Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Jarrett Gormer 11.35a Duncanville
2. 10 Dameon Dawson 11.41a Mansfield
3. 11 Jamaal Hamilton 11.58a PR Duncanville
4. 11 Brandon Crocker 11.65a Mansfield Summit
5. 11 Randy Wright 11.70a Mansfield Legacy
6. 9 Jalon Hunter 11.74a PR Arlington Seguin
7. 11 Rives Grogan 11.80a Mansfield
8. 9 Xavier Toliver 11.86a Mansfield Summit
9. 9 David Owoyele 11.87a Mansfield Summit
10. 10 Ken Robinson 11.88a PR South Grand Prairie
11. 10 Tre'shon Devones 11.99a PR Duncanville
12. 9 Ahman Carter 12.05a PR Mansfield Lake Ridge
13. 11 Donovan Cotton-Clemons 12.10a Mansfield Summit
14. 9 Dameon Gomes 12.12a Mansfield
15. 9 Willie Collins 12.17a PR Mansfield Lake Ridge
16. 11 Zayron McGriff 12.20a Mansfield Legacy
17. 9 Owen Coley 12.22a South Grand Prairie
18. 9 Isaiah Barnes 12.25a PR Arlington Seguin
19. 9 Kavarus Tennyson 12.26a PR Red Oak
20. 10 Deion Carroll 12.36a SR Red Oak
21. 9 Jordan Watkins 12.55a PR Mansfield Legacy
22. 11 Ralen Clark 13.25a PR Red Oak
23. 11 Alex Bui 13.26a Arlington Seguin
11 Kiron Buie DNS Mansfield Lake Ridge
9 Ryan Star DNS South Grand Prairie
200 Meters Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Jeremiah Daniels 23.50a PR Mansfield Legacy
2. 10 Tristyn Webb 23.66a PR Mansfield
3. 10 Darien Stewart 23.79a Duncanville
4. 10 Darion Stephenson 23.84a PR Mansfield Lake Ridge
5. So Zion Goff 23.90a SR Duncanville
6. 11 Kameron Davis 24.05a PR Mansfield Lake Ridge
7. 10 Jacob Proche 24.10a PR Red Oak
8. 9 Davante Morgan 24.14a PR Mansfield Lake Ridge
9. 9 Zion Blair 24.26a PR Red Oak
10. 9 Ryan Star 24.31a PR South Grand Prairie
11. 10 Royce Robinson 24.61a PR Mansfield
12. 10 Maurice Bettis 24.67a PR Mansfield Summit
13. 10 Braden Wilson 24.71a Ft Worth Dunbar
14. 10 Kamron Fisher 24.93a PR Duncanville
15. 9 Manex Macias 25.16a Mansfield Summit
16. 9 Jordan Watkins 25.25a Mansfield Legacy
17. 9 Dante Chaney 25.36a PR Mansfield Summit
18. 11 Alex Bui 25.47a Arlington Seguin
19. 9 Jayden Allen 27.28a PR Red Oak
20. 9 Paul Cantu 27.73a PR Arlington Seguin
21. 9 Murad Dalgamoni 29.01a PR Mansfield Summit
9 Jaylen Lewis DNS Mansfield
9 Donte Owens DNS Arlington Seguin
9 Jamarion Addison DNS South Grand Prairie
10 Collins Mezue DNS South Grand Prairie
400 Meters Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Cedric Williams 50.11a PR Mansfield Legacy
2. 10 Daniel Shulz 53.04a PR Mansfield
3. 11 Malikk Williams 53.46a PR Mansfield Summit
4. 11 Joshua Lambatan 53.66a PR Mansfield Summit
5. 10 Darien Stewart 53.90a PR Duncanville
6. 10 Jeremiah Daniels 54.52a Mansfield Legacy
7. 11 Langston Smith 54.78a Duncanville
8. 11 Victor Wingfield 55.27a PR Mansfield Lake Ridge
9. 9 Chris Shaw 55.38a PR Mansfield Lake Ridge
10. 10 Devin Calhoun 55.64a PR Red Oak
11. 9 Estavius Smith 55.75a PR Red Oak
12. 9 Keyshawn Ashford 55.86a PR Ft Worth Dunbar
13. 10 Joshua Awokoye 55.98a PR Mansfield Summit
14. 9 Ethan Nguyen 56.38a PR Arlington Seguin
15. 9 Damon Gousman 57.00a PR Red Oak
16. 11 Camron Henderson 57.53a PR Duncanville
17. 10 Adrian Clark 57.81a PR South Grand Prairie
18. 9 Jamon Smith 58.06a PR South Grand Prairie
19. 9 Grant Wallace 58.19a South Grand Prairie
20. 10 Nyles Burden 58.41a PR Mansfield
21. 9 Connor Stenftenagel 58.43a Mansfield
22. 10 Xavier Caldwell 59.36a PR Mansfield Lake Ridge
9 Marquel Harvey DNS Arlington Seguin
9 Kevin Lu DNS Arlington Seguin
800 Meters Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Kelley Jorden 2:11.99a PR Duncanville
2. 10 Javen Simmons 2:13.64a PR Red Oak
3. 9 Jaylon Anthony 2:13.65a PR Mansfield Lake Ridge
4. 11 Kelechi Jinanwa 2:13.88a PR Mansfield Summit
5. 11 Assan El 2:14.90a PR Mansfield Legacy
6. 9 Estavius Smith 2:15.69a PR Red Oak
7. 9 Alexander Viramontes 2:17.16a Ft Worth Dunbar
8. 9 Dylan Freet 2:17.98a PR South Grand Prairie
9. 9 Ivan Garcia 2:18.22a Duncanville
10. 10 Nathan Tran 2:19.60a PR Mansfield Lake Ridge
11. 11 Robert McGuire 2:20.57a SR Mansfield
12 Evan Munn NT Mansfield
11 Mark Flores NT Red Oak
11 Jadin Hawkins NT Arlington Seguin
10 Roman Reyes NT Duncanville
9 Taber Utterback NT Mansfield
9 Alex Aleman NT South Grand Prairie
11 Joel Espinoza NT Mansfield Legacy
9 Marcos Castaneda NT Arlington Seguin
10 Clyde Davis NT Mansfield Legacy
10 Sami Taim NT Arlington Seguin
11 Abel Williams NT Mansfield Lake Ridge
11 Bascir Standford NT Mansfield Summit
10 Blake Rendon NT South Grand Prairie
9 Landen Ashby NT Mansfield Summit
1600 Meters Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Zane Darden 5:02.29a Mansfield Lake Ridge
2. 10 Leighton Fast 5:02.71a PR Mansfield
3. 10 Caleb Cobb 5:03.38a Mansfield
4. 9 Ivan Garcia 5:05.71a PR Duncanville
5. 10 Noah Batzer 5:12.53a PR Mansfield Legacy
6. 10 Cody Tecklenburg 5:13.28a Mansfield
7. 11 Kelechi Jinanwa 5:13.42a Mansfield Summit
8. 9 Chuck Eager 5:17.75a Mansfield Lake Ridge
9. 10 Fabian Garcia 5:22.76a PR Red Oak
10. 10 Abubakar Jalloh 5:23.60a Duncanville
11. 10 Roman Reyes 5:25.36a PR Duncanville
12. 11 Jadin Hawkins 5:29.18a PR Arlington Seguin
13. 11 Jacob Valeriano 5:29.22a PR South Grand Prairie
14. 10 Jacob James 5:33.69a Mansfield Lake Ridge
15. 9 Michael Feyisetan 5:39.01a Mansfield Summit
16. 11 Joel Espinoza 5:39.73a Mansfield Legacy
17. 11 Charles Payne 5:43.28a Red Oak
18. 9 Alex Aleman 5:48.83a South Grand Prairie
19. - Eduardo Rodriguez 5:54.57a PR Mansfield Summit
20. 11 Mark Flores 6:04.70a PR Red Oak
11 Sam Troutt DNF Mansfield Legacy
9 Marcos Castaneda DNS Arlington Seguin
10 Sami Taim DNS Arlington Seguin
11 Emmanuel Moreno DNS South Grand Prairie
9 Alexander Viramontes DNS Ft Worth Dunbar
3200 Meters Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Leighton Fast 10:59.11a PR Mansfield
2. 10 Cody Tecklenburg 10:59.24a Mansfield
3. 10 Caleb Cobb 11:13.62a Mansfield
4. 10 Noah Batzer 11:28.54a Mansfield Legacy
5. 9 Landan Padron 11:29.97a PR Mansfield Lake Ridge
6. 11 Sam Troutt 11:30.90a Mansfield Legacy
7. 9 Allen Price 11:31.44a Duncanville
8. 10 Abubakar Jalloh 11:40.60a Duncanville
9. 9 Alexander Deichert 11:45.64a Mansfield Lake Ridge
10. 10 Fabian Garcia 11:46.71a Red Oak
11. 11 Jadin Hawkins 12:03.26a Arlington Seguin
12. 10 Roman Reyes 12:04.18a SR Duncanville
13. 9 Michael Feyisetan 12:11.04a Mansfield Summit
14. 11 Emmanuel Moreno 12:17.61a South Grand Prairie
15. 11 Jacob Valeriano 12:25.86a SR South Grand Prairie
16. 11 Charles Payne 12:30.98a Red Oak
17. 9 Landen Ashby 12:33.80a PR Mansfield Summit
18. 10 Eduardo Rodriquez 12:38.17a Mansfield Summit
19. 10 Blake Rendon 14:01.76a PR South Grand Prairie
10 Jodhan Perez DNS Red Oak
10 Sami Taim DNS Arlington Seguin
9 Marcos Castaneda DNS Arlington Seguin
110m Hurdles - 39" Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Calvion Porter 16.03a Mansfield Summit
2. 9 Anaiah Matthews 16.31a PR Mansfield Summit
3. 10 Jorden Melson 17.12a Mansfield Legacy
4. 11 Ralen Troupe 17.13a Mansfield Legacy
5. 11 James Hardin 17.68a Mansfield
6. 10 David Hannaman 17.80a Mansfield Legacy
7. 9 Auburn Dotson 19.04a Mansfield
8. 10 Jaylen Hall 19.41a PR Mansfield
9. 9 Zorian Burley 19.72a PR Red Oak
10. 9 Eric Mosby 19.73a Mansfield Lake Ridge
11. 10 Kaleb Whitley 20.00a Mansfield Lake Ridge
12. 9 Marcus Badgett 20.34a PR Red Oak
13. 11 Andre Dowdell 20.91a South Grand Prairie
14. 9 Jayden Calhoun 21.75a PR South Grand Prairie
15. 9 Devon Taylor 21.91a PR South Grand Prairie
9 Timothy Adu DNS Mansfield Lake Ridge
11 Taylan Steed DNS Duncanville
9 Darrian Lowe DNS Duncanville
10 Brenan Collins DNS Arlington Seguin
300m Hurdles - 36" Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Calvion Porter 42.13a PR Mansfield Summit
2. 10 David Hannaman 42.32a Mansfield Legacy
3. 9 Anaiah Matthews 43.27a Mansfield Summit
4. 9 Timothy Adu 43.52a Mansfield Lake Ridge
5. 10 Jorden Melson 43.54a Mansfield Legacy
6. 9 Zorian Burley 44.20a PR Red Oak
7. 10 JaDyn Ishmael 45.37a Mansfield Legacy
8. 10 Brenan Collins 45.53a PR Arlington Seguin
9. 11 Andre Dowdell 45.56a PR South Grand Prairie
10. 11 James Hardin 45.81a Mansfield
11. 10 Kelley Jorden 46.61a PR Duncanville
12. 9 Kaniell Codina 48.17a PR Mansfield
13. 9 Marcus Badgett 48.52a Red Oak
14. 10 Jaylen Hall 48.76a Mansfield
15. 9 Eric Mosby 50.07a Mansfield Lake Ridge
16. 10 Kaleb Whitley 50.74a Mansfield Lake Ridge
17. 9 Devon Taylor 54.49a South Grand Prairie
18. 9 Jayden Calhoun 55.61a PR South Grand Prairie
9 Darrian Lowe DNS Duncanville
11 Taylan Steed DNS Duncanville
4x100m Relay Junior Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Dorian Williams 43.49a Duncanville
2 Randy Wright 43.91a Mansfield Legacy
3 Calvion Porter 44.61a Mansfield Summit
4 Dameon Dawson 44.89a Mansfield
5 Kaleb Whitley 45.02a Mansfield Lake Ridge
6 Kavarus Tennyson 45.57a Red Oak
7 Jalon Hunter 46.10a Arlington Seguin
8 Owen Coley 46.12a South Grand Prairie
4x200m Relay Junior Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Dorian Williams 1:31.17a Duncanville
2 Dameon Dawson 1:31.91a Mansfield
3 Ahman Carter 1:33.35a Mansfield Lake Ridge
4 Donovan Cotton-Clemons 1:33.53a Mansfield Summit
5 Kavarus Tennyson 1:35.03a Red Oak
6 Randy Wright 1:36.42a Mansfield Legacy
7 Alphonso Bates 1:37.40a South Grand Prairie
8 Isaiah Barnes 1:38.95a Arlington Seguin
4x400m Relay Junior Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Jeremiah Daniels 3:33.15a Mansfield Legacy
2 Daniel Shulz 3:34.52a Mansfield
3 Levone Jackson 3:35.05a Mansfield Lake Ridge
4 Ja'Von Fountain 3:35.52a Duncanville
5 Joshua Lambatan 3:37.83a Mansfield Summit
6 Devin Calhoun 3:45.68a Red Oak
7 Adrian Clark 3:51.70a South Grand Prairie
8 Marquel Harvey 4:04.69a Arlington Seguin
Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Tyler Hanes 41-10.50 PR Mansfield Summit
2. 9 Garrett Little 41-07.00 Mansfield Legacy
3. 11 Max Sweet 40-11.75 PR Mansfield
4. 11 Blake Massey 40-03.75 Mansfield Legacy
5. 10 Nigel Brobbey 39-00.00 PR Mansfield Summit
6. 10 Tyler Needham 38-09.75 PR Mansfield
7. 10 Dawson Daniels 37-07.25 Mansfield Legacy
8. 10 Kufre Ukpong 37-05.00 PR Mansfield Summit
9. 10 Paul Beaty 36-10.00 Duncanville
10. 9 Samario Henderson-Boyd 36-06.50 South Grand Prairie
11. 10 Maurice Okello 36-03.00 Arlington Seguin
12. 10 Cameron McNeil 36-01.00 Duncanville
13. 11 Brenner Stahl 35-04.00 PR Mansfield
14. 11 DeShawn Baker 34-07.00 Arlington Seguin
15. 9 James Mitchell 34-04.00 Duncanville
16. 10 Taylor Saucedo 34-01.50 PR South Grand Prairie
17. 9 Ismael Moreno 33-08.50 South Grand Prairie
18. 10 Emmanuel Ojo-Ejemai 32-08.00 Arlington Seguin
19. 11 Jevon Goods 32-03.25 SR Ft Worth Dunbar
20. 11 Miguel Molinar 32-02.50 PR Mansfield Lake Ridge
21. 10 Fred Bridges 31-08.25 Mansfield Lake Ridge
22. 10 Zack Muth 28-11.25 Mansfield Lake Ridge
23. 9 Lorenzo Jefferson 22-11.00 PR Red Oak
9 Nathan May ND Red Oak
12 Marland Mosley ND Red Oak
Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Cameron McNeil 136-07 PR Duncanville
2. 11 Lance Herring 119-01 PR South Grand Prairie
3. 9 Zach Angel 115-07 PR Mansfield
4. 10 Paul Beaty 114-05 PR Duncanville
5. 10 Tyler Hanes 114-04 Mansfield Summit
6. 9 Garrett Little 114-00 Mansfield Legacy
7. 10 Dawson Daniels 109-02 PR Mansfield Legacy
8. 10 Christian Alvarado 107-01 PR Mansfield
9. 9 Samario Henderson-Boyd 101-11 PR South Grand Prairie
10. 10 Maurice Okello 101-06 PR Arlington Seguin
11. 10 Nigel Brobbey 100-02 Mansfield Summit
12. 11 Ralen Clark 93-09 PR Red Oak
13. 9 Ryan Beckham 93-06 Mansfield
14. 10 Taylor Saucedo 92-08 PR South Grand Prairie
15. 10 Ronnie Gordan 92-00 PR Mansfield Lake Ridge
16. 11 Tyreke Jackson 91-10 PR Mansfield Summit
17. 10 Caleb Hutchinson 91-00 PR Mansfield Lake Ridge
18. 10 Emmanuel Ojo-Ejemai 78-07 Arlington Seguin
19. 9 Caleb Rogers 74-02 Mansfield Lake Ridge
20. 9 Lorenzo Jefferson 64-01 PR Red Oak
9 Nathan May ND Red Oak
9 Avery Davis ND Mansfield Summit
11 Blake Massey ND Mansfield Legacy
10 DeBraylon Carroll ND Duncanville
High Jump Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Oreoluwa Adeyeye 5-06.00 Mansfield Lake Ridge
2. 10 Charles Walker 5-06.00 PR South Grand Prairie
3. 9 Manex Macias 5-06.00 Mansfield Summit
4. 10 Craig Woodson 5-04.00 South Grand Prairie
5. 11 Nicholas McDonald 5-04.00 PR Mansfield Summit
6. 11 Gary Adams 5-00.00 Mansfield
6. 10 Kwame Sarkodie 5-00.00 SR Mansfield
10 Jeremiah Ollison NH Mansfield
11 Josh Williams NH Red Oak
10 Stephen Onunkun NH Mansfield Summit
11 Taylan Steed NH Duncanville
- Chris Thompson NH Duncanville
Pole Vault Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Jonah Whitlock 9-06.00 Mansfield
2. 11 James Hardin 9-06.00 Mansfield
3. 9 Connor Stenftenagel 8-06.00 PR Mansfield
9 Connor Nunley NH Red Oak
10 Chideria Iheanacho NH Mansfield Lake Ridge
So Zion Goff NH Duncanville
11 William Fox NH Mansfield Summit
Long Jump Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Cotis Martin 19-05.50 PR Mansfield Lake Ridge
2. 10 De'Andre Stapleton 19-03.75 Mansfield Lake Ridge
3. 10 JaDyn Ishmael 19-00.25 Mansfield Legacy
4. 11 Andre Dowdell 18-11.75 PR South Grand Prairie
5. 9 Jamarion Addison 18-05.00 South Grand Prairie
6. 9 Manex Macias 18-04.00 Mansfield Summit
7. - Jason Cook 18-03.50 PR Mansfield
8. 9 Adrian Hawkins 18-01.00 Mansfield Lake Ridge
9. 9 Jayden Finney 17-07.50 PR Mansfield
10. 11 Enoch Adren 17-00.25 Mansfield Summit
11. 9 Brendan Sirls 17-00.00 Mansfield Summit
12. 11 Cedric Murkledove 15-00.00 PR South Grand Prairie
11 Ezekiel Lang ND Duncanville
9 Darrian Lowe ND Duncanville
10 Deion Carroll ND Red Oak
11 Gary Adams ND Mansfield
10 Jacob Proche ND Red Oak
Triple Jump Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 De'Andre Stapleton 42-00.00 PR Mansfield Lake Ridge
2. 9 Zeke Bennett 40-07.00 PR Mansfield Lake Ridge
3. 10 Donovan Handy 39-07.00 Mansfield Lake Ridge
4. 10 JaDyn Ishmael 38-00.00 Mansfield Legacy
5. 9 Brendan Sirls 37-07.25 Mansfield Summit
6. 9 Manex Macias 36-07.25 Mansfield Summit
7. 11 Enoch Adren 35-11.50 SR Mansfield Summit
8. 10 Boluwatife Oni 35-10.00 Mansfield
9. 10 Dameon Dawson 35-09.25 PR Mansfield
10. 11 Stanley Alozie 34-05.00 PR Mansfield
11. 9 Owen Coley 34-04.75 PR South Grand Prairie
12. 11 Cedric Murkledove 33-09.00 PR South Grand Prairie
9 Jamarion Addison ND South Grand Prairie
10 Jacob Proche ND Red Oak
Girls 100 Meters Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Adrena Alvarado 12.97a PR Arlington Bowie
2. 9 Ede Akhidenor 13.10a PR Mansfield Summit
3. 9 Kayla Mitchell 13.36a PR Arlington Seguin
4. 9 Alexis Turner 13.55a PR Ft Worth Dunbar
5. 9 Morgan Lewis 13.59a PR Mansfield Lake Ridge
6. 9 Kenedy West 13.64a PR South Grand Prairie
7. 10 Jannaye Rose 13.66a PR South Grand Prairie
8. 9 Alexandria Annan 13.71a PR Mansfield Lake Ridge
9. 9 Mikaili Morris 13.75a PR Red Oak
10. 10 Destiny Coleman 13.99a PR Mansfield
11. 9 Bra'kiya Jones 14.06a PR Ft Worth Dunbar
12. 10 Taylor Wright 14.06a PR Arlington Bowie
13. 9 Indira Martinez 14.44a Mansfield Summit
14. 10 Neriah Stephens 14.59a PR Red Oak
15. 10 Brittany Johnson 14.64a PR Red Oak
16. 9 Kymiah Carter 14.65a PR Garland Rowlett
17. 9 Natalie Fields 14.71a Mansfield Summit
18. 11 Kayona House 14.95a SR Arlington Seguin
9 Jayda McFadden DQ Mansfield Lake Ridge
9 Jillian Taylor DNS Arlington Seguin
10 Zakaria Fuller DNS Garland Rowlett
9 Jessica Farmer DNS Garland Rowlett
10 Tehana Whitaker DNS South Grand Prairie
200 Meters Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Alysa Henderson 27.35a PR Mansfield Lake Ridge
2. 11 Adrena Alvarado 27.36a PR Arlington Bowie
3. 10 Kennedi Hall 27.72a Mansfield Lake Ridge
4. 10 Lexi Jackson 27.85a PR Arlington Bowie
5. 9 Jade Boykin 27.86a PR Arlington Seguin
6. 9 Kaitlyn Fry 28.28a Arlington Seguin
7. 9 Alexis Turner 28.28a PR Ft Worth Dunbar
7. 10 Okunola Igbekoyi 28.28a PR Mansfield
9. 9 Addyson Phenix 28.40a PR Mansfield Summit
10. 11 Marissa Rodriguez 28.41a PR Mansfield Summit
11. 9 Mikaili Morris 28.46a PR Red Oak
12. 10 Trumeka Hadnot 28.53a PR South Grand Prairie
13. 11 Deasijah Keeler 28.74a PR Mansfield Lake Ridge
14. 10 Taylor Wright 29.24a Arlington Bowie
15. 9 Bra'kiya Jones 29.28a PR Ft Worth Dunbar
16. 10 I'Yana Phillips 29.78a PR Mansfield
17. 9 Jillian Taylor 29.93a Arlington Seguin
18. 9 Kiana Lewis 30.04a PR South Grand Prairie
19. 9 Danielle Tyler 30.19a Ft Worth Dunbar
20. 10 Neriah Stephens 30.89a PR Red Oak
21. 9 Aaliyah Lockhart 31.04a PR Garland Rowlett
22. 10 Brittany Johnson 31.13a PR Red Oak
23. 9 Kailah Haynie 31.42a South Grand Prairie
9 Asia Haggerty DNS Garland Rowlett
9 Ja'Merika Johnson DNS Garland Rowlett
10 Folasade Adeyosoye DQ Mansfield
400 Meters Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Nadya Acha 1:02.06a SR Mansfield Lake Ridge
2. 11 Ashia Delce 1:02.20a PR Mansfield Lake Ridge
3. 10 Lexi Jackson 1:03.15a PR Arlington Bowie
4. 11 Marissa Rodriguez 1:04.39a PR Mansfield Summit
5. 9 Kayla Mitchell 1:04.66a PR Arlington Seguin
6. 10 Zakaria Fuller 1:04.70a PR Garland Rowlett
7. 9 Pa'Jie Griffin 1:05.03a Mansfield Summit
8. 9 Keauona Stranger 1:06.02a Mansfield Lake Ridge
9. 10 Emauri Heads 1:08.94a Arlington Bowie
10. 9 Danielle Tyler 1:10.26a PR Ft Worth Dunbar
11. 10 Destiny Delaney 1:10.50a Arlington Seguin
12. 9 Autumn Cash 1:11.36a South Grand Prairie
13. 9 Shawnacy Donison 1:13.44a Ft Worth Dunbar
14. 10 Kofoworola Akanbi 1:14.85a Mansfield
15. 11 Kiara Watson 1:18.30a PR South Grand Prairie
9 Taylor Jefferson DNS Arlington Seguin
9 Samone Williams DNS Mansfield
9 Mckenzie Farmer DNS Mansfield
10 Sariah Jefferson DNS Red Oak
10 Kendra McRuffin DNS Red Oak
10 Tehana Whitaker DNS South Grand Prairie
800 Meters Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Katrina Williams 2:37.77a PR Mansfield Lake Ridge
2. 9 Brianna Nelson 2:43.27a PR Red Oak
3. 12 Danielle Delaney 2:49.91a Arlington Seguin
4. 10 Kristy Nyagaka 2:54.82a Arlington Seguin
5. 9 Katrina Wagner 2:55.10a Mansfield
6. 9 Mckenzie Farmer 2:57.96a Mansfield
7. 11 Osa Umweni 2:59.38a SR Mansfield Summit
8. 11 Francisca Gonzalez 2:59.88a PR South Grand Prairie
9. 9 Jade Thornton 3:04.69a Arlington Bowie
10. 11 Melody Freshley 3:08.73a Mansfield Summit
11. 9 Jasmine Guerrero 3:30.82a PR Arlington Bowie
12. 9 Tristan Gonzales 3:40.19a PR South Grand Prairie
9 Nadeen Al Ani DNS South Grand Prairie
9 Samone Williams DNS Mansfield
10 Nicollette Esparza DNS Red Oak
10 Katelyn Kettle DNS Garland Rowlett
10 Destiny Delaney DNS Arlington Seguin
10 Mahogany Wamsley DNS Arlington Bowie
1600 Meters Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Nicollette Esparza 6:08.17a SR Red Oak
2. 10 Katrina Williams 6:11.51a SR Mansfield Lake Ridge
3. 11 Megan Sheehey 6:12.60a SR Mansfield
4. 9 Julia Bonner 6:21.46a Mansfield
5. 9 Brianna Nelson 6:23.96a PR Red Oak
6. 9 Katrina Wagner 6:32.43a PR Mansfield
7. 9 Anna-Lise Kirton 6:37.48a South Grand Prairie
8. 12 Danielle Delaney 7:06.99a PR Arlington Seguin
9. 10 Selena Olvera 7:07.92a South Grand Prairie
10. 11 Heather Semar 7:13.50a SR Garland Rowlett
11. 9 Ana Weder 7:17.03a PR Garland Rowlett
12. 11 Cassidy Lindell 7:18.46a Mansfield Lake Ridge
13. 9 Jade Thornton 7:31.03a PR Arlington Bowie
14. 9 Jacuelene Flores 7:45.99a PR South Grand Prairie
9 Catherine Passano DNS Arlington Bowie
10 Maria Morales DNS Red Oak
9 Jasmine Guerrero DNS Arlington Bowie
10 Kristy Nyagaka DNF Arlington Seguin
3200 Meters Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Megan Sheehey 13:31.11a Mansfield
2. 9 Julia Bonner 13:48.33a Mansfield
3. 10 Meagan Lewis 14:03.55a Mansfield
4. 10 Kristy Nyagaka 14:18.24a PR Arlington Seguin
5. 9 Anna-Lise Kirton 14:20.68a South Grand Prairie
6. 10 Selena Olvera 15:07.19a PR South Grand Prairie
7. 9 Catherine Passano 15:07.20a PR Arlington Bowie
8. 11 Heather Semar 15:32.91a Garland Rowlett
9. 9 Ana Weder 15:40.59a PR Garland Rowlett
10. 11 Jocelyn Barron 18:46.34a South Grand Prairie
10 Maria Morales DNS Red Oak
9 Macie Patterson DNS Mansfield
9 Alexa Bali DNS Mansfield
11 An Nguyen DNS Arlington Bowie
10 Mahogany Wamsley DNS Arlington Bowie
9 Rosa Villarreal DNS Garland Rowlett
100m Hurdles - 33" Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Kennedy Gray 18.68a Mansfield Summit
2. 9 Samantha Salas 18.79a PR Mansfield Summit
3. 9 Kieran Jackson 19.41a PR Mansfield Summit
4. 9 Madeleine Thornhill 19.61a Mansfield
5. 9 Keyona Brookins 19.95a PR Ft Worth Dunbar
6. 10 Sariah Jefferson 20.06a PR Red Oak
7. 9 Tien Lam 20.18a PR Mansfield Summit
8. 11 Katarina Schilling 21.08a PR South Grand Prairie
9. 9 Natali Garcia 21.26a PR Garland Rowlett
10. 9 Dahlia Martinez 21.66a Garland Rowlett
11. 9 Elissa Knott 22.09a PR South Grand Prairie
300m Hurdles - 30" Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Hope Ette 51.62a Mansfield Lake Ridge
2. 10 Kennedy Gray 53.12a SR Mansfield Summit
3. 9 Samantha Salas 53.58a PR Mansfield Summit
4. 10 Sariah Jefferson 53.62a PR Red Oak
5. 9 Tien Lam 54.06a Mansfield Summit
6. 9 Madeleine Thornhill 57.00a Mansfield
7. 9 Natalie Fields 58.91a PR Mansfield Summit
8. 11 Katarina Schilling 1:03.01a PR South Grand Prairie
9. 9 Elissa Knott 1:04.08a South Grand Prairie
9 Indira Martinez DNS Mansfield Summit
11 Tahlia Mosley DNS Arlington Seguin
9 Keyona Brookins DNS Ft Worth Dunbar
9 Natali Garcia DNS Garland Rowlett
4x100m Relay Junior Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Kennedi Hall 50.00a Mansfield Lake Ridge
2 Queen Bee 50.01a Arlington Seguin
3 Jailyn Wells 50.02a Mansfield Summit
4 Madeleine Thornhill 50.03a Mansfield
5 Kenedy West 50.04a South Grand Prairie
6 Dayja Cox 50.05a Garland Rowlett
4x200m Relay Junior Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Alysa Henderson 1:47.10a Mansfield Lake Ridge
2 Jailyn Wells 1:49.38a Mansfield Summit
3 Omolade Sule 1:54.09a South Grand Prairie
4 Okunola Igbekoyi 1:55.80a Mansfield
5 Queen Bee 1:56.14a Arlington Seguin
6 Dayja Cox 1:57.23a Garland Rowlett
4x400m Relay Junior Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Tien Lam 4:15.77a Mansfield Summit
2 Alvarado Adrena 4:23.45a Arlington Bowie
3 Queen Bee 4:30.73a Arlington Seguin
4 Eryka Thompson 4:36.82a South Grand Prairie
5 Katelyn Kettle 4:48.08a Garland Rowlett
Sariah Jefferson
Nicollette Esparza
Brianna Nelson
Kendra McRuffin DNS Red Oak
Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Tamia Smith 31-10.00 Mansfield Summit
2. 10 Niyah Williams 30-09.75 PR Mansfield Lake Ridge
3. 10 Kaia Brooks 29-11.00 Arlington Seguin
4. 9 Karrington Hasty 27-08.50 Mansfield Lake Ridge
5. 9 Mya DeVance 27-07.50 PR Garland Rowlett
6. 12 Khali Edwards 27-07.00 PR Mansfield
7. 9 Candice Jones 27-03.00 PR Mansfield Summit
8. 10 Aaleigha Barnett 27-00.50 Mansfield Summit
9. 10 Breana Alao 26-04.25 Mansfield Summit
10. 11 Jaylynn Harris 24-06.25 PR Mansfield
11. 9 Julissa Dhanhlool 23-05.00 PR Mansfield Summit
12. 11 Princess Williams 23-04.00 Mansfield Lake Ridge
13. - Sarah-Grace Chen 22-06.25 Mansfield
14. 9 Aramide Ogunmekan 21-07.50 Mansfield
15. 10 Cristela Garcia 19-02.50 South Grand Prairie
12 Micayla McNair ND Arlington Seguin
9 Diamond Sanders ND Ft Worth Dunbar
11 Jazzmine Wheeler ND Arlington Seguin
Discus - 1kg Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Mya DeVance 81-07 PR Garland Rowlett
2. 10 Aaleigha Barnett 69-01 Mansfield Summit
3. 9 Aramide Ogunmekan 68-10 Mansfield
4. 10 Tamia Smith 68-04 Mansfield Summit
5. 10 Laila Fontenot 64-04 PR Mansfield Summit
6. 9 Candice Jones 64-00 PR Mansfield Summit
7. 10 Breana Alao 63-05 Mansfield Summit
8. 10 Niyah Williams 59-05 Mansfield Lake Ridge
9. 11 Jaylynn Harris 57-11 PR Mansfield
10. 10 Cristela Garcia 56-10 South Grand Prairie
11. 10 Hannah Eyiba 54-01 Mansfield Lake Ridge
12. 11 Princess Williams 52-07 Mansfield Lake Ridge
10 Taryn Tyus ND Mansfield
High Jump Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Tyreecia Sims 4-06.00 PR Arlington Seguin
2. 11 Osa Umweni 4-00.00 SR Mansfield Summit
10 Emauri Heads NH Arlington Bowie
11 Kayla Ashman NH Mansfield
Pole Vault Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Hannah Martin 8-00.00 Mansfield Summit
2. 9 Amanda Mueller 6-06.00 Mansfield
9 Indira Martinez NH Mansfield Summit
9 Natali Garcia NH Garland Rowlett
Long Jump Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Keauona Stranger 16-00.00 PR Mansfield Lake Ridge
2. 10 Kaiya Grooms-Roberts 15-01.75 Mansfield Lake Ridge
3. 10 Emauri Heads 15-00.00 Arlington Bowie
4. 10 Lexi Jackson 14-09.25 PR Arlington Bowie
5. 9 LaDara Marcus 14-05.50 PR South Grand Prairie
6. 9 Tyreecia Sims 14-01.75 Arlington Seguin
7. 11 Trinitee Cannon 14-01.50 Arlington Seguin
8. 10 Eryka Thompson 14-00.00 South Grand Prairie
9. 10 Zakaria Fuller 13-08.25 PR Garland Rowlett
10. 9 Taylor Jefferson 13-01.50 PR Arlington Seguin
11. 9 Addyson Phenix 13-01.00 Mansfield Summit
12. 9 Kayla Mitchell 12-09.50 PR Arlington Seguin
9 Autumn Cash ND South Grand Prairie
9 Asia Haggerty ND Garland Rowlett
10 Alysa Henderson ND Mansfield Lake Ridge
10 Brittany Johnson ND Red Oak
Triple Jump Junior Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Keauona Stranger 37-09.25 PR Mansfield Lake Ridge
2. 10 Lexi Jackson 31-07.50 PR Arlington Bowie
3. 10 Jannaye Rose 31-04.00 South Grand Prairie
4. 9 Addyson Phenix 30-03.50 Mansfield Summit
5. 9 Ja'Merika Johnson 29-07.00 PR Garland Rowlett
6. 9 Autumn Cash 26-05.00 PR South Grand Prairie
10 Felicity Polk ND Garland Rowlett
10 Jaden Broadway ND Mansfield Lake Ridge
10 Kaiya Grooms-Roberts ND Mansfield Lake Ridge