Official Results

ENDURO Timing - Contractor License             Hy-Tek's MEET MANAGER  11:32 AM  1/11/202
                                  20-21 Winter Series - 1/9/2021
                                          Faith Academy
                                             Results

  Event 1  W11-12 3200 Meter Run 1PM Rolling
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
Finals
  1 Gutierrez, Emery         W11 Great Esteem          14:22.36

  Event 1  W13-14 3200 Meter Run 1PM Rolling
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Bowling, Amber           W13 Afterburners          14:08.60

  Event 1  W15-16 3200 Meter Run 1PM Rolling
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Boone, Kate              W15 Cool Running          13:04.12
  2 Galvan, Sarah            W15 Cool Running          14:20.35

  Event 1  W17-18 3200 Meter Run 1PM Rolling
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Leininger, Kendall       W17 Unattached            13:13.45
  2 Hicks, Vanessa           W18 Texas Greyhounds      15:55.20

  Event 1  W19-29 3200 Meter Run 1PM Rolling
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Perry, LaDeana           W19 Unattached            13:11.37

  Event 1  M11-12 3200 Meter Run 1PM Rolling
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Bowling, Ezra            M11 Afterburners          14:42.63

  Event 1  M15-16 3200 Meter Run 1PM Rolling
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Shaw, Nathan             M16 Texas Greyhounds      11:51.31

  Event 1  M17-18 3200 Meter Run 1PM Rolling
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Pulido, Gian             M17 Texas Thunde          10:22.12
  2 Castruita, Kevin         M17 Texas Select TC       10:28.19
  3 Sanchez, Antonio         M17 Texas Select TC       10:34.96
  4 Eggerman, Marshall       M17 Texas Greyhounds      11:17.90
  5 Reed, Bruce              M17 Cool Running          11:20.41
  6 Millhouse, Trent         M17 Cool Running          13:45.78

  Event 1  M19-29 3200 Meter Run 1PM Rolling
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Cox, Joseph              M19 South Austin Steel     9:34.29
  2 Speelman, Geoff          M26 Team Green            10:00.77

  Event 1  M70 3200 Meter Run 1PM Rolling
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Loewe, Donald            M72 Unattached            14:10.12

  Event 2  W15-16 100 Short Hurdles
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Lewis, Lexie             W16 Cool Running             17.38  -0.7

  Event 2  W17-18 100 Short Hurdles
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Kolenda, Erin            W17 St. Dominic Savio        16.32  -0.7

  Event 3  M15-16 110 Short Hurdles
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Graham, Nathan           M16 Unattached               15.89   0.1
  2 Bennett, Jase            M16 Unattached               16.46   0.1
  3 Snipes, Shawn            M16 Wings Track Club         17.60   0.1
  4 Holloway, Kaleb          M16 Texas Greyhounds         20.88   0.1

  Event 3  M17-18 110 Short Hurdles
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Brinkley, Christopher    M18 Wings Track Club         16.05  -1.0  2

  Event 4  W6&U 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Mungia, Morgan            W6 Unattached               13.19  -0.3  5

  Event 4  W9-10 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Fogt, Madelyn            W10 Unattached               10.19  -0.3  5
  2 Morales, Morgan           W9 Texas Thunde             10.34  -0.3  5
  3 Chambers, Willa           W9 Hill Country Comets      11.05  -0.3  5

  Event 4  W13-14 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Kuhlman, Lillie          W14 Texas Thunde              9.16  +0.0  4

  Event 4  W15-16 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Parks, Nia               W16 Wings Track Club          8.02  -0.1  3
  2 Bryant, Sydney           W16 Wings Track Club          8.15  -0.1  3
  3 Cusick, Zoe              W16 Unattached                8.24  -0.1  3
  4 Pfeiffer, Rylee          W15 Great Esteem              8.80  +0.0  4

  Event 4  W60 60 Meter Dash
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Knight, Edelza           W61 Unattached               10.15  +0.0

  Event 5  M6&U 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Dunkelberger, Jett        M6 Hill Country Comets      13.99  -0.5  4

  Event 5  M7-8 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Holland, Miles            M7 Great Esteem             10.57  -0.5  4
  2 Fletcher, Brooklyn        M8 Unattached               11.24  -0.5  4
  3 Millhouse, Brigham        M7 Cool Running             15.08  -0.5  4

  Event 5  M17-18 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Thompson, Monty          M18 Unattached                7.12  -0.1  2
  2 Williams, Deshawn        M18 Unattached                7.24  -0.1  2
  3 Parker, Pharoah          M17 Racer X T&F               7.50  -0.1  3

  Event 5  M19-29 60 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Romanchuk, Marko         M19 Austin Sprint Club        7.77  -0.1  2

  Event 5  M65 60 Meter Dash
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Fisher, Wayne            M66 Unattached                8.98  -0.4
  2 Price, Larry             M67 Unattached               10.38  -0.4

  Event 6  W7-8 4x100 Meter Relay
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Flo Jo San Antonio  'A'                             1:11.83
     1) Graham, Charli 6                2) Graham, Khloe 7
     3) Long, Dallis 7                  4) Menard, Layla 8

  Event 6  M17-18 4x100 Meter Relay
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Texas Greyhounds  'A'                                 46.37
     1) Busby, Jayden 18                2) Busby, Jordan 18
     3) Neuenschwander, Lawson 18       4)

  Event 7  W9-10 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Scott, Madisyn            W9 Texas Thunde           2:44.61   5
  2 Spivey, Lillian           W9 Texas Select TC        3:11.89   5
  3 Sisk, Addilyn             W9 Hill Country Comets    3:11.96   5

  Event 7  W11-12 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Ellenbogan, Annabelle    W12 Texas Thunde           2:36.87   4
  2 Roddy, Leona             W11 Texas Thunde           2:52.03   4
  3 Mungia, Madison          W11 Unattached             2:55.48   4
  4 Horne, Tiana             W11 Afterburners           2:56.77   4
  5 Austin, Ryanne           W11 Afterburners           3:03.61   4
  6 Roquemore, Alice         W12 Halo Running           3:30.20   4

  Event 7  W13-14 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Garcia, Nadia            W13 Afterburners           2:29.12   2
  2 Robinson, Audrey         W14 Texas Thunde           2:30.49   3
  3 Pierron, Kiersten        W14 Great Esteem           2:41.28   3
  4 Ly, Hailey               W13 Unattached             2:41.33   3
  5 Tubbs, Aaliyah           W14 Afterburners           2:48.88   3
  6 Bowling, Amber           W13 Afterburners           2:49.78   2
  7 Smaistria, Lilia         W13 Halo Running           3:02.15   3

  Event 7  W15-16 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 West, Jordynn            W15 Unattached             2:28.06   3
  2 Pruitt, Raegan           W16 Great Esteem           2:28.77   1
  3 Davis, Eleanor           W15 Hill Country Comets    2:45.06   2
  4 Boone, Kate              W15 Cool Running           2:57.68   2
  5 Galvan, Sarah            W15 Cool Running           3:04.02   2
  6 Crowley, Caprice         W16 Unattached             3:05.68   1

  Event 7  W17-18 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Wilmington, Courtny      W18 Wings Track Club       2:19.96
  2 Huang, Annie             W18 Unattached             2:20.24
  3 Miller, Jasir            W17 Afterburners           2:24.63
  4 Cleggett, Hailey         W17 Unattached             2:30.33
  5 Glass, Makayla           W18 Afterburners           2:34.60

  Event 8  M9-10 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 West, Cade               M10 Unattached             3:10.56   6
  2 Hammond, Amari           M10 Great Esteem           3:33.74   6
  3 Mckenzie, Jahmaikel       M9 Great Esteem           2:39.02   5

  Event 8  M11-12 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Ellenbogan, Marc         M11 Texas Thunde           2:33.97   6
  2 Evans, Kyle              M12 Texas Select TC        2:39.02   5
  4 Childs, Logan            M11 Afterburners           2:48.45   6
  5 Holmes, Ephraim          M11 Afterburners           2:57.49   6
  6 Davis, Wiley             M11 Hill Country Comets    3:05.31   6
  7 Foyt, Jacob              M12 Halo Running           3:08.86   5
  8 Dunn, Austin             M12 Afterburners           3:16.11   5

  Event 8  M13-14 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Bristow, Peyton          M14 Great Esteem           2:19.40   4
  2 Espinoza, Jeff           M13 Halo Running           2:49.07   5
  3 Spivey, George           M13 Texas Select TC        3:03.62   5
  4 Helal, Luke              M13 Halo Running           3:05.10   5

  Event 8  M15-16 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Tubbs, Gabriel           M16 Afterburners           2:22.27   4
  2 Powell, Luke             M16 Unattached             2:23.86   2
  3 Ehlers, Cade             M16 Texas Greyhounds       2:28.56   4
  4 Stewart, Benjamin        M16 Afterburners           2:36.16   4

  Event 8  M17-18 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Szczerba, Jackson        M17 Texas Select TC        2:04.88   3
  2 Garcia, Adam             M17 Afterburners           2:06.04   3
  3 Jonsson, Marco           M18 Afterburners           2:06.45   3
  4 Browning, Tyler          M17 Unattached             2:06.59   3
  5 Rojas, Jesus             M17 Afterburners           2:09.97   3
  6 Rojas, Sergio            M17 Afterburners           2:10.02   2
  7 Olvera, Josiah           M18 Texas Greyhounds       2:12.14   1
  8 Kehler, Zachary          M18 Unattached             2:14.02   2
  9 Jones, William           M18 Afterburners           2:16.85   1
 10 Butler, Jake             M17 Afterburners           2:18.78   3
 11 Reed, Bruce              M17 Cool Running           2:22.32   3
 12 Parker, Pharoah          M17 Racer X T&F            2:30.01   1
 13 Cardona, Gus             M18 Texas Greyhounds       2:31.07   1
 14 Millhouse, Trent         M17 Cool Running           2:45.13   3

  Event 8  M19-29 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Janise, Eric             M25 Unattached             1:56.34   2
  2 Hivnor, Christopher      M24 Unattached             2:02.26   2
  3 Bird, Whitaker           M19 Afterburners           2:05.13   2
  4 Duke, Nick               M19 Texas Greyhounds       2:30.97   2
  5 Sauceda, Isaiah          M19 Texas Greyhounds       2:41.40   2

  Event 8  M30 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Miller, Bryan            M32 Unattached             2:04.00

  Event 8  M55 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Monistere, Danny         M56 Racer X T&F            2:48.22

  Event 9  W6&U 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Graham, Charli            W6 Flo Jo San Antonio       17.73   0.2  8
  2 Sowell, Cali              W6 Flo Jo San Antonio       20.10   0.2  8

  Event 9  W7-8 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Graham, Khloe             W7 Flo Jo San Antonio       17.11   0.2  8
  2 Menard, Layla             W8 Flo Jo San Antonio       17.83   0.2  8
  3 Long, Dallis              W7 Flo Jo San Antonio       17.90   0.2  8
  4 West, Kyle                W8 Unattached               18.47   0.2  8

  Event 9  W9-10 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Graham, Isabella         W10 Flo Jo San Antonio       15.80  +0.0  7
  2 Mckinney, Jordynn         W9 Flo Jo San Antonio       16.02   0.2  8
  3 Fogt, Madelyn            W10 Unattached               16.04  +0.0  7
  4 Johnson, Nevaeh           W9 Flo Jo San Antonio       16.46  +0.0  7
  5 Ellenbogan, Sasha         W9 Texas Thunde             17.49  +0.0  7
  6 Henderson, Saydece       W10 Flo Jo San Antonio       17.58  +0.0  7
  7 Morales, Morgan           W9 Texas Thunde             17.66  +0.0  7
  8 Chambers, Willa           W9 Hill Country Comets      18.92  +0.0  7

  Event 9  W11-12 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Dunkelberger, Lyla       W11 Hill Country Comets      18.04  +0.0  7
  2 Graham, London           W12 Flo Jo San Antonio    14:17.00   1.4  6
  3 Johnson, Rihanna         W12 Flo Jo San Antonio    16:04.00   1.4  6

  Event 9  W13-14 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Kuhlman, Lillie          W14 Texas Thunde             14.85   0.8  5
  2 Allen, Zoe               W13 Afterburners          14:35.00   1.4  6
  3 Jacobs, Charleigh        W13 Hill Country Comets   16:15.00   1.4  6

  Event 9  W15-16 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Jackson, Brooke          W15 Unattached               12.64   0.5  4
  2 Bryant, Sydney           W16 Wings Track Club         12.76   0.6  3
  3 Parks, Nia               W16 Wings Track Club         12.80   0.5  4
  4 Sanchez, Elektra         W16 Austin Sprint Club       13.18   0.8  5
  5 Cusick, Zoe              W16 Unattached               13.19   0.5  4
  6 McCall, Elizabeth        W16 Unattached               13.38   0.6  3
  7 Lewis, Ella              W16 Unattached               13.48   0.5  4
  8 Vernieuw, Reese          W15 Unattached               13.77   0.8  5
  9 Pfeiffer, Rylee          W15 Great Esteem             14.11   0.8  5
 10 Farris, Amira            W16 Wings Track Club         14.13   0.5  4
 11 Callaway, Zanayeh        W16 Afterburners             14.29   0.8  5
 12 Bennett, Kaegen          W15 Cool Running             14.38   0.8  5

  Event 9  W17-18 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Tate, Alyssa             W17 Wings Track Club         12.46  -0.9  2
  2 Tate, Haley              W17 Wings Track Club         12.58  -0.9  2
  3 Styles, LaMyia           W18 Wings Track Club         13.02  -0.9  2
  4 Agbara, Kelechi          W18 Afterburners             13.04   0.6  3
  5 Kim, Sydney              W18 Wings Track Club         13.07  -0.9  2
  6 Rodriguez, Devon         W18 Unattached               13.09  -1.1  1
  7 Graham, Amani            W17 Great Esteem             13.11   0.6  3
  8 Egwu, Joy                W18 Unattached               13.21  -1.1  1
  9 Sample, Ajai             W18 Wings Track Club         13.46  -0.9  2
 10 Diaw, Momy               W18 Wings Track Club         13.63   0.6  3
 11 Kane, Nicole             W18 Unattached               13.88  -1.1  1

  Event 9  W60 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Knight, Edelza           W61 Unattached               16.63  -1.1

  Event 10  M6&U 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Long, Karter              M6 Flo Jo San Antonio       18.37   0.7 10
  2 Smith, Makai              M5 Flo Jo San Antonio       22.61   0.7 10
  3 Dunkelberger, Jett        M6 Hill Country Comets      23.90   0.7 10

  Event 10  M7-8 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Uvalle, Jayce             M8 Flo Jo San Antonio       16.64   1.4  9
  2 Williams, Parker          M8 Flo Jo San Antonio       16.73   1.4  9
  3 Chinweze, Cameron         M8 Afterburners             16.74   1.4  9
  4 Faria, Izayah             M8 Flo Jo San Antonio       16.96   1.4  9
  5 Holland, Miles            M7 Great Esteem             17.66   0.7 10
  6 Cortes, Yadiel            M7 Flo Jo San Antonio       18.07   0.7 10
  7 Fletcher, Brooklyn        M8 Unattached               18.29   1.0  8
  8 Vogel, Quinn              M7 Flo Jo San Antonio       18.77   0.7 10
  9 Uvalle, Jionni            M8 Flo Jo San Antonio       19.06   1.4  9
 10 Banks, Jaylen             M8 Flo Jo San Antonio       20.42   1.4  9
 11 Millhouse, Brigham        M7 Cool Running             26.42   0.7 10

  Event 10  M9-10 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Blaylock, Tristan        M10 Afterburners             14.71  +0.0  7
  2 Taylor, Preston          M10 Afterburners             14.94   1.0  8
  3 White, Kingston          M10 Afterburners             15.12   1.0  8
  4 Holmes, Ellison          M10 Afterburners             15.19   1.0  8
  5 Henry, Samarion          M10 Flo Jo San Antonio       15.36   1.0  8
  6 Holmes, Elliott          M10 Afterburners             15.54  +0.0  7
  7 Williams, Jay             M9 Flo Jo San Antonio       16.43   1.0  8
  8 Sivakumar, Arush          M9 Texas Thunde             16.65  +0.0  7

  Event 10  M11-12 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Mckenzie, Jahmai         M11 Great Esteem             14.61   0.7  6
  2 Clegett, Caden           M11 Unattached               15.68  +0.0  7
  3 Willams, Lee             M11 Flo Jo San Antonio       16.86  +0.0  7
  4 Keaton, Amir             M11 Flo Jo San Antonio       17.15  +0.0  7

  Event 10  M13-14 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Peradoza II, Adrian      M13 Unattached               13.00   0.7  6

  ....Event 10  M13-14 100 Meter Dash
  2 Villa, David             M14 Flo Jo San Antonio       13.53   0.7  6
  3 Bonner, J R              M14 Unattached               13.58   0.7  6
  4 Johnson, Julius          M14 Flo Jo San Antonio       14.23   0.7  6
  5 Roberts, Kenny           M13 Unattached               14.38   0.7  6
  6 Henderson, Santana       M13 Flo Jo San Antonio       15.06   0.7  6

  Event 10  M15-16 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Torns, Ashton            M16 Unattached               11.08   1.5  3
  2 Howard, Jarrod           M15 Wings Track Club         11.74   0.3  5
  3 Crudgington, Jake        M16 Team Green               11.77   0.3  5
  4 Blackman, Aaron          M16 Wings Track Club         11.83   1.2  4
  5 Dixon, Treylin           M15 Unattached               11.83   0.3  5
  6 Graham, Nathan           M16 Unattached               12.14   0.3  5
  7 Snipes, Shawn            M16 Wings Track Club         12.40   1.2  4
  8 Bendle, Alex             M15 Great Esteem             12.66   0.3  5
  9 Clements, Jonah          M15 Wings Track Club         13.04   0.3  5

  Event 10  M17-18 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Dixon, Troy              M18 Unattached               10.73   1.5  3
  2 Howard Jr, Jonathan      M18 Wings Track Club         11.03   1.5  3
  3 McAdams, Jacorey         M18 Unattached               11.03   1.5  3
  4 Thompson, Monty          M18 Unattached               11.04   1.5  3
  5 Williams, Deshawn        M18 Unattached               11.05   1.5  3
  6 Jenkins, Cedric          M17 Unattached               11.22   1.2  4
  7 Harden, Luke             M18 Wings Track Club         11.54   1.2  4
  8 Celestine, Grant         M18 Wings Track Club         11.56   1.5  3
  9 Lopez, Alex              M18 Wings Track Club         11.62   1.5  3
 10 McCount, Eric            M18 Wings Track Club         11.76   1.2  4
 11 Tolbert, Aime            M18 Afterburners             12.08   1.2  4
 12 Harvey, Myles            M17 Unattached               12.50   1.2  4

  Event 10  M19-29 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Wilkins, Garrett         M19 Unattached               10.72   1.5  2
  2 White, Jaguze            M19 Unattached               11.36   1.5  2
  3 Romanchuk, Marko         M19 Austin Sprint Club       12.04   1.5  2
  4 Allen, Luke              M21 Unattached               13.27   1.5  2

  Event 10  M65 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Fisher, Wayne            M66 Unattached               14.33   1.2
  2 Price, Larry             M67 Unattached               17.41   1.2

  Event 11  W6&U 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Graham, Charli            W6 Flo Jo San Antonio     1:33.66  10
  2 Sowell, Cali              W6 Flo Jo San Antonio     1:42.16  10

  Event 11  W7-8 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Graham, Khloe             W7 Flo Jo San Antonio     1:28.52  10
  2 Long, Dallis              W7 Flo Jo San Antonio     1:34.74  10
  3 Menard, Layla             W8 Flo Jo San Antonio     1:39.36  10
  4 Miller, Kensley           W7 Afterburners           1:44.35  10
  5 West, Kyle                W8 Unattached             1:45.80  10

  Event 11  W9-10 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Graham, Isabella         W10 Flo Jo San Antonio     1:10.77   9
  2 Scott, Madisyn            W9 Texas Thunde           1:12.48   9
  3 Sisk, Addilyn             W9 Hill Country Comets    1:22.54   9
  4 Johnson, Nevaeh           W9 Flo Jo San Antonio     1:23.42   9
  5 Mckinney, Jordynn         W9 Flo Jo San Antonio     1:24.39   9
  6 Ellenbogan, Sasha         W9 Texas Thunde           1:24.43   9
  7 Henderson, Saydece       W10 Flo Jo San Antonio     1:27.36   9

  Event 11  W11-12 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Graham, London           W12 Flo Jo San Antonio     1:04.55   7
  2 Ellenbogan, Annabelle    W12 Texas Thunde           1:08.64   7
  3 Horne, Tiana             W11 Afterburners           1:14.32   8
  4 Roddy, Leona             W11 Texas Thunde           1:14.61   8
  5 Johnson, Rihanna         W12 Flo Jo San Antonio     1:17.82   7
  6 Austin, Ryanne           W11 Afterburners           1:25.27   8
  7 Roquemore, Alice         W12 Halo Running           1:26.75   7
  8 Collard, Daphne          W11 Halo Running           1:30.83   8

  Event 11  W13-14 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Robinson, Audrey         W14 Texas Thunde           1:08.18   6
  2 Allen, Zoe               W13 Afterburners           1:09.94   7
  3 Pierron, Kiersten        W14 Great Esteem           1:11.22   6
  4 Smaistria, Lilia         W13 Halo Running           1:18.27   6
  5 Asom, Sena               W13 Nation TC              1:20.77   7

  Event 11  W15-16 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Jackson, Taylor          W16 Afterburners           1:03.78   4

  ....Event 11  W15-16 400 Meter Dash
  2 Pruitt, Raegan           W16 Great Esteem           1:03.97   4
  3 Rolle, Jacqueline        W16 Flo Jo San Antonio     1:06.35   5
  4 Callaway, Zanayeh        W16 Afterburners           1:09.27   5
  5 Pfeiffer, Rylee          W15 Great Esteem           1:09.44   5
  6 Bennett, Kaegen          W15 Cool Running           1:10.70   5
  7 Newton, Kendall          W16 Afterburners           1:15.33   4
  8 Tunnicliffe, Claire      W16 Texas Greyhounds       1:15.40   5
  9 Crowley, Caprice         W16 Unattached             1:21.88   5
 10 Gonzales, Giuliana       W16 Unattached             1:23.54   3

  Event 11  W17-18 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Itson, Jaiden            W18 Unattached               59.83   3
  2 Segura, Avery            W18 Unattached             1:00.01   1
  3 Rankin, MyRajah          W18 Unattached             1:00.30   1
  4 Wilmington, Courtny      W18 Wings Track Club       1:01.01   1
  5 Galbraith, Bailey        W18 Wings Track Club       1:01.26   2
  6 Agbara, Kelechi          W18 Afterburners           1:01.30   2
  7 Williamson, Audrey       W17 Unattached             1:02.34   2
  8 Graham, Amani            W17 Great Esteem           1:04.35   2
  9 Glass, Makayla           W18 Afterburners           1:05.52   3
 10 Pitts, Paris             W17 Afterburners           1:08.04   2
 11 Boeche, Bridgette        W18 Texas Greyhounds       1:10.13   3

  Event 11  W19-29 400 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Nelson, Alyssa           W21 Unattached             1:03.72

  Event 12  M6&U 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Long, Karter              M6 Flo Jo San Antonio     1:36.85  11
  2 Smith, Makai              M5 Flo Jo San Antonio     1:58.98  11

  Event 12  M7-8 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Williams, Parker          M8 Flo Jo San Antonio     1:22.63  10
  2 Faria, Izayah             M8 Flo Jo San Antonio     1:25.14  10
  3 Holland, Miles            M7 Great Esteem           1:26.82  11
  4 Cortes, Yadiel            M7 Flo Jo San Antonio     1:27.02  11
  5 Glenn, Landon             M8 Afterburners           1:29.05  10
  6 Uvalle, Jionni            M8 Flo Jo San Antonio     1:31.74  10
  7 Fletcher, Brooklyn        M8 Unattached             1:34.62  10
  8 Vogel, Quinn              M7 Flo Jo San Antonio     1:41.24  11
  9 Jackson, Jayden           M7 Flo Jo San Antonio     1:52.33  11

  Event 12  M9-10 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Taylor, Preston          M10 Afterburners           1:09.94   8
  2 Holmes, Ellison          M10 Afterburners           1:11.69   8
  3 Henry, Samarion          M10 Flo Jo San Antonio     1:14.58   9
  4 Mckenzie, Jahmaikel       M9 Great Esteem           1:14.76   7
  5 Holmes, Elliott          M10 Afterburners           1:14.80   8
  6 Blaylock, Tristan        M10 Afterburners           1:15.73   8
  7 Sivakumar, Arush          M9 Texas Thunde           1:16.46   9
  8 White, Kingston          M10 Afterburners           1:20.85   9
  9 Williams, Jay             M9 Flo Jo San Antonio     1:27.02   9
 10 Hammond, Amari           M10 Great Esteem           1:33.38   8
 11 West, Cade               M10 Unattached             1:40.30   9

  Event 12  M11-12 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Keaton, Amir             M11 Flo Jo San Antonio     1:09.03   8
  2 Mckenzie, Jahmai         M11 Great Esteem           1:10.25   8
  3 Birt, Noah               M12 Unattached             1:11.63   7
  4 Clegett, Caden           M11 Unattached             1:19.46   7
  5 Foyt, Jacob              M12 Halo Running           1:23.23   7
  6 Dunn, Austin             M12 Afterburners           1:26.20   7
  7 Willams, Lee             M11 Flo Jo San Antonio     1:31.36   7

  Event 12  M13-14 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Villa, David             M14 Flo Jo San Antonio     1:06.72   6
  2 Henry, Jeremiah          M13 Afterburners           1:09.48   6
  3 Johnson, Julius          M14 Flo Jo San Antonio     1:13.56   6
  4 Henderson, Santana       M13 Flo Jo San Antonio     1:14.21   6
  5 Kyburz, Caleb            M13 Unattached             1:19.60   6
  6 Helal, Luke              M13 Halo Running           1:19.78   6

  Event 12  M15-16 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Puthankattil, Vickram    M16 Unattached               55.41   5
  2 Bendle, Alex             M15 Great Esteem             56.65   5
  3 Espinoza, Jake           M16 Halo Running             57.01   5
  4 Miller, Cameron          M15 Nation TC                59.55   5
  5 Henry, John              M16 Great Esteem             59.63   5

  Event 12  M17-18 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Francisco, Alexander     M18 Unattached               52.29   4
  2 Grimm, King              M18 Unattached               52.51   4
  3 Blomqvist, Ben           M17 Hill Country Comets      53.09   4
  4 Busby, Jordan            M18 Texas Greyhounds         53.29   4

  ....Event 12  M17-18 400 Meter Dash
  5 Nelson, Aidon            M18 Unattached               54.09   3
  6 Wilson, Evan             M18 Unattached               54.13   2
  7 Busby, Jayden            M18 Texas Greyhounds         54.33   3
  8 Tolbert, Aime            M18 Afterburners             54.42   2
  9 Olvera, Josiah           M18 Texas Greyhounds         54.82   3
 10 Browning, Tyler          M17 Unattached               55.64   4
 11 Rojas, Jesus             M17 Afterburners             55.84   2
 12 Garcia, Adam             M17 Afterburners             56.19   2
 13 Zeeshan, Asher           M18 Afterburners             56.45   4
 14 Brents, Ian              M17 Texas Select TC          56.51   4
 15 Shanklin, Zachary        M18 Wings Track Club         57.12   2
 16 Harvey, Myles            M17 Unattached               57.61   2
 17 Castruita, Kevin         M17 Texas Select TC          57.81   3
 18 Parker, Pharoah          M17 Racer X T&F              57.86   5
 19 Jones, William           M18 Afterburners             58.17   4

  Event 12  M19-29 400 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Laverty, Cameron         M20 Team Green               50.17
  2 Gilreath, James          M20 Team Green               50.58
  3 Alonzo, Harrison         M20 Unattached               52.99
  4 Allen, Luke              M21 Unattached             1:01.73

  Event 12  M65 400 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Fisher, Wayne            M66 Unattached             1:11.65

  Event 13  W15-16 300 Long Hurdles
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Kinnison, Sidney         W15 Unattached               48.77   1
  2 Jacobsen, Eva            W15 Unattached               50.83   1
  3 Vernieuw, Reese          W15 Unattached               53.02   1
  4 Lewis, Lexie             W16 Cool Running           1:00.04   2

  Event 13  W17-18 300 Long Hurdles
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Rodriguez, Devon         W18 Unattached               47.85   2
  2 Kane, Nicole             W18 Unattached               49.66   2

  Event 14  M15-16 300 Long Hurdles
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Graham, Nathan           M16 Unattached               42.12   2
  2 Snipes, Shawn            M16 Wings Track Club         44.09   2
  3 Holloway, Kaleb          M16 Texas Greyhounds         50.34   2

  Event 15  W6&U 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Graham, Charli            W6 Flo Jo San Antonio       37.95   1.0 11
  2 Sowell, Cali              W6 Flo Jo San Antonio       44.07   1.0 11

  Event 15  W7-8 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Graham, Khloe             W7 Flo Jo San Antonio       36.74   1.0 11
  2 Menard, Layla             W8 Flo Jo San Antonio       37.72   1.0 10
  3 West, Kyle                W8 Unattached               38.91   1.0 11
  4 Long, Dallis              W7 Flo Jo San Antonio       40.51   1.0 11
  5 Miller, Kensley           W7 Afterburners             42.44   1.0 11
  6 White, Mila               W8 Afterburners             45.43   1.0 11

  Event 15  W9-10 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Scott, Madisyn            W9 Texas Thunde             31.93   1.0 10
  2 Graham, Isabella         W10 Flo Jo San Antonio       32.09   1.2  9
  3 Mckinney, Jordynn         W9 Flo Jo San Antonio       33.23   1.0 10
  4 Johnson, Nevaeh           W9 Flo Jo San Antonio       34.77   1.0 10
  5 Henderson, Saydece       W10 Flo Jo San Antonio       36.91   1.2  9
  6 Ellenbogan, Sasha         W9 Texas Thunde             37.19   1.0 10
  7 Morales, Morgan           W9 Texas Thunde             37.94   1.0 10

  Event 15  W11-12 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Graham, London           W12 Flo Jo San Antonio       28.14   1.0  8
  2 Ellenbogan, Annabelle    W12 Texas Thunde             30.05   1.0  8
  3 Roddy, Leona             W11 Texas Thunde             32.64   1.2  9
  4 Johnson, Rihanna         W12 Flo Jo San Antonio       33.20   1.0  8
  5 Dunkelberger, Lyla       W11 Hill Country Comets      37.34   1.2  9
  6 Collard, Daphne          W11 Halo Running             39.88   1.2  9

  Event 15  W13-14 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Pierron, Kiersten        W14 Great Esteem             29.45   1.4  7
  2 Allen, Zoe               W13 Afterburners             29.66   1.0  8
  3 Robinson, Audrey         W14 Texas Thunde             30.81   1.4  7
  4 Kuhlman, Lillie          W14 Texas Thunde             31.35   1.4  7
  5 Jacobs, Charleigh        W13 Hill Country Comets      34.66   1.0  8

  Event 15  W15-16 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Jackson, Taylor          W16 Afterburners             26.42   1.2  6
  2 Cusick, Zoe              W16 Unattached               26.85   0.8  5

  ....Event 15  W15-16 200 Meter Dash
  3 Sanchez, Elektra         W16 Austin Sprint Club       27.01   1.2  6
  4 McCall, Elizabeth        W16 Unattached               27.78   1.2  6
  5 Rolle, Jacqueline        W16 Flo Jo San Antonio       27.93   1.4  7
  6 West, Jordynn            W15 Unattached               28.56   0.8  5
  7 Callaway, Zanayeh        W16 Afterburners             29.15   0.8  5
  8 Bennett, Kaegen          W15 Cool Running             29.61   1.4  7
  9 Vernieuw, Reese          W15 Unattached               29.85   1.2  6
 10 Pfeiffer, Rylee          W15 Great Esteem             30.41   1.4  7
 11 Gonzales, Giuliana       W16 Unattached               35.14   1.2  6

  Event 15  W17-18 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Miller, Jasir            W17 Afterburners             26.38   0.8  3
  2 Egwu, Joy                W18 Unattached               26.53   0.8  3
  3 Rankin, MyRajah          W18 Unattached               26.54   1.2  2
  4 Graham, Amani            W17 Great Esteem             26.63   0.8  3
  5 Segura, Avery            W18 Unattached               26.70   0.8  3
  6 Kolenda, Erin            W17 St. Dominic Savio        27.17   1.0  4
  7 Williamson, Audrey       W17 Unattached               27.81   0.8  1
  8 Cleggett, Hailey         W17 Unattached               29.40   1.0  4
  9 Boeche, Bridgette        W18 Texas Greyhounds         29.87   1.0  4

  Event 15  W19-29 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Nelson, Alyssa           W21 Unattached               26.62   0.8

  Event 15  W60 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Knight, Edelza           W61 Unattached               34.57   0.8

  Event 16  M6&U 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Long, Karter              M6 Flo Jo San Antonio       36.97   1.6 13

  Event 16  M7-8 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Williams, Parker          M8 Flo Jo San Antonio       35.07   1.4 12
  2 Faria, Izayah             M8 Flo Jo San Antonio       35.32   1.4 12
  3 Glenn, Landon             M8 Afterburners             36.49   1.4 12
  4 Uvalle, Jayce             M8 Flo Jo San Antonio       36.63   1.4 12
  5 Holland, Miles            M7 Great Esteem             37.87   1.6 13
  6 Vogel, Quinn              M7 Flo Jo San Antonio       39.24   1.6 13
  7 Cortes, Yadiel            M7 Flo Jo San Antonio       39.33   1.6 13
  8 Fletcher, Brooklyn        M8 Unattached               40.26   1.4 12
  9 Chinweze, Cameron         M8 Afterburners             40.90   1.4 12
 10 Uvalle, Jionni            M8 Flo Jo San Antonio       43.73   1.4 12
 11 Jackson, Jayden           M7 Flo Jo San Antonio       48.37   1.6 13
 12 Robinson, Ethan           M8 Afterburners             54.32   1.4 12

  Event 16  M9-10 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Taylor, Preston          M10 Afterburners             29.19   1.8 11
  2 Blaylock, Tristan        M10 Afterburners             30.20   1.8 11
  3 Holmes, Ellison          M10 Afterburners             31.65   1.6 10
  4 Henry, Samarion          M10 Flo Jo San Antonio       32.10   1.6 10
  5 White, Kingston          M10 Afterburners             32.43   1.8 11
  6 Sivakumar, Arush          M9 Texas Thunde             33.63   1.8 11
  7 Williams, Jay             M9 Flo Jo San Antonio       37.40   1.8 11
  8 Hammond, Amari           M10 Great Esteem             42.43   1.8 11

  Event 16  M11-12 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Mckenzie, Jahmai         M11 Great Esteem             29.19   1.6 10
  2 Keaton, Amir             M11 Flo Jo San Antonio       30.33   1.6 10
  3 Holmes, Ephraim          M11 Afterburners             31.34   1.6 10
  4 Clegett, Caden           M11 Unattached               32.16   1.6 10
  5 Willams, Lee             M11 Flo Jo San Antonio       37.04   1.6 10

  Event 16  M13-14 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Villa, David             M14 Flo Jo San Antonio       28.50   1.4  8
  2 Henry, Jeremiah          M13 Afterburners             28.68   1.2  9
  3 Johnson, Julius          M14 Flo Jo San Antonio       30.65   1.4  8
  4 Henderson, Santana       M13 Flo Jo San Antonio       31.79   1.2  9
  5 Vernieuw, James          M13 Unattached               34.32   1.2  9
  6 Kyburz, Caleb            M13 Unattached               34.58   1.2  9

  Event 16  M15-16 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Howard, Jarrod           M15 Wings Track Club         24.48   0.1  7
  2 Torns, Ashton            M16 Unattached               25.48   0.1  7
  3 Henry, John              M16 Great Esteem             25.82   0.1  7
  4 Bendle, Alex             M15 Great Esteem             26.10   1.4  8
  5 Puthankattil, Vickram    M16 Unattached               29.58   1.4  8

  Event 16  M17-18 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Williams, Deshawn        M18 Unattached               22.54   1.6  3
  2 Busby, Jayden            M18 Texas Greyhounds         22.94   0.8  6
  3 Zeeshan, Asher           M18 Afterburners             23.73   0.8  6
  4 Brinkley, Christopher    M18 Wings Track Club         23.80   0.6  5
  5 Nelson, Aidon            M18 Unattached               24.00   0.3  4
  5 Wilson, Evan             M18 Unattached               24.00   1.6  3
  7 Tolbert, Aime            M18 Afterburners             24.27   1.6  3
  8 McAdams, Jacorey         M18 Unattached               24.57   0.6  5
  9 Busby, Jordan            M18 Texas Greyhounds         25.21   0.6  5
 10 Laneau, Raniya           M17 Unattached               25.64   0.3  4
 11 Jenkins, Cedric          M17 Unattached               26.87   0.8  6

  Event 16  M19-29 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Alonzo, Harrison         M20 Unattached               23.69   1.2  2
  2 Romanchuk, Marko         M19 Austin Sprint Club       24.68   1.2  2

  Event 17  W9-10 1600 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Spivey, Lillian           W9 Texas Select TC        7:43.60   3

  Event 17  W11-12 1600 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Gutierrez, Emery         W11 Great Esteem           6:50.86   3
  2 Roquemore, Alice         W12 Halo Running           7:57.04   3

  Event 17  W13-14 1600 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Garcia, Nadia            W13 Afterburners           5:38.92   3
  2 Tubbs, Aaliyah           W14 Afterburners           6:11.00   2
  3 Ly, Hailey               W13 Unattached             6:15.62   3
  4 Smaistria, Lilia         W13 Halo Running           7:23.71   3

  Event 17  W15-16 1600 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Tange, Tiffany           W16 Team Green             5:40.39   2
  2 Jacobsen, Eva            W15 Unattached             5:50.73   2
  3 Pruitt, Raegan           W16 Great Esteem           6:11.12   2
  4 Boone, Kate              W15 Cool Running           6:14.87   2
  5 Galvan, Sarah            W15 Cool Running           6:49.30   2
  6 Crowley, Caprice         W16 Unattached             7:25.89   2

  Event 17  W17-18 1600 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Huang, Annie             W18 Unattached             5:29.42
  2 Leininger, Kendall       W17 Unattached             6:14.43
  3 Hicks, Vanessa           W18 Texas Greyhounds       7:17.70

  Event 17  W19-29 1600 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Edwards, Bella           W20 Team Green             6:17.75

  Event 17  M9-10 1600 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 West, Cade               M10 Unattached             6:46.53   3

  Event 17  M11-12 1600 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Ellenbogan, Marc         M11 Texas Thunde           5:52.02   3
  2 Childs, Logan            M11 Afterburners           6:42.45   3
  3 Bowling, Ezra            M11 Afterburners           7:09.68   3

  Event 17  M13-14 1600 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Bristow, Peyton          M14 Great Esteem           5:20.73   2
  2 Spivey, George           M13 Texas Select TC        7:21.02   3

  Event 17  M15-16 1600 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Ehlers, Cade             M16 Texas Greyhounds       5:20.72   2
  2 Shaw, Nathan             M16 Texas Greyhounds       5:27.38   2
  3 Tubbs, Gabriel           M16 Afterburners           5:27.61   2

  Event 17  M17-18 1600 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Shearer, Ben             M17 Team Green             4:15.53
  2 Szczerba, Jackson        M17 Texas Select TC        4:52.52
  3 Pulido, Gian             M17 Texas Thunde           4:55.64
  4 Sanchez, Antonio         M17 Texas Select TC        5:05.56
  5 Eggerman, Marshall       M17 Texas Greyhounds       5:18.26
  6 Reed, Bruce              M17 Cool Running           5:21.96
  7 Brents, Ian              M17 Texas Select TC        5:39.75
  8 Cardona, Gus             M18 Texas Greyhounds       6:07.32
  9 Millhouse, Trent         M17 Cool Running           6:30.34

  Event 17  M19-29 1600 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Garcia, Oscar            M20 Team Green             4:43.60
  2 Sauceda, Isaiah          M19 Texas Greyhounds       6:05.89

  Event 18  M55 1 Mile Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Monistere, Danny         M56 Racer X T&F            6:22.61

  Event 19  M17-18 4x400 Meter Relay
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Afterburners Youth Track Club  'A'                  3:38.42
     1)                                 2) Butler, Jake 17
     3) Jones, William 18               4) Arriaga, Isaiah 18

  Event 19  M19-29 4x400 Meter Relay
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
 -- Unattached  'A'                                          DQ
     1) Janise, Eric 25                 2)

  Event 21  W6&U Long Jump
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Mungia, Morgan            W6 Unattached             4-08.00   NWI

  Event 21  W9-10 Long Jump
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Sisk, Addilyn             W9 Hill Country Comets   10-10.50   NWI
  2 Chambers, Willa           W9 Hill Country Comets    9-00.00   NWI

  Event 21  W11-12 Long Jump
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Dunkelberger, Lyla       W11 Hill Country Comets   10-11.00   NWI

  Event 21  W13-14 Long Jump
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Jacobs, Charleigh        W13 Hill Country Comets   11-01.50   NWI

  Event 21  W15-16 Long Jump
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Vernieuw, Reese          W15 Unattached            15-02.25   NWI  2
  2 Lewis, Ella              W16 Unattached            14-07.50   NWI  2
  3 Lewis, Lexie             W16 Cool Running          13-05.50   NWI  2

  Event 21  W17-18 Long Jump
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Zimmerman, Eva           W17 Leander Spartans      14-10.50   NWI  2

  Event 21  W19-29 Long Jump
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Rutenis, Alexandra       W25 Unattached            17-08.25   NWI  2

  Event 22  M11-12 Long Jump
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Evans, Kyle              M12 Texas Select TC       13-10.50   NWI
  2 Mckenzie, Jahmai         M11 Great Esteem          13-02.50   NWI
  3 Keaton, Amir             M11 Flo Jo San Antonio    13-01.50   NWI

  Event 22  M13-14 Long Jump
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Vernieuw, James          M13 Unattached            11-08.50   NWI
  2 Kyburz, Caleb            M13 Unattached            11-02.50   NWI

  Event 22  M15-16 Long Jump
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Miller, Cameron          M15 Nation TC             16-11.50   NWI  2

  Event 22  M17-18 Long Jump
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Francisco, Alexander     M18 Unattached            20-05.00   NWI  2
  2 Blomqvist, Ben           M17 Hill Country Comets   19-00.50   NWI  2

  Event 22  M19-29 Long Jump
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 White, Jaguze            M19 Unattached            21-10.00   NWI  2

  Event 22  M65 Long Jump
========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Price, Larry             M67 Unattached            10-09.50   NWI  2

  Event 23  W15-16 Triple Jump
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Lewis, Ella              W16 Unattached            34-03.25   NWI

  Event 23  W17-18 Triple Jump
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Segura, Avery            W18 Unattached            36-06.00   NWI
  2 Zimmerman, Eva           W17 Leander Spartans      31-09.75   NWI

  Event 24  M17-18 Triple Jump
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Howard Jr, Jonathan      M18 Wings Track Club      42-10.00   NWI
  2 Neuenschwander, Lawson   M18 Texas Greyhounds      36-08.50   NWI

  Event 24  M65 Triple Jump
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1 Price, Larry             M67 Unattached            23-08.25   NWI

  Event 25  W13-14 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Easton, Emily            W14 Hill Country Comets     28.84m

  Event 25  W17-18 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Lillard, Audrey          W18 Unattached              31.30m

  Event 25  M13-14 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Blomqvist, Noah          M13 Hill Country Comets     40.29m

  Event 25  M17-18 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Blomqvist, Ben           M17 Hill Country Comets     32.83m

  Event 25  M60 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Bolles, David            M64 Unattached              32.74m

  Event 25  M70 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Daniel, John             M71 Unattached              36.15m

  Event 26  W6&U Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Mungia, Morgan            W6 Unattached               2.40m

  Event 26  W11-12 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Dunkelberger, Lyla       W11 Hill Country Comets      4.77m

  Event 26  W13-14 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Easton, Emily            W14 Hill Country Comets     12.31m

  Event 26  W17-18 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Lillard, Audrey          W18 Unattached              10.32m

  Event 26  M13-14 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Blomqvist, Noah          M13 Hill Country Comets     12.96m
  2 Lillard, Chase           M13 Unattached              10.06m

  Event 26  M17-18 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Blomqvist, Ben           M17 Hill Country Comets     12.40m

  Event 26  M60 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Bolles, David            M64 Unattached              10.23m

  Event 26  M65 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Easley, Rick             M67 Unattached              10.64m

  Event 27  W13-14 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Bowling, Amber           W13 Afterburners            28.81m

  Event 27  W15-16 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Callaway, Zanayeh        W16 Afterburners            20.11m

  Event 27  W17-18 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Lillard, Audrey          W18 Unattached              26.38m

  Event 27  M50 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Dalke, Tom               M53 Unattached              48.01m

  Event 27  M60 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
 -- Bolles, David            M64 Unattached                  ND

  Event 27  M65 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Easley, Rick             M67 Unattached              33.62m

  Event 27  M70 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Daniel, John             M71 Unattached              45.24m

  Event 28  W11-12 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Dunkelberger, Lyla       W11 Hill Country Comets    3-06.00

  Event 28  W13-14 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Wilson, Camryn           W14 Leander Spartans       4-10.00
  2 Jacobs, Charleigh        W13 Hill Country Comets    4-02.00

  Event 28  W15-16 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Gibbs, Zya               W16 Leander Spartans      J4-08.00
  2 Vernieuw, Reese          W15 Unattached             4-06.00
  3 Davidson, Stella         W15 Unattached             4-00.00

  Event 28  W17-18 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Lillard, Audrey          W18 Unattached             4-08.00

  Event 28  W19-29 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 McCoy, Rachel            W25 Unattached             6-02.00

  Event 28  M17-18 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Lillijedahl, Jace        M18 Leander Spartans       6-00.00
  2 Blomqvist, Ben           M17 Hill Country Comets    5-10.00

  Event 29  M60 Weight Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Bolles, David            M64 Unattached              16.29m

  Event 29  M70 Weight Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Daniel, John             M71 Unattached              13.67m

  Event 30  M60 Super Weight
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Bolles, David            M64 Unattached               8.75m