Snook Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
12.84 | h SB | Bre'asia Louis | 1st | Finals H1 | complete |
12.94 | h SB | Jakayla Kearney | 2nd | Finals H1 | complete |
13.14 | h SB | Bre'anna Louis | 3rd | Finals H1 | complete |
200 Meter Dash | |||||
29.18 | SB | Jakayla Kearney | 1st | Finals H1 | complete |
29.96 | Bre'asia Louis | 3rd | Finals H1 | complete | |
30.35 | SB | Bre'anna Louis | 4th | Finals H1 | complete |
400 Meter Dash | |||||
1:14.18 | SB | Ashanti Flowers | 6th | Finals H1 | complete |
1:39.42 | SB | Jaivan Stringfellow | 9th | Finals H1 | complete |
1:46.67 | SB | Jaycie Brisco | 10th | Finals H1 | complete |
800 Meter Run | |||||
2:59.32 | Paola Arredondo | 3rd | Finals H1 | complete | |
3:22.43 | SB | Kyleigh Hruska | 7th | Finals H1 | complete |
100 Meter Hurdles | |||||
20.22 | SB | Riley Green | 2nd | Finals H1 | complete |
21.85 | SB | Payton Sodolak | 3rd | Finals H1 | complete |
300 Meter Hurdles | |||||
58.21 | SB | Riley Green | 1st | Finals H1 | complete |
1:03.74 | SB | Payton Sodolak | 2nd | Finals H1 | complete |
4x100 Meter Relay | |||||
53.06 | SB | Relay Team | 1st | Finals H1 | complete |
4x200 Meter Relay | |||||
2:09.22 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | complete | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:41.22 | SB | Relay Team | 1st | Finals H1 | complete |
High Jump | |||||
4-4 | SB | Kiara Taylor-Green | 3rd | Finals H1 | complete |
Long Jump | |||||
15-0 | Jakayla Kearney | 1st | Finals H1 | complete | |
14-6 | SB | Bre'asia Louis | 3rd | Finals H1 | complete |
14-3 | SB | Bre'anna Louis | 4th | Finals H1 | complete |
Triple Jump | |||||
29-11 | SB | Paola Arredondo | 3rd | Finals H1 | complete |
29-5 | Jaivan Stringfellow | 4th | Finals H1 | complete | |
29-3 | SB | Ashanti Flowers | 5th | Finals H1 | complete |
Discus | |||||
69-8 | SB | Kiara Taylor-Green | 3rd | Finals H1 | complete |
65-7 | Miracle Hill | 5th | Finals H1 | complete | |
63-2 | SB | Alexis Macik | 6th | Finals H1 | complete |
Shot Put | |||||
25-8.5 | Alexis Macik | 3rd | Finals H1 | complete | |
25-1.5 | SB | Miracle Hill | 4th | Finals H1 | complete |
24-2.5 | SB | Riley Green | 5th | Finals H1 | complete |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
10.94 | h SB | David Davila | 2nd | Finals H1 | complete |
11.54 | h SB | C Pitts | 7th | Finals H1 | complete |
11.74 | h SB | Garrett Hyvl | 8th | Finals H1 | complete |
200 Meter Dash | |||||
24.88 | Dalvon Workman | 3rd | Finals H1 | complete | |
25.78 | SB | C Pitts | 5th | Finals H1 | complete |
28.14 | SB | Garrett Lero | 8th | Finals H1 | complete |
400 Meter Dash | |||||
1:00.45 | SB | J Hruska | 4th | Finals H1 | complete |
1:05.16 | SB | Davion Waters | 7th | Finals H1 | complete |
1:05.36 | SB | Caleb See | 8th | Finals H1 | complete |
800 Meter Run | |||||
2:35.94 | SB | Jose Garcia | 3rd | Finals H1 | complete |
2:37.30 | SB | Jared Bryan | 4th | Finals H1 | complete |
2:49.17 | SB | William See | 6th | Finals H1 | complete |
1600 Meter Run | |||||
6:26.42 | SB | Jared Bryan | 4th | Finals H1 | complete |
6:51.63 | SB | William See | 5th | Finals H1 | complete |
110 Meter Hurdles | |||||
19.85 | J Kearney | 3rd | Finals H1 | complete | |
21.30 | SB | Josh Green | 5th | Finals H1 | complete |
300 Meter Hurdles | |||||
50.48 | SB | Josh Green | 3rd | Finals H1 | complete |
52.47 | J Kearney | 4th | Finals H1 | complete | |
54.22 | SB | Mark Moore | 6th | Finals H1 | complete |
4x100 Meter Relay | |||||
45.74 | Relay Team | 1st | Finals H1 | complete | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:39.34 | Relay Team | 1st | Finals H1 | complete | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:09.51 | Relay Team | 1st | Finals H1 | complete | |
High Jump | |||||
6-0 | Deshun Hamilton | 1st | Finals H1 | complete | |
5-4 | SB | David Davila | 2nd | Finals H1 | complete |
5-2 | SB | J Kearney | 4th | Finals H1 | complete |
Long Jump | |||||
18-7 | Deshun Hamilton | 2nd | Finals H1 | complete | |
17-6.5 | SB | Dalvon Workman | 7th | Finals H1 | complete |
17-3.5 | SB | J Kearney | 8th | Finals H1 | complete |
Triple Jump | |||||
40-1 | SB | Dalvon Workman | 2nd | Finals H1 | complete |
39-5 | SB | Garrett Lero | 3rd | Finals H1 | complete |
34-10 | SB | Jose Garcia | 9th | Finals H1 | complete |
Discus | |||||
102-5 | B Barker | 2nd | Finals H1 | complete | |
90-10 | D Toler | 6th | Finals H1 | complete | |
86-10 | SB | Davion Waters | 8th | Finals H1 | complete |
Shot Put | |||||
35-11 | SB | Cody Noriega | 2nd | Finals H1 | complete |
34-8 | SB | Ryder Becka | 5th | Finals H1 | complete |
34-4.5 | SB | D Toler | 6th | Finals H1 | complete |