIC PETERS	30.27
5	Reach 1 Track Club	ETHAN ELLIS	30.66
6	Unity Select	TREY SNOWBERGER	30.74
7	BC Elite	EDWARD SANTOS	31.09
8	Flo Jo San Antonio	NATHAN DISPERATI	31.87
9	Flo Jo San Antonio	TYSON SHORT	33.16
10	Flo Jo San Antonio	JAMES VOSS	34.95
11	Resiliency Track Club	TERRANCE KING	36.48


Girls 14 Years Old 200m hurdles
place	team	name	mark
1	Texas Havoc	MARKAYLA TUCKER	29.82
2	Texas Havoc	KRYSTAL BERRY	30.91
3	Hill Country Comets Track Club	SAVANNA DREW	31.63
4	Manor Hawks Track Club	ALEXA PALMER	32.07
5	Xtreme Force Track Club	ALEXANDRA GROSSMAN	32.43
6	Hill Country Comets Track Club	ANA STOSBERG	32.67
7	Sho Up N Sho Out	JAI'LIN KING	32.95
8	SA Eagles Athletics Club	HEAVEN-LEIGH THOMAS	34.16
9	Texas Havoc	JOLANI MURRAY	33.49
10	Jaguars Track and Field	AVA COREY	33.75
11	Texas Havoc	NATALEE HOFFMAN	34.40
12	Jaguars Track and Field	MEGAN HENNIGAN	35.20
13	3D Athletics Club Mmxv	ESSENCE MATHEWS	35.22

Boys 14 Years Old 200m hurdles
place	team	name	mark
1	Texas Havoc	AIDEN SMALL	28.01
2	Texas Havoc	MATTVEY CARTER	28.35
3	G3 Athletics	NATHAN JOSEPH	28.41
4	Central Texas Cruisers Track C	TRE'JON SPILLER	30.27
5	G3 Athletics	WILLIAM HUGHES	32.06
6	San Antonio Blazers	NICHOLAS RODRIGUEZ	35.14


Girls 15-16 400m hurdles
place	team	name	mark
1	Central Texas Elite Track Club	JULIA PERRY	1:08.60
2	Resiliency Track Club	JADAH O'QUAIN	1:11.48
3	San Antonio Blazers	DANIA TURNER	1:11.90
4	Xtreme Force Track Club	JADEN CHARLESTON	1:12.71
5	Central Texas Elite Track Club	CAMERON MCFADDEN	1:13.04
6	Manor Hawks Track Club	TITIANA DUFORT	1:15.03
7	Central Texas Elite Track Club	PRISCILLA JONES	1:15.49
8	Austin Honey Badgers	ROYAL WILLIAMS	1:18.51
9	Running Warriors	REBEKAH BAGGETT	1:15.59
10	Xtreme Force Track Club	KAMARIANA JOHNSON	1:16.30
11	Javelina Country Stars	LAUREN LANGBECKER	1:22.40
12	Resiliency Track Club	CASMERE CHERRY	1:22.68
13	Xtreme Force Track Club	TRINITY BOUDREAUX	1:24.88
14	Innercircle Track Club	KENNDRA JOSEPH	1:29.27

Boys 15-16 400m hurdles
place	team	name	mark
1	BC Elite	D'CARLO CALDERON	57.63
2	Austin Honey Badgers	JORDAN ADAMS	59.94
3	Sho Up N Sho Out	NAAJI GADSDEN	1:02.05
4	Xtreme Force Track Club	JACOB PORTILLO	1:02.44
5	Natalia summer track	JARED STALLWORTH	1:03.46
6	Leander Spartans Track Club	CAMERON STEWART	1:03.62
7	Texas Athletics	CORY MOBLEY JR	1:06.71
9	Jaguars Track and Field	ALEX KOCH	1:08.36
10	San Antonio Heat Track Club	KENNETH HARRIS	1:12.45


Girls 17-18 400m hurdles
place	team	name	mark
1	Columbia Track Club	JANAE PHOENIX	1:05.57
2	Crimson Flash Corpus Christi	ARIEL BUSTAMANTE	1:07.85
3	San Antonio Blazers	TYNIKA GRANT	1:08.66
4	Crimson Flash Corpus Christi	CRISELDA CRUZ	1:10.06
5	Intensity Track Club	KELSEY MELTON	1:10.68
6	Central Texas Elite Track Club	JENNIFER THOMSON	1:10.75
7	San Antonio Heat Track Club	MELANIE MONET	1:12.87
8	Unattached	PAIGHTON CORLEY	1:18.00
9	Round Rock Trackers	TRAKEIYAH SWEENEY	1:14.61
10	A Running Start TC	CIENNA WOMACK	1:15.03
11	Central Texas Cruisers Track C	ALISA WALLACE	1:26.47

Boys 17-18 400m hurdles
place	team	name	mark
1	Central Texas Elite Track Club	ELIJAH GIFFORD	55.08
2	South Texas Randolph Road Runn	KENNEY BROADNAY	57.25
3	Great Esteem Track Club	PRESTON PERKINS	57.98
4	Xtreme Force Track Club	DANIEL ARMSTRONG	58.14
5	South Texas Randolph Road Runn	MICHAEL RAY	58.85
6	Resiliency Track Club	DEANDRE JOHNSON	59.02
7	Resiliency Track Club	LUIS JOHNSON	1:02.71
9	Unattached	RYAN SCALET	1:00.75
10	Leander Spartans Track Club	KAMERON FARMER	1:00.87
11	San Antonio Blazers	XAVIER HOWARD	1:01.96
12	Xtreme Force Track Club	JEREMIAH HINDBERG	1:04.91
13	Columbia Track Club	TYREK MERRITT	1:08.06


Girls 8 & UNDER 800m run
place	team	name	mark
1	Flo Jo San Antonio	JAYLA FLEMONS	2:53.37
2	Five Hills	DESTINY FRUGE	3:00.78
3	Jaguars Track and Field	AUBRIANN BROWN	3:01.94
4	Flo Jo San Antonio	ISABELLA GRAHAM	3:07.08
5	Texas Thunder Track Club	LEONA RODDY	3:07.21
6	Round Rock Trackers	SOPHIA LOPEZ	3:11.51
7	Speed City Elite Track Club	KLAIRE MCKINNEY	3:12.64
8	South Texas Randolph Road Runn	RYLEE LOGAN-CHAVEZ	3:15.45
9	Need2Speed	NATALIE PRATER	3:16.62
10	Team Action Youth Running Club	ANALYSSA LAZCANO	3:24.07
11	Round Rock Trackers	EVA MOON	3:26.03
12	Flo Jo San Antonio	EMILY SALINAS	3:26.48
13	Unattached	CLARE PURYEAR	3:26.52
14	Jaguars Track and Field	KYLEE JO KOCH	3:48.50
15	Jaguars Track and Field	VIVIANN RIGGS	3:52.92
16	Austin Honey Badgers	JEANETTE FLORES	4:05.47
17	Hill Country Comets Track Club	ELIANA LEININGER	4:28.39

Boys 8 & UNDER 800m run
place	team	name	mark
1	Five Hills	MARK DUBOSE III	2:40.54
2	Austin Honey Badgers	LEGEND WILLIAMS	2:45.32
3	Leander Spartans Track Club	ZHAMAR PIE	2:46.83
4	Speed City Elite Track Club	ZACHARY CANTU	2:52.24
5	BC Elite	LEVI CALDERON	2:52.31
6	Austin Honey Badgers	MESSIAH WILLIAMS	2:53.69
7	Flo Jo San Antonio	JAYDEN GREENE	2:53.97
8	Texas Athletics	COLLIN TANNER	2:56.45
9	Xtreme Force Track Club	BLAINE MENGHINI	2:56.52
10	Texas Thunder Track Club	LEO BRASIL	3:03.03
11	Texas Thunder Track Club	MASON SCHOOLEY	3:05.04
12	Texas Thunder Track Club	ISAIAH EDWARDS	3:05.44
13	Austin Honey Badgers	KALIL GRAVES	3:08.04
14	Hill Country Comets Track Club	CRAVEN WYATT	3:08.05
15	Texas Athletics	QUINTIN CAIN	3:08.87
16	Pure Speed Performance	COLT ADAMS	3:12.05
17	Xtreme Force Track Club	ZACHARY STEVENS	3:13.90
18	Round Rock Trackers	IAN CUELLAR	3:14.17
19	Jaguars Track and Field	WAYNE BOCK	3:20.71
20	Xtreme Force Track Club	JACKSON SANCHEZ	3:21.30
21	Texas Thunder Track Club	GABRIEL ARREOLA	3:24.40
22	Austin Speedsters	BAYLOR HUH	3:25.45
23	Jaguars Track and Field	KANON DOHMEN	3:32.19
24	South Texas Randolph Road Runn	OLIVER RANDALL	3:32.26
25	South Texas Randolph Road Runn	AKSEL ARIZMENDI	3:33.78
26	Javelina Country Stars	JOEY RENDON	3:35.45
27	Jaguars Track and Field	PAUL ALEXANDER	3:37.52


Girls 9 Years Old 800m run
place	team	name	mark
1	Unattached	MARIAH KNIGHT	3:04.37
2	Team Action Youth Running Club	MARIA SANCHEZ	3:09.45
3	Five Hills	JAYDA SUGARS	3:10.78
4	Texas Thunder Track Club	JOURNEY MCBRIDE	3:10.89
5	Unattached	SANIYA WIGGINS	3:13.32
6	Javelina Country Stars	NEVAEH GONZALEZ	3:14.04
7	Five Hills	OSDLEIDYS ACEVEDO	3:15.05
8	Javelina Country Stars	JESAEH GONZALEZ	3:23.59
9	South Texas Randolph Road Runn	JADE SINGH	3:28.27
10	Hill Country Comets Track Club	PAIGE STEGALL	3:30.41
11	Columbia Track Club	IZABELLA ASENCIO	3:33.28
12	San Antonio Heat Track Club	SADIE HERNANDEZ	3:37.58
13	Javelina Country Stars	ADELINA BELL	3:41.23
14	Xtreme Force Track Club	CHELSEA JONES	3:52.60

Boys 9 Years Old 800m run
place	team	name	mark
1	Texas Thunder Track Club	MADDOX MCGUIRE	2:42.98
2	Need2Speed	JAYLEN PATTERSON	2:50.65
3	Speed City Elite Track Club	YANCEY HIDALGO	2:58.42
4	Hill Country Comets Track Club	GUNNAR FARRIS	3:02.89
5	BC Elite	VICTOR REYES	3:03.35
6	San Antonio Heat Track Club	DEMARCUS MATTHEWS	3:03.40
7	Xtreme Force Track Club	KYLE EVANS	3:03.52
8	Team Action Youth Running Club	JALYN DAVIS	3:06.76
9	Team Action Youth Running Club	LOGAN HERNANDEZ	3:08.81
10	San Antonio Heat Track Club	SAMUEL GARZA	3:11.79
11	Jaguars Track and Field	KADEN DOHMEN	3:14.08
12	Columbia Track Club	AIDEN PITCHFORD	3:23.28
13	Pflugerville Hawks Track	TEEGAN SCHNELTING	3:25.83


Girls 10 Years Old 800m run
place	team	name	mark
1	Unattached	MIA PEREZ	2:38.36
2	Texas Thunder Track Club	ARETHEA RODDY	2:38.38
3	River City Runners Track Club	AARALYN ALVIZO	2:44.20
4	Team Action Youth Running Club	MADELEINE HUERTA	2:44.92
5	Flo Jo San Antonio	MADISYN JACKSON	2:45.89
6	Five Hills	MARIAH PALMER	2:47.62
7	Speed City Elite Track Club	MARIA FLORES	2:53.79
8	Columbia Track Club	JALYNNE BARRIENTES	2:56.28
9	Jaguars Track and Field	ALYSSA KING	2:59.42
10	Five Hills	MAKYAH BYRD	3:01.56
11	Jaguars Track and Field	AVERY CARRILLO	3:05.56
12	Columbia Track Club	JANIYAH NIGHTINGALE	3:07.33
13	South Texas Randolph Road Runn	ALYSSA OCANAS	3:07.90
14	Austin Honey Badgers	KALEY JAMES	3:09.65
15	Columbia Track Club	KALIYAH GARCIA	3:13.09
16	San Antonio Heat Track Club	XAIRA GARCIA	3:13.66
17	Team Action Youth Running Club	DANIELLE GARZA	3:14.64
18	Texas Athletics	DILLAN TANNER	3:30.16
19	Hill Country Comets Track Club	ASHLYN LEININGER	4:06.77

Boys 10 Years Old 800m run
place	team	name	mark
1	Speed City Elite Track Club	BRAYDEN BLACK	2:29.12
2	Austin Honey Badgers	TRAE SMALL	2:35.73
3	San Antonio Blazers	KE'VON CARTER	2:38.41
4	Flo Jo San Antonio	CRISTIAN MARTINEZ	2:40.51
5	Flo Jo San Antonio	IZAIAH BANKS	2:40.92
6	Manor Hawks Track Club	CEDRIC GRIFFIN	2:48.35
7	Austin Honey Badgers	JOSHUA MOLETT	2:49.98
8	Xtreme Force Track Club	JAYBRIEN REEVES	2:53.16
9	Thunderboltz	CAMERON SANFORD	2:57.18
10	BC Elite	ISAAC GOMEZ	2:58.14
11	Unattached	AUGUSTINE PURYEAR	3:06.57
12	Round Rock Trackers	NOAH LOPEZ	3:07.87
13	Central Texas Elite Track Club	LOGAN RIGBY	3:10.61
14	Jaguars Track and Field	JUSTIS RIGGS	3:14.32
15	Jaguars Track and Field	LUKE BROWN	3:26.94


Girls 11 Years Old 800m run
place	team	name	mark
1	South Texas Randolph Road Runn	JAZMYN SINGH	2:28.61
2	Flo Jo San Antonio	CAILA LYONS	2:33.47
3	Texas Havoc	AARIONNA COLEMAN	2:35.98
4	Flo Jo San Antonio	JULIA SPENCER	2:37.97
5	Speed City Elite Track Club	SERENITY MENCHACA	2:40.18
6	G-Town Striders	TIANNA SMITH	2:50.97
7	South Texas Randolph Road Runn	NIA SINGLETON	2:52.05
8	Five Hills	JAYLENE DUBOSE	2:54.89
9	Xtreme Force Track Club	KORI BACON	2:57.14
10	South Texas Randolph Road Runn	AMIAYA MYRICK	3:01.38
11	Zion Hill Running Club	MADISON CARDENAS	3:06.13
12	San Antonio Blazers	ALYSSA RENNEY	3:07.73
13	G-Town Striders	ASHLYNN CASAREZ	3:08.54
14	Hill Country Comets Track Club	ADDISON WELLS	3:11.15
15	South Texas Randolph Road Runn	ASIA RICKETT	3:14.36
16	Team Action Youth Running Club	APRIL PENA	3:16.18
17	Javelina Country Stars	KATELINA RENDON	3:16.78
18	Hill Country Comets Track Club	MARCIE JUMES	3:24.08
19	Team Action Youth Running Club	JAYLEEN ALMENDAREZ	3:24.12
20	Team Action Youth Running Club	AMEERAH IBARRA	3:46.91

Boys 11 Years Old 800m run
place	team	name	mark
1	Flo Jo San Antonio	JA'KWON DOWNING	2:27.80
2	Xtreme Force Track Club	IAN ROWAN	2:34.56
3	San Antonio Heat Track Club	LUIS TOVAR	2:38.49
4	Austin Honey Badgers	KAHLIL HARTMAN	2:41.32
5	Buda Bolts	GARISON GRIZZLE	2:41.48
6	River City Runners Track Club	XAVIER CAMACHO	2:53.02
7	Pure Speed Performance	HARRISON WYNN	2:53.02
8	Speed City Elite Track Club	MICHAEL CANTU	2:53.73
9	Pflugerville Hawks Track	STEVEN FLOURNOY-WALKER	3:05.70
10	Pflugerville Hawks Track	HYRUM MCGARRY	3:07.67
11	San Antonio Blazers	ROMAN PEREZ	3:11.35
12	Zion Hill Running Club	ARMANDO AVALOS	3:14.96
13	Javelina Country Stars	RUSTY BELL	3:20.34


Girls 12 Years Old 800m run
place	team	name	mark
1	Texas Thunder Track Club	KRIANNE MCBRIDE	2:27.47
2	Great Esteem Track Club	CYLA BOBO	2:35.22
3	Great Esteem Track Club	RAEGAN PRUITT	2:36.19
4	Texas Havoc	JAYDEN COOPER	2:38.14
5	Texas Athletics	KALI CORTEZ	2:44.28
6	South Texas Randolph Road Runn	SHANNON QUINN	2:49.71
7	Central Texas Cruisers Track C	T'SHEYLAH MOORE	2:54.06
8	Austin Speedsters	MAKENZIE MASON	3:00.44
9	Unattached	HAILE ALDACO	3:03.43
10	Hill Country Comets Track Club	DYLAN SHAW	3:07.66
11	Five Hills	KAYLEE RODARTE	3:08.92
12	South Texas Randolph Road Runn	JALANI ALBERTS	3:09.44
13	San Antonio Accelerate Track C	ALEXANDRA GRINSTEAD	3:13.44

Boys 12 Years Old 800m run
place	team	name	mark
1	Round Rock Stars	DARIUS DARKS	2:23.45
2	Resiliency Track Club	TYREE EDDINGTON	2:28.86
3	Texas Thunder Track Club	DANIEL ARREOLA	2:31.95
4	Jaguars Track and Field	WALKER BRYSON	2:32.01
5	Pure Speed Performance	COLTON HARRISON	2:37.20
6	Zion Hill Running Club	ISAAC SANCHEZ	2:40.76
7	Flo Jo San Antonio	HUGO ARCE	2:43.18
8	Buda Bolts	JACKSON STEINER	2:44.45
9	South Texas Randolph Road Runn	DAVID VEGA	2:45.92
10	Unity Select	WILLIE FREEMAN III	2:46.22
11	River City Runners Track Club	RYAN FELDTMOSE	2:46.85
12	Jaguars Track and Field	MICHAEL JAKUBISN	2:48.28
13	Jaguars Track and Field	MAX OYANGUREN	2:50.62
14	Texas Thunder Track Club	DAITON MCMILLIAN	2:54.43
15	Unattached	ZAVION REED	2:55.55
16	Rxc	DION ARRIAGA	2:56.77
17	Rxc	HIRAM OROZCO	2:56.80
18	Zion Hill Running Club	JACINTO LUCIO	3:01.38
19	Columbia Track Club	COREY SCOTT	3:06.69
20	South Texas Randolph Road Runn	CHARLES MOTEN-LOPEZ	3:13.64
21	Hill Country Comets Track Club	DANE PFEIFFER	3:24.10


Girls 13 Years Old 800m run
place	team	name	mark
1	Speed City Elite Track Club	ANASTACIA GONZALES	2:27.40
2	Buda Bolts	TRINITY MONTALBO	2:31.36
3	Texas Thunder Track Club	PAIGE WOHLGEMUTH	2:32.20
4	Manor Hawks Track Club	JULIANA MARTINEZ	2:34.45
5	Xtreme Force Track Club	MARIANNA EVANS	2:37.11
6	Central Texas Cruisers Track C	EVELYN LORENZO	2:37.23
7	Team Action Youth Running Club	MEGHAN HUERTA	2:37.41
8	CrimDelaCrim	JULIANA RIVERA	2:38.91
9	Austin Honey Badgers	AIJAH SMALL	2:42.70
10	Speed City Elite Track Club	KATE AGUAYO	2:43.10
11	Xtreme Force Track Club	CAMILLE BIRT	2:46.33
12	Zion Hill Running Club	MYA LUCIO	2:49.15
13	Innercircle Track Club	EBONY JOSEPH	2:54.65
14	Texas Thunder Track Club	AUBREY BUMPUS	2:55.55
15	South Texas Randolph Road Runn	ALEXIS BUTLER	3:00.79
16	SA Eagles Athletics Club	MYIAH DIAZ	3:00.81
17	Texas Thunder Track Club	ZOE ANAYA	3:07.71

Boys 13 Years Old 800m run
place	team	name	mark
1	Texas Havoc	JACE POOLE	2:07.71
2	Five Hills	BRYCE RICHARDSON	2:22.10
3	Columbia Track Club	JORDAN GLASS	2:24.76
4	Xtreme Force Track Club	HECTOR BERNAL	2:26.48
5	San Antonio Heat Track Club	DERON PENROSE	2:26.50
6	San Antonio Heat Track Club	MATTHEW CORTEZ	2:30.95
7	Texas Thunder Track Club	DAVID DURAN-HERNANDEZ	2:32.20
8	Unity Select	TREY SNOWBERGER	2:32.77
9	Texas Thunder Track Club	DAMANTE MCBRIDE	2:34.87
10	Thunderboltz	JACOB HANSEN	2:38.93
11	Unattached	SANTIAGO GARCIA	2:40.47
12	Speed City Elite Track Club	KAISHAN KRINGS	2:44.44
13	Pflugerville Hawks Track	ALEXAVIER ZAMBRANO	2:44.67
14	Texas Havoc	ELISHA MCKAY	2:44.72
15	Buda Bolts	BRYSON SEVERANCE	2:44.88
16	Javelina Country Stars	JACOB SANCHEZ	2:47.45
17	Texas Thunder Track Club	PRESTON MYERS	2:51.61


Girls 14 Years Old 800m run
place	team	name	mark
1	Speed City Elite Track Club	MYRELLA RODRIGUEZ	2:18.62
2	Texas Havoc	VICTORY IFAH	2:25.31
3	Xtreme Force Track Club	ELINA METTALA	2:26.20
4	San Antonio Heat Track Club	JAYLA HENDERSON	2:32.07
5	Manor Hawks Track Club	ALEXA PALMER	2:36.00
6	Great Esteem Track Club	RANIYA LANEAU	2:37.22
7	Speed City Elite Track Club	ANGELINA GONZALES	2:40.08
8	Texas Havoc	SIRI BYRAPANENI	2:41.53
9	BC Elite	EMMA GOMEZ	2:42.14
10	Celerity Performance	KAT LEMMON	2:44.27
11	Columbia Track Club	GIANNA GOMEZ	2:46.27
12	Great Esteem Track Club	TAMIA BRADY	2:48.88
13	South Austin Steel	FAITH HENRY	2:49.56
14	River City Runners Track Club	AMBER ALVIZO	2:53.24
15	San Antonio Heat Track Club	ISABELLA BARRERRA	2:56.20
16	South Texas Randolph Road Runn	AMANI GEORGE	2:56.33
17	Central Texas Cruisers Track C	RE'AUNA SANFORD	2:58.25
18	3D Athletics Club Mmxv	MARLENE GUERRERO	2:59.45
19	SA Eagles Athletics Club	SOPHIA RAMIREZ	3:00.76
20	San Antonio Blazers	MARISELY FLORES	3:06.06
21	Unattached	ELIZABETH ROGERS	3:10.29
22	River City Runners Track Club	ISADORA AGUILAR	3:31.83

Boys 14 Years Old 800m run
place	team	name	mark
1	Speed City Elite Track Club	SANTOS FLORES	2:06.47
2	Speed City Elite Track Club	ABRAHAM MORALES	2:09.80
3	Speed City Elite Track Club	ALEXANDER PENA	2:10.72
4	Speed City Elite Track Club	DEMARCO ESCOBAR	2:11.83
5	South Austin Steel	JOSE RANGEL	2:18.73
6	River City Runners Track Club	ISAIAH GARCIA	2:19.35
7	Jaguars Track and Field	DAVID SCHUESSLER	2:19.98
8	San Antonio Heat Track Club	AUGUSTINE SANTIAGO	2:29.86
9	Javelina Country Stars	JACOB BUSTAMANTE	2:31.78
10	Manor Hawks Track Club	TYLER LEWIS	2:31.84
11	Texas Havoc	JAYLEN JAMMER	2:33.92
12	Thunderboltz	COLLIN SANFORD, JR.	2:36.98
13	Thunderboltz	ESAU ORTIZ	2:39.18


Girls 15-16 800m run
place	team	name	mark
1	BC Elite	ALEXIS BUCHERT	2:20.14
2	South Austin Steel	ASHLYN ROYAL	2:23.55
3	San Antonio Blazers	LANECE CARPENTER	2:23.58
4	Killeen Sonic Boom Track and F	AMIYAH WILLIS	2:27.57
5	Xtreme Force Track Club	JORDAN EDWARDS	2:28.22
6	South Texas Randolph Road Runn	SERENITY PARKER	2:29.05
7	Javelina Country Stars	JASMINE PEREZ	2:29.48
8	San Antonio Heat Track Club	SA'RYE WRANCHER	2:29.59
9	Celerity Performance	SYDNEY WEBER	2:34.79
10	Manor Hawks Track Club	ALAYSIA PROSSER	2:34.87
11	San Antonio Stunners	ALYSSA VIDALES	2:35.54
12	Xtreme Force Track Club	ANGELICA BERNAL	2:36.99
13	South Texas Randolph Road Runn	CHAUNDRA MOTEN-LOPEZ	2:37.33
14	Crimson Flash Corpus Christi	KAILYNN MCLEAN	2:37.83
15	Texas Thunder Track Club	LILLY WEST	2:42.91
16	Central Texas Cruisers Track C	NAOMI WHITFIELD	2:44.37
17	Austin Honey Badgers	ROYAL WILLIAMS	2:45.73
18	Xtreme Force Track Club	BRIANNA LOPEZ	2:48.16
19	Leander Spartans Track Club	ANNA CASEY	2:53.09
20	Round Rock Stars	SERENITY JACKSON	2:54.62
21	Buda Bolts	MIKAYLA OJEDA	3:00.99
22	Killeen Sonic Boom Track and F	J'CIRA JOHNSON	3:02.71

Boys 15-16 800m run
place	team	name	mark
1	Jaguars Track and Field	VICTOR ZUNIGA	2:00.79
2	Texas Athletics	JONATHAN LEWIS	2:02.21
3	Five Hills	JEREMIAH TOMLIN	2:04.09
4	Xtreme Force Track Club	IAN PRIOUR	2:04.26
5	Speed City Elite Track Club	KAMERON HATCHER	2:04.53
6	Leander Spartans Track Club	PEYTON CHRISWISSER	2:05.78
7	South Austin Steel	TYLER GABRIEL	2:06.80
8	San Antonio Speed	KENLEE HUSTON	2:08.94
9	Javelina Country Stars	NOAH BUSTAMANTE	2:16.27
10	San Antonio Heat Track Club	MOISES MORENO	2:17.40
11	Austin Honey Badgers	JORDAN ADAMS	2:18.92
12	River City Runners Track Club	STEVEN MCCUMBER	2:19.43
13	San Antonio East Track & Field	JRAVELL CRAWFORD	2:19.81
14	South Austin Steel	CLIFTON APPLETON	2:21.62
15	Round Rock Stars	SHANNON BALDWIN	2:22.87
16	SA Select Track Club	JEREMY SALINAS	2:24.98
17	Opp. Sports Track Club	TRE' SIMMS	2:25.11
18	SA Select Track Club	NICOLAS LAPORTA	2:28.92
19	Hill Country Comets Track Club	JOHANN SANCHEZ	2:46.20
20	Five Hills	TYLER WILLIAMS	3:01.34


Girls 17-18 800m run
place	team	name	mark
1	Xtreme Force Track Club	MARYN DEMAIO	2:21.89
2	Xtreme Force Track Club	KATELYN MILLER	2:26.31
3	Texas Thunder Track Club	HELEN RODDY	2:29.55
4	A Running Start TC	HAYDEANA PURNELL	2:32.87
5	Innercircle Track Club	KIMBERLY DOW	2:33.25
6	Texas Thunder Track Club	ABBI FOUQUETTE	2:38.14
7	CrimDelaCrim	JESSICA PARNELL	2:38.75
8	Round Rock Stars	KATARINA FUENTEZ	2:39.81
9	San Antonio Heat Track Club	NICHELLE HARRIS	2:39.83
10	Crimson Flash Corpus Christi	PRESLEE FULLER	2:42.76
11	Austin Striders Track Club	DAEJHA TAYLOR	2:47.75
12	Central Texas Elite Track Club	JENNIFER THOMSON	2:56.93
13	Central Texas Elite Track Club	DEASIAH BATTON	3:03.28

Boys 17-18 800m run
place	team	name	mark
1	A Running Start TC	CINQUE SAMBULA	2:02.39
2	San Antonio Stunners	ANTHONY BENITES	2:03.17
3	Austin Sprint Club	EVAN ROGERS	2:07.46
4	Great Esteem Track Club	PRESTON PERKINS	2:11.12
5	Xtreme Force Track Club	JEREMIAH HINDBERG	2:11.54
6	A Running Start TC	RYAN HARMON	2:13.34
7	CrimDelaCrim	BENJAMIN HOSTETLER	2:19.77
8	Unattached	MICAH MORROW	2:28.31


Girls 8 & UNDER 1500m run
place	team	name	mark
1	Flo Jo San Antonio	JAYLA FLEMONS	5:48.02
2	Texas Thunder Track Club	LEONA RODDY	5:57.45
3	Round Rock Trackers	SOPHIA LOPEZ	6:16.34
4	Jaguars Track and Field	AUBRIANN BROWN	6:26.28
5	Need2Speed	NATALIE PRATER	6:26.81
6	Flo Jo San Antonio	EMILY SALINAS	6:42.94
7	Team Action Youth Running Club	ANALYSSA LAZCANO	6:48.97
8	Jaguars Track and Field	KYLEE JO KOCH	7:34.12
9	Austin Honey Badgers	JEANETTE FLORES	8:19.42

Boys 8 & UNDER 1500m run
place	team	name	mark
1	Austin Honey Badgers	LEGEND WILLIAMS	5:29.25
2	Houston Pace Setters	KAIDEN MOODY	5:33.84
3	Austin Honey Badgers	MESSIAH WILLIAMS	5:35.30
4	Leander Spartans Track Club	ZHAMAR PIE	5:35.58
5	BC Elite	LEVI CALDERON	5:42.51
6	Texas Thunder Track Club	LEO BRASIL	5:42.58
7	Texas Athletics	COLLIN TANNER	5:54.90
8	Texas Thunder Track Club	ISAIAH EDWARDS	5:58.70
9	Texas Thunder Track Club	MASON SCHOOLEY	6:03.43
10	Xtreme Force Track Club	ZACHARY STEVENS	6:04.01
11	Jaguars Track and Field	WAYNE BOCK	6:45.30
12	Austin Speedsters	BAYLOR HUH	6:53.13
13	South Texas Randolph Road Runn	AKSEL ARIZMENDI	7:25.78
14	Jaguars Track and Field	PAUL ALEXANDER	7:27.53


Girls 9 Years Old 1500m run
place	team	name	mark
1	Texas Thunder Track Club	JOURNEY MCBRIDE	6:14.87
2	Team Action Youth Running Club	MARIA SANCHEZ	6:35.45
3	Javelina Country Stars	NEVAEH GONZALEZ	6:41.86
4	Columbia Track Club	IZABELLA ASENCIO	6:55.60
5	Javelina Country Stars	JESAEH GONZALEZ	7:05.68
6	Javelina Country Stars	ADELINA BELL	7:33.69

Boys 9 Years Old 1500m run
place	team	name	mark
1	Texas Thunder Track Club	MADDOX MCGUIRE	5:30.73
2	Speed City Elite Track Club	YANCEY HIDALGO	6:07.29
3	Team Action Youth Running Club	JALYN DAVIS	6:16.66
4	Xtreme Force Track Club	WESLEY WATERBURY	6:17.54
5	Team Action Youth Running Club	LOGAN HERNANDEZ	6:21.57
6	San Antonio Blazers	ANGEL LUGO	6:57.72
7	Unattached	BRAXTON BOYD	7:08.87


Girls 10 Years Old 1500m run
place	team	name	mark
1	River City Runners Track Club	AARALYN ALVIZO	5:17.48
2	Texas Thunder Track Club	ARETHEA RODDY	5:17.50
3	Team Action Youth Running Club	MADELEINE HUERTA	5:32.92
4	Five Hills	MARIAH PALMER	5:34.06
5	Jaguars Track and Field	ALYSSA KING	6:04.12
6	Speed City Elite Track Club	MARIA FLORES	6:04.15
7	Austin Honey Badgers	KALEY JAMES	6:21.34
8	South Texas Randolph Road Runn	ALYSSA OCANAS	6:24.09
9	San Antonio Heat Track Club	XAIRA GARCIA	6:39.73
10	Team Action Youth Running Club	DANIELLE GARZA	6:48.15
11	Hill Country Comets Track Club	ASHLYN LEININGER	7:48.91

Boys 10 Years Old 1500m run
place	team	name	mark
1	Austin Honey Badgers	TRAE SMALL	5:13.89
2	Flo Jo San Antonio	CRISTIAN MARTINEZ	5:17.32
3	Xtreme Force Track Club	JAYBRIEN REEVES	5:45.07
4	BC Elite	ISAAC GOMEZ	5:46.69
5	Austin Honey Badgers	JOSHUA MOLETT	5:53.47
6	Unattached	AUGUSTINE PURYEAR	6:02.36
7	Round Rock Trackers	NOAH LOPEZ	6:14.43
8	Jaguars Track and Field	JUSTIS RIGGS	6:21.68


Girls 11 Years Old 1500m run
place	team	name	mark
1	Flo Jo San Antonio	JULIA SPENCER	5:18.73
2	Texas Havoc	AARIONNA COLEMAN	5:25.09
3	Speed City Elite Track Club	SERENITY MENCHACA	5:26.93
4	Unattached	JULIA VASQUEZ	5:34.87
5	G-Town Striders	TIANNA SMITH	5:37.11
6	Five Hills	JAYLENE DUBOSE	5:38.65
7	SA Mustang Track and Field Clu	MIKAELA ALVARADO	6:18.93
8	G-Town Striders	ASHLYNN CASAREZ	6:22.47
9	Zion Hill Running Club	MADISON CARDENAS	6:23.48
10	Jaguars Track and Field	HALEY BOCK	6:24.15
11	Team Action Youth Running Club	APRIL PENA	6:36.92
12	Javelina Country Stars	KATELINA RENDON	6:37.35
13	Jaguars Track and Field	AUBREY WARMKE	7:01.47

Boys 11 Years Old 1500m run
place	team	name	mark
1	Intensity Track Club	JAMES BUTLER	5:12.41
2	San Antonio Heat Track Club	LUIS TOVAR	5:16.73
3	Xtreme Force Track Club	PARKER STEVENS	5:24.04
4	Buda Bolts	GRANT GRIZZLE	5:26.99
5	Buda Bolts	HAYDEN HUESSER	5:37.21
6	River City Runners Track Club	XAVIER CAMACHO	5:38.86
7	Pure Speed Performance	HARRISON WYNN	5:43.91
8	Pflugerville Hawks Track	HYRUM MCGARRY	6:01.85
9	Jaguars Track and Field	ELIJAH JAKUBISN	6:07.49
10	Zion Hill Running Club	ARMANDO AVALOS	6:07.50
11	San Antonio Blazers	ROMAN PEREZ	6:28.18
12	Javelina Country Stars	RUSTY BELL	6:51.34


Girls 12 Years Old 1500m run
place	team	name	mark
1	Texas Thunder Track Club	KRIANNE MCBRIDE	4:56.99
2	Texas Thunder Track Club	ISABEL CONDE FRANKENBERG	5:03.22
3	Great Esteem Track Club	CYLA BOBO	5:19.67
4	Great Esteem Track Club	RAEGAN PRUITT	5:22.26
5	Need2Speed	KAILYNN DENNEY	5:23.25
6	Five Hills	KAYLEE RODARTE	6:02.74
7	San Antonio Accelerate Track C	ALEXANDRA GRINSTEAD	6:28.65

Boys 12 Years Old 1500m run
place	team	name	mark
1	Jaguars Track and Field	WALKER BRYSON	5:06.06
2	Austin Speedsters	QUINLAN HUH	5:09.80
3	Texas Thunder Track Club	DANIEL ARREOLA	5:14.12
4	Flo Jo San Antonio	HUGO ARCE	5:17.58
5	Need2Speed	JULIAN SANDOVAL	5:24.21
6	Unity Select	WILLIE FREEMAN III	5:24.62
7	River City Runners Track Club	RYAN FELDTMOSE	5:24.70
8	Team Action Youth Running Club	NORBERTO GARCIA	5:31.91
9	Zion Hill Running Club	ISAAC SANCHEZ	5:44.32
10	Columbia Track Club	COREY SCOTT	5:50.98
11	South Texas Randolph Road Runn	CHARLES MOTEN-LOPEZ	6:04.61
12	Unattached	ZAVION REED	6:07.33


Girls 13 Years Old 1500m run
place	team	name	mark
1	Texas Thunder Track Club	PAIGE WOHLGEMUTH	5:07.52
2	Texas Thunder Track Club	ISABELLA EDWARDS	5:13.55
3	Buda Bolts	TRINITY MONTALBO	5:20.99
4	Central Texas Cruisers Track C	EVELYN LORENZO	5:25.52
5	Speed City Elite Track Club	KATE AGUAYO	5:26.50
6	Austin Honey Badgers	AIJAH SMALL	5:27.05
7	Team Action Youth Running Club	MEGHAN HUERTA	5:28.52
8	Manor Hawks Track Club	JULIANA MARTINEZ	5:31.64
9	Austin Speedsters	MCKENZI POPPER	5:50.59
10	Austin Speedsters	SOPHIA MUNOZ	5:50.77
11	620 Running	EVAN JAYNES	5:57.40
12	South Texas Randolph Road Runn	ALEXIS BUTLER	6:12.14
13	Hill Country Comets Track Club	KENDALL LEININGER	6:19.04

Boys 13 Years Old 1500m run
place	team	name	mark
1	Unattached	KENNETH MELTON	4:53.02
2	Texas Thunder Track Club	OCTAVIO CONDE FRANKENBERG	4:54.10
3	Jaguars Track and Field	TATE UNDERWOOD	5:01.72
4	Texas Thunder Track Club	DAVID DURAN-HERNANDEZ	5:04.89
5	Columbia Track Club	JORDAN GLASS	5:05.87
6	San Antonio Heat Track Club	DERON PENROSE	5:05.94
7	Texas Thunder Track Club	DAMANTE MCBRIDE	5:08.89
8	CrimDelaCrim	ELIJAH MOJICA	5:13.26
9	Unattached	SANTIAGO GARCIA	5:13.37
10	Xtreme Force Track Club	HECTOR BERNAL	5:20.06
11	Five Hills	BRYCE ISLER	5:22.44
12	Jaguars Track and Field	SHAWN KING	5:29.04
13	Unattached	NOAH ESTRADA	5:31.86
14	SA Eagles Athletics Club	NATHAN MORALES	5:33.06
15	Maximum Peak Perfromance	ZACHARY DAVISON	5:33.71
16	Rxc	DYLAN NAVARETTE	5:44.51
17	Pflugerville Hawks Track	ALEXAVIER ZAMBRANO	5:55.83
18	Austin Speedsters	ADAM REISMAN	6:19.67


Girls 14 Years Old 1500m run
place	team	name	mark
1	Speed City Elite Track Club	MYRELLA RODRIGUEZ	5:11.66
2	620 Running	TAYLOR MATHIS	5:19.39
3	South Austin Steel	FAITH HENRY	5:23.28
4	South Austin Steel	KARSTEN BOBB	5:24.31
5	Texas Thunder Track Club	ALEXIS RODDY	5:27.22
6	BC Elite	EMMA GOMEZ	5:28.16
7	Xtreme Force Track Club	SYDNEY WATERBURY	5:30.64
8	San Antonio Heat Track Club	ISABELLA BARRERRA	5:42.25
9	Speed City Elite Track Club	ANGELINA GONZALES	5:45.66
10	Columbia Track Club	GIANNA GOMEZ	5:56.86
11	Great Esteem Track Club	TAMIA BRADY	6:00.93
12	River City Runners Track Club	AMBER ALVIZO	6:19.51
13	River City Runners Track Club	ISADORA AGUILAR	7:14.25

Boys 14 Years Old 1500m run
place	team	name	mark
1	Speed City Elite Track Club	ABRAHAM MORALES	4:29.08
2	Texas Athletics	OSCAR RUIZ JR	4:31.78
3	Speed City Elite Track Club	ALEXANDER PENA	4:33.60
4	River City Runners Track Club	ISAIAH GARCIA	4:44.46
5	South Austin Steel	JOSE RANGEL	4:46.26
6	Jaguars Track and Field	DAVID SCHUESSLER	4:46.38
7	Xtreme Force Track Club	CADE STEVENS	4:46.48
8	Rxc	CHRIS NAVARETTE	4:48.78
9	SA Mustang Track and Field Clu	JOSIAH ALVARADO	4:56.48
10	Columbia Track Club	RODNEY HUNTER	4:57.33
11	Pure Speed Performance	ANGELO GONZALEZ	5:18.15
12	Javelina Country Stars	JACOB BUSTAMANTE	5:20.17
13	Natalia summer track	COLTIN RICHARDSON	5:22.33
14	Greater Houston Track Club	NICHOLAS GLADNEY	5:22.37
15	San Antonio Heat Track Club	AUGUSTINE SANTIAGO	5:22.96
16	Thunderboltz	ESAU ORTIZ	5:31.16
17	Javelina Country Stars	BENJAMIN SALINAS	5:52.20


Girls 15-16 1500m run
place	team	name	mark
1	BC Elite	ALEXIS BUCHERT	4:55.67
2	South Austin Steel	ASHLYN ROYAL	5:02.32
3	Celerity Performance	SAVANNAH FLORES-WALLER	5:08.90
4	Xtreme Force Track Club	JORDAN EDWARDS	5:09.36
5	San Antonio Stunners	ALYSSA VIDALES	5:21.25
6	South Texas Randolph Road Runn	CHAUNDRA MOTEN-LOPEZ	5:22.66
7	Javelina Country Stars	JASMINE PEREZ	5:25.12
8	San Antonio Heat Track Club	SA'RYE WRANCHER	5:41.65
9	SA Eagles Athletics Club	NATALIE TIJERINA	5:44.78
10	Xtreme Force Track Club	MIA SANCHEZ	5:48.67
11	River City Runners Track Club	MIA MACEDO	5:50.45
12	SA Eagles Athletics Club	SIERRA RAMIREZ	5:56.04
13	Austin Honey Badgers	ROYAL WILLIAMS	5:56.47

Boys 15-16 1500m run
place	team	name	mark
1	Jaguars Track and Field	VICTOR ZUNIGA	4:16.63
2	Thunderboltz	ELI ORTIZ	4:17.04
3	Buda Bolts	JOSE CANO	4:18.40
4	South Austin Cheetahs	ABRAHAM AVILA	4:29.91
5	Javelina Country Stars	DANIEL SALINAS	4:31.13
6	Five Hills	JEREMIAH TOMLIN	4:31.72
7	River City Runners Track Club	STEVEN ALVIZO	4:33.45
8	Texas Thunder Track Club	IMMANUEL EDWARDS	4:40.07
9	CrimDelaCrim	NATHANIEL HELEMAN	4:40.46
10	South Austin Steel	CLIFTON APPLETON	4:42.24
11	San Antonio Heat Track Club	MOISES MORENO	4:43.62
12	River City Runners Track Club	STEVEN MCCUMBER	4:43.81
13	River City Runners Track Club	ADRIAN SOTELO	4:44.14
14	Sho Up N Sho Out	JACOB PFEIL	4:46.88
15	Javelina Country Stars	NOAH BUSTAMANTE	4:50.08
16	Round Rock Stars	GRAYSON MCHENRY	4:52.71
17	SA Select Track Club	JEREMY SALINAS	4:52.81
18	SA Mustang Track and Field Clu	GABRIEL ALVARADO	5:00.36
19	Xtreme Force Track Club	MARCOS VEGA	5:00.50
20	Hill Country Comets Track Club	JOEY DEACETIS	5:17.48
21	SA Select Track Club	NICOLAS LAPORTA	5:33.71
22	Five Hills	TYLER WILLIAMS	6:02.37


Girls 17-18 1500m run
place	team	name	mark
1	Texas Thunder Track Club	HELEN RODDY	5:05.26
2	SA Eagles Athletics Club	SIERRA GONZALES	5:12.45
3	Pure Speed Performance	FRANCHESCA GATLIN	5:19.89
4	San Antonio Accelerate Track C	RILEY STIRM	5:20.65
5	Texas Thunder Track Club	LISBETH BRITT	5:20.66
6	Xtreme Force Track Club	ASHLEY FRYE	5:21.66
7	River City Runners Track Club	ABIGAIL BEHRING	5:23.79

Boys 17-18 1500m run
place	team	name	mark
1	San Antonio Stunners	ANTHONY BENITES	4:22.75
2	Unattached	CONNOR FRANK	4:34.54
3	River City Runners Track Club	CHRISTIAN CASTELLANOS	4:45.65
4	Unattached	MICAH MORROW	5:34.80


Girls 15-16 2000m steeplechase
place	team	name	mark
1	South Austin Steel	ASHLYN SMITH	8:13.66
2	Unattached	KAILA ORINES	8:27.11
3	South Texas Randolph Road Runn	CHAUNDRA MOTEN-LOPEZ	9:29.38

Boys 15-16 2000m steeplechase
place	team	name	mark
1	LT Track Club	ALEJANDRO URISTA	6:51.46
2	Unattached	JOSHUA PIKOFF	7:05.99
3	Texas Thunder Track Club	PAUL SHERRILL	7:09.71
4	Texas Thunder Track Club	IMMANUEL EDWARDS	7:20.21
5	San Antonio East Track & Field	JRAVELL CRAWFORD	7:31.51
6	Texas Thunder Track Club	ANDREW HOLT	7:36.73
7	SA Select Track Club	JEREMY SALINAS	8:33.57
8	Hill Country Comets Track Club	JOEY DEACETIS	8:47.19
9	Hill Country Comets Track Club	JOHANN SANCHEZ	8:52.07


Girls 17-18 2000m steeplechase
place	team	name	mark
1	Xtreme Force Track Club	ASHLEY FRYE	8:03.87
2	Texas Thunder Track Club	HELEN RODDY	8:11.99
3	Texas Thunder Track Club	LISBETH BRITT	8:17.02
4	South Austin Steel	IZZABELLA GUERRERO	8:19.34
5	Texas Thunder Track Club	ABBI FOUQUETTE	8:56.05

Boys 17-18 2000m steeplechase
place	team	name	mark
1	LT Track Club	BRADY GRANT	6:24.60
2	Five Hills	MICHAEL CORNISH	6:39.24
3	Hill Country Comets Track Club	AUSTIN ZIRKEL	7:18.50
4	South Austin Steel	DYLAN DAY	7:40.56
5	Unattached	CONNOR FRANK	8:53.14


Girls 11 Years Old 3000m run
place	team	name	mark
1	Unattached	JULIA VASQUEZ	11:50.58
2	Flo Jo San Antonio	JULIA SPENCER	12:13.20
3	Five Hills	JAYLENE DUBOSE	12:25.04
4	SA Mustang Track and Field Clu	MIKAELA ALVARADO	13:59.95

Boys 11 Years Old 3000m run
place	team	name	mark
1	Intensity Track Club	JAMES BUTLER	10:56.22
2	620 Running	WILLIAM SCHIEFFELIN	11:01.65
3	Xtreme Force Track Club	PARKER STEVENS	11:23.38
4	Jaguars Track and Field	TATE KOCH	12:16.35
5	Jaguars Track and Field	ELIJAH JAKUBISN	12:50.89
6	Unattached	KEVIN ROGERS	12:51.49


Girls 12 Years Old 3000m run
place	team	name	mark
1	Texas Thunder Track Club	KRIANNE MCBRIDE	10:31.41
2	Texas Thunder Track Club	ISABEL CONDE FRANKENBERG	11:02.59
3	Need2Speed	KAILYNN DENNEY	11:28.36
4	Texas Havoc	BEATRIZ CHESTON	11:45.51
5	Five Hills	KAYLEE RODARTE	13:14.94

Boys 12 Years Old 3000m run
place	team	name	mark
1	Austin Speedsters	QUINLAN HUH	11:28.46
2	Unattached	MATIAS METTALA	11:32.05
3	Team Action Youth Running Club	NORBERTO GARCIA	11:44.56
4	Rxc	DION ARRIAGA	12:15.80
5	Need2Speed	JULIAN SANDOVAL	12:16.04
6	Rxc	HIRAM OROZCO	12:17.95
7	South Texas Randolph Road Runn	CHARLES MOTEN-LOPEZ	13:42.11


Girls 13 Years Old 3000m run
place	team	name	mark
1	Texas Thunder Track Club	ISABELLA EDWARDS	11:05.08
2	Texas Thunder Track Club	PAIGE WOHLGEMUTH	11:13.58
3	Austin Honey Badgers	AIJAH SMALL	12:08.95
4	Austin Speedsters	MCKENZI POPPER	12:24.88
5	Austin Speedsters	SOPHIA MUNOZ	12:45.45
6	Speed City Elite Track Club	KATE AGUAYO	12:54.07
7	Hill Country Comets Track Club	KENDALL LEININGER	13:45.13

Boys 13 Years Old 3000m run
place	team	name	mark
1	Unattached	KENNETH MELTON	10:23.73
2	Jaguars Track and Field	TATE UNDERWOOD	10:30.79
3	Texas Thunder Track Club	OCTAVIO CONDE FRANKENBERG	10:43.56
4	Rxc	CARLOS TOSCANO	11:00.25
5	620 Running	CARTER BROWN	11:03.55
6	Texas Thunder Track Club	DAMANTE MCBRIDE	11:16.44
7	Unattached	SANTIAGO GARCIA	11:30.98
8	Five Hills	BRYCE ISLER	11:39.25
9	Unattached	NOAH ESTRADA	11:56.99
10	Maximum Peak Perfromance	ZACHARY DAVISON	12:00.47
11	SA Eagles Athletics Club	NATHAN MORALES	12:24.48
12	Jaguars Track and Field	SHAWN KING	12:30.23
13	Austin Speedsters	ADAM REISMAN	13:59.05


Girls 14 Years Old 3000m run
place	team	name	mark
1	Unattached	LIBBY MCGRATH	10:24.89
2	620 Running	TAYLOR MATHIS	11:29.58
3	Xtreme Force Track Club	SYDNEY WATERBURY	11:34.54
4	South Austin Steel	FAITH HENRY	11:35.39
5	South Austin Steel	KARSTEN BOBB	11:56.32
6	Texas Thunder Track Club	ALEXIS RODDY	12:09.06

Boys 14 Years Old 3000m run
place	team	name	mark
1	Texas Athletics	OSCAR RUIZ JR	10:03.49
2	Texas Thunder Track Club	LOGAN PATETE	10:13.14
3	Rxc	CHRIS NAVARETTE	10:15.80
4	Xtreme Force Track Club	CADE STEVENS	10:38.97
5	Columbia Track Club	RODNEY HUNTER	10:49.59
6	SA Mustang Track and Field Clu	JOSIAH ALVARADO	10:51.27
7	Pure Speed Performance	ANGELO GONZALEZ	11:37.50
8	Unattached	KOHL HIDALGO	12:57.00


Girls 15-16 3000m run
place	team	name	mark
1	Celerity Performance	SAVANNAH FLORES-WALLER	10:11.85
2	SA Eagles Athletics Club	NATALIE TIJERINA	10:34.95
3	BC Elite	ANDREA SANABRIA	10:44.14
4	Xtreme Force Track Club	MIA SANCHEZ	10:47.89
5	Celerity Performance	ELLA GLANDER	10:57.71
6	SA Eagles Athletics Club	SIERRA RAMIREZ	11:03.60

Boys 15-16 3000m run
place	team	name	mark
1	Buda Bolts	JOSE CANO	9:29.97
2	Thunderboltz	ELI ORTIZ	9:30.99
3	South Austin Cheetahs	ABRAHAM AVILA	9:36.96
4	Javelina Country Stars	DANIEL SALINAS	9:44.47
5	Texas Thunder Track Club	PAUL SHERRILL	9:48.31
6	River City Runners Track Club	STEVEN ALVIZO	9:59.38
7	Texas Thunder Track Club	IMMANUEL EDWARDS	10:08.97
8	River City Runners Track Club	ADRIAN SOTELO	10:23.37
9	CrimDelaCrim	NATHANIEL HELEMAN	10:23.62
10	Sho Up N Sho Out	JACOB PFEIL	10:25.92
11	SA Mustang Track and Field Clu	GABRIEL ALVARADO	10:34.58
12	River City Runners Track Club	XAVIER MARTINEZ	10:57.17
13	Round Rock Stars	GRAYSON MCHENRY	11:01.93
14	Xtreme Force Track Club	MARCOS VEGA	11:12.30
15	Hill Country Comets Track Club	JOHANN SANCHEZ	12:14.98
16	Five Hills	TYLER WILLIAMS	13:32.69


Girls 17-18 3000m run
place	team	name	mark
1	SA Eagles Athletics Club	SIERRA GONZALES	11:16.98
2	Unattached	MCKENZIE HARGROVE	11:25.69
3	San Antonio Accelerate Track C	RILEY STIRM	11:37.32
4	Xtreme Force Track Club	ASHLEY FRYE	11:38.51
5	Pure Speed Performance	FRANCHESCA GATLIN	11:39.76
6	Texas Thunder Track Club	LISBETH BRITT	11:48.31
7	Celerity Performance	SHELBY WHITE	11:58.91
8	River City Runners Track Club	ABIGAIL BEHRING	12:56.63

Boys 17-18 3000m run
place	team	name	mark
1	River City Runners Track Club	CHRISTIAN CASTELLANOS	10:19.35


Girls 9 Years Old 1500m walk
place	team	name	mark
1	Speed City Elite Track Club	CATALINA RODRIGUEZ	11:36.44


Girls 10 Years Old 1500m walk
place	team	name	mark
1	South Texas Walking Club	HANNA SILVA	9:39.58
2	Speed City Elite Track Club	ARIANNA PENA	9:52.40
3	South Texas Walking Club	PRICSILLA CAMPOS	10:20.69
4	South Texas Walking Club	JOSELYNE MARTINEZ	10:55.59
5	South Texas Walking Club	PALOMA RAMIREZ	13:22.18

Boys 10 Years Old 1500m walk
place	team	name	mark
1	South Texas Walking Club	EDUARDO AVALOS	9:35.76


Boys 11 Years Old 1500m walk
place	team	name	mark
1	Texas Thunder Track Club	JUDAH EDWARDS	9:44.84


Girls 13 Years Old 3000m walk
place	team	name	mark
1	South Texas Walking Club	KENYA ANTUNA	18:23.63
2	South Texas Walking Club	AYLEE AVALOS	23:46.57

Boys 13 Years Old 3000m walk
place	team	name	mark
1	South Texas Walking Club	ROMARIO RAMIREZ	26:14.34


Girls 15-16 3000m walk
place	team	name	mark
1	South Texas Walking Club	EMELY ANTUNA	17:08.61
2	South Texas Walking Club	MARBELLA SILVA	24:19.43
3	South Texas Walking Club	ALONDRA RAMIREZ	26:25.18

Boys 15-16 3000m walk
place	team	name	mark
1	South Texas Walking Club	JOHAN ESPINOZA	15:29.02


Boys 17-18 3000m walk
place	team	name	mark
1	South Texas Walking Club	EDUARDO URIA	13:56.42
2	South Texas Walking Club	JONATHAN AGUILAR	15:39.03


Girls 8 & UNDER long jump
place	team	name	mark
1	Flo Jo San Antonio	NYLA FOLKS	11-01.50
2	Speed City Elite Track Club	KLAIRE MCKINNEY	10-07.50
3	Central Texas Cruisers Track C	JADA HOOD	10-01.50
4	Speed City Elite Track Club	MACIE FALLON	10-00.00
5	Resiliency Track Club	DAYNA EVANS	9-06.25
6	Flo Jo San Antonio	LYRIC MCARTHUR	9-00.00
7	Round Rock Trackers	SOPHIA LOPEZ	8-10.00
8	3D Athletics Club Mmxv	ANALEESE MOORE	8-06.25
9	Capital City Bearcats	AZARYAH PORTER	8-01.25
10	Texas Thunder Track Club	ERICKA TAYLOR	8-01.00
11	Central Texas Cruisers Track C	BRAZYL SPILLER	8-00.50
12	Columbia Track Club	JAIDA SHIEFFIELD	7-07.50
13	Five Hills	AMIYAH WILSON	7-04.50
13	Young Runners	TAZARI LLYOD	7-04.50
15	Xtreme Force Track Club	SA'MIA SMITH	7-02.00
16	Jaguars Track and Field	KYLEE JO KOCH	6-06.00
17	Hill Country Comets Track Club	MACIE WELLS	6-04.00

Boys 8 & UNDER long jump
place	team	name	mark
1	Young Runners	QUESTN MERIDA	12-07.00
2	Five Hills	ADRIAN MALONEY	11-07.50
3	Flo Jo San Antonio	CHANCE PEREZ	11-04.50
4	Five Hills	LATHAN WHITENSON	10-10.00
5	Central Texas Cruisers Track C	JERROLD LYLES JR	10-10.00
6	Great Esteem Track Club	JAHMAI MCKENZIE	10-09.50
7	Javelina Country Stars	NATHANIEL CARRIER	10-02.00
8	Central Texas Cruisers Track C	CAFFERY JOSEPH	10-00.00
9	Texas Thunder Track Club	ALLEN LOLIS	9-07.50
10	Central Texas Cruisers Track C	RODRECUSK JOHNSON III	9-04.75
11	Texas Thunder Track Club	KELLEN BLACK	9-03.50
12	South Texas Randolph Road Runn	JULIAN BROWN	8-11.00
13	Unattached	TREVIAN JOHNSON	8-09.00
14	Nordheim Track Club	MCKENZIE MEDINA	8-06.50
15	Javelina Country Stars	JOEY RENDON	8-00.50
16	Five Hills	DEMEKO THOMAS	7-11.50
17	Hill Country Comets Track Club	ROHIN MEDINA	7-09.50
18	Texas Athletics	MICHAEL MCCALL	7-09.00
19	Five Hills	THAIRONE MOSES	7-07.75
20	Sho Up N Sho Out	CHARLES MCCLAIN	7-06.50
21	Five Hills	ISAIAH STOKES	7-05.00
22	Texas Athletics	JONATHAN CLAY	7-03.50


Girls 9 Years Old long jump
place	team	name	mark
1	Sho Up N Sho Out	ALIVIA SHAW	11-10.75
2	Five Hills	SELESTE MASSEY	11-06.25
3	Unattached	MARIAH KNIGHT	10-07.75
4	San Antonio Blazers	AILANI SOLIS-FULLER	10-02.25
5	Thunderboltz	KENALA JACKSON	10-01.50
6	Celerity Performance	BRIANNA CASTELLANO	9-06.00
7	Pflugerville Hawks Track	NATALIA BELTRAN	9-05.75
8	Five Hills	JAYDA SUGARS	9-02.75
9	Unattached	THANA HERNANDEZ	9-00.25
10	Round Rock Stars	LAUREN SMILEY	9-00.00
11	Unattached	SANIYA WIGGINS	8-00.25
12	Great Esteem Track Club	KORHIANNA BRADY	7-10.25
13	Central Texas Cruisers Track C	RE'VYNN SANFORD	7-03.50
14	Pflugerville Hawks Track	KENNEDY ISAAC	5-05.00

Boys 9 Years Old long jump
place	team	name	mark
1	Young Runners	KENDRICK JONES JR	14-05.00
2	Flo Jo San Antonio	NOAH FOLKS	12-07.00
3	Unattached	ISAIAH ARRINGTON	12-03.50
4	Pflugerville Hawks Track	TRAEJAN MUELLER	12-02.50
5	Central Texas Cruisers Track C	KYMANI SAMPSON	12-00.00
6	Central Texas Cruisers Track C	JONTAE JOHNSON	11-08.75
7	Thunderboltz	NEHEMIAH PICKETT	11-03.50
8	South Texas Randolph Road Runn	JACKSON WICKER	10-03.00
9	South Texas Randolph Road Runn	SHERROD FRANK	10-00.50
10	South Texas Randolph Road Runn	DAYMOND CLARK	9-07.00
11	Thunderboltz	RYDER BICE	9-02.00
12	Pflugerville Hawks Track	TEEGAN SCHNELTING	8-11.50
13	Five Hills	BRAYLON MCCOY	8-09.00
14	Central Texas Cruisers Track C	DRAIDEN DAVIS	8-07.00


Girls 10 Years Old long jump
place	team	name	mark
1	Innercircle Track Club	MYA ROBINSON	12-09.00
2	Sho Up N Sho Out	KAMARIA KING	11-07.00
3	Columbia Track Club	JORDAN HENRY	11-04.00
4	Leander Spartans Track Club	CAMRYN WILSON	11-03.00
5	Reach 1 Track Club	DORIEN LE DEAUX	11-00.50
6	San Antonio Speed	TRISTA LEWIS	10-07.50
7	San Antonio Heat Track Club	SIERRA BELL	10-05.50
8	Great Esteem Track Club	NYRIE RENEAU	10-01.00
9	San Antonio Speed	ALEXIS HARPER	10-00.00
10	Columbia Track Club	SYDNEY PRIMM	8-11.50
11	Leander Spartans Track Club	JAYLA NELSON	8-02.50

Boys 10 Years Old long jump
place	team	name	mark
1	Pure Speed Performance	JAYDEN MCCOY	14-06.00
2	Young Runners	JULIAN WALKER	14-04.00
3	Texas Athletics	DAVID WILLIS	14-00.00
4	Five Hills	LANDON WHISENTON	13-05.00
5	Texas Athletics	DEANTHONY ANDERSON	12-11.25
6	Austin Striders Track Club	KADEN COOK	12-09.50
7	Pflugerville Hawks Track	JAYSON EVANS	12-06.00
8	Unattached	JAYVON JOHNSON	12-00.50
9	Central Texas Cruisers Track C	KEMARI OTIS	11-06.75
10	Columbia Track Club	ISAIAH FARRIS	11-06.00
11	Pflugerville Hawks Track	JAYDEN BUCK	11-04.75
12	Five Hills	JAKECE MCDANIEL	11-01.25
13	Unattached	TOBYN NOLL	10-05.00
14	Round Rock Trackers	NOAH LOPEZ	9-11.50
15	Austin Striders Track Club	DE'OVEON CADOREE	9-08.00
16	Hill Country Comets Track Club	SUNDHIL MEDINA	8-08.50
17	Pflugerville Hawks Track	ZAYDEN NAZWORTH	6-05.00


Girls 11 Years Old long jump
place	team	name	mark
1	Five Hills	SANIYAH RICHARDSON	15-00.00
2	Austin Honey Badgers	PATIENCE MCFALLS	13-09.75
3	Sho Up N Sho Out	C'NIAHA RANDLE	13-09.50
3	Young Runners	LEANN HOLMES	13-09.50
5	Austin Speedsters	AURELIE SULTER	12-08.50
6	Pflugerville Hawks Track	AMARA ANYACHO	12-06.50
7	Austin Striders Track Club	MARLEE ANDERSON	12-05.00
7	Young Runners	MAHOGANIE RAINGE	12-05.00
9	Dds Athletes	SHYLAH ABBOTT	12-03.50
10	Sho Up N Sho Out	AVERIE BAREFIELD	11-03.00
11	South Texas Randolph Road Runn	NATANIA WORKMAN	11-01.00
12	3D Athletics Club Mmxv	JANAE HOWELL	11-00.00
13	Hill Country Comets Track Club	ADDELYN ROBINSON	10-07.50
14	Javelina Country Stars	KATELINA RENDON	10-07.00
15	Javelina Country Stars	HANNAH CARRIER	10-01.00
16	Hill Country Comets Track Club	MARCIE JUMES	9-08.00

Boys 11 Years Old long jump
place	team	name	mark
1	Capital City Bearcats	BRANDON WAITES	15-01.00
2	Sho Up N Sho Out	JORDAN KING	14-09.75
3	Columbia Track Club	JAVAN HENRY	14-00.50
4	Manor Hawks Track Club	SWAYDE GRIFFIN	13-05.50
5	San Antonio Blazers	JEREMIAH CONAWAY	13-04.00
6	Dds Athletes	DARIAN ABBOTT	13-00.00
7	Greater San Antonio Track Club	JAMARIS SADDLER	12-09.75
8	K Town Raptors Youth Football	SEAN ROBINSON	12-08.50
9	Thunderboltz	TREOA RICHARDSON	12-06.00
10	Leander Spartans Track Club	AIDAN CAMARENA	12-04.50
11	Texas Athletics	NATHAN WILLIAMS	12-04.00
12	San Antonio East Track & Field	D'MARION CRUMEDY	10-11.50
13	Leander Spartans Track Club	JAYLEN MURRAY	10-05.50
14	Pflugerville Hawks Track	JACKSON DROZD	10-00.50
15	Central Texas Cruisers Track C	LARRY DAVIS	9-06.00
16	Capital City Bearcats	JASYAH PORTER	9-02.50


Girls 12 Years Old long jump
place	team	name	mark
1	Texas Havoc	JASMINE HAYWOOD	15-06.50
2	Javelina Country Stars	MIRANDA SALAS	14-02.25
3	Unattached	KAYDENCE MENCHACA	13-09.75
4	Central Texas Cruisers Track C	TRINITY BROWN	13-08.00
5	Central Texas Cruisers Track C	VIZSHAE SPILLER	13-00.00
6	San Antonio Accelerate Track C	ELENA MCCRUM	12-04.75
7	Austin Speedsters	MAKENZIE MASON	12-04.00
8	Buda Bolts	ASHTYN VALENZUELA	12-01.50
9	Leander Spartans Track Club	KRISTA SKIPP	10-11.00
10	South Texas Randolph Road Runn	SANAI STEWART	9-10.75

Boys 12 Years Old long jump
place	team	name	mark
1	Central Texas Cruisers Track C	KING WHITE	15-11.00
2	Resiliency Track Club	TYREE EDDINGTON	15-06.00
3	Celerity Performance	WILL CASTELLANO	15-00.50
4	Young Runners	GIOVANNI WALKER	15-00.00
5	San Antonio Speed	TERRICK FISHER	13-11.00
6	Flo Jo San Antonio	JACOB VOSS	13-08.25
7	San Antonio Speed	AHRON POPE	12-10.50
8	Five Hills	JAYLEN BRAZZLE	12-08.00
9	Hill Country Comets Track Club	MCCOY BRUCE	12-04.75
10	Innercircle Track Club	KENNETH JOSEPH II	11-10.50
11	Thunderboltz	MARCUS JACKSON	11-09.00
12	Leander Spartans Track Club	QUINCY SIMPSON	11-00.25


Girls 13 Years Old long jump
place	team	name	mark
1	Texas Havoc	ANGELOV SANDERS	15-09.75
2	Unattached	SYDNEY PARTAIN	15-08.75
3	Central Texas Cruisers Track C	DIAMOND BRUNN	15-06.00
4	South Texas Randolph Road Runn	ALEXIS BUTLER	13-10.00
5	San Antonio East Track & Field	LANESSA WILLIAMS	13-05.50
6	Nordheim Track Club	SHELBI CHANCE	13-01.00
7	Central Texas Cruisers Track C	EVELYN LORENZO	13-00.75
8	Hill Country Comets Track Club	ADDISON HANKINS	12-06.75
9	Sho Up N Sho Out	CHADRIANA CALLIS	11-11.50

Boys 13 Years Old long jump
place	team	name	mark
1	Texas Havoc	JACE POOLE	17-07.00
2	Thunderboltz	JARVIS ANDERSON	17-02.00
3	Thunderboltz	TREVAUN ALLEN	16-03.75
4	Round Rock Stars	MALIK BROWN	16-01.00
5	3D Athletics Club Mmxv	EDWIN HOWELL II	15-04.75
6	Flo Jo San Antonio	NATHAN DISPERATI	14-11.75
7	Unattached	HAEVEN WATSON	14-07.50
8	Super Starz	KOBE CLEVELAND	14-03.75
9	Thunderboltz	JACOB HANSEN	14-02.50
10	San Antonio Speed	JORDAN GAVIN	13-10.75
11	Innercircle Track Club	TARIUS MCCLURE	12-11.00
12	Central Texas Cruisers Track C	RE'SHAWN SANFORD II	12-09.25
13	Flo Jo San Antonio	JAMES VOSS	12-05.25
14	Pflugerville Hawks Track	BENJAMIN ANYACHO	10-08.50


Girls 14 Years Old long jump
place	team	name	mark
1	Sho Up N Sho Out	JAI'LIN KING	17-06.00
2	Texas Havoc	TRIPTI TIWARI	17-04.00
3	Unattached	NIKAYLA FITZGERALD	16-04.50
4	Intensity Track Club	BRINA JONES	16-04.00
5	Young Runners	AYANNA JONES	15-10.50
6	Sho Up N Sho Out	DAILYNN ZARATE	14-07.00
7	Javelina Country Stars	MADISON LANGBECKER	13-11.00
8	Running Warriors	CALYSTA RICE	13-09.00
9	3D Athletics Club Mmxv	ESSENCE MATHEWS	13-04.00
10	Sho Up N Sho Out	VICTORIA CHAPA	12-01.00
11	South Texas Randolph Road Runn	AMANI GEORGE	12-00.00
12	Sho Up N Sho Out	AMANDA STEVENSON	10-10.50

Boys 14 Years Old long jump
place	team	name	mark
1	Central Texas Cruisers Track C	TRE'JON SPILLER	18-04.25
2	Resiliency Track Club	DONOVAN EVANS	17-07.50
3	Great Esteem Track Club	GREG WILLIAMS	17-00.75
4	Texas Havoc	SPENCER WILLIAMS	16-08.25
5	G3 Athletics	WILLIAM HUGHES	16-06.00
6	Five Hills	T'SAI MCDANIEL	16-00.25
7	Round Rock Stars	ALEJANDRO BANCHS	16-00.00
8	Unattached	JOSEPH NELSON	15-00.50
9	Pflugerville Hawks Track	ELIJAH PARKINSON	14-02.50
10	Pflugerville Hawks Track	DEONTAE SNOW	12-09.75
11	K Town Raptors Youth Football	AHMONTE KNDRICK	11-10.00


Girls 15-16 long jump
place	team	name	mark
1	Sho Up N Sho Out	ALEXA VALENZUELA	17-00.50
2	Intensity Track Club	ANIAH MARSHALL	16-11.50
3	Great Esteem Track Club	NIA RENEAU	16-09.75
4	Thunderboltz	LATAVIA ANDERSON	16-08.00
5	SA Select Track Club	BLOSSOM NDUKWE	16-08.00
6	Leander Spartans Track Club	ELIZABETH ROCA	16-06.75
7	Killeen Sonic Boom Track and F	AMIYAH WILLIS	16-00.00
8	Running Warriors	BRYN GLOVER	15-11.00
9	Unattached	EMMA CORNISH	15-07.50
10	Central Texas Cruisers Track C	KIERA FREEMAN	15-02.50
11	South Texas Randolph Road Runn	MORGAN CHERRY	15-02.00
12	Javelina Country Stars	LAUREN LANGBECKER	14-11.00
13	Central Texas Elite Track Club	TRINITY MARSHALL	14-08.00
14	Hill Country Comets Track Club	LILA HOWARD	14-02.50
14	San Antonio Heat Track Club	AYONI DUBOSE	14-02.50
16	Austin Striders Track Club	OLUWASEUN ODUFUYE	14-00.00
17	Xtreme Force Track Club	LEILAH TORAN	13-05.50
18	Resiliency Track Club	KIANA WALTON	13-05.00
19	San Antonio Blazers	TITIANNA CANO	13-03.50
20	3D Athletics Club Mmxv	SKYLER FOWLER	13-02.25
21	Xtreme Force Track Club	LAUREN BRAGNER	13-01.00

Boys 15-16 long jump
place	team	name	mark
1	San Antonio Blazers	DRE'QUAN CRAWFORD	20-05.00
2	Central Texas Cruisers Track C	AMIR PARIS	20-03.50
3	Central Texas Cruisers Track C	SIMEON STAFFORD	19-04.00
4	Unattached	ISAIAH CASH	19-03.00
5	Austin Striders Track Club	QUADRE GRAHAM	18-01.00
5	Five Hills	JAVIER TOMLIN	18-01.00
7	Sho Up N Sho Out	NAAJI GADSDEN	17-09.75
8	South Texas Randolph Road Runn	MATTHEW MADREY	17-05.25
9	Thunderboltz	HUGH SHELTON	17-03.00
10	Round Rock Stars	SHANNON BALDWIN	17-02.00
11	San Antonio East Track & Field	JRAVELL CRAWFORD	17-01.50
12	Celerity Performance	NATHAN OYEWOLE	17-00.50
13	Texas Athletics	JOEL WILKERSON	16-06.00
14	Natalia summer track	JARED STALLWORTH	16-03.00
15	Leander Spartans Track Club	DWIGHT YETT	16-01.00
16	Leander Spartans Track Club	ZYYARE BROWN	16-00.50
17	Round Rock Stars	JAYLIN SMITH	15-10.00
18	San Antonio Speed	JEREMIAH POPE	15-06.00
19	Jaguars Track and Field	ALEX KOCH	14-10.00
20	Hill Country Comets Track Club	JOEY DEACETIS	14-06.00


Girls 17-18 long jump
place	team	name	mark
1	Unattached	ANNA GRIFFITH	17-04.00
2	San Antonio Heat Track Club	DANIELLE NELSON	17-00.50
3	Unattached	JOHANNA JONES	16-09.50
4	San Antonio Blazers	DA'QUANIQUE EDWARDS	16-07.75
5	Columbia Track Club	MAYA TAYLOR	16-03.50
6	Innercircle Track Club	ATIANA HAWKINS	15-09.75
7	Leander Spartans Track Club	NANDHI BROWN	15-07.75
8	A Running Start TC	DESTINY MCELRATH	15-01.00

Boys 17-18 long jump
place	team	name	mark
1	Celerity Performance	EMMANUEL TONEY	22-06.50
2	Xtreme Force Track Club	MATTHEW SALAIZ	22-05.75
3	Central Texas Cruisers Track C	DEVONTE COCHRAN	22-03.75
4	College Station Sprinters	NOAH HERRING	21-04.00
5	Trojan Track Club	DONNELL JANUARY	20-11.75
6	Texas Athletics	KENNETH WHITE JR.	20-07.00
7	Central Texas Cruisers Track C	BREEZION SPILLER	20-06.00
8	Austin Striders Track Club	JA'LEN CLEVELAND	20-04.75
9	Central Texas Cruisers Track C	JATYRION KEMP	20-04.50
10	Crimson Flash Corpus Christi	JEREMIAH GHENT	20-04.00
11	Central Texas Cruisers Track C	CHRISTIAN EPTING	19-05.50
12	Five Hills	JYRIN BRAZZLE	19-01.50
13	Unattached	RYAN SCALET	18-11.75
14	Hill Country Comets Track Club	COLLIN JUMES	18-06.50
15	A Running Start TC	NAI'SEAN WILLIAMS	18-04.00


Girls 13 Years Old triple jump
place	team	name	mark
1	Javelina Country Stars	REAGAN WRIGHT	31-00.00
2	Texas Thunder Track Club	ANGELA MENA	28-09.50
3	Javelina Country Stars	MADELYNE CARRIER	28-06.75

Boys 13 Years Old triple jump
place	team	name	mark
1	Thunderboltz	TREVAUN ALLEN	34-11.00
2	Round Rock Stars	MALIK BROWN	34-02.00
3	Thunderboltz	JARVIS ANDERSON	33-08.00
4	Jaguars Track and Field	SHAWN KING	27-09.75
5	Resiliency Track Club	TERRANCE KING	27-06.00


Girls 14 Years Old triple jump
place	team	name	mark
1	Intensity Track Club	BRINA JONES	34-08.00
2	Sho Up N Sho Out	DAILYNN ZARATE	32-08.75
3	Texas Havoc	DANIELLE ROBY	32-08.75
4	Texas Havoc	NATALEE HOFFMAN	32-08.50
5	Central Texas Cruisers Track C	CAPRIEL JOSEPH	30-09.00
6	Texas Havoc	KENDALL WOODS	30-08.50
7	Javelina Country Stars	MADISON LANGBECKER	30-05.25
8	San Antonio Blazers	DAVINA LATHERS	27-04.50
9	Leander Spartans Track Club	AMBER SMITH	27-00.50
10	Jaguars Track and Field	MEGAN HENNIGAN	25-11.50

Boys 14 Years Old triple jump
place	team	name	mark
1	SA Eagles Athletics Club	CARLOS CAMARGO	38-04.00
2	Resiliency Track Club	DONOVAN EVANS	37-02.50
3	G3 Athletics	NATHAN JOSEPH	37-00.75
4	Intensity Track Club	JOSHUA MCCORMIC	34-11.00
5	Greater Houston Track Club	NICHOLAS GLADNEY	33-01.00
6	Natalia summer track	COLTIN RICHARDSON	31-07.00
7	Hill Country Comets Track Club	COLBY BROWN	30-08.50


Girls 15-16 triple jump
place	team	name	mark
1	Intensity Track Club	ANIAH MARSHALL	38-08.00
2	Great Esteem Track Club	NIA RENEAU	35-05.00
3	Killeen Sonic Boom Track and F	SANIYA KEETON	35-00.50
4	Sho Up N Sho Out	ALEXA VALENZUELA	34-10.75
5	Columbia Track Club	OLA NNAJI	34-04.75
6	Running Warriors	BRYN GLOVER	33-11.25
7	SA Select Track Club	BLOSSOM NDUKWE	33-08.00
8	Xtreme Force Track Club	LEILAH TORAN	32-08.00
9	Thunderboltz	LATAVIA ANDERSON	32-07.75
10	Unattached	ISLAND BLANCHE	31-07.00
11	South Texas Randolph Road Runn	MORGAN CHERRY	30-06.00
12	Hill Country Comets Track Club	CAMILLE MALATAK	30-05.25

Boys 15-16 triple jump
place	team	name	mark
1	Unattached	ISAIAH CASH	39-00.00
2	Unattached	JAMES DIVINE	35-07.75


Girls 17-18 triple jump
place	team	name	mark
1	San Antonio Blazers	DA'QUANIQUE EDWARDS	36-11.50
2	Crimson Flash Corpus Christi	CRISELDA CRUZ	36-09.50
3	Columbia Track Club	MAYA TAYLOR	36-09.00
4	Xtreme Force Track Club	DANIELLE MILLER	32-01.00
5	Nordheim Track Club	LAUREN TOLLEFSON	31-11.00
6	Xtreme Force Track Club	SADIE MEYER	27-00.00

Boys 17-18 triple jump
place	team	name	mark
1	Central Texas Cruisers Track C	DEVONTE COCHRAN	47-05.25
2	Super Starz	TAVIAN CARTER	46-04.50
3	Texas Athletics	JAMAL ANDERSON	46-02.00
4	College Station Sprinters	NOAH HERRING	44-10.75
5	Xtreme Force Track Club	MATTHEW SALAIZ	42-05.00
6	Intensity Track Club	JOHN MCCORMICK	42-02.50
7	Trojan Track Club	DONNELL JANUARY	41-07.00
8	Austin Striders Track Club	JA'LEN CLEVELAND	40-11.00
9	Central Texas Cruisers Track C	CHRISTIAN EPTING	40-09.75
10	SA Select Track Club	DANIEL LOVASZ	39-01.75
11	Unattached	RYAN SCALET	37-09.50
12	Natalia summer track	DUSTIN RICHARDSON	36-06.75
13	Five Hills	MICHAEL CORNISH	33-02.00


Girls 11 Years Old discus throw
place	team	name	mark
1	Hill Country Comets Track Club	SOFIA BENNETT	55-08
2	Unattached	REESE SAGEBIEL	55-02
3	Austin Honey Badgers	ANELYSE MCMAHAN	53-02
4	Unattached	KATELYN REESE	46-07
5	San Antonio Heat Track Club	RAVIN COOPER	30-10
6	San Antonio Heat Track Club	MADISON YOUNG	30-03

Boys 11 Years Old discus throw
place	team	name	mark
1	Great Esteem Track Club	HARRY JUNIOR	67-03
2	San Antonio Heat Track Club	RILEY WILLIAMS	60-05
3	Thunderboltz	WESLEY TREVILLION	59-11
4	Pflugerville Hawks Track	LOGAN MORRIS	59-03
5	San Antonio Heat Track Club	CHRISTIAN SANTIAGO	52-06
6	K Town Raptors Youth Football	JORDAN WOOD	50-06


Girls 12 Years Old discus throw
place	team	name	mark
1	LC Express	CARLIE WEISER	102-08
2	San Antonio Heat Track Club	ANDREA WATSON	85-05

Boys 12 Years Old discus throw
place	team	name	mark
1	Unattached	ANTHONY THOMAS	78-05
2	San Antonio Heat Track Club	SEAN FELDER	74-09
3	Hill Country Comets Track Club	NICO LOPEZ	66-01
4	San Antonio Heat Track Club	HECTOR GRANT III	62-06
5	Austin Striders Track Club	JACOB HENRY	53-06
6	Hill Country Comets Track Club	TRENDON MCCARTER	53-03
7	Hill Country Comets Track Club	BRADEN KLAERNER	52-08
8	Javelina Country Stars	JASON SANCHEZ	51-06
9	Manor Hawks Track Club	RANDALL PALMER	46-11


Girls 13 Years Old discus throw
place	team	name	mark
1	Nordheim Track Club	EMAGEN STYRA	89-11
2	Central Texas Cruisers Track C	KEONNA OTIS	89-09
3	Nordheim Track Club	HEATHER WILSON	84-04
4	Round Rock Stars	KATHERINE NEILLE	67-05
5	Unattached	RYLEA BUMPUS	63-08
6	Austin Striders Track Club	SARAIH TAYLOR	60-08
7	San Antonio Accelerate Track C	DELANEY STIRM	58-06
8	Texas Thunder Track Club	ZOE ANAYA	53-11
9	San Antonio Heat Track Club	JAYLA WILLIAMS	51-06

Boys 13 Years Old discus throw
place	team	name	mark
1	Unattached	ETHAN SANDERS	156-01
2	Central Texas Elite Track Club	KEVIN ADAMS II	146-09
3	Unattached	JOEL ALLEN	102-04
4	Leander Spartans Track Club	CRISTION DAVIS	97-10
5	Leander Spartans Track Club	JAMES HILL	89-01
6	Texas Thunder Track Club	DONALD LEE	88-09
7	Hill Country Comets Track Club	BENJAMIN BLOMQVIST	82-08
8	Pflugerville Hawks Track	JEREMIAH SHOWELS	82-03
9	Central Texas Cruisers Track C	TYLER GROVES	75-00
10	G-Town Striders	SCOTTY UPSHAW	74-06
11	Austin Striders Track Club	MARIO RAMIREZ	63-11
12	3D Athletics Club Mmxv	JORDAN MOORE	61-03
13	Pflugerville Hawks Track	BENJAMIN ANYACHO	56-00
14	Austin Speedsters	ADAM REISMAN	46-10


Girls 14 Years Old discus throw
place	team	name	mark
1	Xtreme Force Track Club	GRACE AGGEN	90-03.75
2	Killeen Sonic Boom Track and F	ALEXANDRIA CLOUD	84-04.50
3	Leander Spartans Track Club	DARA FRANCOIS	75-07.25
4	Unattached	JANELLE WIGGINS	67-01
5	Running Warriors	CAMRYN GONZALEZ	60-00

Boys 14 Years Old discus throw
place	team	name	mark
1	Jaguars Track and Field	EVAN MAILLOUX	133-09.25
2	3D Athletics Club Mmxv	ALEJANDRO BROWN	114-01.50
3	G-Town Striders	TREYTON JAMES	98-09.50
4	Leander Spartans Track Club	AIDEN ABUCEJO	97-06.50


Girls 15-16 discus throw
place	team	name	mark
1	Jaguars Track and Field	MAKAYLA BYAS	98-03.50
2	Xtreme Force Track Club	ALEXANDRIA HUNTER	95-10.50
3	Unattached	LANDRI SAGEBIEL	95-05
4	Killeen Sonic Boom Track and F	KATINA STEPHENS	95-02.50
5	Xtreme Force Track Club	ASHLEY MCMILLIN	94-03
6	Unattached	PORTIA LEATHERS	92-07.50
7	South Texas Randolph Road Runn	LA'MONICA BARNES	86-10
8	Manor Hawks Track Club	DE'SJONIQUE JACKSON	85-08
9	Central Texas Cruisers Track C	CORNICIA DATES	84-11
10	Unattached	CASSANDRA RENDON	81-05
11	Unattached	TRINITY HARRIS	76-00
12	Austin Striders Track Club	RIANNA TAYLOR	74-06
13	Five Hills	CIERRA THOMPSON	72-06.50
14	Unattached	ABIGAIL ALLEN	71-02.50
15	Buda Bolts	MIKAYLA OJEDA	62-01.25

Boys 15-16 discus throw
place	team	name	mark
1	Leander Spartans Track Club	ANDREW SMALLWOOD	100-07.50
2	SA Mustang Track and Field Clu	BRANDON REYNOSA	99-00
3	Javelina Country Stars	MARCOS SALAS	97-05.50
4	Austin Striders Track Club	DEVIN TAYLOR	94-00
5	Unattached	MATTHEW SANTOS	90-08
6	Reach 1 Track Club	DAMARQUISE GREEN	85-11
7	Pure Speed Performance	HUNTER HARRISON	75-09.50
8	Central Texas Cruisers Track C	MCFERRIN MCDONALD	67-02.50


Girls 17-18 discus throw
place	team	name	mark
1	LC Express	EBONY WOLRIDGE	113-03
2	Unattached	LYDIA LYSSY	105-04
3	Xtreme Force Track Club	SAMARIAE BONDS	103-06
4	Texas Thunder Track Club	AMANDA MENA	79-08

Boys 17-18 discus throw
place	team	name	mark
1	Central Texas Cruisers Track C	BOBBY SMITH	166-07
2	San Antonio Heat Track Club	JAMIR COOPER	144-03
3	Unattached	JAMES BAUGH	129-00
4	Unattached	GARRETT DIETERT	127-04
5	Thunderboltz	RYAN PICKETT	120-02
6	Natalia summer track	MATTHEW BILLALOBOS	113-04
7	Austin Striders Track Club	AARON TAYLOR	110-03
8	Xtreme Force Track Club	AXAVIER JONES	89-07


Girls 8 & UNDER turbo-javelin
place	team	name	mark
1	G-Town Striders	KEA'ANNA WHITE	34-02
2	Austin Honey Badgers	JOAN IFAH	30-07
3	Hill Country Comets Track Club	AVERLEY BRUCE	28-06
4	Great Esteem Track Club	TAYLOR RODRIGUEZ	25-02
5	Unattached	KAROLINE LEE	22-03
6	Hill Country Comets Track Club	AINSLEY HARRISON	21-08
7	Five Hills	VICTORIA VIERA	20-11
8	Hill Country Comets Track Club	MACIE WELLS	20-02
9	Hill Country Comets Track Club	ELIANA LEININGER	18-02

Boys 8 & UNDER turbo-javelin
place	team	name	mark
1	G-Town Striders	CALEB MCDONALD	64-03
2	Jaguars Track and Field	KANON DOHMEN	54-04
3	South Austin Cheetahs	JAREN FABIAN	37-11


Girls 9 Years Old turbo-javelin
place	team	name	mark
1	South Texas Randolph Road Runn	KYNLEE HERNANDEZ	46-09
2	Texas Thunder Track Club	MAYA MANIKUNDALAM	46-04
3	Hill Country Comets Track Club	AUBREE STEGALL	37-01
4	Great Esteem Track Club	KORHIANNA BRADY	27-00

Boys 9 Years Old turbo-javelin
place	team	name	mark
1	Thunderboltz	RYDER BICE	61-08
2	Pure Speed Performance	RYDER HARRISON	59-11
3	South Texas Randolph Road Runn	IMMANUEL JAMES	58-02
4	Hill Country Comets Track Club	NOAH BLOMQVIST	57-07
5	Central Texas Cruisers Track C	DRAIDEN DAVIS	56-04
6	Austin Striders Track Club	TREVIN CANDEH	46-09
7	Unattached	BRAXTON BOYD	45-09


Girls 10 Years Old turbo-javelin
place	team	name	mark
1	Manor Hawks Track Club	LAURYN JACKSON	55-04
2	San Antonio Heat Track Club	TIARA WATSON	46-10
3	Leander Spartans Track Club	CAMRYN WILSON	39-02
4	Hill Country Comets Track Club	ASHLYN LEININGER	32-00
5	Great Esteem Track Club	NYRIE RENEAU	22-09

Boys 10 Years Old turbo-javelin
place	team	name	mark
1	Thunderboltz	CAMERON SANFORD	89-09
2	Austin Honey Badgers	TRAE SMALL	67-09
3	Texas Athletics	DAVID WILLIS	66-05
4	Hill Country Comets Track Club	HUDSON BRUCE	62-08
5	Hill Country Comets Track Club	COLBY HARRISON	61-06
6	K Town Raptors Youth Football	QUENTIN MOODY	54-07
7	Unattached	ISAIAH ADAMS	53-01
8	San Antonio Heat Track Club	XAYLYN DAVIS-SHEARS	50-04
9	G-Town Striders	NATHANUEL HASTING	48-10


Girls 11 Years Old turbo-javelin
place	team	name	mark
1	Unattached	BARRETT BOYD	61-08
2	Hill Country Comets Track Club	SOFIA BENNETT	48-09
3	Austin Honey Badgers	ANELYSE MCMAHAN	43-11
4	G-Town Striders	ASHLYNN CASAREZ	43-10
5	Unattached	KATELYN REESE	42-10
6	San Antonio Heat Track Club	RAVIN COOPER	32-07
7	G-Town Striders	LIL-NIKA JAMES	29-11
8	San Antonio Heat Track Club	MADISON YOUNG	28-05

Boys 11 Years Old turbo-javelin
place	team	name	mark
1	Great Esteem Track Club	HARRY JUNIOR	90-00
2	Unattached	JACKSON MUTSCHER	88-03
3	Round Rock Stars	MICHAEL ANDERSON	70-09
4	San Antonio Heat Track Club	RILEY WILLIAMS	60-10
5	Central Texas Cruisers Track C	LARRY DAVIS	58-05
6	Thunderboltz	WESLEY TREVILLION	52-03
7	K Town Raptors Youth Football	JORDAN WOOD	50-09
8	Killeen Sonic Boom Track and F	MAURICE YOUNG	49-06
9	San Antonio Heat Track Club	CHRISTIAN SANTIAGO	46-06
10	Five Hills	JAIME VIERA	36-02


Girls 12 Years Old turbo-javelin
place	team	name	mark
1	San Antonio Heat Track Club	ANDREA WATSON	92-01
2	LC Express	CARLIE WEISER	66-11

Boys 12 Years Old turbo-javelin
place	team	name	mark
1	Pure Speed Performance	COLTON HARRISON	106-06
2	Manor Hawks Track Club	RANDALL PALMER	91-03
3	Hill Country Comets Track Club	MCCOY BRUCE	89-07
4	Hill Country Comets Track Club	NICO LOPEZ	81-10
5	Hill Country Comets Track Club	TRENDON MCCARTER	81-00
6	San Antonio Heat Track Club	SEAN FELDER	67-11
7	San Antonio Heat Track Club	HECTOR GRANT III	63-07
8	Flo Jo San Antonio	HECTOR GONZALEZ	58-01
9	Leander Spartans Track Club	QUINCY SIMPSON	55-09


Girls 13 Years Old javelin throw
place	team	name	mark
1	San Antonio Heat Track Club	GABRIELLE WATSON	66-06
2	San Antonio Accelerate Track C	DELANEY STIRM	58-08
3	South Austin Cheetahs	RAE KIMBLE	58-07
4	Thunderboltz	TY'SHAUNA SHAW	54-04
5	Unattached	RYLEA BUMPUS	52-05
6	Texas Thunder Track Club	ZOE ANAYA	45-03
7	Hill Country Comets Track Club	KENDALL LEININGER	41-08
8	San Antonio Heat Track Club	AH'TARYN MACK	31-02

Boys 13 Years Old javelin throw
place	team	name	mark
1	Hill Country Comets Track Club	BENJAMIN BLOMQVIST	88-02.50
2	Thunderboltz	TREVAUN ALLEN	79-03.50
3	Leander Spartans Track Club	JAMES HILL	77-11.50
4	Xtreme Force Track Club	DARRIEN SMITH	63-04
5	Leander Spartans Track Club	CRISTION DAVIS	55-11
6	Central Texas Cruisers Track C	TYLER GROVES	34-11
7	Xtreme Force Track Club	JOAQUIN JONES	34-03


Girls 14 Years Old javelin throw
place	team	name	mark
1	Hill Country Comets Track Club	MADISON FULKERSON	84-08
2	Unattached	LANDRY TOPO	79-05
3	Leander Spartans Track Club	DARA FRANCOIS	71-04
4	Columbia Track Club	GIULIANA GARDERE	70-02
5	Texas Thunder Track Club	STARLA SZOPINISKI	68-07
6	San Antonio Heat Track Club	JAYLA HENDERSON	59-01
7	Great Esteem Track Club	RANIYA LANEAU	46-09

Boys 14 Years Old javelin throw
place	team	name	mark
1	Central Texas Cruisers Track C	KYJUAN OTIS	99-09
2	Leander Spartans Track Club	AIDEN ABUCEJO	77-10.50
3	San Antonio Heat Track Club	MELVIN MONET JR	69-07
4	Thunderboltz	COLLIN SANFORD, JR.	58-11


Girls 15-16 javelin throw
place	team	name	mark
1	Jaguars Track and Field	MAKAYLA BYAS	88-08.50
2	Xtreme Force Track Club	ASHLEY MCMILLIN	71-06.50
3	San Antonio Heat Track Club	SA'RYE WRANCHER	68-07
4	San Antonio Heat Track Club	MAJANIQ WATSON	61-09
5	Central Texas Cruisers Track C	KAYLA BROWN	61-00
6	Central Texas Cruisers Track C	CORNICIA DATES	59-01
7	Great Esteem Track Club	NIA RENEAU	49-05
8	Thunderboltz	KYLIE TREVILLION	44-04.50
9	Texas Thunder Track Club	JAZMINE JENKINS	25-02.50

Boys 15-16 javelin throw
place	team	name	mark
1	Leander Spartans Track Club	JACE LILLJEDAHL	117-02
2	Austin Striders Track Club	DEVIN TAYLOR	99-04
3	Leander Spartans Track Club	ZYYARE BROWN	94-01
4	San Antonio Accelerate Track C	ROBERT VAN DE WALLE	89-00
5	Thunderboltz	HUGH SHELTON	88-07.50
6	Leander Spartans Track Club	ANDREW SMALLWOOD	82-01.50
7	Pure Speed Performance	HUNTER HARRISON	77-10
8	Five Hills	TYLER WILLIAMS	71-03
9	Leander Spartans Track Club	DWIGHT YETT	70-05
10	Natalia summer track	DUSTIN SOTO	70-01
11	Five Hills	JEREMIAH TOMLIN	60-05
12	Thunderboltz	NATIAL MCFARLIN	59-00
13	Central Texas Cruisers Track C	MCFERRIN MCDONALD	58-05.50


Girls 17-18 javelin throw
place	team	name	mark
1	Unattached	EMILY WILSON	136-09
2	Unattached	JENNA ELLIS	116-07.50
3	Leander Spartans Track Club	NANDHI BROWN	84-00
4	Central Texas Cruisers Track C	TAJANAYE SPILLER	79-01
5	Texas Thunder Track Club	AMANDA MENA	76-03.50
6	San Antonio Heat Track Club	MELANIE MONET	68-08.50

Boys 17-18 javelin throw
place	team	name	mark
1	Unattached	JAMES BAUGH	151-06.50
2	Unattached	JACOB BONNET	144-10.50
3	Thunderboltz	RYAN PICKETT	142-00
4	Unattached	JACOB BRYCE	128-04
5	San Antonio Heat Track Club	JAMIR COOPER	120-04
6	Austin Striders Track Club	AARON TAYLOR	100-05
7	Crimson Flash Corpus Christi	JEREMIAH GHENT	98-04
8	Natalia summer track	MATTHEW BILLALOBOS	79-00
9	Central Texas Cruisers Track C	JATYRION KEMP	76-08
10	Central Texas Cruisers Track C	BOBBY SMITH	76-04
11	Xtreme Force Track Club	AXAVIER JONES	71-03


Girls 8 & UNDER shot put
place	team	name	mark
1	G-Town Striders	KEA'ANNA WHITE	16-11.00
2	Unattached	KAROLINE LEE	13-07.50
3	Five Hills	VICTORIA VIERA	8-09.50

Boys 8 & UNDER shot put
place	team	name	mark
1	Hill Country Comets Track Club	JAXON HARBUCK	21-00.00
2	Five Hills	THAIRONE MOSES	20-04.00
3	Jaguars Track and Field	KANON DOHMEN	20-01.00
4	Five Hills	RAIDEN TAIMALELAGI	17-01.00
5	Jaguars Track and Field	ELIJAH GRANT	15-06.00


Girls 9 Years Old shot put
place	team	name	mark
1	Jaguars Track and Field	MAGGIE GOLIAS	16-06.50
2	Hill Country Comets Track Club	AUBREE STEGALL	15-04.50
3	South Texas Randolph Road Runn	KYNLEE HERNANDEZ	15-04.50
4	Great Esteem Track Club	KORHIANNA BRADY	14-07.75
5	Javelina Country Stars	JESAEH GONZALEZ	13-11.50
6	Javelina Country Stars	NEVAEH GONZALEZ	11-07.00

Boys 9 Years Old shot put
place	team	name	mark
1	Hill Country Comets Track Club	NOAH BLOMQVIST	25-01.00
2	Pure Speed Performance	RYDER HARRISON	23-06.00
3	Central Texas Cruisers Track C	DRAIDEN DAVIS	19-11.00
4	Jaguars Track and Field	KADEN DOHMEN	18-08.50
5	Austin Striders Track Club	TREVIN CANDEH	17-03.25


Girls 10 Years Old shot put
place	team	name	mark
1	Unattached	CIARA TILLEY	25-10.00
2	Manor Hawks Track Club	LAURYN JACKSON	25-08.00
3	San Antonio Heat Track Club	TIARA WATSON	25-06.50
4	Jackrabbits Track & Field	SHARLA MAPLES	20-01.50
5	San Antonio Accelerate Track C	SOPHIA GRINSTEAD	18-11.00
6	Texas Thunder Track Club	JADE JENKINS	16-03.00
7	SA Mustang Track and Field Clu	ITALIA REYNOSA	13-02.50
8	Great Esteem Track Club	NYRIE RENEAU	11-03.50

Boys 10 Years Old shot put
place	team	name	mark
1	South Texas Randolph Road Runn	JOSIAH GREEN	23-01.50
2	K Town Raptors Youth Football	QUENTIN MOODY	22-01.25
3	Unattached	MAX GONZALES	19-01.50
4	Unattached	ISAIAH ADAMS	18-07.25
5	Jaguars Track and Field	EVAN TODD	17-10.75
6	San Antonio Heat Track Club	EVAN BIAS	16-11.00
7	San Antonio Blazers	MAXXON BARTAY	16-07.00
8	Columbia Track Club	DARREN SNOW	15-04.00
9	Hill Country Comets Track Club	HUDSON BRUCE	14-09.50
10	South Texas Randolph Road Runn	JULIUS JACKSON	14-08.50


Girls 11 Years Old shot put
place	team	name	mark
1	Unattached	REESE SAGEBIEL	25-10.25
2	Pflugerville Hawks Track	AMARA ANYACHO	24-08.50
3	Unattached	AMELIA LYSSY	23-03.25
4	Sho Up N Sho Out	AVERIE BAREFIELD	22-08.50
5	Sho Up N Sho Out	RHYAN THOMAS	22-02.50
6	Austin Honey Badgers	ANELYSE MCMAHAN	21-08.50
7	Unattached	LANDRI OTTMERS	20-09.00
8	Unattached	KATELYN REESE	19-05.50
9	Dds Athletes	SHYLAH ABBOTT	18-03.75
10	San Antonio Heat Track Club	RAVIN COOPER	14-04.50
11	San Antonio Heat Track Club	MADISON YOUNG	14-02.00
12	San Antonio Blazers	AALIYYAH GARCIA	12-08.00

Boys 11 Years Old shot put
place	team	name	mark
1	Sho Up N Sho Out	JORDAN KING	29-08.50
2	Great Esteem Track Club	HARRY JUNIOR	28-07.00
3	Central Texas Cruisers Track C	LARRY DAVIS	26-00.00
4	K Town Raptors Youth Football	JORDAN WOOD	23-08.00
5	Thunderboltz	WESLEY TREVILLION	23-07.00
6	San Antonio Heat Track Club	RILEY WILLIAMS	23-06.50
7	Dds Athletes	DARIAN ABBOTT	22-05.50
8	San Antonio Heat Track Club	CHRISTIAN SANTIAGO	19-06.75
9	Five Hills	JAIME VIERA	15-09.50


Girls 12 Years Old shot put
place	team	name	mark
1	San Antonio Heat Track Club	ANDREA WATSON	41-02.50
2	LC Express	CARLIE WEISER	40-00.75
3	Texas Thunder Track Club	IANNA MACK	29-03.00
4	San Antonio Accelerate Track C	ALEXANDRA GRINSTEAD	24-06.50
5	Hill Country Comets Track Club	BRECK DORMADY	21-08.50
6	Pflugerville Hawks Track	KARIDEN ISAAC	21-03.50
7	Unattached	MIA GONZALES	19-08.50

Boys 12 Years Old shot put
place	team	name	mark
1	Xtreme Force Track Club	SAMUEL MILLER	34-01.00
2	Unattached	ANTHONY THOMAS	32-05.50
3	Texas Thunder Track Club	EMILEANO LANDERS	30-08.25
4	Manor Hawks Track Club	RANDALL PALMER	29-03.75
5	Central Texas Cruisers Track C	KYSHAUN OTIS	29-01.00
6	San Antonio Heat Track Club	HECTOR GRANT III	27-05.00
7	San Antonio Heat Track Club	SEAN FELDER	25-10.00
8	Austin Striders Track Club	JACOB HENRY	25-08.50
9	Hill Country Comets Track Club	NICO LOPEZ	25-02.00
10	Flo Jo San Antonio	HECTOR GONZALEZ	23-02.75
11	Hill Country Comets Track Club	BRADEN KLAERNER	22-07.50
12	Javelina Country Stars	JASON SANCHEZ	21-02.50
13	Hill Country Comets Track Club	TRENDON MCCARTER	20-01.50


Girls 13 Years Old shot put
place	team	name	mark
1	Central Texas Cruisers Track C	KEONNA OTIS	37-11.25
2	San Antonio Heat Track Club	GABRIELLE WATSON	36-05.00
3	Nordheim Track Club	EMAGEN STYRA	36-04.00
4	South Austin Cheetahs	RAE KIMBLE	33-06.25
5	Round Rock Stars	KATHERINE NEILLE	31-01.00
6	Nordheim Track Club	HEATHER WILSON	29-00.00
7	Unattached	RYLEA BUMPUS	25-11.50
8	Austin Striders Track Club	SARAIH TAYLOR	24-03.00
9	Austin Striders Track Club	TIERNE PITTS	24-00.00
10	San Antonio Accelerate Track C	DELANEY STIRM	22-11.00

Boys 13 Years Old shot put
place	team	name	mark
1	Central Texas Elite Track Club	KEVIN ADAMS II	53-05.50
2	Unattached	ETHAN SANDERS	39-06.00
3	Leander Spartans Track Club	CRISTION DAVIS	33-08.50
4	Unattached	JOEL ALLEN	32-08.00
5	G-Town Striders	SCOTTY UPSHAW	32-03.00
6	Leander Spartans Track Club	JAMES HILL	29-10.50
7	Pflugerville Hawks Track	JEREMIAH SHOWELS	29-05.00
8	3D Athletics Club Mmxv	JORDAN MOORE	25-09.50
9	Central Texas Cruisers Track C	TYLER GROVES	24-03.50
10	Pflugerville Hawks Track	BENJAMIN ANYACHO	19-11.50
11	Austin Striders Track Club	MARIO RAMIREZ	19-02.00


Girls 14 Years Old shot put
place	team	name	mark
1	Xtreme Force Track Club	GRACE AGGEN	34-09.50
2	Leander Spartans Track Club	DARA FRANCOIS	34-06.25
3	Unattached	JANELLE WIGGINS	34-04.00
4	Killeen Sonic Boom Track and F	ALEXANDRIA CLOUD	31-05.50
5	Columbia Track Club	JENAY HENRY	27-09.00
6	San Antonio Blazers	ANNALINA BARTAY	26-10.50
7	Running Warriors	CAMRYN GONZALEZ	26-06.50

Boys 14 Years Old shot put
place	team	name	mark
1	Central Texas Cruisers Track C	KYJUAN OTIS	40-06.00
2	G-Town Striders	TREYTON JAMES	32-05.00
3	Leander Spartans Track Club	AIDEN ABUCEJO	30-11.00
4	Great Esteem Track Club	SKYLER BURNS	28-00.50
5	3D Athletics Club Mmxv	ALEJANDRO BROWN	27-10.00


Girls 15-16 shot put
place	team	name	mark
1	South Texas Randolph Road Runn	LA'MONICA BARNES	34-09.50
2	Killeen Sonic Boom Track and F	KATINA STEPHENS	33-10.00
3	Unattached	LANDRI SAGEBIEL	33-05.00
4	Jaguars Track and Field	MAKAYLA BYAS	33-00.00
5	Unattached	PORTIA LEATHERS	32-08.00
6	Xtreme Force Track Club	ALEXANDRIA HUNTER	31-10.00
7	Manor Hawks Track Club	DE'SJONIQUE JACKSON	31-00.50
8	Texas Athletics	DIAUANNA POWELL	29-11.50
9	Austin Striders Track Club	RIANNA TAYLOR	29-04.50
10	Central Texas Cruisers Track C	KAYLA BROWN	29-00.50
11	Unattached	TRINITY HARRIS	28-06.00
12	Unattached	ABIGAIL ALLEN	27-04.00
13	Unattached	CASSANDRA RENDON	27-02.00
14	Xtreme Force Track Club	ASHLEY MCMILLIN	27-01.00
15	Killeen Sonic Boom Track and F	ALLISON SISTRUNK	26-10.25
16	Central Texas Cruisers Track C	CORNICIA DATES	26-09.75
17	Five Hills	CIERRA THOMPSON	26-00.50
18	Great Esteem Track Club	KAELEIGH REYNA	23-08.00
19	Buda Bolts	MIKAYLA OJEDA	21-04.00
20	Round Rock Stars	MARNIQUE NEILLE	21-00.00

Boys 15-16 shot put
place	team	name	mark
1	Javelina Country Stars	MARCOS SALAS	35-00.50
2	Texas Athletics	CHRISTIAN POWELL	33-08.50
3	Austin Striders Track Club	DEVIN TAYLOR	33-02.00
4	Hill Country Comets Track Club	DEREK FORD	32-09.75
5	Leander Spartans Track Club	ANDREW SMALLWOOD	32-09.00
6	Jaguars Track and Field	JHIA-VHONNII WHEAT	31-09.50
7	Natalia summer track	DUSTIN SOTO	31-09.00
8	Pure Speed Performance	HUNTER HARRISON	31-06.00
9	Reach 1 Track Club	DAMARQUISE GREEN	27-03.00
10	Central Texas Cruisers Track C	MCFERRIN MCDONALD	24-04.00


Girls 17-18 shot put
place	team	name	mark
1	Xtreme Force Track Club	SAMARIAE BONDS	45-00.00
2	Texas Thunder Track Club	AMANDA MENA	34-02.50
3	Unattached	LYDIA LYSSY	32-06.00
4	Central Texas Cruisers Track C	TAJANAYE SPILLER	28-06.50

Boys 17-18 shot put
place	team	name	mark
1	Central Texas Cruisers Track C	BOBBY SMITH	56-05.00
2	Thunderboltz	RYAN PICKETT	50-11.00
3	San Antonio Heat Track Club	JAMIR COOPER	45-05.00
4	Unattached	JACOB BONNET	41-04.00
5	Natalia summer track	MATTHEW BILLALOBOS	36-02.00
6	Austin Striders Track Club	AARON TAYLOR	34-10.00
7	Xtreme Force Track Club	AXAVIER JONES	28-04.00


Girls 10 Years Old high jump
place	team	name	mark
1	Leander Spartans Track Club	CAMRYN WILSON	3-08.00

Boys 10 Years Old high jump
place	team	name	mark
1	Texas Athletics	DEANTHONY ANDERSON	4.00
2	Young Runners	JULIAN WALKER	4.00
3	Unattached	TOBYN NOLL	3.75
4	Texas Athletics	DAVID WILLIS	3.50
5	Pflugerville Hawks Track	JAYDEN BUCK	3.00


Girls 11 Years Old high jump
place	team	name	mark
1	Dds Athletes	SHYLAH ABBOTT	3-08.00

Boys 11 Years Old high jump
place	team	name	mark
1	Thunderboltz	TREOA RICHARDSON	4-04.00
2	South Texas Randolph Road Runn	GABRIEL DELEON-WATSON	4-02.00
3	South Texas Randolph Road Runn	JAYDEN NOLDEN	4-00.00
4	Dds Athletes	DARIAN ABBOTT	4-00.00
5	Xtreme Force Track Club	PARKER STEVENS	4-00.00
6	Leander Spartans Track Club	JAYLEN MURRAY	3-10.00
7	Pure Speed Performance	KADE ADAMS	3-08.00
8	San Antonio East Track & Field	D'MARION CRUMEDY	3-06.00


Girls 12 Years Old high jump
place	team	name	mark
1	Flo Jo San Antonio	JORDEN SPENCER	4.00
2	Javelina Country Stars	MIRANDA SALAS	4.00
3	Hill Country Comets Track Club	BRECK DORMADY	4.00
3	Hill Country Comets Track Club	MCKENNA DORMADY	4.00
5	San Antonio Accelerate Track C	ELENA MCCRUM	4.00

Boys 12 Years Old high jump
place	team	name	mark
1	Texas Thunder Track Club	EMILEANO LANDERS	4.25
2	San Antonio Speed	TERRICK FISHER	3.75
3	Thunderboltz	MARCUS JACKSON	3.75


Girls 13 Years Old high jump
place	team	name	mark
1	Unattached	SYDNEY PARTAIN	4.75
2	SA Blazing Barons	REMY WHITE	4.50
3	Hill Country Comets Track Club	AINSLEY ROSENOW	4.25
4	Javelina Country Stars	MADELYNE CARRIER	4.00
4	Javelina Country Stars	REAGAN WRIGHT	4.00

Boys 13 Years Old high jump
place	team	name	mark
1	Hill Country Comets Track Club	BENJAMIN BLOMQVIST	5.00
2	Thunderboltz	JARVIS ANDERSON	4.75
2	Young Runners	MARKELL SANDERS	4.75
4	Texas Thunder Track Club	DONALD LEE	4.75
5	Jaguars Track and Field	SHAWN KING	4.25
6	Hill Country Comets Track Club	DAVID JUMES	4.25
7	Thunderboltz	JACOB HANSEN	4.50


Girls 14 Years Old high jump
place	team	name	mark
1	Sho Up N Sho Out	JAI'LIN KING	5.50
2	Houston Christian Track Club	EVELYN LAVIELLE	5.25
3	Buda Bolts	LEXI MYERS	4.75
4	San Antonio Blazers	MARISELY FLORES	4.75
5	Texas Havoc	CHLOE COFFEE	4.75
6	Texas Havoc	JOLANI MURRAY	4.25

Boys 14 Years Old high jump
place	team	name	mark
1	Central Texas Cruisers Track C	TRE'JON SPILLER	5.50
2	Natalia summer track	COLTIN RICHARDSON	5.00
3	Texas Athletics	CALIG PARKER	4.75
4	Unattached	JOSEPH NELSON	4.50
5	Xtreme Force Track Club	CADE STEVENS	4.25
6	Hill Country Comets Track Club	COLBY BROWN	4.00


Girls 15-16 high jump
place	team	name	mark
1	Xtreme Force Track Club	PAIGE MORGAN	4.75
2	Javelina Country Stars	LAUREN LANGBECKER	4.75
3	Running Warriors	REBEKAH BAGGETT	4.25
4	3D Athletics Club Mmxv	SKYLER FOWLER	4.25

Boys 15-16 high jump
place	team	name	mark
1	Columbia Track Club	MEIKHI MARTIN	5.00
2	Celerity Performance	NATHAN OYEWOLE	5.50
3	Central Texas Cruisers Track C	SIMEON STAFFORD	5.50
4	Leander Spartans Track Club	JACE LILLJEDAHL	5.25
4	Leander Spartans Track Club	ZYYARE BROWN	5.00
5	Hill Country Comets Track Club	CALEB JACKSON	5.00
7	Hill Country Comets Track Club	JOEY DEACETIS	4.50
8	San Antonio East Track & Field	JRAVELL CRAWFORD	4.50


Girls 17-18 high jump
place	team	name	mark
1	Unattached	ZOE SPINN	5.00
2	Columbia Track Club	MEGAN PALU	5.00
3	Crimson Flash Corpus Christi	EMILEE BUMPAS	4.75

Boys 17-18 high jump
place	team	name	mark
1	Unattached	JAKE LAMBERTH	6.75
2	Unattached	JACK SCARBOROUGH	6.25
3	Texas Athletics	JAMAL ANDERSON	6.75
4	Unattached	ANDREW URESTE	6.25
5	Natalia summer track	DUSTIN RICHARDSON	5.75
6	Hill Country Comets Track Club	COLLIN JUMES	5.75
7	Leander Spartans Track Club	KAMERON FARMER	5.00


Girls 13 Years Old pole vault
place	team	name	mark
1	Unattached	ALYSSA QUINONES-MIXON	9.50

Boys 13 Years Old pole vault
place	team	name	mark
1	Unattached	MILES TOPO	8.00
2	Hill Country Comets Track Club	DAVID JUMES	8.00
3	Unattached	EVAN JOHNSON	6.00


Girls 14 Years Old pole vault
place	team	name	mark
1	Unattached	ISABELLA COSCETTI	11.00
2	Unattached	LANDRY TOPO	11.00
3	Unattached	ISABELLA MORELL	9.00
4	Unattached	CATHRYN BIELKE	8.00

Boys 14 Years Old pole vault
place	team	name	mark
1	Unattached	ANDREW HENSON	10.50
2	Celerity Performance	DAVID CAIVANO	10.00
3	Unattached	JONAH ULBRICHT	8.50


Girls 15-16 pole vault
place	team	name	mark
1	Unattached	AVIANNA TRINIDAD	11.00
2	Unattached	INA EDSTROM	11.00
3	Unattached	JOEY ZIMMERMAN	10.50
4	Celerity Performance	ABIGAIL CRAIG	10.50
5	Unattached	JACKLYN SCHUMANN	10.00
6	Unattached	SKYLAR MAURER	9.50
7	Celerity Performance	MADYSON MARLOW	9.00
8	Unattached	CARISSA CLANCY	9.00
9	Unattached	MEGAN MCDANIEL	9.00
10	Unattached	EMMA JOHNSON	8.50
11	Unattached	CAYLA BULLARD	7.50

Boys 15-16 pole vault
place	team	name	mark
1	Celerity Performance	ADAM CRAIG	11.50
2	Unattached	JONATHAN JONES	11.50
3	Unattached	WALKER ALEXANDER	11.50
4	Unattached	CLINT MAURER	11.50


Girls 17-18 pole vault
place	team	name	mark
1	Unattached	ANNA GRIFFITH	11.50
2	Unattached	RYLEIGH REDDING	11.50
3	Unattached	OLIVIA BUNTIN	11.50
4	Unattached	SAVANNA ULLMANN	10.50
5	Unattached	COLBI MAURER	10.00
6	Unattached	JANE HUGHES	8.00

Boys 17-18 pole vault
place	team	name	mark
1	Unattached	CODY BULLARD	11.50
2	Hill Country Comets Track Club	COLLIN JUMES	11.50
2	Unattached	BRYAR TOPO	11.50
4	Unattached	JACOB BONNET	11.50
5	Unattached	TILLMAN HABY	11.50
6	Unattached	JACOB BRYCE	11.50
7	Xtreme Force Track Club	JEREMIAH HINDBERG	11.00


Girls 9 Years Old triathlon
place	team	name	mark
1	San Antonio East Track & Field	CHLOE HILL	363
2	Hill Country Comets Track Club	AUBREE STEGALL	306
3	Unattached	THANA HERNANDEZ	242
4	Hill Country Comets Track Club	PAIGE STEGALL	180

Boys 9 Years Old triathlon
place	team	name	mark
1	Texas Thunder Track Club	SCOTT KNIGHT	348
2	Unattached	CORD ZAMZOW	302
3	Jaguars Track and Field	KADEN DOHMEN	244


Girls 10 Years Old triathlon
place	team	name	mark
1	Unattached	ADELYNN ALEMAN	583
2	Texas Thunder Track Club	JADE JENKINS	572
3	Jaguars Track and Field	ALYSSA KING	437

Boys 10 Years Old triathlon
place	team	name	mark
1	Pure Speed Performance	JAYDEN MCCOY	566
2	Unattached	TOBYN NOLL	384
3	Five Hills	JAKECE MCDANIEL	267
4	Unattached	ISAIAH ADAMS	239
5	Unattached	JOSEPH WEST	217


Girls 11 Years Old outdoor pentathlon
place	team	name	mark
1	Dds Athletes	SHYLAH ABBOTT	1414
2	Jaguars Track and Field	KAYLEE FLUGEL	1318
3	Hill Country Comets Track Club	SOFIA BENNETT	1211
4	South Texas Randolph Road Runn	MADISON HUNTER	1114
5	Unattached	ADDISON ZAMZOW	939

Boys 11 Years Old outdoor pentathlon
place	team	name	mark
1	Dds Athletes	DARIAN ABBOTT	1312
2	Jaguars Track and Field	TATE KOCH	903


Girls 12 Years Old outdoor pentathlon
place	team	name	mark
1	Great Esteem Track Club	CYLA BOBO	1938
2	Javelina Country Stars	MIRANDA SALAS	1702
3	Great Esteem Track Club	RAEGAN PRUITT	1686
4	Hill Country Comets Track Club	BRECK DORMADY	1540
5	Hill Country Comets Track Club	MCKENNA DORMADY	1445
6	Unattached	AVA ALEMAN	967

Boys 12 Years Old outdoor pentathlon
place	team	name	mark
1	Texas Thunder Track Club	EMILEANO LANDERS	2195
2	Central Texas Cruisers Track C	KYSHAUN OTIS	1878
3	Texas Thunder Track Club	JACK KNIGHT	1782
4	Hill Country Comets Track Club	MCCOY BRUCE	1487
5	Celerity Performance	WILL CASTELLANO	1468


Girls 13 Years Old outdoor pentathlon
place	team	name	mark
1	Speed City Elite Track Club	ANASTACIA GONZALES	2504
2	Jaguars Track and Field	HILLARY MCALLISTER	1955
3	Hill Country Comets Track Club	AINSLEY ROSENOW	1908
4	Hill Country Comets Track Club	ADDISON HANKINS	1597

Boys 13 Years Old outdoor pentathlon
place	team	name	mark
1	Texas Thunder Track Club	DONALD LEE	1560
2	Thunderboltz	JACOB HANSEN	1489
3	Hill Country Comets Track Club	BENJAMIN BLOMQVIST	1261
4	Hill Country Comets Track Club	DAVID JUMES	775


Girls 14 Years Old outdoor pentathlon
place	team	name	mark
1	Unattached	ISABELLA COSCETTI	2327
2	Texas Havoc	JOLANI MURRAY	2156
3	Speed City Elite Track Club	ANGELINA GONZALES	1759
4	Great Esteem Track Club	TAMIA BRADY	1665

Boys 14 Years Old outdoor pentathlon
place	team	name	mark
1	Central Texas Cruisers Track C	TRE'JON SPILLER	2340
2	Generation X Sports	CALEB CANIZALEZ	2042
3	Natalia summer track	COLTIN RICHARDSON	1871
4	Celerity Performance	DAVID CAIVANO	1731
5	Hill Country Comets Track Club	COLBY BROWN	1326


Girls 15-16 heptathlon
place	team	name	mark
1	Unattached	KATHIA NITSCH	3865
2	Celerity Performance	ABIGAIL CRAIG	3173
3	Generation X Sports	BRANDY MONTOGMERY	2952
4	Great Esteem Track Club	KAELEIGH REYNA	2808
5	Natalia summer track	SAMANTHA STALLWORTH	1965


Girls 17-18 heptathlon
place	team	name	mark
1	Unattached	MEGAN KIRBY	4477
2	Unattached	MEGAN DALEY	3607
3	Unattached	PAIGHTON CORLEY	3376
4	SA Eagles Athletics Club	CASSANDRA ACOSTA	2271


Boys 15-16 decathlon
place	team	name	mark
1	A Running Start TC	GERARD BRYANT	5440
2	Celerity Performance	ADAM CRAIG	4421
3	Natalia summer track	JARED STALLWORTH	3960
4	Generation X Sports	KY'REE MAYS	3808
5	Hill Country Comets Track Club	CALEB JACKSON	2796


Boys 17-18 decathlon
place	team	name	mark
1	South Austin Steel	TANNER DAY	5763
2	Unattached	JACOB BRYCE	4287

Girls 8 & UNDER 4x100m relay
place	team	mark
1	FLO JO SAN ANTONIO   'A'	1:02.28
2	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	1:08.38
3	AUSTIN HONEY BADGERS   'A'	1:08.52
4	COLUMBIA TRACK CLUB   'A'	1:09.66
5	MANOR HAWKS TRACK CLUB   'A'	1:10.80
6	TEXAS THUNDER TRACK CLUB   'A'	1:11.93

Boys 8 & UNDER 4x100m relay
place	team	mark
1	SOUTH TEXAS RANDOLPH ROAD RUNN   'A'	1:03.52
2	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	1:05.14
3	SPEED CITY ELITE TRACK CLUB   'A'	1:09.18

Girls 10 Years Old 4x100m relay
place	team	mark
1	AUSTIN STRIDERS TRACK CLUB   'A'	1:04.72
2	COLUMBIA TRACK CLUB   'A'	1:07.38
3	COLUMBIA TRACK CLUB   'B'	1:11.76
4	PFLUGERVILLE HAWKS TRACK   'A'	1:12.92

Boys 10 Years Old 4x100m relay
place	team	mark
1	MANOR HAWKS TRACK CLUB   'A'	54.85
2	COLUMBIA TRACK CLUB   'A'	56.00
3	PFLUGERVILLE HAWKS TRACK   'A'	58.23
4	K TOWN RAPTORS YOUTH FOOTBALL   'A'	58.28
5	SAN ANTONIO HEAT TRACK CLUB   'A'	1:01.12
6	SOUTH TEXAS RANDOLPH ROAD RUNN   'A'	1:01.60
7	COLUMBIA TRACK CLUB   'B'	1:02.45
8	CENTRAL TEXAS CRUISERS TRACK C   'A'	1:03.74

Girls 12 Years Old 4x100m relay
place	team	mark
1	SAN ANTONIO HEAT TRACK CLUB   'A'	53.63
2	COLUMBIA TRACK CLUB   'A'	55.20
3	YOUNG RUNNERS   'A'	56.02
4	CENTRAL TEXAS CRUISERS TRACK C   'A'	56.77
5	SAN ANTONIO BLAZERS   'A'	56.88

Boys 12 Years Old 4x100m relay
place	team	mark
1	CENTRAL TEXAS CRUISERS TRACK C   'A'	51.06
2	CY-FAIR RUNNING RAVENS   'A'	52.05
3	AUSTIN STRIDERS TRACK CLUB   'A'	54.13
4	FLO JO SAN ANTONIO   'A'	56.01
5	SAN ANTONIO HEAT TRACK CLUB   'A'	56.20
6	LEANDER SPARTANS TRACK CLUB   'A'	56.75

Girls 14 Years Old 4x100m relay
place	team	mark
1	TEXAS HAVOC   'A'	48.87
2	TEXAS HAVOC   'B'	50.67
3	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	51.93
4	SAN ANTONIO HEAT TRACK CLUB   'A'	53.32
5	BC ELITE   'A'	54.47
6	JAVELINA COUNTRY STARS   'A'	56.76

Boys 14 Years Old 4x100m relay
place	team	mark
1	AUSTIN STRIDERS TRACK CLUB   'A'	47.60
2	SAN ANTONIO HEAT TRACK CLUB   'A'	47.67
3	TEXAS HAVOC   'A'	50.19
4	CENTRAL TEXAS ELITE TRACK CLUB   'A'	51.07
5	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	51.73
6	PFLUGERVILLE HAWKS TRACK   'A'	51.80
7	G3 ATHLETICS   'A'	53.30

Girls 15-16 4x100m relay
place	team	mark
1	SOUTH TEXAS RANDOLPH ROAD RUNN   'A'	48.02
2	KILLEEN SONIC BOOM TRACK AND F   'A'	49.44
3	COLUMBIA TRACK CLUB   'A'	50.03
4	SAN ANTONIO BLAZERS   'A'	50.13
5	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	50.75
6	MANOR HAWKS TRACK CLUB   'A'	50.98
7	CENTRAL TEXAS ELITE TRACK CLUB   'A'	51.55
8	XTREME FORCE TRACK CLUB   'B'	53.10
9	CRIMSON FLASH CORPUS CHRISTI   'A'	53.44
10	BC ELITE   'A'	53.48

Boys 15-16 4x100m relay
place	team	mark
1	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	44.25
2	CENTRAL TEXAS CRUISERS TRACK C   'A'	44.41
3	SOUTH TEXAS RANDOLPH ROAD RUNN   'A'	45.13
4	AUSTIN STRIDERS TRACK CLUB   'A'	45.81
5	XTREME FORCE TRACK CLUB   'B'	46.04

Girls 17-18 4x100m relay
place	team	mark
1	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	48.11
2	SAN ANTONIO HEAT TRACK CLUB   'A'	48.79
3	A RUNNING START TC   'A'	50.08
4	COLUMBIA TRACK CLUB   'A'	50.27
5	CRIMSON FLASH CORPUS CHRISTI   'A'	50.98
6	XTREME FORCE TRACK CLUB   'B'	52.82
7	CRIMSON FLASH CORPUS CHRISTI   'B'	53.53

Boys 17-18 4x100m relay
place	team	mark
1	A RUNNING START TC   'A'	42.17
2	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	42.61
3	CENTRAL TEXAS ELITE TRACK CLUB   'A'	43.07
4	COLUMBIA TRACK CLUB   'A'	43.23
5	A RUNNING START TC   'B'	44.77
6	AUSTIN STRIDERS TRACK CLUB   'A'	45.87

Girls 10 Years Old 4x400m relay
place	team	mark
1	FLO JO SAN ANTONIO   'A'	4:51.30
2	COLUMBIA TRACK CLUB   'A'	5:10.67
3	PFLUGERVILLE HAWKS TRACK   'A'	6:10.68

Boys 10 Years Old 4x400m relay
place	team	mark
1	SAN ANTONIO BLAZERS   'A'	4:33.52
2	MANOR HAWKS TRACK CLUB   'A'	4:35.11
3	FLO JO SAN ANTONIO   'A'	4:48.44
4	PFLUGERVILLE HAWKS TRACK   'A'	5:11.19
5	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	5:27.60

Girls 12 Years Old 4x400m relay
place	team	mark
1	TEXAS HAVOC   'A'	4:32.50
2	SOUTH TEXAS RANDOLPH ROAD RUNN   'A'	4:37.21
3	SAN ANTONIO HEAT TRACK CLUB   'A'	4:38.32
4	SAN ANTONIO BLAZERS   'A'	4:40.61
5	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	4:48.60
6	SOUTH TEXAS RANDOLPH ROAD RUNN   'B'	4:56.70

Boys 12 Years Old 4x400m relay
place	team	mark
1	GREATER SAN ANTONIO TRACK CLUB   'A'	4:21.10
2	SAN ANTONIO HEAT TRACK CLUB   'A'	4:22.33
3	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	4:46.41
4	JAGUARS TRACK AND FIELD   'A'	4:57.65

Girls 14 Years Old 4x400m relay
place	team	mark
1	TEXAS HAVOC   'A'	4:00.75
2	TEXAS HAVOC   'B'	4:18.07
3	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	4:21.30
4	SAN ANTONIO HEAT TRACK CLUB   'A'	4:28.48

Boys 14 Years Old 4x400m relay
place	team	mark
1	SPEED CITY ELITE TRACK CLUB   'A'	3:41.64
2	AUSTIN STRIDERS TRACK CLUB   'A'	3:44.01
3	SAN ANTONIO HEAT TRACK CLUB   'A'	3:48.26
4	TEXAS HAVOC   'A'	3:50.86
5	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	3:57.69
6	TEXAS HAVOC   'B'	4:10.65
7	CENTRAL TEXAS ELITE TRACK CLUB   'A'	4:17.45
8	PFLUGERVILLE HAWKS TRACK   'A'	4:26.48

Girls 15-16 4x400m relay
place	team	mark
1	SOUTH TEXAS RANDOLPH ROAD RUNN   'A'	4:04.92
2	KILLEEN SONIC BOOM TRACK AND F   'A'	4:08.26
3	SAN ANTONIO BLAZERS   'A'	4:09.98
4	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	4:15.24
5	XTREME FORCE TRACK CLUB   'B'	4:22.46
6	MANOR HAWKS TRACK CLUB   'A'	4:23.80
7	CRIMSON FLASH CORPUS CHRISTI   'A'	4:28.15
8	CENTRAL TEXAS ELITE TRACK CLUB   'A'	4:32.21
9	TEXAS THUNDER TRACK CLUB   'A'	4:41.88

Boys 15-16 4x400m relay
place	team	mark
1	A RUNNING START TC   'A'	3:32.36
2	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	3:34.49
3	LEANDER SPARTANS TRACK CLUB   'A'	3:38.98
4	COLLEGE STATION SPRINTERS   'A'	3:40.02
5	XTREME FORCE TRACK CLUB   'B'	3:48.75
6	JAGUARS TRACK AND FIELD   'A'	3:50.84
7	LEANDER SPARTANS TRACK CLUB   'B'	3:52.98

Girls 17-18 4x400m relay
place	team	mark
1	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	4:03.43
2	CRIMSON FLASH CORPUS CHRISTI   'B'	4:03.47
3	XTREME FORCE TRACK CLUB   'B'	4:06.33
4	A RUNNING START TC   'A'	4:13.27
5	SAN ANTONIO HEAT TRACK CLUB   'A'	4:21.05
6	CRIMSON FLASH CORPUS CHRISTI   'A'	4:29.07

Boys 17-18 4x400m relay
place	team	mark
1	CENTRAL TEXAS ELITE TRACK CLUB   'A'	3:21.41
2	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	3:25.80
3	AUSTIN SPRINT CLUB   'A'	3:26.87
4	A RUNNING START TC   'A'	3:36.94
5	XTREME FORCE TRACK CLUB   'B'	3:37.53

Girls 12 Years Old 4x800m relay
place	team	mark
1	TEXAS HAVOC   'A'	11:02.17

Boys 12 Years Old 4x800m relay
place	team	mark
1	BUDA BOLTS   'A'	10:53.54
2	JAGUARS TRACK AND FIELD   'A'	11:02.98
3	AUSTIN HONEY BADGERS   'A'	11:21.74

Girls 14 Years Old 4x800m relay
place	team	mark
1	SPEED CITY ELITE TRACK CLUB   'A'	10:15.86
2	TEXAS HAVOC   'A'	10:16.04
3	TEXAS THUNDER TRACK CLUB   'A'	10:16.09
4	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	11:36.19
5	AUSTIN HONEY BADGERS   'A'	11:36.23

Boys 14 Years Old 4x800m relay
place	team	mark
1	SPEED CITY ELITE TRACK CLUB   'A'	9:05.98
2	TEXAS THUNDER TRACK CLUB   'A'	10:08.94

Girls 15-16 4x800m relay
place	team	mark
1	SAN ANTONIO BLAZERS   'A'	10:29.20
2	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	10:50.87

Boys 15-16 4x800m relay
place	team	mark
1	LEANDER SPARTANS TRACK CLUB   'A'	9:31.16

Girls 17-18 4x800m relay
place	team	mark
1	XTREME FORCE TRACK CLUB   'A'	10:17.73
2	XTREME FORCE TRACK CLUB   'B'	11:34.72