Shiner St. Paul Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
14.90 | SB | Stefany Pokluda | 7th | Finals H1 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
30.78 | SB | Julia Barecky | 9th | Finals H1 | Complete Results |
31.50 | SB | Stefany Pokluda | 12th | Finals H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
1:19.76 | SB | Gabriele Nagle | 10th | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:53.81 | SB | Tristan Davis | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
2:58.79 | SB | Grace Pilat | 5th | Finals H1 | Complete Results |
3:01.89 | SB | Gabriele Nagle | 8th | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
6:24.55 | SB | Tristan Davis | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
7:00.58 | SB | Grace Pilat | 8th | Finals H1 | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
14:41.86 | SB | Tristan Davis | 4th | Finals H1 | Complete Results |
15:26.27 | Grace Pilat | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
100 Meter Hurdles | |||||
22.73 | SB | Gabrielle Rodriguez | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
1:04.26 | SB | Gabrielle Rodriguez | 5th | Finals H1 | Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
55.95 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
2:02.20 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:50.34 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
13-6.6 | SB | Brooke Pesek | 6th | Finals H1 | Complete Results |
13-0 | SB | Stefany Pokluda | 7th | Finals H1 | Complete Results |
Triple Jump | |||||
28-4 | SB | Brooke Pesek | 5th | Finals H1 | Complete Results |
Discus | |||||
99-11 | SB | Jane Twyford | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
68-11 | SB | Halle Pilat | 8th | Finals H1 | Complete Results |
68-3 | SB | Faith Machart | 9th | Finals H1 | Complete Results |
Shot Put | |||||
30-9.5 | Jane Twyford | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
26-6 | SB | Halle Pilat | 6th | Finals H1 | Complete Results |
24-9.5 | SB | Faith Machart | 8th | Finals H1 | Complete Results |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.78 | SB | Caleb Linn | 6th | Finals H1 | Complete Results |
12.56 | SB | Cole Robinson | 11th | Finals H1 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
23.29 | SB | Kai Giese | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
25.55 | SB | Trent Brown | 8th | Finals H1 | Complete Results |
27.06 | SB | Cole Robinson | 12th | Finals H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
51.98 | Kai Giese | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
1:03.06 | SB | Cole Robinson | 13th | Finals H1 | Complete Results |
1:03.65 | SB | Caleb Linn | 14th | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:38.08 | SB | Kenneth Robinson | 17th | Finals H1 | Complete Results |
2:53.08 | SB | Dario Hernandez | 19th | Finals H1 | Complete Results |
3:02.92 | SB | Joseph Davis | 22nd | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
5:56.81 | Kenneth Robinson | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
6:50.15 | SB | Dario Hernandez | 13th | Finals H1 | Complete Results |
6:57.30 | SB | Joseph Davis | 14th | Finals H1 | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
12:46.71 | Kenneth Robinson | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
13:24.99 | SB | Joseph Davis | 8th | Finals H1 | Complete Results |
14:08.82 | SB | Dario Hernandez | 11th | Finals H1 | Complete Results |
110 Meter Hurdles | |||||
21.82 | Jacob Twyford | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
57.72 | SB | Jacob Twyford | 4th | Finals H1 | Complete Results |
4x400 Meter Relay | |||||
3:50.46 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
5-4 | Trent Brown | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
21-7 | Kai Giese | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
15-4 | SB | Zane Barta | 12th | Finals H1 | Complete Results |
Triple Jump | |||||
38-1.5 | Kai Giese | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
35-5.75 | Trent Brown | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
31-8.25 | SB | Zane Barta | 7th | Finals H1 | Complete Results |
Discus | |||||
120-3 | James Fikac | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
103-3 | Joseph Twyford | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
91-4 | Elliott Peters | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
38-5 | James Fikac | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
38-2 | Elliott Peters | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
37-2 | Joseph Twyford | 4th | Finals H1 | Complete Results |