Junior Varsity Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Alan Pina 9 Zapata 11.6h
2 Alexis Mascorro 10 Progreso 12.0h
3 Ricky Cruz 11 Zapata 12.2h
4 Brian Lawson La Feria 12.2h
5 Diego Gutierrez 9 Raymondville 12.2h
6 Hugo Reyes 10 Hidalgo Early College 12.2h
Michael Perez Rio Hondo NTh
Erasmo Barrientos 10 Zapata NTh
David Nichols 9 Progreso NTh
Angelo Solis 9 Rio Grande City Grulla NTh
Ever Rodriguez 11 Hidalgo Early College NTh
Austin Wynne 11 Rio Grande City Grulla NTh
Omar Gomez 10 Progreso NTh
Christian Ayala 10 Hidalgo Early College NTh
Robert Galvan 10 Rio Grande City Grulla NTh
Osiel Gonzalez 9 Rio Hondo NTh
Josiah Crockett 9 Port Isabel NTh
Luis Martinez 10 Port Isabel NTh
Rivaldo Barboza 10 Hidalgo Early College NTh
Danny Rojas 10 Zapata NTh
Isaiah Montenegro 9 Progreso NTh
Victor Oviedo 10 Raymondville NTh
Jorge Guerrero 10 Rio Grande City Grulla NTh
Chris Guerrero 9 Raymondville NTh
Franklin Brooks 10 Raymondville NTh
Mark Leos 9 La Feria NTh
Eric Gonzalez 9 La Feria NTh
D'Angelo Torres 9 La Feria NTh
Junior Varsity Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Alan Pina 9 Zapata 23.4h
2 JT Trujio 11 Rio Grande City Grulla 24.1h
3 Daniel Trevino 10 Progreso 25.2h
4 Esequiel Serna 10 La Feria 25.3h
5 Jorge Guerrero 10 Rio Grande City Grulla 25.3h
6 Alvaro Turi 10 Zapata 25.5h
Osiel Gonzalez 9 Rio Hondo NTh
Sam Vasquez 9 Rio Hondo NTh
Josiah Crockett 9 Port Isabel NTh
Luis Martinez 10 Port Isabel NTh
Alexis Mascorro 10 Progreso NTh
JC Guevara 11 Zapata NTh
Alexis Guerrero 9 Rio Grande City Grulla NTh
Diego Segovia 9 Rio Grande City Grulla NTh
Jesus Perez 9 Hidalgo Early College NTh
Brian Lawson La Feria NTh
Victor Oviedo 10 Raymondville NTh
Pedro Infante 10 Port Isabel NTh
Mike Barrera 9 Hidalgo Early College NTh
David Garcia 10 Hidalgo Early College NTh
Erick Cucul 9 Rio Hondo NTh
Jaheim Ibe 10 Raymondville NTh
Chris Guerrero 9 Raymondville NTh
Omar Gomez 10 Progreso NTh
Pedro Rodriguez 9 Raymondville NTh
John Carlos Yerena 11 Hidalgo Early College NTh
Eric Gonzalez 9 La Feria NTh
Justice Azua 11 La Feria NTh
Joe Chick 11 Zapata NTh
Miguel Gonzalez 9 Progreso NTh
Junior Varsity Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Jorge Sanchez 10 Zapata 54.1h
2 Julian Torres 9 La Feria 55.0h
3 Cj Garcia 10 Zapata 55.4h
4 Daniel Trevino 10 Progreso 55.7h
5 Roman Perez 9 Rio Hondo 56.9h
6 Noah Vento 9 La Feria 56.9h
Arath Ramirez 10 Hidalgo Early College NTh
Andres Barrera 10 Rio Hondo NTh
Brandon Saenz 9 Hidalgo Early College NTh
Alexis Guerrero 9 Rio Grande City Grulla NTh
Leeroy Benavides 9 La Feria NTh
Jayden Crutchfield 10 La Feria NTh
Elian Rodriguez 11 Progreso NTh
Luis Alfaro 9 Hidalgo Early College NTh
Aiden Pinkerton 9 Port Isabel NTh
Jaiden Basaldua 9 Rio Hondo NTh
Timothy Garza 10 Rio Grande City Grulla NTh
Michael Villarreal 10 Port Isabel NTh
Tannor Moreno 11 Zapata NTh
Austin Garcia 10 Rio Grande City Grulla NTh
Bryan Robles Raymondville NTh
Alex Gonzales 9 Port Isabel NTh
Franklin Brooks 10 Raymondville NTh
Jaheim Ibe 10 Raymondville NTh
Joshua Cortinas 10 Raymondville NTh
Jorge Garcia 11 Zapata NTh
Sebastian Yanez 9 Hidalgo Early College NTh
Junior Varsity Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Mario Rodriguez 10 Rio Grande City Grulla 2:08.8h
2 Mathew Salinas 9 Zapata 2:17.2h
3 Kenny Hernandez 10 Zapata 2:17.2h
4 Andres Barrera 10 Rio Hondo 2:18.3h
5 Julio Cruz 9 La Feria 2:19.1h
6 Diego Sieten 9 Hidalgo Early College 2:20.2h
Jaiden Basaldua 9 Rio Hondo NTh
James Crutchfield 10 La Feria NTh
Freddie Gonzalez 9 Zapata NTh
Jose Chaparro 10 Hidalgo Early College NTh
Christopher Rodriguez 9 Progreso NTh
Jezzel Andrade 10 Hidalgo Early College NTh
Austin Garcia 10 Rio Grande City Grulla NTh
Alex Gonzales 9 Port Isabel NTh
Roman Anzaldua 10 Raymondville NTh
Erick Gonzalez 10 Progreso NTh
Ignacio Villeda 9 La Feria NTh
Jorge Garcia 11 Zapata NTh
Jonathan Jaramillo 9 Progreso NTh
Richard Guarneros 11 Progreso NTh
Anthony Rodriguez 11 La Feria NTh
Jermhia Armendarez 9 Raymondville NTh
Matthew Hill 9 Rio Hondo NTh
Angel Ochoa 9 Raymondville NTh
Nathan Gonzales 9 Port Isabel NTh
Frank Pardo 10 Raymondville NTh
Junior Varsity Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Richard Guarneros 11 Progreso 4:58.1h
2 Mathew Salinas 9 Zapata 5:08.7h
3 Kenny Hernandez 10 Zapata 5:11.3h
4 Julio Cruz 9 La Feria 5:15.3h
5 Tomas Navarro 10 La Feria 5:18.5h
6 Andy Ruiz 9 Hidalgo Early College 5:18.6h
Brandon Castaneda 9 Rio Hondo NTh
Angel Ochoa 9 Raymondville NTh
Angel Alfaro 9 Rio Hondo NTh
Alan Monsivias 9 Rio Grande City Grulla NTh
Jermhia Armendarez 9 Raymondville NTh
Diego Sieten 9 Hidalgo Early College NTh
Jezzel Andrade 10 Hidalgo Early College NTh
Jose Chaparro 10 Hidalgo Early College NTh
Roman Anzaldua 10 Raymondville NTh
Christopher Rodriguez 9 Progreso NTh
Brandon Davila 9 Zapata NTh
Alejandro Rodriguez 10 La Feria NTh
Juan Huitron 11 La Feria NTh
Nathan Gonzales 9 Port Isabel NTh
Arturo Rodriguez 10 Zapata NTh
Ruben Partida 10 Rio Hondo NTh
Jonathan Jaramillo 9 Progreso NTh
Frank Pardo 10 Raymondville NTh
Rolando Flores 11 Rio Grande City Grulla NTh
Juan Pablo Medrano 9 Progreso NTh
Junior Varsity Boys 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Joshua Marquez 10 La Feria 10:59.0h
2 Richard Guarneros 11 Progreso 11:03.0h
3 Andy Ruiz 9 Hidalgo Early College 11:30.0h
4 Tomas Navarro 10 La Feria 11:36.0h
5 Rolando Flores 11 Rio Grande City Grulla 11:38.0h
6 Alejandro Rodriguez 10 La Feria 11:40.0h
Juan Pablo Medrano 9 Progreso NTh
Jonathan Jaramillo 9 Progreso NTh
Juan Huitron 11 La Feria NTh
Brandon Davila 9 Zapata NTh
Jose Chaparro 10 Hidalgo Early College NTh
Brandon Castaneda 9 Rio Hondo NTh
Arturo Rodriguez 10 Zapata NTh
Julian Gutierrez 11 Zapata NTh
Alan Monsivias 9 Rio Grande City Grulla NTh
Estevan Hurtado 9 Zapata NTh
Jezzel Andrade 10 Hidalgo Early College NTh
Ruben Partida 10 Rio Hondo NTh
Diego Sieten 9 Hidalgo Early College NTh
Nathan Gonzales 9 Port Isabel NTh
Junior Varsity Boys 110m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Kaleb Clinton Raymondville 18.3h
2 Cj Garcia 10 Zapata 19.0h
3 Ryan Moya 10 Zapata 19.5h
4 Hugo Juaregui 10 Hidalgo Early College 19.6h
5 Evye Villarreal 10 La Feria 19.7h
6 Vincent Chapa La Feria 20.0h
Pedro Rodriguez 9 Raymondville NTh
Nicholas Noriega 9 La Feria NTh
Abram Roel 9 Hidalgo Early College NTh
Mark Rivera 11 Zapata NTh
JD Garcia 9 Zapata NTh
Matthew Mata 10 La Feria NTh
Anthony Cardernas 9 Hidalgo Early College NTh
Junior Varsity Boys 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Matthew Mata 10 La Feria 45.2h
2 Vincent Chapa La Feria 45.3h
3 Ryan Moya 10 Zapata 45.8h
4 Hugo Juaregui 10 Hidalgo Early College 46.3h
5 Javy Gutierrez 10 Zapata 46.6h
6 JD Garcia 9 Zapata 47.1h
Nicholas Noriega 9 La Feria NTh
Rudy Barrera Port Isabel NTh
Cross Martinez Port Isabel NTh
Pedro Rodriguez 9 Raymondville NTh
Kaleb Clinton Raymondville NTh
Abram Roel 9 Hidalgo Early College NTh
Mark Rivera 11 Zapata NTh
Evye Villarreal 10 La Feria NTh
Anthony Cardernas 9 Hidalgo Early College NTh
Junior Varsity Boys 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Zapata 45.0h
Marcos GarciaMario GarciaAlan PinaJoshua Alvarez
2 Rio Grande City Grulla 45.3h
Ryan SifuentesAngelo SolisJosue BarreraRaul Benitez
3 Raymondville 46.7h
Nathan MunguiaDiego GutierrezSlade GutierrezVictor Oviedo
4 La Feria 46.9h
Marco RodriguezJulian TorresJustin RodriguezEsteban Gonzalez
4 Progreso 46.9h
Tristan GuerrierAlexis MascorroDaniel TrevinoOmar Gomez
6 Rio Hondo 48.1h
Michael PerezSam VasquezRoman PerezOsiel Gonzalez
Port Isabel NTh
Rudy BarreraCross MartinezDante De La GarzaJosiah Crockett
Hidalgo Early College NTh
Diego EsparzaIzeck SernaChristian AyalaSebastian Yanez
Junior Varsity Boys 4x200m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Rio Grande City Grulla 1:36.1h
Ryan SifuentesJT TrujioJosue BarreraRaul Benitez
2 La Feria 1:38.5h
Marcos RodriguezEsequiel SernaEsteban GonzalezJustin Rodriguez
3 Zapata 1:39.2h
Marcos GarciaMario GarciaJoshua AlvarezErasmo Barrientos
4 Raymondville 1:40.4h
Bryan RoblesSlade GutierrezDiego GutierrezNathan Munguia
5 Progreso 1:41.3h
Miguel GonzalezTristan GuerrierAlexis MascorroOmar Gomez
6 Hidalgo Early College 1:42.9h
Diego EsparzaIzeck SernaChristian AyalaEver Rodriguez
Port Isabel NTh
Rudy BarreraCross MartinezDante De La GarzaMichael Villarreal
Junior Varsity Boys 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Rio Grande City Grulla 3:40.9h
Ryan SifuentesMario RodriguezJosue BarreraRaul Benitez
2 La Feria 3:43.7h
Matthew MataJulian TorresNoah VentoIsai Reyna
3 Zapata 3:47.3h
Cj GarciaJorge SanchezJorge GarciaTannor Moreno
4 Raymondville 3:50.7h
Slade GutierrezBryan RoblesNathan MunguiaFranklin Brooks
5 Rio Hondo 3:54.3h
Roman PerezJaiden BasalduaMichael PerezSam Vasquez
6 Hidalgo Early College 4:07.4h
Hugo JuareguiBrandon SaenzEver RodriguezSebastian Yanez
Port Isabel NTh
Dante De La GarzaMichael VillarrealAiden PinkertonAlex Gonzales
Progreso NTh
Erick GonzalezTristan GuerrierElian RodriguezChristopher Rodriguez
Junior Varsity Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Melanei Z. Davila 10 Rio Grande City Grulla 13.5h
2 Caya Guerrero 9 Rio Hondo 13.9h
3 Roxy Dodd 9 Port Isabel 14.1h
4 Natalia Rios 11 Rio Grande City Grulla 14.1h
5 Isabella Roberts 9 Raymondville 14.2h
6 Natalie Esparza 9 Rio Hondo 14.6h
Bianca Flaig 10 Port Isabel NTh
Briana Del Bosque 9 Zapata NTh
Marissa Trevino 11 Progreso NTh
Yazlin Flores 11 Hidalgo Early College NTh
Silvina Gissel Tamez 9 Rio Grande City Grulla NTh
Evelyn Martinez 9 Hidalgo Early College NTh
Abigail Castellanos 10 Rio Hondo NTh
Corina Garza 11 Zapata NTh
Milla Bocanegra 9 La Feria NTh
Destiny Salazar 9 Raymondville NTh
Leslie Losoya 10 La Feria NTh
Elaine Briones 11 Zapata NTh
Xochitl Carmona 10 Port Isabel NTh
Gabriela Luna 9 Hidalgo Early College NTh
Cassandra Trevino 10 Progreso NTh
Jasmin Martinez 10 La Feria NTh
Joseline Hinojosa 10 Progreso NTh
Suleika Lopez 10 Raymondville NTh
Sara Davila 11 Zapata NTh
Lilyana Olivares 10 Rio Hondo NTh
Mia Pedraza 9 Raymondville NTh
Anahi Montalvo 10 Rio Grande City Grulla NTh
Catherine Villarreal 10 Port Isabel NTh
Berenice Zavala 10 Progreso NTh
Aylin Saucedo 9 Hidalgo Early College NTh
Junior Varsity Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Annette Trevino 11 Rio Grande City Grulla 29.0h
2 Paloma Murillo 11 Rio Hondo 29.6h
3 Bryanna Garcia 9 Zapata 29.9h
4 Victoria Martinez 9 Hidalgo Early College 30.0h
5 Berenice Zavala 10 Progreso 30.1h
6 Roxy Dodd 9 Port Isabel 30.2h
Natalie Rodriguez 9 Raymondville NTh
Joseline Hinojosa 10 Progreso NTh
Abigal Lorain Montes, 10 Rio Grande City Grulla NTh
Ivonne Gonzalez 9 Port Isabel NTh
Adriana Sanchez 9 Raymondville NTh
Destiny Salazar 9 Raymondville NTh
Abigail Castellanos 10 Rio Hondo NTh
Tea Anderson 9 Raymondville NTh
Evelyn Martinez 9 Hidalgo Early College NTh
Stephany Lozano 11 Hidalgo Early College NTh
Kenia Casas 11 Hidalgo Early College NTh
Briana Del Bosque 9 Zapata NTh
Abigail Pena 9 Progreso NTh
Kat Garcia 9 Zapata NTh
Bianca Flaig 10 Port Isabel NTh
Kassie Castro 11 Rio Hondo NTh
Mariah Patlan 9 La Feria NTh
Milla Bocanegra 9 La Feria NTh
Elaine Briones 11 Zapata NTh
Naomi Barrera 10 Rio Grande City Grulla NTh
Maria Ramirez 10 Progreso NTh
Jasmin Martinez 10 La Feria NTh
Alexandra Bocanegra 11 Rio Hondo NTh
Anahi Montalvo 10 Rio Grande City Grulla NTh
Catherine Villarreal 10 Port Isabel NTh
Junior Varsity Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Claudia Garza 9 Zapata 1:06.3h
2 Pamela Avalos 10 La Feria 1:08.5h
3 Delina Garza 9 Zapata 1:08.5h
4 Sabrina Azua La Feria 1:08.9h
5 Soraya Barrera Progreso 1:12.4h
6 Edna Martinez 10 Zapata 1:13.2h
Kat Garcia 9 Zapata NTh
Natalia Gonzalez 10 La Feria NTh
Kassie Castro 11 Rio Hondo NTh
Za Leah Gardner 10 Raymondville NTh
Natasha Villalobos 9 Raymondville NTh
Ivonne Gonzalez 9 Port Isabel NTh
Roxy Dodd 9 Port Isabel NTh
Lizette Ruiz 10 La Feria NTh
Gabriela Luna 9 Hidalgo Early College NTh
Britania Sucedo 11 Progreso NTh
Nicole Heavin 9 Hidalgo Early College NTh
Catherine Villarreal 10 Port Isabel NTh
Alexandra Bocanegra 11 Rio Hondo NTh
Ashley Nichole Alvarez 10 Rio Grande City Grulla NTh
Destiny Salazar 9 Raymondville NTh
Paloma Murillo 11 Rio Hondo NTh
Giselle Gonzales 10 Rio Hondo NTh
Suleika Lopez 10 Raymondville NTh
Bianca Flaig 10 Port Isabel NTh
Emma Pedraza 9 Hidalgo Early College NTh
Junior Varsity Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Pamela Avalos 10 La Feria 2:38.9h
2 Syann Alaniz 9 Progreso 2:40.1h
3 Leeanne Mancha 10 Hidalgo Early College 2:44.3h
4 Claudia Garza 9 Zapata 2:46.8h
5 Celeste Mendoza 10 La Feria 2:50.6h
6 Britania Sucedo 11 Progreso 2:52.5h
Helen Buruato 9 Zapata NTh
Stephanie Rodriguez 11 Progreso NTh
Kaitylnn Jimenez 9 Rio Grande City Grulla NTh
Ana Bravo 11 Zapata NTh
Andrea Sosa 9 Hidalgo Early College NTh
Mariah Patlan 9 La Feria NTh
Karina Zuniga 9 Rio Hondo NTh
Maria Zarazua 10 Rio Grande City Grulla NTh
Natalia Gonzalez 10 La Feria NTh
Edna Martinez 10 Zapata NTh
Junior Varsity Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Syann Alaniz 9 Progreso 6:18.0h
2 Leeann Mancha Hidalgo Early College 6:18.3h
3 Maria Zarazua 10 Rio Grande City Grulla 6:23.9h
4 Brianna Cepeda 10 La Feria 6:35.2h
5 Klaryssa Flores 9 Zapata 6:46.9h
6 Karina Zuniga 9 Rio Hondo 6:50.4h
Corina Gonzalez 9 Port Isabel NTh
Dora Garcia 10 Zapata NTh
Margot Wheeler 10 Zapata NTh
Diana Rodriguez 10 Zapata NTh
Katelyn Cavazos 9 La Feria NTh
Mia Vela 9 La Feria NTh
Mikayla Martinez 9 La Feria NTh
Junior Varsity Girls 3200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Maria Zarazua 10 Rio Grande City Grulla 14:18.0h
2 Brianna Cepeda 10 La Feria 14:27.0h
3 Klaryssa Flores 9 Zapata 14:29.0h
4 Margot Wheeler 10 Zapata 15:09.0h
5 Diana Rodriguez 10 Zapata 15:49.0h
6 Illiana Pena 10 La Feria 16:22.0h
Corina Gonzalez 9 Port Isabel NTh
Dora Garcia 10 Zapata NTh
Natasha Villalobos 9 Raymondville NTh
Junior Varsity Girls 100m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Dakota Valdes 9 La Feria 17.9h
2 Kaitylnn Jimenez 9 Rio Grande City Grulla 18.0h
3 Ashley Menchaca 11 Rio Grande City Grulla 18.7h
4 Daisy Hernandez 11 Rio Grande City Grulla 19.3h
5 Denae Hernandez 10 Raymondville 19.7h
6 Alyssa Najera 10 Raymondville 19.8h
Jacinda Salazar 9 Raymondville NTh
Kimberly Navarro 9 Zapata NTh
Madison Grandquist 9 La Feria NTh
Ana Bravo 11 Zapata NTh
Samantha Ramos 9 Rio Grande City Grulla NTh
Indra Cervantes Fr Hidalgo Early College NTh
Kayla Pina 11 Zapata NTh
Junior Varsity Girls 300m Hurdles Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Kaitylnn Jimenez 9 Rio Grande City Grulla 51.7h
2 Alyssa Najera 10 Raymondville 52.2h
3 Ashley Menchaca 11 Rio Grande City Grulla 55.2h
4 Cladette Canales 11 Rio Grande City Grulla 55.3h
5 Valeria Varela 9 Progreso 56.4h
6 Kiarabel Garza 9 Rio Grande City Grulla 56.4h
Ana Bravo 11 Zapata NTh
Madison Grandquist 9 La Feria NTh
Indra Cervantes Fr Hidalgo Early College NTh
Kimberly Navarro 9 Zapata NTh
Mia Pedraza 9 Raymondville NTh
Kayla Pina 11 Zapata NTh
Junior Varsity Girls 4x100m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Rio Grande City Grulla 54.6h
Natalia RiosCladette CanalesAnnette TrevinoMelanei Z. Davila
2 Zapata 57.2h
Samantha AraujoDelina GarzaBryanna GarciaAlexa Delgado
3 Raymondville 57.8h
Jacinda SalazarAdriana SanchezNatalie RodriguezIsabella Roberts
4 Rio Hondo 58.2h
Lilyana OlivaresAbigail CastellanosNatalie EsparzaCaya Guerrero
5 La Feria 58.3h
Claudia LealThalia CondeJasmin MartinezLeslie Losoya
6 Progreso 59.0h
Valeria VarelaAbigail TrianaJanelle RamosMarissa Trevino
Hidalgo Early College NTh
Aylin SaucedoYazlin FloresKatelyn CerdaStephany Lozano
Junior Varsity Girls 4x200m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Rio Grande City Grulla 1:54.8h
Natalia RiosAnnette TrevinoMelanei Z. DavilaCladette Canales
2 Zapata 1:55.4h
Samantha AraujoDelina GarzaAlexa DelgadoBryanna Garcia
3 La Feria 2:01.4h
Dakota ValdesThalia CondeClaudia LealLeslie Losoya
4 Rio Hondo 2:03.0h
Lilyana OlivaresNatalie EsparzaPaloma MurilloCaya Guerrero
5 Progreso 2:03.5h
Valeria VarelaAbigail TrianaJanelle RamosMaria Ramirez
6 Raymondville 2:04.0h
Tea AndersonAdriana SanchezDenae HernandezMarlyssa Mendez
Hidalgo Early College NTh
Victoria MartinezYazlin FloresKatelyn CerdaStephany Lozano
Junior Varsity Girls 4x400m Finals
=========================================================
Team Time
=========================================================
1 Progreso 4:40.0h
Berenice ZavalaSyann AlanizBritania SucedoSoraya Barrera
2 La Feria 4:40.8h
Thalia CondePamela AvalosClaudia LealSabrina Azua
3 Zapata 4:49.7h
Helen BuruatoKat GarciaClaudia GarzaEdna Martinez
4 Raymondville 4:54.4h
Marlyssa MendezMia PedrazaZa Leah GardnerAlyssa Najera
5 Hidalgo Early College 4:55.3h
Victoria MartinezEmma PedrazaNicole HeavinLeeann Mancha